Dejvické divadlo

Racek

[Čajka]
Premiéra: 21.3.2013. Překlad: Leoš Suchařípa. Dramaturgie: Daniel Majling, Eva Suková. Scéna: Pavol Andraško. Kostýmy: Katarína Hollá. Hudba: Marián Čekovský. Režie: Michal Vajdička.
3:25

Osoby a obsazení
Nina Zarečná, dcera bohatého statkáře - Veronika Kubařová
Konstantin Treplev, syn Arkadinové - Jaroslav Plesl
Irina Arkadinová, provdaná Treplevová, herečka - Klára Melíšková
Boris Trigorin, spisovatel - Ivan Trojan
Jevgenij Dorn, lékař - Hynek Čermák / Tomáš Jeřábek (původně David Novotný)
Petr Sorin, bratr Arkadinové - Miroslav Krobot
Máša, dcera Pavlíny - Lenka Krobotová
Semjon Medvěděnko, učitel - Václav Neužil
Pavlína, žena Šamrajeva - Zdeňka Žádníková Volencová / Simona Babčáková
Ilja Šamrajev, Sorinův správce - Pavel Šimčík
Jakov - David Krejčí
a další

Klasická komedie o nenaplněných ideálech a citech, jež jsou vzájemným nedorozuměním...
oficiální ankety:
nominace na Cenu Alfréda Radoka 2013 (nejlepší inscenace roku)
Miroslav Krobot - nominace na Cenu Alfréda Radoka 2013 (nejlepší mužský herecký výkon roku)
v anketě portálu i-divadlo.cz:
1. místo v kategorii Nejlepší inscenace roku 2013
Dejvické divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
86 %
Uživatelé
84 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek
Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Anežka Hrebiková, Jiří Koula, Jiří Landa, Helena Grégrová, Pavel Širmer, Jan Pařízek
841251000
Termíny představení
16.2. (Út) 19:30
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (136)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Dubský 90 % Tip Lukáš Dubský
(zadáno: 4.3.2016, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
Režisér M.Vajdička dokázal přesně vystihnout směšné podtóny Čechovovy hry, a tak byla místy k vidění mimořádně zábavná podívaná. To ale nijak nezmenšovalo mrazivou sílu závěru. Herci dokázali postavám vtisknout mnohdy velmi originální výklad. Herecky je to téměř bez slabin, nejvíce mě zaujali I.Trojan, J.Plesl, M.Krobot a z hereček L.Krobotová. Příliš mi nesedlo jen pojetí Arkadinové, kterou ztvárnila K.Melíšková. Ačkoliv už jsem tuhle Čechovovu hru párkrát viděl, pojetí některých postav mě skutečně překvapilo. Asi zatím nejlepší Racek, kterého jsme zhlédl. 85%
Iva Bryndová 90 % Tip Iva Bryndová
(zadáno: 22.11.2015, počet hodnocení: 273)
přínosný / zajímavý komentář
První devizou je už samotná Čechovova hra, Dejvické divadlo nabízí komorní prostor, který skvěle využívá, a ve kterém výborně vyniknou jednotlivé výkony i hra samotná. Z hereckých výkonů nejvíce zaujali Klára Melíšková, Ivan Trojan a Lenka Krobotová.
Lukáš Holubec 80 % Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 18.9.2015, počet hodnocení: 663)
Anežka Hrebiková 100 % Tip Anežka Hrebiková
(zadáno: 28.1.2014, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Čechov nesmírně výstižný - směšný, smutný, stále aktuální. Sisyfovská touha po životadárné lásce druhé osoby pro mě ještě nikdy na divadle nebyla tak autenticky doléhající, jako kdyby to byla přímo Rackova premiéra v roce 1896.
