Profil uživatele

Zdeněk

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 16 % (8)
Pavla Haflantová: 17 % (3)
Iva Bryndová: 18 % (11)
Michal Novák: 18 % (12)
Helena Grégrová: 20 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.5.2023)
Po hudební stránce se jedná o jeden z nejlepších původních muzikálů. Od prvních tónů předehry až po závěrečnou oponu jsem seděl a nechal se provést dojemným příběhem Elišky a Luky. K. Daňhelová i L. Matouš na jevišti spolu dobře fungují a závěr v jejich podání je opravdu velmi emotivní. L. Bartolšicová do příběhu vnáší humornou vložku a perfektně se jí to daří.
(zadáno: 22.4.2023)
Po vizuální stránce není představení co vytknout. Nicméně příběh je zdlouhavý a šíleně nudný. Jsem rád, že Radka Coufalová po delší době dostala velkou roli a byla naprosto skvělá jak herecky tak především pěvecky. Její sólo ve druhé půli byl vrchol představení.
(zadáno: 15.4.2023)
Hudba Vojty Adamčíka je chytlavá a snadno zapamatovatelná. Výkony jsou na dobré úrovni ať už jde o muzikálové matadory jako jsou Fric, Ochmanová nebo Grossová tak i divákům nové neokoukané tváře. Jsem rád, že se konečně podařil vychytat zvuk a všem je skvěle rozumět.
(zadáno: 15.4.2023)
Hodnotit výkony v Kalichu je zcela zbytečné. Všichni si představení užívají a v ten moment by pro představení snad i dýchali. Hudba je to skvělá, ale zamrzí, že není živě. Nejsem fanoušek zbytečných modernizací děl a po shlédnutí vlasů mě to jen utvrdilo.
(zadáno: 8.4.2023)
Perfektní a neotřelé aranže. Celkem dobrý příběh, ale některé pasáže zbytečné. Musím velmi pochválit choreografii. Takhle dobrou taneční company v DB ještě neměli. Výkony V. Drahokoupila, K.M. Fialové a Sharloty skvělé. Nechápu proč I. Jirešovou pořád někdo obsazuje do rolí kde se zpívá. Já se dobře bavil, ale chtělo by to zkrátit.
(zadáno: 5.4.2023)
Skvělé představení. Vizuální stránka inscenace perfektně zvolená. Výborný Pavel Neškudla. Marie Poulová trošku slabší začátek, ale jak se blížil konec tak mě naprosto odzbrojila.
(zadáno: 1.4.2023)
Jít do DB je jak jít na sebevraždu. Jestli divák vidí jedno představení, jako by viděl všechny. Hudba přes kopírák, texty jak z čítanky, přeplácané kostýmy a světla svítí a blikající jak na diskotéce. Těch 20 % patří jen Polyákové, která byla skvělá. Ostatní jako by zapomněli zpívat natož hrát.
(zadáno: 25.3.2023)
Nemůžu jinak. Kristýna Daňhelová pravém nominovaná na Thálii. Po zhlédnutí jejího výkonu, který je jedním slovem fantastický diváka zamrzí, že ta cena nevyšla. Pěvecky suverénní a herecky též. Skvěle ji doplňuje Lukáš Janota. Orchestr hraje jak o život, ale to je v Mdb už zvykem. Jako rušivý element považuji Janu Musilovov. Scéna, která je temná a strohá je k danému titulu skvěle zvolena stejně tak kostýmy. Jane Eyrová je skvěle zvládnutý muzikál, který rozhodně stojí za návštěvu.
(zadáno: 11.3.2023)
Skvěle fungující jukebox muzikál. Písničky hezky zasazené do příběhu. Ústřední trio Horáková, Nesvačilová a Bohatová perfektně zvolené, ale jednu musím vyzdvihnout mnohem víc a to je Nina, hezky se poslouchá a její herectví je prostě radost sledovat. Divadlo Kalich si na repertoár nasadilo dílo, které je velmi povedené a věřím, že se bude hrát dost dlouho abych si ho mohl někdy zopakovat.
