Divadlo v Dlouhé

Romeo, Julie a tma

Premiéra: 2.2.2019 | 1:30x
Dramaturgie: Štěpán Otčenášek. Scéna: David Marek. Kostýmy: Hana Fischerová. Hudba: Ivan Acher. Pohybová spolupráce: Martin Pacek. Režie: Hana Burešová.
Divadelní zpracování slavné stejnojmenné novely. Tragický příběh lásky studenta a židovské dívky v temné atmosféře Prahy za heydrichiády.
14!    
Divadlo v Dlouhé
Hodnocení inscenace
Redakce
74 %
Uživatelé
79 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Lukáš Dubský, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Lukáš Dubský, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Lukáš Dubský, Jan Pařízek
79981000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
16.10.St19:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (106)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Holubec  80 %  Tip Lukáš Holubec
26.12.2019 | 742 hodnocení
+ souhlasím
--- Dlouhá cesta ke svobodě --- (více v článku na blogu)
Iva Bryndová  70 %
15.9.2019 | 578 hodnocení
+ souhlasím
75%
Michal Novák  60 %
28.7.2019 | 1159 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
65 % Stalo se nedaleko Karlova náměstí… Jevištní adaptace známé novely v Dlouhé zůstává zprávou o lidech v době německého teroru. Strohou a zdánlivě bez emocí. Sílu inscenace nacházím spíše v práci s kontrasty a tempu, v jakém vše spěje k neodvratnému vyústění. Syntéza hudby, zvuků a svícení umocní tísnivou atmosféru. Marie Poulová i Pavel Neškudla v příběhu o lásce a oběti dosáhli na vysokou míru autenticity, ačkoli je zřejmé, že se pracuje ve zkratkách. Více předloze věrné je pojetí Ester. Vedle mileneckého dramatu s nemenší intenzitou je odkrýván vnější svět podlosti, strachu nebo naopak osobní odvahy.
Lukáš Dubský  90 %  Tip Lukáš Dubský
29.4.2019 | 1164 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
85%. Celý příběh je převyprávěn zcela bez patosu, přesto dojemně. Inscenace má slušné tempo a vhodně kombinuje konkrétní lidský příběh s výpovědí o atmosféře doby. Režisérka Burešové šikovně využívá všech inscenačních složek (zaujme hlavně hudba I.Achera) a jejich syntézou dosahuje silného jevištního kontrastu mezi klíčící láskou mladých milenců a krutostí doby. P.Neškudla a M.Poulová vytváří v rolích Pavla a Ester sympatické mladé lidi, skoro ještě děti. Jejich vztah je plný života, nadšení a objevování, což kontrastuje s tím, že se celý jejich život musí odehrávat na pár metrech čtverečních.
Pavel Širmer  60 %
11.2.2019 | 2036 hodnocení
+ souhlasím
Dramatizace zachovala ducha známé novely. Formálně na pohled jednoduchá, ale promyšlená koncepce H. Burešové. Skvělá souhra scénických složek (výprava, světlo, hudba, zvuky) umocňujících stísněnou atmosféru, k níž přispěla i práce s chórem ztvárněným představiteli vedlejších rolí. Civilní uchopení hlavních postav bylo správným přístupem, nicméně M. Poulová s P. Neškudlou se ideálními představiteli nestali. Typově odlišnému Neškudlovi unikly některé Pavlovy rysy, Poulová (snad ve snaze posílit dramatičnost) občas sklouzávala k vyzkoušeným „fíglům“. Přesto tragický konec vyzněl silně a dojemně.
Jan Pařízek  80 %  Tip Jan Pařízek
10.2.2019 | 912 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Výborně provedená dramatizace slavné novely. Podařilo se vybudovat silnou a působivou atmosféru, jež naprosto vtáhne diváka do hry. Bezesporu tomu hodně pomáhá vydařená scéna a též doprovodná hudba s působivým chórem. Když k tomu přičteme i velmi dobré herecké výkony obou hlavních představitelů tak z toho vychází inscenace, jež po skončení zanechá opravdu nemalý dojem.