Herce je vysloveně radost sledovat, převažuje výrazně civilní herectví, výborná je Klára Melíšková, "sluníčko" Veronika Kubařová, příjemně mě překvapil Treplev Jaroslava Plesla, Ivan Trojan no comment, jen si Trigorina představuji maličko stylizovanějšího. Nádhera, která si Radoka zaslouží.
Jiří Koula 80 % Tip Jiří Koula
(zadáno: 26.8.2013, počet hodnocení: 1565)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
75% Přidávám se k všeobecnému pění chvály na tuto inscenaci, přeju jí všechny ceny, které získá... Za sebe ale musím říct, že mě neoslovila na nějaké hlubší úrovni, viděl jsem po všech stránkách perfektně zvládnuté řemeslo, nejsem ale s to říci cokoliv navíc.
Jiří Landa 90 % Tip Jiří Landa
(zadáno: 26.4.2013, počet hodnocení: 2895)
přínosný / zajímavý komentář
Šťastné spojení M. Vajdičky a DD pokračuje. Ačkoli se hraje téměř bez škrtů a délka inscenace dosahuje tří a půl hodin, jedná se o živé divadlo s výraznými hereckými výkony a se zajímavými výklady postav. V prvních dvou dějstvích mě též oslovilo decentní, ovšem trefné posílení humorné stránky textu. Herecky zaujali kromě výborné K. Melíškové i V. Kubařová, I. Trojan, L. Krobotová a v menší roli Z. Žádníková, jež detailní mimikou dokázala i na tak malém prostoru vyjádřit tragiku své postavy. Výborně vymyšlená obrazová scéna P. Andraška. Nejlepší verze Racka z těch jedenácti, co jsem zhlédl!
Helena Grégrová 80 % Tip Helena Grégrová
(zadáno: 26.4.2013, počet hodnocení: 1434)
přínosný / zajímavý komentář
85%. Čechov nadčasovější než snad kdy on sám tušil! Obraz života orámovaný šťastnou tvůrčí symbiózou aneb dejvický soubor (hostující Veroniku Kubařovou ovšem nevyjímaje) a režisér Michal Vajdička na sebe zkrátka „slyší“.
Pavel Širmer 80 % Tip Pavel Širmer
(zadáno: 3.4.2013, počet hodnocení: 1639)
přínosný / zajímavý komentář
Ačkoli text dramatu doznal jen minima změn, interpretace (v autorově duchu) byla přesto v určitých aspektech objevná a překvapivá. Inscenaci nedocházel dech ani přes velmi dlouhou stopáž. Zajímavá scéna, působivá hudba. Práce silného hereckého týmu celkově dobrá. Zazářila hostující V. Kubařová, výborná L. Krobotová. Přestože K. Melíšková, J. Plesl a M. Krobot postavy a případné posuny vystihli, na jejich kreacích by se drobné nedostatky našly. Inscenace možná ne mimořádná, ale přesto nepřehlédnutelná.
Jan Pařízek 90 % Tip Jan Pařízek
(zadáno: 26.3.2013, počet hodnocení: 784)
přínosný / zajímavý komentář
Opravdu velmi dobře zpracovaný Čechov. I přes výraznou délku hra nijak nenudí a jednotlivé scény dostatečně upoutaly mou pozornost. Zvláště v první půli se podařilo do děje úspěšně začlenit lehce odlehčený tón a tzv. "dejvický" humor, kterým se zdejší hry často vyznačují. Nic z toho není na úkor hlavní myšlenkové linie příběhu a celkové atmosféře to jenom prospívá. Z hereckého hlediska velmi dobrý kolektivní výkon od všech aktérů. Ale rád bych vyzdvihl výbornou V. Kubařovou. Z ostatních pak ještě I. Trojana, K. Melíškovou a J. Plesla. A též pochvala pro povedenou scénu a doprovodnou hudbu.
