Profil uživatele

Orienteering

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 9 % (7)
Iva Bryndová: 11 % (12)
Jan Pařízek: 14 % (39)
Helena Grégrová: 16 % (34)
Pavla Haflantová: 16 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.3.2020)
Souhlasím s uživatelem Vaklav - dát za tohle vstupné v divadle, byla bych na sebe jen naštvaná. Paní Holubovou mám jinak ráda, ale tohle fakt ne!!! Tv. přenos 27.3.2020.
(zadáno: 2.3.2020)
Standardně dobrý Petr Stach, příjemně překvapili Vincent Navrátil i Bára Štěpánová, které jsem viděla naživo poprvé.
(zadáno: 24.11.2018)
V Ungeltu 23.11.2018.
(zadáno: 6.8.2018)
Můj první Cyrano, jsem nadšená ještě teď! Kašpaři mě ještě nikdy nezklamali. Výborní Martin Hofmann, Eva Elsnerová, Lukáš Jůza, Aleš Petráš, i všichni ostatní. Viděla jsem v květnu 2018, jakmile to půjde, zajdu znovu! Vtipné, silné, dojemné představení!
(zadáno: 22.5.2018)
Viz předchozí recenze uživatele Coriolanus, vystihl to přesně. Viděno ve stejný den :)
(zadáno: 20.4.2018)
95% Jsem ráda, že jsem tohle představení stihla před derniérou aspoň jednou vidět. Neskutečná energie a herecké výkony, vyzdvihnout musím samozřejmě Marka Němce a Jana Plouhara. Nadšená jsem byla i z hudby. A vlastně vůbec ze všeho, z celého večera. I z pohotové reakce pana Plouhara, když divačce v první řadě nebylo dobře (možná z vedra, které bylo neskutečné, možná ze surovosti a opravdovosti představení?).
(zadáno: 25.3.2018)
Silné téma, přesvědčivé herecké výkony u všech tří protagonistů.
(zadáno: 25.3.2018)
A dala bych i víc, kdyby to bylo možné!!! Drsná hra, drsný jazyk, výborná scéna a hudba. A především - fantastické výkony všech tří herců!!!!!

