Dejvické divadlo

Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)

Premiéra: 11.12.2010. Překlad: Dana Hábová. Dramaturgie: Eva Suková. Odborná spolupráce: Jindřich Skopec, Jiří Trnka, David Novotný. Scéna: Martin Chocholoušek. Kostýmy: Zuzana Krejzková. Hudba a výběr hudby: Michal Novinski. Režie: Jiří Pokorný.
2:40

Osoby a obsazení
Stephen, majitel restaurace - David Novotný
Mugsy, číšník - Václav Neužil
Carl, Stephenův syn - Jaroslav Plesl
Ash - Ivan Trojan
Sweeney, kuchař - Hynek Čermák
Frankie, číšník - Martin Myšička / Matěj Hádek

Hra úspěšného současného britského autora. Majitel a zaměstnanci jedné průměrné, nepříliš úspěšné londýnské restaurace se každou neděli po zavírací hodině scházejí k partii pokeru a tato pravidelná setkání jsou pro ně životně důležitá. Jednoho dne se mezi nimi navíc ocitne profesionální hráč pokeru a spolu s ním muži rozehrají divokou hru, v níž zdaleka nejde jen o karty...
v průběhu představení se na jevišti kouří
Václav Neužil - Cena Thálie 2011
významné umístění v anketě portálu i-divadlo.cz v kategorii Nejlepší inscenace roku 2011
Dejvické divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
74 %
Uživatelé
81 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula
811141000
Termíny představení
4.2. (Čt) 19:30
celý program divadlarezervace vstupenekaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (126)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Anežka Hrebiková 60 %
(zadáno: 6.7.2020, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Nutno uznat, že syžet i styl hry jde Dejvickým na ruku. Je vidět, jak jsou všichni herci ve svých rolích spontánně ponořeni. Bohužel, kvalitu hodně sráží velmi předvídatelný děj a nepříliš důrazné vyznění včetně poselství. Spolu s nadbytečnými vulgaritami to přispívá až k trochu lacinému výslednému dojmu. Herecké výkony jsou však vynikající, ať už se jedná o hyperaktivního Václava Neužila, lehce "gay" Martina Myšičku či jako obvykle ztišeného Ivana Trojana. Velmi lehký nadprůměr.
Lukáš Holubec 80 % Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 18.9.2015, počet hodnocení: 663)
Michal Novák 70 %
(zadáno: 9.5.2012, počet hodnocení: 1067)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Více než hra samotná (předvídatelný vývoj a nevýrazný závěr) mě zaujala famózní souhra herců DD a ani zdaleka se to netýká finální pokerové partie. Dramaturgie zdařile pracuje s klíčovým faktem, že již dávno před samotným rozdáním karet každý hraje s každým, režie zas se vší dynamikou rozehrává individuální emocionální stavy šestice různorodých postav. Z nijak objevného textu vznikla velmi dobrá a divácky vděčná inscenace.
Helena Grégrová 80 %
(zadáno: 22.3.2012, počet hodnocení: 1434)
Jiří Landa 80 %
(zadáno: 22.3.2012, počet hodnocení: 2895)
Lukáš Dubský 80 %
(zadáno: 8.11.2011, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
Na inscenaci zaujmou především dvě věci - vtipný text Patricka Marbera a hlavně herecké výkony všech zúčastněných (nejzajímavější mně přišli David Novotný a Václav Neužil). V některých chvílích bych se nebál inscenaci trošku zkrátit, protože hlavně v druhé polovině chvílemi upadá tempo. Ale jinak skvělý zážitek.
Petr Tichý 80 %
(zadáno: 20.9.2011, počet hodnocení: 89)
Pavel Širmer 80 % Tip Pavel Širmer
(zadáno: 16.5.2011, počet hodnocení: 1639)
přínosný / zajímavý komentář
Hra možná není výjimečná, ale je v ní velmi dobře zobrazen rozpad mezilidských vztahů i rozložená morálka těch, kdo jsou pro pouhou hru (která pro každého představuje různou formu naplnění) ochotni dát v sázku a riskovat naprosto vše. Výborné režijní uchopení dodalo textu naléhavý přesah, skvělá práce s nadsázkou a ironií, skrze humor se daří dosáhnout dosti zásadních sdělení, silné vyznění. Vynikající výkony dobře sehraných herců, mezi nimiž nebyl slabý článek a kteří své postavy ztvárnili s pochopením pro hru i inscenační pojetí. Zaujali mě zvláště V. Neužil, D. Novotný a H. Čermák.
