Profil uživatele

TerJan

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.11.2021)
Hodně silná hra, která stojí a padá s výkony hereček. V Ungeltu naštěstí platí to první - především Taťjana Medvecká je jako matka neskutečně uvěřitelná. Komorní prostor scény pak navodí dojem, že právě někomu koukáte do pokoje.
(zadáno: 11.10.2021)
Přes opatrný rozjezd mě tohle představení hodně bavilo. Hlavně druhá polovina přidává odkazy na divadelní i filmovou klasiku. Podle mě inteligentně napsaná komedie bez zbytečných laciných vtipů s vyrovnanými hereckými výkony. (představení 7.10.2021)
(zadáno: 1.10.2021)
Stojí za to vidět hlavně pro tu hereckou sestavu, co se během jednoho večera na jevišti sejde. Nejvíc to šlape Taťjáně Medvecké a Igoru Barešovi. Paní Iva už občas loví text, ale to se vzhledem k jeho množství dá chápat. Kolegové ji vždycky podrží. Pěkný odpočinkový kousek. /termín 30.10.2021/
(zadáno: 7.9.2021)
Krásně odzpívané, ale Hana Seidlová byla jediná, kdo se na jevišti neploužil bez energie. Představení nedrželo pohromadě a působilo spíš jako vycpávky mezi jednotlivými hudebními kousky.
(zadáno: 7.9.2021)
Je vidět, že v Dlouhé jsou profíci, z představení doslova prší energie. Komedie, která pobaví bez sprostých vtipů.
(zadáno: 10.8.2021)
Na malém prostoru jeviště i času rozehrává čtveřice herců drama s otázkami, na které nejsou jednoznačné odpovědi. Současné a aktuální téma, velmi přesvědčivé výkony. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí.