Profil uživatele

Sherly

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 13 % (46)
Jan Pařízek: 15 % (42)
Jiří Koula: 15 % (41)
Jiří Landa: 15 % (49)
Pavel Širmer: 15 % (47)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.9.2023)
Uzasne! Vtipne, i k zamysleni, krasne zpracovane, scena kostymy! Ty kratke vyrazove tanecky hlavni dvojce uchvatne! Matka a otec excelentni, a vubec tleskam doporucuju vsema deseti!
(zadáno: 21.2.2023)
Toto rozhodne neni divadlo pro kazdeho, rekla bych ze hlavne pro divadlove fajnsmekry, a skalni fanousky Rokoka. Srážím procenta za uvodnich 10-20 minut kdy prehrsel informaci a zvukovych vjemu je presprilis a nasledkem se v hledisti pozvedne nejedno oboci. Hra se v prvni puli pekne rozbehne, pribeh i pan Neviditelny bavi, desi, napeti stoupa? bohuzel nestoupalo jen napeti, ale i teplota v sale. Jakmile vam hori nohy a daly byste pravou ledvinu za klimatizaci ci pitomy vejir, je cely divadelni kus odsunut na druhou kolej. Celkova delka a pocet variaci na tema jak jsem se zblaznila by se snad dal omezit. Bohuzel za me ne, ale diky za snahu!
(zadáno: 20.10.2022)
Napaditost, krasne kostymy a neotrelost hre nelze uprit, ale uvodni debatu nezvlada sledovat ani napoveda, a po 5 minutach jste ve verzich baje uplne ztracení, tudiz vypnete a  dalsich 10 minut debaty uz nevnimate. Zdlouhava prestavba podia hre pak na tempu rozhodne neprida, a kdyz se konecne na scene objevi Perseus a ostatni, s hruzou sledujete podivne dialogy a akce, a nadeje na zlepseni pomalu vyprchava. Povedenejsi druha pulka a konec pravda pekne graduje, ale pachut prvni pulku uz neprekryje. Nezatracovala bych to uplne, ale je to trochu veltsi alterna nez jste cekali. PS: spunty do usi sebou.
(zadáno: 27.3.2022)
Jdete proste na pubquiz, ktery je za me neskutecne poucny, doted hazu v diskuzich cisla, ktera pro me byla nova. Takze uz z tohoto duvodu bych divadlo jezdila povinne do skol! Je to krasna ukazka prolnuti kultury a vzdelavani! Co se tyce probuzeni publika a nalomeni lhostejnosti k nasi budoucnosti, bohuzel nelze cekat ze se to pres noc zmeni, ale nekde se zacit musi?
(zadáno: 27.3.2022)
Je to o nacistech, a je to fikce, coz mi trosicku vadilo, pac mate tendenci brat to jako fakta. Scena je skvela, panskemu ansamblu to v prvni pulce neskutecne slape! Bohuzel jsem se ve druhe uz pristihla ze premyslim kolikaty ze stul se to prostira, coz neni ideal. Nicmene hra je to povedena a urcite si to uzijete!
(zadáno: 27.3.2022)
Hodinka a pul utece jak voda! Skvele, uplne se prenesete do Nemecka te doby! A muze se to stat znova!
(zadáno: 23.2.2022)
Bylo to zabavne, bylo to akcni, bylo to skvele zahrane a ja jsem nadsena, co mame na katedre za talenty. Prvni pulka s  paradoxem obdivu k "hrdinovi" muze byt az deprimujici, ale celkove je to proste komedie, a vysledek byl moc fajn. Uzijte si to!
(zadáno: 7.1.2022)
Skvela Rosalind!
(zadáno: 6.10.2021)
Opravdu se pobavite, nejvic to zachranuje Tom, svedek v podani pana Kaliny! Uzasny talent! Kdyz se chcete jit do divadla pobavit a odpocinout si urcite doporucuju.
(zadáno: 10.12.2019)
Není to vyloženě špatné divadlo... kostýmy i scéna jsou standardně na vysoké úrovni, nicméně příběh je to tragický, což je i většina první poloviny. Tak pak o přestávce prostě přemýšlíte, zda se vrátit... a byla by chyba se nevrátit! Druhá půlka to celkem zachrání. Jako plus hodnotím Nicka a jeho Ghosteen, což je album krásné, nicméně není pro každého, takže stejně jako tento kus.
(zadáno: 20.1.2019)
Bylo mi to líto. Bylo mi líto herců, kteří jsou skvělí, M.Konig je špičkový, hudební vsuvky překvapivě příjemné, scéna krásna... i když post country DJ v klobouku bych si asi odpustila, ale vlastně zapadá do zmatečnosti představení celkem dobře.
Bylo mi líto diváků, kteří se snaží, namáhají mozek, a stejně jsou ztraceni v množství témat, metafor! a smyslu toho celého, když vám nepomáhá ani dovysvětlování děje a rádoby vtipkování od herců na podiu, někde je asi chyba.
Překombinovanost toto představení zabíjí.
(zadáno: 12.2.2018)
(zadáno: 12.2.2018)
(zadáno: 12.2.2018)
(zadáno: 12.2.2018)
(zadáno: 12.2.2018)
krásné, smutné, Hofmann je bůh
(zadáno: 12.2.2018)
Hmm... původně jsem si myslela, že to je americká hra.. a on to napsal Čech, proč proboha? :) Zábavné? Asi ano. Hra jak pro koho? Asi ano. Je třeba hrát kusy s takovými tématy? Asi ano. Herci jsou skvělí? Asi ano. Bude vás to bavit? Asi ano.. Nějak moc asi...
(zadáno: 12.10.2017)
(zadáno: 12.10.2017)
Holky jsou užasné a ta hra vás bude bavit!
(zadáno: 12.10.2017)
Není to pro každého, prostor super, Sasa jede, David nahazuje, ale co mela znamenat ta druha linka, to už je hlavne asi pro fanoušky, to jsem nepobrala... (neco si pred tim načtete, třeba to pomuže), ale jako pamatovat si to budete, takze za mě dobré divadlo!
(zadáno: 12.10.2017)
Videla jsem to u poctvrte a urcite ne naposledy!
(zadáno: 19.5.2017)