Jiří Koula 80 % Tip Jiří Koula
(zadáno: 25.4.2011, počet hodnocení: 1565)
přínosný / zajímavý komentář
Původně jsem chtěl dát ještě o deset procent více, ale to už bych trochu blafoval, hra sice nabízí dobře vykreslené a ještě lépe zahrané charaktery (a to včetně Václava Neužila, kde dle mého nesympatie diváků k uchopení postavy pramení do značné míry z faktu, že postava sama je prostě protivná), osobně mě velmi potěšilo, že se k souboru Dejvického divadla přidal Hynek Čermák (jenž se mezi ostatními herci rozhodně neztratil), nějak mi tam ale chyběl hlubší rozměr příběhu, hra zůstala v rovině (byť vydařeného) rozboru mužského světa.
Kateřina Jírová 70 %
(zadáno: 15.4.2011, počet hodnocení: 309)
přínosný / zajímavý komentář
První půlka je takové zahřívací kolo, ale druhá půle stojí za to.
Lukáš Brychta 60 %
(zadáno: 25.3.2011, počet hodnocení: 186)
Jan Pařízek 60 %
(zadáno: 18.3.2011, počet hodnocení: 784)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Bohužel tato hra mi příliš nesedla. Asi hlavně díky tomu, že se mi příliš nelíbil Václav Neužil a jeho herecký projev. Ve většině scén vystupuje totiž hlavně on. První polovina rozpačitá, druhá a hlavně její závěr to určitě vylepšil. Velmi dobrý Trojan a Novotný, kteří to u mě na konci zachránili. Krom nich jako plus hodnotím i výkon Hynka Čermáka, který hlavně první polovinu zahrál výborně. Ale celkové vyznění hry pro mě spíše průměrné.
Johana Hovorková 80 %
(zadáno: 13.2.2014, počet hodnocení: 87)
Herecký koncert a atmosféra, která snad ze všech v sle musela alespoň na chvíli udělat milovníky pokeru. Dealer's Choice je přesná ukázka toho, co v současné době Dejvické divadlo nabízí - neuvěřitelné herce, zajímavou režii a ani chvíli nudy.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Gimli35 80 %
(zadáno: 18.6.2020, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Vyznění hry je trochu roztříštěné, Marber míchá na můj vkus možna až příliš mnoho karet dohromady; inscenace má však výraznou oporu v účinkujících (u mne nejvíc zabodovali H. Čermák, I. Trojan, M. Hádek a V. Neužil) a pečlivé režii J. Pokorného, jenž mne v Dejvicich po Přízracích zaujal už podruhé. Divácky velmi vděčný titul - vůbec se nedivím, že je na repertoáru již téměř deset let (a stále nezastaral).
Rightak 90 %
(zadáno: 17.10.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Souhlasím s ostatními hodnotícími, herci jsou perfektně sehraní. Podle mě jedna z nejlepších současných inscenací Dejvického divadla, která se zaměřuje na rozbor mužského světa i vztahu otec-syn. Finální pokerová partie je neskutečná jízda, akorát závěr vyznívá trochu do ztracena.
EditaBN 80 %
(zadáno: 16.4.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající herecké výkony a souhra.
Natalie 80 %
(zadáno: 25.12.2017, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Pěkné zpracování. Mrazivý závěr.
JirkaS 80 %
(zadáno: 1.10.2017, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
Text samotný mi nepřijde nijak objevný, zajímavý, ani originální. Ale hercům Dejvického divadla dává úžasnou možnost ukázat svou souhru, která zde funguje dokonale. Díky kvalitním hereckým výkonům text získává na atraktivitě, a jsou to právě všichni účinkující pánové, kteří obyčejný text povyšují na kvalitní a zajímavou sondu do prostředí obyčejných lidí podléhajícím hazardu v podobě pokeru. Rozhodně jsem si to užil, i když pokeru vůbec nerozumím. Těžko někoho vyzdvihovat, v mých očích jsou zde k vidění velmi vyrovnané výkony. Bylo to místy vtipné, místy vážné. A to mám rád. /viděno 27.9.2017/
Orienteering 100 %
(zadáno: 29.9.2017, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
I když pokeru vůbec nerozumím, nenudila jsem se ani chvilku!