Kateřina Jírová  70 %
8.2.2019 | 348 hodnocení
+ souhlasím
Divadlo v Dlouhé vytvořilo novou dramatizaci školou povinného tématu. Ústřední dvojice Ester-Pavel (Marie Poulová-Pavel Neškudla) je něžně dojemně autentická, postupné sbližování dvou mladých lidí je úžasné. Také se na jeviště podařilo přenést Esteřin neklid, a vzrůstající neurózu z uzavřeného prostoru, kde tráví celé dny. Krásná je i neokázala statečnost Pavlova tatínka a jeho spolupracovníka Čepka. Avšak když jde do tuhého, najednou se emoce vytrácejí. Ester už to nemůže vydržet, a vydá se zabít do ulic. A najednou, jako kdyby se Divadlo v Dlouhé bálo velkých emoci.
Helena Grégrová  80 %
7.2.2019 | 1687 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
85 %. Bravo! Tohle je přesně ten režijní a dramaturgický přístup, který míří na komoru divákova srdce. Nepodbízivá, přímočará a současně také básnivě poetická jevištní forma vedoucí neomylně k podstatnému cíli: odprožít si příběh. Empatický herecký vklad všech doplňují promyšlené scénografické detaily, jejichž prostřednictvím bohatá škála emocí rezonuje. Něhu, rozpaky, dojetí, obavy, strach i odhodlanost mladých duší přirozeně rozechvívá a zintenzivňuje vykloubená a šílená doba, v níž se tragické milenecké drama odehrává. Silný zážitek!
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Rejpalka  70 %
9.4.2023 | 213 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Znala předlohy jsem věděla jak hra skončí a i tak jsem měla v očích slzy. Téměř holá tmavá scéna navozovala tíživou atmosféru doby. Představení ale stojí hlavně na hereckých výkonech hlavní dvojice. Ze začátku víc táhl Pavel Neškudla jako Pavel, ale výkon Marie Poulové postupně gradoval až k hořkému konci. Jediné, co mě zamrzelo je chování diváků, kteří se zhusta skládají ze školní mládeže.
Zdeněk  80 %
5.4.2023 | 28 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Skvělé představení. Vizuální stránka inscenace perfektně zvolená. Výborný Pavel Neškudla. Marie Poulová trošku slabší začátek, ale jak se blížil konec tak mě naprosto odzbrojila.
Janis  90 %
17.1.2023 | 292 hodnocení
+ souhlasím
Dramatizace připomněla slavnou novelu, která dnes už asi vypadla z povinné četby.
Ale díky za to, že se k ní DvD vrátilo a ukázalo, jak může jednoduchý příběh vystavěný na principu antické tragédie zasáhnout znovu i současného diváka, a to nejen silou emocí nebo nevyhnutelností děsivého osudu, ale i autenticitou zpracování.
Výborná inscenace s vynikajícími hereckými výkony. Velmi silné byly ty od M. Poulové a P. Neškudly v hl. rolích, ale i další např. od J. Meduny, T. Turka a především M. Hanuše.
Adam Zelinka  60 %
20.7.2022 | 237 hodnocení
+ souhlasím
Celkem ok, nic moc objevného.
David Strang  90 %
21.4.2022 | 133 hodnocení
+ souhlasím
Hra mne natolik vtáhla do děje, že i po skončení cestou domů (na hotel) sem si živě v centru Prahy dokázal tu hrůzu představit. Sem rád, že se ještě smí v divadlech říkat, že Němci byli ti zlí a kdo jim dal na frak..
Radarrius  90 %
21.1.2022 | 73 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Mistrně oživený příběh školní četby přinášející emoce strachu i naděje vycházející z lásky. Skvělá scéna, hra se světlem i krutá německá rozhlasová hlášení. Herecké výkony hlavních představitelů hezky předvádí prohlubující se teenagerovskou lásku. I starostlivý otec v podání Tomáše Turka je hodný zapamatování. Jediné co trochu ruší je chór. Ne vždy se daří ho dobře zapojit do emoční vlny děje.