Tereza Szkatulová 70 %
(zadáno: 17.12.2013, počet hodnocení: 28)
(+2)
Kvalita představení je nezpochybnitelná. Hudba, scéna, kostýmy... Herci jakoby ztělesňovali charakter svých postav. První jednání plné komiky a ironie, druhé s dramatickou krystalizací... Pochvaly, které mě po představení napadaly, ale s chvilkovým odstupem očernil pocit z "jen" dobře odvedené práce... Z hereckých výkonů mě, v dobrém slova smyslu, poznamenal především Miroslav Krobot, Ivan Trojan, Václav Neužil a Lenka Krobotová... Klobouk dolů. A trocha subjektivní kritiky na závěr, já to té Veronice Kubařové prostě nevěřím...
Johana Hovorková 100 %
(zadáno: 8.10.2013, počet hodnocení: 87)
(+1)
Neuvěřitelné představení. Herci bezkonkureční, Ivan Trojan jako Boris Trigorin exceluje. Tři hodiny, které se utečou jako by nic, hra ani na chvíli neztrácí dech. Oceňuji také kontrast mezi první a druhou částí hry, kdy se po přestávce naprosto zásadně změní nálada. Nejprve převládá humor - pro Dejvické divadlo typický - ve druhé polovině naopak člověka spíše mrazí. Nejlepší provedení Racka, jaké jsem kdy měla možnost vidět, opravdu není co vytknout.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Kašpárek 100 %
(zadáno: 2.1.2021, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé provedení, skvělá režie, dechberoucí výkony všech, Kláry Melíškové obzvlášť.
Moony 100 %
(zadáno: 19.9.2020, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
17.9.2020. Viděno v době rouškovo-covidové, ale zážitek z představení nebyl o nic menší, právě naopak. :) Skvěle sehraný dejvický soubor do toho "šlapal" od začátku až do konce, tři a půl hodiny uteklo jako voda. O jednotlivých hercích snad ani nemá cenu se rozepisovat, za všechny zmíním magnetického Trojanova Trigorina, kterému stačí jedno gesto, jeden pohled, aby si získal nejen Ninu, ale i všechny diváky v hledišti. Není lepšího Čechova než v Dejvicích.
Majdin_kulturni_svet 50 %
(zadáno: 19.3.2020, počet hodnocení: 134)
přínosný / zajímavý komentář
4.5.2016 na hostovačce v Č.Budějovicích. Bylo to hodně hodně dlouhé, chvílemi jsem se opravdu nudila. Asi zrovna neměli svůj den.
Karel1964 100 %
(zadáno: 9.1.2020, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
jak to říct... Nádhera. Tak krásné divadlo se hned tak nevidí.
Gimli35 90 %
(zadáno: 25.9.2019, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Pod pojmem "absolutní divadlo" si představuji něco jako dejvickou inscenaci Racka. Funguje všechno: herecké výkony (musím vyzdvihnout K. Melíškovou, J. Plesla a M. Krobota), precizní režie, hudba, kostýmy... Nebojte se tříapůlhodinové stopáže, uteče to.
Sushi 80 %
(zadáno: 25.3.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Zážitek, až bude v Dejvicích "další Čechov", znovu půjdu v sobotu ráno mrznout do fronty.
Xcepek 100 %
(zadáno: 8.11.2018, počet hodnocení: 551)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Křišťálově čistý a dokonalý Čechov!!!
Nejvíce mě nadchla dámská část souboru, jejich herecké umění jsem hltal každým douškem...vrcholem představení jsou hysterické výlevy Arkadinové (K. Melíšková) a skvěle výstižná (Treplevem - J. Plesl) neopětovaná láska Mášy (L. Krobotová).
