Profil uživatele

Karel1964

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 7 % (12)
Iva Bryndová: 11 % (21)
Helena Grégrová: 12 % (22)
Lukáš Dubský: 12 % (22)
Anežka Kotoučová: 13 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 10.11.2022)
Oblomov je v tomto představení podán jako hodný, přející člověk. Který se ale nedokáže dokopat k jakékoli akci. Všichni herci jsou skvělí až na jednoho, který svojí roli nehraje.
A to na pana Isteníka. On tam přijde jako herec Isteník a pak se vám promění na Oblomova. On to nehraje, on je Oblomov. Je to neskutečné. Jeho herectví je opravdu výjimečné, on nehraje, on se mění na své postavy. Úžasné!!!
(zadáno: 13.10.2022)
Je škoda, že se na takové představení vejde max. 20 lidí. O židlích už se tu psalo, jsou opravdu nepohodlné a trošku kazí zážitek.
Ke hře samotné. Paní Krbová to hraje skvěle. Civilně, jako by vám to vyprávěla u vás v obýváku. Mám rakovinu a zbývá mi půl roku. Fajn, svět nekončí, žiju dál. Je to skvělé představení o člověku, který se nehroutí, nedělá ze své situace drama. Prostě žije dál, a jeho pozitivní naladění ani nemoc nezlomí. Krásný zážitek.
(zadáno: 2.10.2022)
První půlka je celkem komedie, ale pomalu to začíná temnět. A druhá půle, to je fakt psycho masakr. Je strašné sledovat, jak člověka i jeho okolí může zničit touha po něčem, co je mu upřeno.
Herci Horáková a Dvořák jsou opravdu vynikající. Ona svým postupným pádem do šílenství, on svojí bezmocí.
Je to vynikající představení, ale oddech opravdu nečekejte.
(zadáno: 30.9.2022)
Hra je nadprůměrná, ale v některých momentech představení nedrží úplně pohromadě. Normálně bych to hodnotil tak na 60%.
Ale výkon Oskara Hese a především Denisy Barešové je naprosto skvělý. Především její upírka. Je to spíš takový křehký tvor, který vlastně nikomu ani ubližovat nechce. A její tiky - to se musí vidět :)
(zadáno: 20.9.2022)
Skvělé! Hra mě opravdu strhla. Ze začátku to vypadá jako hloupá komedie, ale postupem času se atmosféra velmi mění. Oba herci jsou perfektní. V sevřeném prostředí divadla v Řeznické to byl opravdu zážitek.
(zadáno: 17.9.2022)
Krásné představení, scéna je opravdu nádherná. Nejvíc mě uchvátil Vodník. Pan Kassai je opravdu nejlepší vodník, jakého jsem viděl.
(zadáno: 12.9.2022)
Prostor zkušebny vytváří pocit, že jste s postavami ve sklepě, kde se většina děje odehrává. Je to velmi působivé. Oba herci předvádí skvělé výkony. Petra Floriána je vám současně líto i ho chcete zaškrtit. Opravdu intenzivní zážitek. Další skvělý kus od 3D Company!
(zadáno: 11.7.2022)
65% Představení neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Postava Macbetha tak nějak velmi ochotně souhlasí stát se bídákem. Neviděl jsem tam žádné hlubší dumání nad tím, jestli být bídák a král nebo si zachovat čest. Také lady Macbeth to nijak extra neprožívá.
Pan Němec a Měcháček hrají skvěle, ale celkově to nijak zvlášť nezapůsobilo. Ale čarodějnice jsou skvělé :)
(zadáno: 7.6.2022)
Paní Korytářová je opravdu převtělením Buriana. Hlavně ta její očička. To je fakt 100% Burian. Představení je super, hlavně druhá polovina, která je vážnější. Závěr, kdy už je Burian semletý a zničený, je až k pláči.
(zadáno: 3.6.2022)
Je to ptákovina. Ale z popisu představení je jasné, že seo ptákovinu jedná.
Oba herci jsou skvělí. Hlavně paní Dyková. Ta hraje fakt slepici obecnou. A líčení mi přišlo jak od Tima Burtona.
Takže nenáročné představení bez hlubší myšlenky, ale celkem sranda.
(zadáno: 31.5.2022)
První půlka hry vypadá opravdu jako komedie. Tak trochu předvídatelná, typy postav předem dané. Ale druhá půlka, to je něco. Nejdřív opravdu legrace okolo Vincence a pak nakonec rána palicí mezi oči. Nazývat tohle představení komedií, je tak trošku past. Tohle představení je daleko víc. A je skvělé. Především paní Elsnerová je v závěru neskutečná.
(zadáno: 20.5.2022)
Absolutní bejkárná v nejlepším slova smyslu! Vypadá to jako jedna velká šňůra gagů a blbinek, ale tohle vymyslet muselo dát děsnou práci.