Zdeněk Malinský  40 %
29.7.2021 | 59 hodnocení
+ souhlasím
Příliš plytké, příliš dlouhé. Nejsem si jistý, zda by to pan Otcenášek st. pochválil. Potěšil snad jen výkon Pavla Neškudly, ale ten to sám ?vytrhnout? nemohl.
Monulinka  80 %
13.2.2020 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Ten příběh se fakticky dá shrnout 3 větami, ale H. Burešová ho krásně rozehrála. Scéna, hudba, sbory i světla výborně budují atmosféru a napětí, závěr je opravdu silný. M. Poulová je ve své obvyklé poloze ztřeštěné puberťačky, nicméně zde se to hodí a v důležitých chvílích se umí ztišit. P. Neškudla velmi přesvědčivý. Velká spokojenost! (26.3.2019)
FandimDivadlu  100 %
24.1.2020 | 6 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Už samotný Otčenáškův příběh je velmi silný, v Dlouhé se jim povedlo vše ještě báječně podtrhnout. Způsob vyprávění/ztvárnění je velmi silný, přesný. Při této inscenaci jsem nemohla místy ani dýchat, jak jsem prožívala každou sekundu naplno. Byla jsem na premiéře a chvíli trvalo než lidé v sále začali tleskat, tragický konec na všechny velmi silně dolehl. Chválím precizní práci paní režisérky, výborné herecké výkony.
Frankovka  90 %
22.12.2019 | 282 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
I kdyz predlohu znate, stejne verite, ze to dobre skonci...
Nadherna hra, vtahlo me to.
Maruš Staňková  70 %
4.12.2019 | 44 hodnocení
+ souhlasím
Nádherná inscenace s nesnesitelnou hyperaktivní a trestuhodně přehrávající Marií Poulovou. Díky ní - 30%. Bohužel. Všude je stále stejná: uječená, nesmyslně pobíhající a vytřeštěná /jako v rauši/.
Vladimír Rogalewicz  60 %
12.11.2019 | 812 hodnocení
+ souhlasím
Promyšlená a do detailu dotažená režie Hany Burešové, které se podařilo vytvořit hororové prostředí starého činžáku u Karlova náměstí z doby heydrichiády. Herce vede ve vysoce stylizovaném projevu, jehož hlavním rysem je strojová choreografie, která neumožní vložit do postav ani zrnko citu. Toto těžké představení zvládají herci DvD skvěle. Ke kladům patří znamenitá práce s hudbou a využití autentického rozhlasového vysílání, které děj člení a posouvá. Po formální stránce je představení dokonalé, mě ale neuspokojilo. Nijak se mě nedotklo, zůstal jsem vnějším nezúčastněným pozorovatelem.
Michal1982  90 %
12.11.2019 | 167 hodnocení
+ souhlasím
Teď po šňůře takových nijakých představení napříč pražskými divadly se mi dostalo hojivé náplasti a to v podobě divadelní adaptace Otčenáškova díla Romeo, Julie a tma. Na pozadí dnů, kdy byl spáchán atentát na Heydricha, se odehrává příběh zrodu lásky, které bohužel okolnosti druhé světové války nedopřejí dlouhého trvání. Tísnivá atmosféra je dokreslena perfektní scenografií, dynamikou představení. Moc se mi líbil chór-vnitřní monology hlavních postav. Ústřední dvojice potvrdila, že na divadelní prkna v Dlouhé patří!Suma sumárum-pro mě to rozhodně nebyl promarněný večer.