Makronka123 60 %
(zadáno: 12.10.2018, počet hodnocení: 42)
přínosný / zajímavý komentář
Dle mého názoru je inscenace trochu přeceněná. Zbytečně se hra "táhne" přes 3 hodiny a její zkrácení by bylo určitě ku prospěchu. Z některých hereckých výkonů jsem mírně zklamaná (např. p. Melíšková). O to hůř musím bohužel hodnotit divadlo jako takové - naprosto nevhodné židličky k sezení, kde je do opravdu malého prostoru vměstnáno co nejvíce míst, tudíž si člověk připadá velmi nekomfortně -jako sardinka. Od Dejvického divadla jsem čekala (i na základě zdejších recenzí)jednoduše víc a na další inscenaci se zde už s přítelem určitě nechystáme.
Tlumocnik 80 %
(zadáno: 24.10.2017, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Ke konci přece jen trochu dlouhé. U dialogu Trepleva s Ninou mi začala padat hlava... Možná by pomohlo posunout u tohoto představení začátek. Herci skvělí, jen mi trochu nesedla K. Melíšková, ale její herectví mi nějak nevyhovuje celkově, přestože jako člověk je mi moc sympatická.
Bílek 90 %
(zadáno: 29.3.2017, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
95%
HawkeyeSaw 90 %
(zadáno: 23.6.2016, počet hodnocení: 162)
přínosný / zajímavý komentář
Poctivá řemeslná divadelní práce po všech stránkách. Jedinečná a velmi kvalitní herecká interpretace. Funkční stísněná scéna, která silně pomáhala zrcadlit proměny postav.
Jirkan 90 %
(zadáno: 7.4.2016, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
5.4. 2016: Jsem rád, že se mi podařilo sehnat vstupenky a nelituji. Soubor je opravu sehraný a přirozený. Vlastně celé to na mne působilo velmi civilně, bez nějakých výraznějších symbolů či jiných režisérských prezentací. Inscenace je plna i míst, které hrají než mluví, ale krásně vše doplňují. Rozhodně za velkou pozornost stojí Arkadinová a Treplev v druhé části (scéna, kdy chce Treplev po matce vyměnit obvaz), následně je doplňuje Trigorin. To je pro mne pilíř (synonynum) této inscenace.
Milwa 100 %
(zadáno: 8.3.2016, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Když se zvedla opona a já uviděla scénu, dýchla na mě krása obrazů a já věděla, že mě nezklamou. Prostě skvělé, nenašla jsem hluché místo. Ve hře není špatně napsaná postava, o herectví netřeba mluvit. Čechov, to je psychologie na prknech a hercům DD mohu jen říct bravo!
Honza1 70 %
(zadáno: 22.1.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Moc jsem se těšil, zpočátku jsem měl pocit, že to bude skvělé, ale jak šlo představení dál a dál, moje nadšení postupně pod tíhou únavy opadávalo. Délka pro mě byla neúměrná. Malé divadlo sice má své kouzlu, ale pohodlím neoplývá a při takové délce představení, které není zrovna oddechové, už člověk v závěru neví, jak si sednout, aby vydržel. Jinak určitě řada skvělých výkonů. Netřeba je asi znovu vyjmenovávat.
IvaRoubova 90 %
(zadáno: 29.10.2015, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi silný zážitek, Ivana Trojana jsem sledovala úplně bez dechu a tu Ninu vlastně dost chápu. Dejvické divadlo, prostě jistota.
Vitounek 80 %
(zadáno: 31.8.2015, počet hodnocení: 102)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v Řevnicích - 25.8.2015 - výborný zážitek.
Cechoslovak 80 %
(zadáno: 4.6.2015, počet hodnocení: 72)
přínosný / zajímavý komentář
Racka jsem četl a viděl několikrát, ale místy se mi zdálo, že vidím něco nového. Lyričnost a nostalgii vystřídala místy groteska. Cílem bylo asi zdůraznění tragičnosti osudů postav, která pak mohla více vyniknout. Nějak v tom ale nebyla vidět ta široká ruská duše. A opilost Máši bych dal raději do nějaké jiné hry, tady mi neseděla, i když byla dobře zahraná. (V textu není, že Máša je opilá, jen že si s Trigorinem nalévají.) Nakonec mi bylo ale postav přece jen líto. K tomu nejpůsobivějšímu patřila proměna scény po přestávce a závěrečná scéna. Herecké výkony byly samozřejmě excelentní.