Viděla jsem už podruhé (12.6.), neubrala bych jediné procento z hodnocení. Herecký koncert, famózní Ladislav Hampl, ale dámy nezůstávají pozadu. Určitě půjdu znovu!
(zadáno: 12.3.2018)
Matouš Ruml přesvědčivý, Aleš Petráš a Martin Hofmann výborní! Celkově povedená inscenace, po všech stránkách. Jen jsem neodhadla délku a musela zdrhnout z děkovačky, abych se vůbec dostala domů. Takže příště s noclehem v Praze :)
(zadáno: 12.3.2018)
A dala bych i víc, kdyby to šlo! Po dvou dnech mám tohle představení stále v hlavě. Asi jsem se divadelně zamilovala. Do inscenace. Do Divadla v Celetné (už zase). A hlavně do Martina Hofmanna!!! Od začátku jsem z něj nedokázala spustit oči, ke konci mi poprvé v divadle zvlhly oči. Je ve svých rolích naprosto dokonalý!!! V první části se člověk i zasměje, atmosféru skvěle doplňuje akordeon. V druhé části už jen zíráte na jeviště a je vám fuk, co se děje kolem Vás.
(zadáno: 19.2.2018)
Výborní Milena Steinmasslová a Jan Potměšil. Díky za obnovenou premiéru a znovuuvádění, ráda půjdu minimálně ještě jednou.
(zadáno: 18.2.2018)
Rozhodně oddychovka, která pobaví, ale nečekejte nic světoborného. Hra má svá silná a hluchá místa, hodně pobavili Othello, Romeo a Julie a dánský prince Hamlet (DPH). Ostatní spíš průměr. Bavila jsem se, ale podruhé to vidět nemusím.
(zadáno: 18.2.2018)
Hra se mi líbila, i když si nejsem jistá, jestli jsem to všechno napoprvé správně pobrala a pochopila. Věkovou odchylku herců oproti původnímu textu hry nevidím jako překážku. Líbila se mi hodně jednoduchá scéna, není tam skoro nic a můžete se tak plně soustředit na herce. Z hereckých výkonů jako vždy výborná Lucie Štěpánková, mám ráda i herectví Ladislava Hampla a pana Táborského. Jen Vanda Hybnerová mi tam seděla o něco méně.
(zadáno: 4.12.2017)
Pobavilo. Doporučuju jako oddychovku, pokud se chcete pořádně zasmát :)
(zadáno: 18.11.2017)
Příjemná oddychovka, kterou si ráda kdykoliv zopakuju. Líbila se mi scéna i hudební stránka, pobavily herecké výkony a komediální talent zejména Marka Němce, Jana Vondráčka a Heleny Dvořákové. Určitě bych se napříště obešla bez scének se strážníky, ty působí jako pěst na oko a přijdou mi hloupé a tupé. Jo a nápověda pro pana Zavřela byla v první řadě výborně slyšet :-)
Při druhém shlédnutí alternovala Eva Hacurová, její Beatrice se mi líbila víc.
(zadáno: 18.11.2017)
Za mě srozumitelné zpracování hodně náročné filozofické předlohy. Líbilo se mi řešení scény i hudební stránka, výborné herecké výkony Jana Vondráčka, Marka Němce i Miroslava Táborského. Je dobře, že má představení dvě přestávky, je čas celé to nějak zpracovat :-)
(zadáno: 28.10.2017)
Herecky vynikající, v Dejvicích jak jinak. Vulgarismy mají ve hře své opodstatnění, vzhledem k prostředí, ve kterém se hra odehrává. Hodně jsem se nasmála, ale...už dlouho jsem z divadla neodcházela s takovou depkou. Když se nad hrou zamyslíte, ona to zase taková "prdel" není.
(zadáno: 29.9.2017)
I když pokeru vůbec nerozumím, nenudila jsem se ani chvilku!
(zadáno: 6.7.2017)
Neměla jsem problém s ruchy z okolí (ano, jsou větší, než jsme zvyklí z Hradu nebo HAMU), ani s krácením a moderním pojetím celé inscenace. Moc se mi líbila zvolená hudba. Výkon zvlášť Jaroslava Plesla výborný (u něj jak jinak!).Během Hamletova divadla se herci sami několikrát odbourali, ale nějak nechápu, komu tohle může vadit...Lze asi souhlasit s tím, že v komornějším prostředí by celá inscenace vyzněla o dost intenzivněji. Ale zase bych si neužila reakci herců na prolétající dron (to k LSS prostě patří). Deštík při závěrečné scéně jako by do hry patřil. 85%
(zadáno: 29.6.2017)
Další dokonalý herecký koncert v podání Dejvického divadla. Výborní pánové Krobot a Plesl, v těsném závěsu i ostatní.
(zadáno: 14.4.2017)
Nemám ráda Medvídka Pú a nejsem zrovna fanoušek Rolling Stones, do divadla jsem šla s obavami...ale tohle bylo tak bláznivé, až to bylo skvělé!!! Nejvíc se mi líbil pan Neužil jako Mick (ty taneční kreace byly boží!) a pan Plesl jako Brian. A na oslíka (Hynek Čermák) a medvěda (David Novotný) ještě dlouho nezapomenu :-D
(zadáno: 13.4.2017)
Vynikající herci, výborná hudba a jedinečná atmosféra Ungeltu! Téhle kombinaci nelze odolat. Doporučuju! 12/4/2017
(zadáno: 27.3.2017)
Pobavilo, neurazilo, ale nepřekvapilo. Asi jsem od Ondřeje Sokola čekala přeci jen něco víc. Viděno v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.
(zadáno: 27.3.2017)
Viděno "kdysi" v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.