JirkaS  90 %
14.10.2019 | 368 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Paní režisérka Burešová se rozhodla klasickou knižní předlohu pojmout klasicky jako ilustraci ke knize. A díky za to, protože přesně tak vynikne nejlépe hrůznost doby a tísnivost příběhu. Tato inscenace založená na textu a hereckých výkonech bez nějakých výraznějších scénografických hrátek na mě zapůsobila přesně tak, jak měla. Tíseň, temná a dusná atmosféra, strach, obavy, napětí a vědomí, že tohle nedopadne dobře. Vynikající herecké výkony pak pomáhají celkovému vyznění, obzvlášť P. Neškudla a M. Hanuš excelují. Pozitivně hodnotím chór, díky kterému je pocit tísně autentičtější. /9.10.2019/
Margaret  80 %
29.9.2019 | 126 hodnocení
+ souhlasím
Kompaktní inscenace s tísnivou atmosférou. Za mě oba hlavní představitelé zahráli skvěle!
Gimli35  80 %
27.9.2019 | 289 hodnocení
+ souhlasím
Překvapilo mne, že ačkoli ústřední duo (P. Neškudla a M. Poulová) dělá, co může, je v mých dojmech stejně přehlušeno výkonem M. Hanuše (kolaborant a opilec Rejsek), T. + M. Turkovými (rodiče) a vlastně i celkovou - velmi promyšlenou a působivou - koncepcí inscenace.
(Tedy: jako celek velice povedené, doporučuji!)
Anah  70 %
27.9.2019 | 184 hodnocení
+ souhlasím
Výborná režie a výborné výkony mladých herců
Koeman2  80 %
29.6.2019 | 185 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Sehraný soubor Divadla v Dlouhé zínscenoval stejnojmennou novelu Jana Otčenáška o vtahu mladých milenců za heydrichiády. Student Pavel ukrývá židovku Ester a jejich vztah se prohlubuje a ústí v neodvratný konec. Citlivě zpracované, bez patosu a jiných příkras. Promyšlená scéna, dobový rozhlas a noviny (zejména v němčině), válečné zvuky, uniformy a zbraně přináší divákovi autentický divadelní zážitek. V hlavních rolích suverénní Pavel Neškudla a Marie Poulová.
Milan kucera  80 %
20.6.2019 | 14 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Velmi zdařilé představení, výborná scéna pracující se stíny pomáhá navodit tísnivou protektorátní dobu. Oba mladí představitelé Ester a Pavla hraji s chutí, za zmínku však stojí i Miroslav Hanuš v roli kolaborantského souseda a rodiče Pavla.. Velmi smutný a tísnivý příběh však lze jen doporučit.
Mora  90 %
17.6.2019 | 152 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá ukázka toho, že když se umí, dá se i z povinné školní četby udělat divadelní "bomba".
R.JELEN.21  90 %
17.6.2019 | 251 hodnocení
+ souhlasím
Tohle jednoznačně není hra pro každého, jak samotná kniha tak hra nechá v člověku mnoho smíšených pocitů. Jak se mohlo stát, že v jisté době jistý člověk řekl, že jiný člověk není člověk, ale jen tvorem, který je třeba vyhubit jako nákazu.
Ano hra má pár hluchých míst a postava Ester je pro mě jsou prostotou štvala podobně jako v knize (M. Poulová tomu bohužel úplně nepomáhá). Člověk se na konci ocitne ve velice silném rozpoložení, které ho jen tak neopustí. Potlesk je pak vlažnější, ale není to výkonem, je to spíše tou podstatou.
Všem hercům děkuji za skvělý divadelní zážitek.
BarboraSalome  80 %
4.6.2019 | 62 hodnocení
+ souhlasím
Velmi povedená inscenace. Divadlo v Dlouhé je pro mě jistota. Pěkné herecké výkony, scéna, hudba. Doporučuji.
Michvon  70 %
3.5.2019 | 195 hodnocení
+ souhlasím
Nemít zásadní problém s Marií Polovou, určitě hodnotím mnohem výše. Ona se mi bohužel zdá strašně nepřirozená, navíc ve všech rolích stejná. Zato Pavel Neškudla, ten byl opravdu výtečný. Režijní pojetí, scéna, výprava, hudba... to vše funguje na výtečnou. Atmosféra by se dala krájet!
