Profil uživatele

Scrabble

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Holubec: 5 % (2)
Iva Bryndová: 7 % (3)
Veronika Boušová: 13 % (3)
Anežka Hrebiková: 14 % (5)
Pavel Širmer: 14 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.4.2019)
Vcelku zajímavá inscenace. Mladý M.štrunc se s rolí vypořádal velmi dobře. Asi bych hodnotila i výš, ale nevyhnu se srovnání s posledním Hamletem, kterého jsem viděla, což byla excelentní inscenace Švandova divadla na zdejším jevišti
(zadáno: 6.4.2019)
(zadáno: 6.4.2019)
Vše už bylo řečeno níže těmi diváky, kterým se představení taky líbilo. A vůbec mi nepřišlo, že by vizuální složka převyšovala tu dějovou nebo hereckou. Z mužských hereckých výkonů bych vyzvedla F.Kaňkovského. Naopak P.Děrgel nevýrazný, vůbec mi u něho nebylo jasné, proč si tu dívku bere ,chyběla jakákoliv vášeň.
(zadáno: 6.4.2019)
Přestože divadlo v anotacích na tuto hru deklaruje, že muzikály umí ,odešla jsem ještě více zklamaná než z Noci na Karlštejně. Myslím ,že ani sama předloha není příliš kvalitní,nebavily mě texty písní ani mluvené části. Emoce zcela chyběly,mladé dvojici jsem jejich cit vůbec nevěřila. Zajímavých režijních nápadů bylo poskrovnu a když už tvůrci nevěděli kudy kam, nasadili Chaplina! Divadlo má ale své věrné fanoušky jisté a ani tady nechyběl standing ovation. Nevím,jestli se takovým trapným chvilkám chci příště v divadle vystavovat /stává se bohužel jen ve Zlíne/.Těch 10% je za klauna.
(zadáno: 6.4.2019)
Všechny zahrané emoce jsou intenzivní a uvěřitelné a přestože se hra odehrává na jednoduché scéně a střídají se pouze dva herci se svými monology, divák se ani chvilku nenudí.
(zadáno: 24.1.2019)
Divadelní zážitek. Působivá scéna i kostýmy. Představemí mě inspirovalo i k sáhnutí po knižní předloze a tím pádem musí vyslovit i velký respekt Lence Lagronové, protože román ve své původní podobě s archaickým jazykem by byl pro většinu dnešních diváků absolutně nestravitelný. Tradičně výborné herecké výkony všech hlavních postav .Osvěžující bylo i angažování hostů- D.Hofmanové a charizmatického "neherce" J.Králíka.
(zadáno: 13.12.2018)
95 %. Ztotožňuji se s hodnocením Janise
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
Přála jsem si vidět znovu, ale bohužel to do Brna nemáme úplně blízko. Tak jsem si aspoň silný divadelný zážitek připomněla televizním záznamem ,který se vysílal na ČT Art na začátku roku 2019
(zadáno: 20.11.2018)
POkud si už divadlo vybralo hru notoricky známou z filmové verze, muselo by ji inscenovat tak originálním způsobem, aby nikoho nenapadlo srovnávat ji s filmem. Bohužel nic originálního se nekonalo, a i herci, kteří jindy podávají mimořádné výkony, zde hráli a zpívali pod svoji úroveň. Nejslabší hra, jakou jsem kdy v /jakémkoliv /divadle viděla.
(zadáno: 20.11.2018)
Bohužel nemohu dát vyšší hodnocení. Přestože je pro mě toto téma docela zajímavé ,forma čtení emailů, ve kterých se stále opakují v podstatě stejné myšlenky, není pro divadlo natolik nosná, aby udržela divákovu /moji/ pozornost. První půlhodinu se čeká na to,kdy ,a jestli vůbec, se na jevišti rozsvítí, pak hodina intenzivního soustředění na to, abychom v hledišti neusnuli /ne všem e to podařilo/a pak poslední čtvrthodina ,konečně nějaký posun alespoň v postavě Matěje a snad i kousek opravdového divadla.
(zadáno: 20.11.2018)
Viděno podruhé asi po deseti letech .Ve vzpomínkách mám uloženo jako vynikající komedii a naštěstí ani po letech se nic nezměnilo. Není co vytknout.Bohužel žádná z podobných bláznivých komedií ,uváděných v SD v posledních letech , se ani zdaleka nepřiblížila tomuto ideálu /např.zcela nepodařené Bez roucha /