Orienteering 80 %
(zadáno: 8.4.2015, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
(spíš jen slyšeno v divadle v Jablonci n.N.) Já nějak nevím...zaujaly hlavně výkony herců v menších rolích (David Novotný, pan Krobot), ale nějak jsem se nedokázala nadchnout (z druhého balkonu nebylo moc vidět). Provedení ve Stavovském mě prostě oslovilo víc. Možná kdybych představení viděla přímo v Dejvickém divadle nebo v podobném komornějším prostředí, měla bych z něj lepší pocit.
Viděla jsem včera (3/5/2017) znovu z třetí řady v Dejvickém, dojem ze hry se podstatně vylepšil, +10%. Výborní J. Plesl, pan Krobot. Vadila mi K. Melíšková...zpracování ve Stavovském za mě pořád o něco lepší.
Fr2709 40 %
(zadáno: 17.2.2015, počet hodnocení: 159)
přínosný / zajímavý komentář
Asi budu jeden z mála, kterého představení příliš nenadchlo. Nesnesitelná délka a tím i značné množství hluchých míst. Vše zachraňovali svými výkony herci Dejvického divadla, kteří byli jako vždy vynikající. Při jiném obsazení bych asi až do konce nevydržel.
Vladimír Rogalewicz 70 %
(zadáno: 16.2.2015, počet hodnocení: 614)
přínosný / zajímavý komentář
Vše už za mne napsala Tereza Szkatulová.
Snad bych jen chtěl výslovně podtrhnout úžasnou scénu.
Doublefish 100 %
(zadáno: 26.1.2015, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Výjimečná scéna, vystihující hudební aranže, děj bez jediného slabého místa a naprosto strhující výkon všech protagonistů, to je síla a nápor. Kdo to má sakra vydržet?
Uchvátila mě pestrá paleta poloh pana Krobota - jeho ?vošoust? v prvním dějství mě dostal pod židli, zatímco po přestávce jsem o něj měl vážně strach, že ho klepla pepka!
Neuvěřitelně uvěřitelná Irina Arkadina od fantastické Klárky Melíškové! A Ivan? Ten už snad ani nemusí žádnou postavu hrát? Stačí gesto, pohyb koutku úst, zdvižené jedno obočí a je to tam, prostě pan herec!
DarkMatter 60 %
(zadáno: 17.1.2015, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Imho přeceňované... Trojan super, ikdyž mi přijde, že se ta role k němu nehodí. Kubařová opět super... Nijak mě to nenadchlo, možná proto, že sem nedavno před tím viděl Strýčka Váňu...
Stepanvan 90 %
(zadáno: 6.10.2014, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Takto to vypadá když Bůh vejde do divadla. Není co vytknout.
Úžasná Kubařová, tu budete chtít sníst když ji uvidíte a taky nám tu pomalu ale jistě roste jeden mimořádný herec: Jaroslav Plesl, pokud se nenechá utopit v Ordinacích, tak to bude tahoun jedné herecké generace. Aspoň já bych si to přál.
Fedorocko 80 %
(zadáno: 13.5.2014, počet hodnocení: 567)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající, proč jen tak dlouhé ? Za 2,5 hod bych dal rozhodně 100 %, za 3 hod. 90 %, za 3,5 hod. dávám 80 %.Scéna i herecké výkony výtečné.
Janis 60 %
(zadáno: 4.5.2014, počet hodnocení: 247)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Nejvíc na mě zapůsobil Pleslův výkon a hudba. Obojí ale odpovídá spíš tradičnímu čtení Čechova, přitom DD představilo Racka ze všeho nejvíc jako komerční tv sitcom á la Čtvrtá hvězda. Se situačními gagy, trapnými odmlkami, sexuální lascivností, bez "nadbytečného" děje a ryzích emocí. Nečekaně i s chvílemi nudy. V dřív skvělém herectví je pro mě překvapivě i přehrávání a falše. Dramaturgická volba Racka tak působí nabobsky, stačil by přece další Ucpanej systém.
