Profil uživatele

Karel1964

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 10 % (41)
Michal Novák: 10 % (17)
Anežka Kotoučová: 12 % (10)
Helena Grégrová: 12 % (46)
Jan Pařízek: 12 % (42)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.5.2024)
Je to kombinace koncertu vážné hudby a monodramatu Sarah Haváčové. Je to o ženě, co chtěla hrát a být v tom nejlepší. Ale semlela jí pitomá a krutá doba, jen kvůli tomu, že byla židovka. Velmi silné a smutné. Sarah Haváčová představení opravdu prožívá.
(zadáno: 6.4.2024)
95% Úžasný pan Pechlát. Od vyloženě komické polohy při útěku z vězení až po nemohoucího starce, co vzpomíná na "jaky." Hudební doprovod také skvělý. Paní Trmíková hraje dobře, ale kdyby v představení nebyla, asi by to byla ještě větší bomba. Spíš to je občas rušivé. Ale jinak, super věc!
(zadáno: 4.4.2024)
Velmi lidské a i velmi smutné. Zvlášť když máte s podobným "odcházením" člověka zkušenosti. Všichni herci jsou skvělí a paní Cibulková to hraje neuvěřitelně dobře. Jsou tam i humorné momenty, jako jednohubky s humorem a anamnézou.
(zadáno: 4.4.2024)
Je to fakt maglajs na jevišti. Herců je pomalu tolik, kolik diváků. Ale má to energii a nadšení. Jo, a pan Burian je rozhodně lepší ředitel divadla než herec :)
(zadáno: 28.3.2024)
Skvělé. Spojení klasického pojetí s moderní scénou funguje a vůbec není na sílu. Sebeláska a sebetrýzeň Něchludova a hrdost hlavní hrdinky jsou skvěle zahrané. Stejně jako marnost ostatních postav. Tohle se hodně povedlo.
(zadáno: 24.3.2024)
Viděno na předpremiéře. Solidní představení, zajímavá scéna. Téma je bohužel stále stejně aktuální, jako v době vzniku předlohy.
Celkově to ve mně ale nevzbudilo moc emocí. A občas trochu zbytečné přesouvání schodišť po scéně.
Takže dobré, ale ne vynikající.
(zadáno: 21.3.2024)
Neurazí, ani nenadchne. Jsou tam skvělé momenty, ale občas představení "spadne řetěz" Není to nic, co bych potřeboval vidět znovu. Jeden z Dianiškových ulítlých, ale v tomto případě, slabších kusů.
(zadáno: 31.1.2024)
Skvělá scéna a prostor studia. Herci jsou od vás opravdu pár centimetrů, což umocňuje zážitek Výkony herců jsou velmi dobré. Zvlášť ke konci představení graduje. Závěrečný telefonát je opravdu esence šílenosti padesátých let.
Jediné, co se úplně nepodařilo, bylo vytvoření tísnivé atmosféry strachu, v tomto ohledu představení nedosáhlo cíle.
(zadáno: 31.12.2023)
Skvělý pan Donutil. Jeho přepínání mezi doktorem Galenem a maršálem bylo úžasné. A super nápad s latinským zpěvem. Dodalo to představení ještě větší naléhavost.
A strašné je, že Bílá nemoc vypadá, jako by jí Karel Čapek napsal před rokem. Jde z toho hrůza, jak je představení aktuální.
(zadáno: 31.12.2023)
Viděl jsem před lety představení v Činoherním klubu. Toto se mu může směle rovnat! Naprosto vyrovnané výkony všech čtyř herců, skvělá režie i scéna. Opravdu super. A pan Bilík je pro mě v životní roli.
Jen lituji ty diváky, co šli o Silvestru do divadla na něco lehkého. Hra byla opět krutá a nemilosrdná. Ale o tom to je.
(zadáno: 5.12.2023)
Skvělé. Jak se ze dvou přátel stanou dvě obludy. Ani jeden z nich není hoden obdivu. Super text a úžasný výkon obou představitelů.
(zadáno: 19.11.2023)
Velmi dobré představení. Viděno od půlnoci do 2:22 v rámci Noci divadel. Je to domyšlené do detailů, kterých si při představení kolikrát ani nevšimnete. Místy je to lekačka, hlavně potvory lišky.
