Profil uživatele

Femme_theatrale

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.10.2019)
85 %
Ladí to. Všechno. Scéna kostýmy, masky, choreografie (tu bych zvláště vyzdvihla), ale hlavně herecké výkony. Znovu jsem se zamilovala do Eriky Stárkové a nutně potřebuju poslouchat její podání Life On Mars pořád dokola. A poprvé jsem se zamilovala do Pavola Smolárika. Je fenomenální. Igor Orozovič to celé skvěle doplňuje, nejvíc skvělý je jeho duet s Ninou Horákovou (Absolute Beginners). Spolu všichni vytvořili úžasně psychedelický svět, jinou planetu, kterou stojí zato navštívit. Protože když na tu psychohru přistoupíte a necháte se vtáhnout, pocítíte dost zajímavé portfolio emocí.
(zadáno: 20.5.2019)
(zadáno: 26.2.2019)
95 %
Velmi podařená, vkusná a citlivá pocta J. Kainarovi. M. Hanuš je skvělým průvodcem, emoce lítají - někdy se vám tají dech, jindy se dojímáte nebo se naopak smějete, až vám slzí oči. Inscenace, kterou lze vidět více než jednou.
(zadáno: 6.2.2019)
Neskutečná energie, talent a vybroušený humor se potkaly na jevišti. A vznikla z toho tahle inscenace. Díky za ni. :)
(zadáno: 15.6.2018)
Inscenace, jejíž sledování fyzicky bolí. Bohužel to nezachraňují ani výkony Z. Kronerové nebo K. Mendeho, kteří se snaží, seč mohou. Závěr druhé půlky je díky vtipným aktualizacím poměrně snesitelný, divák už se ale nezasměje tak, jak by se normálně očekávalo, protože je prostě vyčerpaný z předchozích desítek minut. Za mě zkrátka ne.