Marsed  80 %
26.4.2019 | 161 hodnocení
+ souhlasím
Dlouhá opět nezklamala, skvělá režie, scéna, hudba, herecké výkony. Zpracování této hry určitě osloví i mladé diváky.
Eviik  80 %
13.4.2019 | 289 hodnocení
+ souhlasím
Tvůrcům se velmi dobře podařilo navodit stísněnou atmosféru doby a udržet ji po celou dobu. Předlohu neznám a ač jsem tušila, že se asi nedočkáme happy endu, přesto mě celé představení drželo v napětí. Z ústřední dvojice bych vyzdvihla Pavla Neškudlu. Marie Poulová hraje svůj standard. Líbily se mi sborové scény.
Luckaprague  60 %
11.4.2019 | 64 hodnocení
+ souhlasím
Hezky zpracovane, ale ta Julie mi projevem vubec nesedla. Drazdila me cele predstaveni.
Kevinator  80 %
4.4.2019 | 196 hodnocení
+ souhlasím
Velmi zdařilá inscenace. Dobře vymyšlená scénografie. Trochu mám problém s mluveným projevem M. Poulové - jako by se do hry vmísila Pandora z Molea, ale to je asi moje chyba. Chór na konci inscenace (komentuje útěk Ester) se mi moc nelíbil, to zcizení (Ester o sobě mluví ve 3. osobě) mi tam nesedlo. Jinak představení má energii a spád po celou dobu.
Psychoklara  80 %
27.3.2019 | 48 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pohlcující tísnivá atmosféra a brilantní výkon Pavla Neškudly jsou podle mě to hlavní, co by diváky mělo přitáhnout. Vidět ho z první řady považuji za jeden z nejlepších divadelních zážitků vůbec. Téma známého Otčenáškova románu je sice velmi silné a srdcervoucí, ale zároveň v podstatě jednoduché a předvídatelné, neodhalí vám žádný nový pohled na holocaust. Nicméně zážitek to byl natolik intenzivní, že doháněl až k slzám.
Pokud vás při vstupu do divadla trápí všední problémy jako nerudný šéf, zlobivé děti nebo hašteřivá manželka, tak právě tady si uvědomíte, že problém vlastně nemáte.
Kliste  90 %
26.3.2019 | 17 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Na představení jsem se díky znalosti knižní předlohy velmi těšila a divadlo V Dlouhé nezklamalo. Až na pár drobností skvělé herecké výkony, výborně pojatá scéna, vhodný hudební podkres a zajímavé sborové vsuvky, které spolu s předchozím chytlavě utvořily tísnivou atmosféru války.
Děkuji za příjemný divadelní zážitek a vřele doporučuji!
Denisa H.  90 %
26.3.2019 | 383 hodnocení
+ souhlasím
Takové silné příběhy mám ráda. A tak i když mělo představení své mušky, nemohu hodnotit jinak. Scéna, hudba a nápad s chórem byly dokonalé a jedinečně hutnily atmosféru. Výkon M. Poulové by mohl být jednou z mušek hry, ovšem v závěru mě beztak dostala, byť předtím celou dobu hrála úplně stejně jako v jiných inscenacích... Citlivě zpracované představení, skvělá práce H. Burešové!
Kateřina  50 %
21.3.2019 | 36 hodnocení
+ souhlasím
Už když jsem se dozvěděla,že v mém milovaném DvD hru zkouší a jaké bude obsazení,měla jsem obavy. Leč nerada, musím souhlasit s kritikou Vladimíra Hulce v DN. Chyběla mi hloubka, emoce, za mě až příliš strohé vypravování. Idea sboru i scénografie na mě zapůsobila více, než konkrétní herecké výkony. Bohužel představitelka Ester se mi jeví ve všech úlohách v DvD naprosto totožně - značně naivní, místy bláznivá, místy přehrávající. Věřím ovšem, že hra si svoje diváky najde, především mezi těmi, co nečetli knihu či neviděli film. Já mezi ně nicméně nepatřím. Měla jsem asi příliš velká očekávání.
