Divadlo Letí

Pubkvíz o budoucnosti světa

Premiéra: 27.6.2021
premiéra bez diváků v květnu 2021
Podle knihy Hanse Roslinga, Oly Roslinga a Anny Rosling Rönlund „Faktomluva (Deset důvodů, proč se mýlíme v pohledu na svět - a proč jsou věci lepší, než vypadají)“. Dramaturgie: Marie Špalová, David Košťák. Výprava: Jana Špalová. Hudba: Jan Čtvrtník. Texty písní a režie: Martina Schlegelová.
Poslední uvedení: březen 2022 (v Praze), květen 2022 (na zájezdech).
Interaktivní inscenace. Skandální show, v níž se dozvíte, co vás čeká, opustíte-li svůj enviromentální žal a začnete konečně něco dělat...
Divadlo Letí
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8021000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Sherly  90 %
(zadáno: 27.3.2022, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Jdete proste na pubquiz, ktery je za me neskutecne poucny, doted hazu v diskuzich cisla, ktera pro me byla nova. Takze uz z tohoto duvodu bych divadlo jezdila povinne do skol! Je to krasna ukazka prolnuti kultury a vzdelavani! Co se tyce probuzeni publika a nalomeni lhostejnosti k nasi budoucnosti, bohuzel nelze cekat ze se to pres noc zmeni, ale nekde se zacit musi?
Tvidatko  70 %
(zadáno: 21.12.2021, počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
Nevěděla jsem moc co čekat - spíše pubkvíz nebo divadlo? Nakonec jsem v tom viděla více ten kvíz, ale bylo to zábavné, herci byli super, zazněly zajímavé myšlenky, trefná kritika směrem k divákům a navzdory své všeobecné nelásce k pubkvízům jsem se bavila.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.