Ve výsledku hra zhrubla, stala se jednosměrnou, ztratila dimenzionalitu. Čechov se trochu vytratil, zbyl konzumní produkt.
Salisbury 90 %
(zadáno: 17.12.2013, počet hodnocení: 114)
přínosný / zajímavý komentář
Racek Dejvického divadla plujíc na křídlech dramatického úsměvu skrz mrak ve tvaru hrajícího klavíru, rozleptal odér toužebné harmonie vznášeje se v poryvu chvějivé noblesní nahoty. Byl jsem omámen krásou herecké theatrální pompéznosti, balancující na hranici poetického flirtu s příchutí nahořklé trpkosti.
Mart 80 %
(zadáno: 6.11.2013, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi dobré, jen malinko dlouhé, ke konci je už člověk trochu unaven. Jako obvykle výtečné herecké výkony, zajímavá scéna. POvedené a rozhodně dopoučuji.
Podusak 90 %
(zadáno: 1.11.2013, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Perfektní představení. Velmi zajímavé v porovnání se stejnou hrou ve Stavovském divadle. Stejný text, ale úplně jiné vyznění:-)
Pastelka 90 %
(zadáno: 11.5.2013, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
úžasný Čechov se vším všudy, počínaje překrásnými kulisami přes dokonalé herecké výkony. skvělé propracování charakterů všech osob. zážitek mi trošičku zkalilo příšerné dusno v hledišti, druhou polovinou bych bez ovívání asi nepřežila, jinak skvělé!
Luckaprague 90 %
(zadáno: 2.5.2013, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
Výtečné herecké výkony, okouzlující hra V. Kubařové a I. Trojana na konci privního dějství..jedinečné hysterické scény K. Melíškové i smutný a stále doufající Sorin.
Dovemummy-Alena S. 90 %
(zadáno: 30.4.2013, počet hodnocení: 147)
přínosný / zajímavý komentář
O souboru DD jsem nepochybovala, nicméně jsem měla malé obavy z hostující V. Kubařové, která však dokázala, že je skvělá herečka a při jejím věku - klobouk dolů za super herecký výkon!!! Jinak tuto inscenaci vřele doporučuji, je zpracována dokonale!!!
Síma 80 %
(zadáno: 1.4.2013, počet hodnocení: 115)
přínosný / zajímavý komentář
85% Výborné!
Mr.ego 80 %
(zadáno: 31.3.2013, počet hodnocení: 64)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
První polovina je věrna stylu scény - obraz. Sledoval jsem dění sice se zájmem, ale tak trochu bez účasti, představení mě nedokázalo naplno vtáhnout. Přispívá tomu i poměrná rozvleklost, délka je opravdu velká.
Druhá polovina nabrala mnohem větší dynamiku, emoce gradovaly a výsledný dojem tak zůstal hodně nadprůměrný. Milovníci humoru Dejvického divadla nechť si přičtou ještě pár procent navíc...
Garfi 80 %
(zadáno: 26.3.2013, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
85-90% !
Michaela 90 %
(zadáno: 26.3.2013, počet hodnocení: 36)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý zážitek. Děkuju.
Krasnazena 60 %
(zadáno: 7.11.2014, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Racek mě zklamal. Nejspíš je to tím, že neznám Čechova a nevěděla jsem, co od něj čekat. Herci podali úžasné výkony, ale pro mě osobně nemělo představení tu výpovědní hodnotu, jakou jsem čekala. A délka byla skoro neúnosná.
Jarmily 80 %
(zadáno: 11.4.2013, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Bohužel celkový dojem narušuje hostující Veronika Kubařová, která nezapadá do souboru DD a místy je vyloženě protivná.