(zadáno: 4.3.2023)
Komorní věci mám rád, ale v tomhle případě mi to úplně nesedlo. Písničky nezajímavé a  příběh průměrný. Výkon Tomáše Novotného mě zaujal o poznání víc než výkon Martiny Vlčkové. Martina mě jako herečka vůbec nebaví a její zpěv mi trhá uši.
(zadáno: 3.3.2023)
Toto dílo je zcela zbytečné. Děj naprosto o ničem, zbytečné postavy i scény. 10% jen za Dušana a Karolínu Krausovi. Po skvělých muzikálech nasadit totální kravinu. Hodno k okamžité derniéře a já snad brzy zapomenu, že jsem tuhle hrůzu viděl.
(zadáno: 3.3.2023)
Cats mám hrozně rád, ale tato inscenace mi nějak nesedla. Hudba je stále skvělá, některé výkony obstojné. Na choreografii je vidět Strouhalův opis z pražské verze.
(zadáno: 26.9.2015)
Viděl jsem dvě generálky a musím říct, že naše verze tohoto světového muzikálu se vyrovná ostatním verzím. Dlouho jsem nezažil aby všichni protagonisté zvládali své role s přehledem jako tady. Pár jmen si ovšem zaslouží zmínit a to konrétně Marka Koláře, Terezu Navrátilovou, Jitku Čvančarovou, Lucii Jagerčíkovou, Zbynka Frice a v neposlední řadě Martina Růžu.
(zadáno: 16.3.2014)
Muzikál RENT je naprosto jedinečné a emocemi nabité představení. Divadlo Kalich si tak muže udělat další zářez do kvalitních muzikálu hraných v Praze vše bylo dokonalé pěvecké i herecké výkony na perfektní urovni a živá kapela hrála jak o život. Vubec nelituji že sem zavítal odpoledne i večer a už ted se těším na dubnová představení. Mladí a téměř neznámí umělci opět potvrdili že je mnohem duležitejší radost z hraní a energie přenášená z jeviště do hlediště než obličej provařený z Tv a bulváru.
(zadáno: 20.10.2012)
viděl sem stejné představení jako HONZY a já byl plně spokojen dostal sem přesně to co sem očekával takže mě se KK moc líbí a určitě doporučuji hlavně fanouškům Dana který opět aspon tedy mě nezklamal.
(zadáno: 27.9.2012)
Krásný příběh, užasná hudba , perfektní výkony jen ta scenografie trochu kazí dojem jinak naprostá spokojenost a Dasha má podle mě zaděláno na další Thálii
(zadáno: 15.9.2012)
Kapka medu pro Verunku je docela povedený dílko po výtvarné stránce naprosto užasný hudba je k danému tématu bezvadně zvolená a navíc si člověk u toho krásně odpočine a poslechne si dobré výkony v čele s Gabrielou Urbánkovou
(zadáno: 24.6.2012)
strhující výkony jak pěvecké, herecké tak taneční Michaela Doubravová hvězda mnou viděného představení
(zadáno: 2.6.2012)
sobotní odpolední představení bylo strhující skvělá atmosféra a největší dík patří Míše Kuklový, Míše Horký a Lindě Finkový nejlepší výkony
(zadáno: 2.6.2012)
chtěl bych pochválit Pokrevní Bratry generálka byla víc než zkvělá všichni byli senzační a bylo vidět že si to užívaj a prožívaj slzy na konci toho byly důkazem Hanka opět předvedla že to je hvězda stejně tak Dušan to stačilo aby vyšel na jeviště a já se smál stejně tak Lukáš a Ivana Vanková si u mě napravila pověst po Lucy zkvěla zahraná histerka věřil sem jí uplně vše stejně tak Svetla byla krásná jak malá holčička tak i matka asi tak ke generálce a už se těšim až navštívim Brno a Bratry podruhé