Všichni čtyři herci jsou skvělí. A je to představení, ve kterém můžete vidět Jana Hájka výjimečně nehrajícího alkoholika, ztroskotance nebo zlého muže.
(zadáno: 10.11.2023)
Docela brutální. Rozhodně to není jen komedie. Když se odhlédne od Zemana, tak je to dost mrazivé, hlavně pasáž o LDN. A skvělé výkony. Paní Hybnerová je směšná i tragická a Lucia Čižinská v roli dcery je super.
(zadáno: 23.10.2023)
Bylo to dobré, ale nebylo to super jako Osamělost komiksových hrdinů nebo Lunetici. Mně se líbil kouzelník, ten byl fakt super. Scénky některé povedené, některé tak trošku nuda. Takže celkově dobré, ale mírně nevyrovnané.
(zadáno: 22.10.2023)
Viděl jsem obě podání. S panem Krejčíkem i a panem Krajčem. V Ungeltu je silnější poloha už dospělého Viktora. Obě představení jsou bomba. Ale s panem Krejčíkem je to o chlup lepší, je to víc... jak to napsat... křehčí.
V každém případě doporučuji. Nasazení a emoce pana Krajča jsou úžasné. Standing ovation a zcela po zásluze.
(zadáno: 19.10.2023)
Solidní inscenace, dobře obsazená. Ale celkově mě to nějak úplně nevtáhlo do děje. Možná je to přece jen trochu moc "ukecané"
(zadáno: 13.10.2023)
Dejte si pááárky. Jiříííku...
Skvělá komedie, dalo by se říct až bejkárna. Ale fakt super humor!
(zadáno: 26.9.2023)
Výkony herců skvělé, ale je to celé takové dost neuvěřitelné. Text má být asi absurdní, ale povídání o psovi mě tak trochu uspávalo.
(zadáno: 25.9.2023)
I když je to podáno tak trochu humornou formou, žádná legrace to není. Hodně mě zaujal především pan Reif. Scéna s Heydrichem je skvělá. Prostě to je o člověku, který se dostal mezi dva mlýnské kameny a ať udělal, co udělal, nikdy to nebylo po chuti.
A jako asi skoro všichni jsem nepochopil výlev nadávek od pianisty. On za to nemůže, má to ve scénáři, ale nějak mi uniklo, co tím chtěl básník říci.
(zadáno: 10.9.2023)
Bylo to úžasné. Žádný sentiment nad osudem dětí z dětských domovů. Plné energie a odhodlání.
V?etně režiséra, který v blbnutí konkuroval i těm nejmenším dětem.
Fakt super! A bacha na tkaničky, děti mi během představení svázaly boty k sobě ????
110%
(zadáno: 8.7.2023)
Bohužel slabota. Scénář byl velmi zmatený, režie též. Herci se snažili, především Samuel Toman byl skvělý. Ale celkově o ničem. Odnikud nikam.
Lidé jsou vyděšeni, chtějí se dostat za každou cenu do kolonie na Marsu a přitom manželka jednoho z nich v pohodě pěstuje olivy v Itálii. Sem tam nějaká opice, proč?
Na OLDstars úroveň hodně pod průměrem.
(zadáno: 5.7.2023)
Viděno na zámku Osečany. I když to kvůli počtu diváků nebylo tak komorní, tak to pan Krejčík utáhl.
Něco tak milého, citlivého a dojemného hned tak neuvidíte. Neuvěřitelný výkon.
(zadáno: 2.7.2023)
Současně plné smutku a bezmoci a na druhé straně odhodlání a nezlomnosti.
Provedení je super, obě herečky jsou skvělé a zpěvák měl nádherný hlas.
Akorát do Jatek nechoďte v létě. Vedro je tam šíleně..
(zadáno: 28.6.2023)
Nečekejte hlubokomyslná poselství. Je to čiré blbnutí tří holek (alespoň v alternaci, kterou jsme viděli). Ale je to skvělý. Improvizace, nadšení a k tomu hezky zpívají.
Jo, a nejlepší je vystrašené koťátko, to bylo božský!
(zadáno: 17.6.2023)
Je to bezva ptákovina, jak je u divadla NoD zvykem. Za mě je nejlepší depresivní Superman, toho mi bylo až líto. A vstupy R2D2 jsou fantastické. Už chápu, proč píská. Tak sprostýho robota bylo třeba umlčet :)