Kokosbaba 100 %
(zadáno: 18.11.2020, počet hodnocení: 107)
Gattino 70 %
(zadáno: 21.4.2020, počet hodnocení: 24)
Martuska17 90 %
(zadáno: 5.3.2020, počet hodnocení: 36)
Pajunkas 100 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 46)
AjaK 60 %
(zadáno: 20.1.2020, počet hodnocení: 13)
Aknairam 70 %
(zadáno: 19.11.2019, počet hodnocení: 20)
Karinaz 100 %
(zadáno: 31.8.2019, počet hodnocení: 18)
Kubicek 80 %
(zadáno: 10.5.2019, počet hodnocení: 29)
Frank Shelley 90 %
(zadáno: 3.5.2019, počet hodnocení: 37)
MikulaF 90 %
(zadáno: 24.4.2019, počet hodnocení: 55)
Carevic 90 %
(zadáno: 15.4.2019, počet hodnocení: 21)
Jana.janka 50 %
(zadáno: 8.4.2019, počet hodnocení: 45)
Otschi 100 %
(zadáno: 20.3.2019, počet hodnocení: 35)
Snekac 80 %
(zadáno: 10.3.2019, počet hodnocení: 114)
Ondrab 70 %
(zadáno: 21.2.2019, počet hodnocení: 9)
Sardinka 90 %
(zadáno: 20.2.2019, počet hodnocení: 34)
Dave 100 %
(zadáno: 14.2.2019, počet hodnocení: 112)
Martikovodivadlo 70 %
(zadáno: 17.1.2019, počet hodnocení: 51)
Mohr 80 %
(zadáno: 23.11.2018, počet hodnocení: 54)
Scrabble 80 %
(zadáno: 20.11.2018, počet hodnocení: 32)
Tretisestra 90 %
(zadáno: 19.11.2018, počet hodnocení: 50)
Kfunky 100 %
(zadáno: 11.11.2018, počet hodnocení: 28)
RenaX 90 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 6)
Hiko 80 %
(zadáno: 13.10.2018, počet hodnocení: 33)
Kirim 100 %
(zadáno: 10.8.2018, počet hodnocení: 19)
Doucha 70 %
(zadáno: 7.8.2018, počet hodnocení: 45)
Michalmusek 100 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 224)
Betka_S 60 %
(zadáno: 4.6.2018, počet hodnocení: 57)
Tylda 100 %
(zadáno: 31.5.2018, počet hodnocení: 49)
Volnicko 70 %
(zadáno: 26.5.2018, počet hodnocení: 41)
Marťus 90 %
(zadáno: 26.4.2018, počet hodnocení: 83)
Vratislav007 100 %
(zadáno: 4.4.2018, počet hodnocení: 11)
Marie Vodková 100 %
(zadáno: 23.3.2018, počet hodnocení: 16)
Zuluk 80 %
(zadáno: 3.2.2018, počet hodnocení: 93)
Hacko 80 %
(zadáno: 28.1.2018, počet hodnocení: 56)
Tintera.v 100 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 77)
Bartys 80 %
(zadáno: 12.12.2017, počet hodnocení: 53)
MarekLinhart 90 %
(zadáno: 24.11.2017, počet hodnocení: 152)
Borboleta 100 %
(zadáno: 19.5.2017, počet hodnocení: 16)
Vlastaa 90 %
(zadáno: 22.4.2017, počet hodnocení: 25)
Quincampoix 80 %
(zadáno: 20.3.2017, počet hodnocení: 55)
Renée 90 %
(zadáno: 20.3.2017, počet hodnocení: 96)
Han.br 90 %
(zadáno: 18.12.2016, počet hodnocení: 5)
B.K1 90 %