Opravdu super představení. A nejlepší je Havel, který se probere zpět k životu. To je prostě dokonalé!
(zadáno: 16.5.2022)
Mnoho různých nápadů. Pár skvělých, ale dost i tak trochu... no na první signální.
Celkově průměr. Chtělo by to probrat nápady a rozvinout ty dobré.
(zadáno: 6.4.2022)
Prvních 30 minut jsem si říkal, že to je trošku nuda. Ale nebyla. Postupně příběh gradoval a ve finále to je hodně silné. Sice pan Heřmánek "pouze" deklamuje seznam, ale člověku z toho jde mráz po zádech.
Je to skvělé představení a bohužel jen potvrzuje jednu pravdu. Lidstvo se nijak nepoučilo a opakuje stejný příběh znovu a znovu.
(zadáno: 9.3.2022)
Skvělé představení. One man show od vrátného až po herce. Je to legrační, ale současně dost mrazivé. Správce je velký manipulátor, který nemá zrovna rád lidi. Proto se dost často odkazuje na Misantropa.
Je škoda, že na představení bylo poloprázdno. Rozhodně stojí za vidění.
(zadáno: 1.3.2022)
Tohle představení je masakr. Zvlášť teď, když Putin útočí na Ukrajinu, je přestavení velmi aktuální.
Ale i bez toho. Je to naprosto skvělé představení plné emocí. Žádná oddchovka, ale jen tak na to nezapomenu. A všechny tři herečky super!
(zadáno: 30.1.2022)
Skvělé. Od první vteřiny, kdy paní Macháčková vstoupí na scénu. Její stará paní je zahraná opravdu fantasticky.
A k obsahu - v podstatě obyčejný život, který ale přispěl k obludné nacistické mašinérii. Její závěrečná otázka.. "Lidé se už dneska nenechají tak zblbnout. Nebo že by ano?" z toho mrazí.
Vydá za hodiny výuky o nacismu. Opravdu skvělé.
(zadáno: 30.1.2022)
Já vám nevím. Nějak to bylo odnikud nikam. Občas trochu nuda, občas styl "Kameňák". Je fakt, že to bylo představení vyměněné kvůli covidu na poslední chvíli, ale...
Prostě to bylo tak trochu o ničem a pohybovalo se o to absurdní komedie po nudu. nemohu doporučit.
(zadáno: 4.1.2022)
Já vám nevím... Paní Balzerová hraje skvěle, o tom žádná. Většina diváků se bavila a dokonce byl potlesk ve stoje.
Ale mě to nudilo a některé věci, jako přehrávaná uklízečka s těžkým ruským přízvukem a homosexuální přítel, to mi přišlo hodně laciné. Celkově dost nuda a občas mi to přišlo jako hraní na první signální.
Asi tomu i škodí prostor divadla. Tato hra je na velké divadlo příliš komorní a paní Balzerová se na jevišti v tak velkém divadle ztrácí.
Buď jsem prostě nebyl naladěn na správnou notu nebo tohle představení je poměrně laciné...
(zadáno: 9.12.2021)
Už jen kvůli panu Aubrechtovi to stojí za vidění. Tohle se naučit, muselo dát strašnou práci. Celkově je inscenace úžasná. Ta síla vůle, vzít co máš a poprat se s tím, to je asi hlavní poselství.
A režie pana Dianišky opět skvělá, tak trochu šílená, ale skvělá.
(zadáno: 21.11.2021)
Paní Roznětínskou máte chuť zabít, tak strašná mrcha to je. Hraje to fantasticky. Opravdu koncert.
(zadáno: 19.11.2021)
Skvělá scéna, opravdu nevšední. A výkon Anny Kameníkové je také super. Hudba je poněkud zvláštní, ale k té hře sedí.
Celkově trochu deprese, trochu naděje. Moc povedené divadlo. Jo, a vlk je super, bylo mi ho až líto :)
(zadáno: 16.11.2021)
Kouká se na to těžko... Přišlo mi to trochu stejné jako Čarodějky ze Salemu v divadle na Vinohradech. Myslím tím tématem, které se řešilo. A to je naprostá vypočítavost, tupost a bezohlednost některých lidí. A ta pak semele nevinné lidi.
Skvěle zahrané, krásné jsou i písně. Ale celkově mě to úplně nevtáhlo. Nicméně určitě stojí za vidění.
(zadáno: 14.11.2021)
Ten Kuks jsem v tom nějak nenašel. Spíš je to tak trochu praštěné. Ale bylo to zase něco úplně jiného. A hezké písničky.
(zadáno: 13.11.2021)
Bomba! Naprosto skvělé. Silný text, skvělá scéna a hlavně, úžasné výkony obou herců.
Prostě paráda od začátku do konce. Člověk jim do poslední chvíle drží palce.
1 2  >