Kateřina Vodáková  100 %
12.3.2019 | 225 hodnocení
+ souhlasím
Tísnivá atmosféra, která vás vtáhne do sebe a až do konce nepustí zpět do reality. Oči dokořán, vnitřní třes a napětí, nepříjemný pocit strachu... tohle se mi v divadle nestává často. Chemie mezi ústřední dvojicí je neuvěřitelně silná! Z menších rolí výtečný T. Turek, kostýmy, hudební složka a scéna rovněž vysoce působivé. BRAVO!
Greetchen  80 %
7.3.2019 | 80 hodnocení
+ souhlasím
(27.2.2019) Krásná pocta Otčenáškovi. odně se mi líbila scéna, která zajímavě podtrhovala děj a dodávala mu správně na dramatičnosti. Na představitele ústřední dvojice jsem si musela chvíli zvykat, ale zejména Marie Poulová mě pak vážně uchvátila.
Heda  100 %
22.2.2019 | 25 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Naprosto výjimečná inscenace, kde naprosto funguje energie mezi jevištěm a hledištěm. Celá inscenace je úplně hmatatelně prosycena strachem a nadějí. A i když většina diváků závěr zná, stejně doufá... Silná a fungující inscenace.
KateDanny  100 %
20.2.2019 | 56 hodnocení
+ souhlasím
Jedná se opravdu o silný zážitek, který ve mně i po 14 dnech stále rezonuje. Stále cítím to napětí, ten strach a tu tíživou atmosféru. Scéna, hudba a herecké výkony byly naprosto excelentní. Vše se skvěle doplňovalo. Hru doporučuji a rozhodně na ni zajdu ještě jednou.
Jerman  90 %
14.2.2019 | 130 hodnocení
+ souhlasím
Výborná hudba, scéna a světla, uvěřitelní dojemní protagonisté (Poulová, Neškudla), solidní výkony ve vedlejších rolích (i v těch malých Matějka!). Po Lucerně a Elektře další vynikající režie Hany Burešové, která úžasně vystihla mrazící atmosféru haidrichiády. Anoncovanou snahu dát dramatizaci románu aktualizující dimenzi jsem ovšem necítil, je to ale vůbec u tak silného a nosného tématu možné a důležité?
Hacko  90 %
10.2.2019 | 77 hodnocení
+ souhlasím
95%
Ba-jo  100 %
6.2.2019 | 242 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Není moc co dodávat. Po všech stránkách poctivě a citlivě provedené: režie, dramaturgie, scéna, hudba, světlo, délka, choreografie, tempo, herci - chór. Přeci je ale nutno jednu věc dodat a podtrhnout: skvěle do svých rolí pasující ústřední dvojice Poulová - Neškudla, jsou mimořádní!! Žádné citové vydírání, žádný zbytečný patos. Hluboce mě celé předvedení (i přes notoricky známou předlohu) dojalo. Kamarádku dokonce až tak, že jsme jí museli ještě půl hodiny po představení sušit od potoků slz...
J.anek  100 %
2.2.2019 | 499 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Otčenáškova novela jako silné antické drama s chórem. Ester uvězněná v centru jeviště v pokojíku beze stěn. Lidská ubohost i neokázalé hrdinstvi. Sugestivní obraz heydrichiády i dneška. Co všechno s námi dělá strach. Skoro jsem se bál dýchat, 90 minut uteklo jako čtvrthodina. Hana Burešová ve skvělé formě, geniální hudba Ivana Achera, parádní scéna - valí se to na člověka děsivou silou. A Marie Paulová a Pavel Neškudla? Zranitelní, dojemní, vtipní, autentičtí, krásní.