(zadáno: 7.11.2016, počet hodnocení: 35)
MorIska 80 %
(zadáno: 24.9.2016, počet hodnocení: 49)
Terezak 100 %
(zadáno: 18.8.2016, počet hodnocení: 50)
JitkaJak 90 %
(zadáno: 23.6.2016, počet hodnocení: 51)
Justina 80 %
(zadáno: 22.5.2016, počet hodnocení: 77)
Markéta BP 100 %
(zadáno: 20.4.2016, počet hodnocení: 47)
Lesovi 80 %
(zadáno: 9.4.2016, počet hodnocení: 42)
Blahis 80 %
(zadáno: 5.4.2016, počet hodnocení: 38)
Panapollon 100 %
(zadáno: 24.3.2016, počet hodnocení: 51)
Magieee 90 %
(zadáno: 8.3.2016, počet hodnocení: 29)
Peetra 80 %
(zadáno: 1.3.2016, počet hodnocení: 153)
Vugrinec 70 %
(zadáno: 28.2.2016, počet hodnocení: 41)
Alunalune 80 %
(zadáno: 15.2.2016, počet hodnocení: 28)
Luu2255 80 %
(zadáno: 8.2.2016, počet hodnocení: 15)
Floyd11 80 %
(zadáno: 25.1.2016, počet hodnocení: 40)
Denisa H. 80 %
(zadáno: 8.1.2016, počet hodnocení: 306)
Milan 70 %
(zadáno: 18.11.2015, počet hodnocení: 52)
Vendula_Z 80 %
(zadáno: 1.11.2015, počet hodnocení: 92)
M_marek 90 %
(zadáno: 20.10.2015, počet hodnocení: 46)
Fekete 80 %
(zadáno: 26.9.2015, počet hodnocení: 50)
Papirek32 100 %
(zadáno: 26.8.2015, počet hodnocení: 149)
J_V 90 %
(zadáno: 24.6.2015, počet hodnocení: 47)
Bina 90 %
(zadáno: 3.6.2015, počet hodnocení: 27)
Mjetelova 80 %
(zadáno: 18.5.2015, počet hodnocení: 38)
Jonáš 100 %
(zadáno: 18.3.2015, počet hodnocení: 16)
Powstalec 80 %
(zadáno: 16.3.2015, počet hodnocení: 111)
Anex 80 %
(zadáno: 19.2.2015, počet hodnocení: 111)
Lovin 80 %
(zadáno: 14.1.2015, počet hodnocení: 209)
Mau 90 %
(zadáno: 27.10.2014, počet hodnocení: 93)
Marcela 90 %
(zadáno: 6.10.2014, počet hodnocení: 407)
Kytina 100 %
(zadáno: 4.10.2014, počet hodnocení: 162)
Poristm 70 %
(zadáno: 4.10.2014, počet hodnocení: 87)
CALP 50 %
(zadáno: 10.6.2014, počet hodnocení: 40)
Terez 90 %
(zadáno: 15.5.2014, počet hodnocení: 91)
Mraki 90 %
(zadáno: 10.3.2014, počet hodnocení: 106)
Qidicek 80 %
(zadáno: 31.10.2013, počet hodnocení: 17)
Hanala 90 %
(zadáno: 24.10.2013, počet hodnocení: 30)
Lucka. 100 %
(zadáno: 17.10.2013, počet hodnocení: 102)
LavinieCamui 80 %
(zadáno: 19.9.2013, počet hodnocení: 310)
Frankovka 80 %
(zadáno: 17.6.2013, počet hodnocení: 223)
Gabrielle 80 %
(zadáno: 11.6.2013, počet hodnocení: 93)
Artaud 80 %
(zadáno: 26.5.2013, počet hodnocení: 216)
Lusilda 90 %
(zadáno: 5.5.2013, počet hodnocení: 75)
Jarin 90 %
(zadáno: 26.3.2013, počet hodnocení: 140)
Zerg 90 %
(zadáno: 26.5.2015, počet hodnocení: 3)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.