Profil uživatele

Scrabble

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Holubec: 7 % (3)
Iva Bryndová: 10 % (4)
Jan Pařízek: 13 % (6)
Veronika Boušová: 13 % (3)
Pavel Širmer: 14 % (9)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 21.2.2020)
Představení mě ohromilo úplně stejně, jako četba knihy Podivné lásky před 30 lety. Ale asi to není jenom silou osobností samotné skladatelky a jejím tragickým osudem. Silné příběhy asi přitahují a inspirují silné tvůrce a tady byli dokonalí ,vlastně dokonalé, všechny: autorka hry ,režisérka i její představitelka Tereza Marečková.
(zadáno: 21.2.2020)
Hledání na poslední chvíli, jak vyplnit volný večer v Praze. Toto představení objeveno a zarezervováno jen pár hodin před začátkem,
a dokonce jsme předtím stihli i večeři v blízkém okolí divadla.
Ale už k vlastnímu představení: Výborné, strhující, děsivé a vyvolávající spoustu otázek. Myslím, že výkon K.Heřmánka mladšího v této hře si budu pamatovat navždy.
(zadáno: 21.2.2020)
Viděla jsem jiné představení než většina hodnotících zde? Nově vytvořený příběh ilustrovaný písněmi Hany Hegerové byl podařený a  dojemný ,zaujalo i hraní mezi řadami hlediště. Pěvecké výkony velmi dobré /až na jednu pánskou výjimku/. Na představení jsem šla s dcerou /23 let/,která velmi výrazně snižovala věkový průměr ostatního diváctva, a obě jsme byly spokojené. Jako milovnice Hany Hegerové a Zuzany Mauréry jsme dostaly to, co jme čekaly. To, že většina písní byla pojata jinak, než jak je zpívá paní Hegerová, nám nevadilo.
(zadáno: 21.2.2020)
Nijak mě to nestrhlo. Ale v podstatě nevím, co bych vytkla. Herci byli výborní a bylo vidět, jak je zpívání a tancování baví. A třeba si to užívali víc, než nějakou těžkou psychologickou hru, kterou já bych ocenila víc.A přesto jsem se těšila na konec
(zadáno: 21.2.2020)
Silný příběh s dobrými hereckými výkony. Už opravdu dlouho se mi nestalo, že by představení na Malé scéně v Uherském Hradišti nebylo strhující, což ale bohužel neplatí pro většinu představení na hlavním jevišti Slováckého divadla.
(zadáno: 21.2.2020)
(zadáno: 14.2.2020)
Oceňuji, že se SD nespoléhá jen na osvědčené divadelní kusy. Někdy jsou nové počiny na hranici srozumitelnosti, naštěstí připravuje SD tradičně kvalitní divadelní programy, které případně dovysvětlí,co člověk nepochopil.Oceňuji nasazení všech herců,takže celkově jsem neodcházela z divadla nespokojená.Zvyšuji o 10 % poté,co jsem zhlédla i Kosmické jaro
(zadáno: 14.2.2020)
Bylo to vtipný ,na konci překvapivá pointa. Určitě jsem se nenudila ,ale rozhodně se nejedná o mimořádný divadelní zážitek
(zadáno: 14.2.2020)
Silný divadelní zážitek uprostřed parného léta na LFŠ v Uherském Hradišti
(zadáno: 14.2.2020)
Mám slabost pro ruskou klasiku a HaDivadlo
(zadáno: 6.4.2019)
Vcelku zajímavá inscenace. Mladý M.štrunc se s rolí vypořádal velmi dobře. Asi bych hodnotila i výš, ale nevyhnu se srovnání s  posledním Hamletem, kterého jsem viděla, což byla excelentní inscenace Švandova divadla na zdejším jevišti
(zadáno: 6.4.2019)
(zadáno: 6.4.2019)
Vše už bylo řečeno níže těmi diváky, kterým se představení taky líbilo. A vůbec mi nepřišlo, že by vizuální složka převyšovala tu dějovou nebo hereckou. Z mužských hereckých výkonů bych vyzvedla F.Kaňkovského. Naopak P.Děrgel nevýrazný, vůbec mi u něho nebylo jasné, proč si tu dívku bere ,chyběla jakákoliv vášeň.
(zadáno: 6.4.2019)
Přestože divadlo v anotacích na tuto hru deklaruje, že muzikály umí ,odešla jsem ještě více zklamaná než z Noci na Karlštejně. Myslím ,že ani sama předloha není příliš kvalitní,nebavily mě texty písní ani mluvené části. Emoce zcela chyběly,mladé dvojici jsem jejich cit vůbec nevěřila. Zajímavých režijních nápadů bylo poskrovnu a když už tvůrci nevěděli kudy kam, nasadili Chaplina! Divadlo má ale své věrné fanoušky jisté a ani tady nechyběl standing ovation. Nevím,jestli se takovým trapným chvilkám chci příště v divadle vystavovat /stává se bohužel jen ve Zlíne/.Těch 10% je za klauna.
(zadáno: 6.4.2019)
Všechny zahrané emoce jsou intenzivní a uvěřitelné a přestože se hra odehrává na jednoduché scéně a střídají se pouze dva herci se svými monology, divák se ani chvilku nenudí.
(zadáno: 24.1.2019)
Divadelní zážitek. Působivá scéna i kostýmy. Představemí mě inspirovalo i k sáhnutí po knižní předloze a tím pádem musí vyslovit i velký respekt Lence Lagronové, protože román ve své původní podobě s archaickým jazykem by byl pro většinu dnešních diváků absolutně nestravitelný. Tradičně výborné herecké výkony všech hlavních postav .Osvěžující bylo i angažování hostů- D.Hofmanové a charizmatického "neherce" J.Králíka.
(zadáno: 13.12.2018)
95 %. Ztotožňuji se s hodnocením Janise
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
(zadáno: 20.11.2018)
Přála jsem si vidět znovu, ale bohužel to do Brna nemáme úplně blízko. Tak jsem si aspoň silný divadelný zážitek připomněla televizním záznamem ,který se vysílal na ČT Art na začátku roku 2019
(zadáno: 20.11.2018)
POkud si už divadlo vybralo hru notoricky známou z filmové verze, muselo by ji inscenovat tak originálním způsobem, aby nikoho nenapadlo srovnávat ji s filmem. Bohužel nic originálního se nekonalo, a i herci, kteří jindy podávají mimořádné výkony, zde hráli a zpívali pod svoji úroveň. Nejslabší hra, jakou jsem kdy v /jakémkoliv /divadle viděla.
1 2  >