Martistas  60 %
20.2.2024 | 19 hodnocení
Jenci  70 %
30.12.2023 | 13 hodnocení
Freebird  70 %
27.6.2023 | 82 hodnocení
Jhrasko  90 %
30.5.2023 | 25 hodnocení
Šárka Holoubková  70 %
10.5.2023 | 17 hodnocení
TereHun  90 %
29.3.2023 | 37 hodnocení
EvieS  100 %
16.3.2023 | 17 hodnocení
Jeff23  60 %
22.2.2023 | 80 hodnocení
Beebb  60 %
31.1.2023 | 49 hodnocení
Eleanorat  70 %
23.11.2022 | 10 hodnocení
Pasika  80 %
6.11.2022 | 41 hodnocení
SBN  90 %
1.6.2022 | 187 hodnocení
Viktorie  80 %
19.4.2022 | 52 hodnocení
Vladimír10  90 %
14.2.2022 | 646 hodnocení
Kjama  80 %
5.2.2022 | 114 hodnocení
Golftom  70 %
15.11.2021 | 60 hodnocení
Birter  70 %
19.10.2021 | 202 hodnocení
TKa11  80 %
15.10.2021 | 91 hodnocení
Ottovon  50 %
16.1.2021 | 23 hodnocení
Te_rez  80 %
10.10.2020 | 24 hodnocení
OndraHri  100 %
1.10.2020 | 23 hodnocení
Lukáš Jeníček  80 %
23.6.2020 | 44 hodnocení
Semtamťuk  80 %
3.3.2020 | 98 hodnocení
Báďa  70 %
21.2.2020 | 52 hodnocení
Furciferka  70 %
17.2.2020 | 262 hodnocení
Lucas  80 %
25.1.2020 | 35 hodnocení
Pepca  80 %
25.1.2020 | 70 hodnocení
House Pachodi  80 %
23.1.2020 | 73 hodnocení
Duch  80 %
22.1.2020 | 7 hodnocení
Lenka458  100 %
19.12.2019 | 132 hodnocení
Lenka K.  70 %
16.12.2019 | 101 hodnocení
Leiurus  70 %
26.11.2019 | 36 hodnocení
Betka_S  70 %
9.10.2019 | 66 hodnocení
Peetra  80 %
19.9.2019 | 168 hodnocení
Marcela  80 %
18.6.2019 | 418 hodnocení
LavinieCamui  90 %
2.6.2019 | 842 hodnocení
Petr.trep  70 %
30.4.2019 | 172 hodnocení
Kucavik  80 %
28.4.2019 | 14 hodnocení
Jana.janka  80 %
27.4.2019 | 81 hodnocení
Xcepek  60 %
14.4.2019 | 668 hodnocení
Paya888  70 %
6.4.2019 | 312 hodnocení
Martina123  80 %
26.3.2019 | 109 hodnocení
Barbora23  90 %
14.3.2019 | 42 hodnocení
Petr-sima  90 %
12.3.2019 | 121 hodnocení
Ivelly  70 %
10.3.2019 | 40 hodnocení
Lovin  70 %
28.2.2019 | 272 hodnocení
Suzana  70 %
17.2.2019 | 343 hodnocení
Treperenda Rakytníková  100 %
13.2.2019 | 13 hodnocení
Kosan  90 %
10.2.2019 | 282 hodnocení
Dajcik  80 %
10.2.2019 | 291 hodnocení
Unionboy  80 %
10.2.2019 | 466 hodnocení
Lukrativni  80 %
10.2.2019 | 85 hodnocení
Sherly  80 %
10.2.2019 | 63 hodnocení
Femme_theatrale  90 %
6.2.2019 | 7 hodnocení
LilianaVess  90 %
6.2.2019 | 113 hodnocení
Ala  90 %
5.2.2019 | 168 hodnocení
Monikas  60 %
18.1.2023 | 4 hodnocení
TadashiCZ  90 %
15.5.2022 | 4 hodnocení
Aydencze  50 %
28.6.2019 | 4 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.