Screamingsun 100 %
(zadáno: 9.6.2017, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Káry máry! Vtipné dialogy, jednoduchý děj, nějaké hlubší sdělení by se taky našlo, ale všechno lze zastřešit skvěle sehranými herci, kteří vytáhli mírně nadprůměrnou hru do 100% výšin. Díky!
Martina_K 70 %
(zadáno: 24.3.2017, počet hodnocení: 62)
přínosný / zajímavý komentář
Hra na mě působila spíš průměrným dojmem. Ale díky hercům, kteří se skvěle doplňují, mě hra bavila, i když druhá půlka už byla moc dlouhá. Výborný byl D. Novotný a také H. Čermák.
Ba-jo 70 %
(zadáno: 1.9.2016, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Po herecké stránce vynikající představení. Taková herecká souhra (v tomto představení pouze mužské části souboru) jen podtrhuje vysoko nasazenou laťku Dejvického divadla. Po obsahové stránce mě ale moc hra nezaujala a přišla mi mělká a lehce předvídatelná...
Zupri 100 %
(zadáno: 1.9.2016, počet hodnocení: 97)
přínosný / zajímavý komentář
Nádhera. Moc jsem si "pochutnala". Děkuji.
VeruS.11 70 %
(zadáno: 19.6.2016, počet hodnocení: 90)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace je herečky bravurně zvladnuta, zajímavá scéna, první polovina je naprosto úžasná komedie. V druhé polovině se autor zjevně snaží dát hře nějaký vyšší smysl, dodat na významu a důležitosti, na což ale není dostatečný prostor a všechny náznaky tak vyznívají do ztracena.
Barka 100 %
(zadáno: 30.5.2016, počet hodnocení: 253)
přínosný / zajímavý komentář
Bože, díky za Dejvické divadlo! Víc k tomu netřeba dodávat :) Amen!
Spotczek 70 %
(zadáno: 14.4.2016, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Pro nás obyčejné smrtelníky z příliš odlišného prostředí; autor hry, P. Marber, je Brit, který má zkušenost se závislostí na hazardu. Nám doma tohle zrovna moc neříká. Přišlo nám to rozvleklé, příliš kontrastovala první velmi veselá půle s druhou dost vážnou, takže při pokročilé hodině měl člověk práci zůstat vzhůru (proč to zapírat?). Skvělé byly opět výkony přítomných, především jejich vzájemné vyvádění z míry. Mistři improvizace si něco takového můžou dovolit.
Honza1 80 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Hra se mi líbila, ale předtím jsem viděl Dabing street, a ten mě chytnul ještě více. Někdo jiný to má ale třeba obráceně. Každopádně obě hry patří k výraznému nadprůměru toho, co lze dnes v Praze vidět.
Lenka10 90 %
(zadáno: 19.2.2015, počet hodnocení: 94)
přínosný / zajímavý komentář
85%
Doublefish 100 %
(zadáno: 26.1.2015, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
V tom představení není jediné slabé místo.
CALP 90 %
(zadáno: 28.5.2014, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
Hezká hra Václava Neužila
Eviik 80 %
(zadáno: 19.4.2014, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
Čekala jsem sice trošku něco jiného, ale určitě jsem neodcházela zklamaná. Představení mě bavilo - v první polovině zejména Hynek Čermák, v té druhé pak Václav Neužil. Celkově chválím Davida Novotného, u kterého jsem měla obavy, že mu roli otce Jaroslava Plesla nebudu věřit, ale opak se stal pravdou. Zahrál to skutečně výborně.
Pokerovým laikům doporučuji předem nastudovat program. Já osobně bych se jinak ve všech pojmech lehce ztrácela.
Hana007 100 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 16)
přínosný / zajímavý komentář
Každá z postav ztvárněna téměř dokonale ve svém každodenním i osudovém bytí. Vtipné momenty jako bonus. Očekávání a těšení se na Dejvické divadlo - vše naprosto splněno, chlapci si to "dávaj"! :)
Adele 90 %
(zadáno: 27.3.2014, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v Řevnicích v Lesním divadle, což ještě více umocnilo už tak úžasný zažitek.
VIPER 80 %
(zadáno: 13.1.2014, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Dealer´s choice v pojetí Dejvického divadla rozhodně nezklamal. Hra samotná je velmi akční s výbornou gradací a přemýšlivému divákovi se dostane nadbytek dvojsmyslů a nejasných interpretací děje. Herecky exceloval zejména Hynek Čermák, bohužel nedostal v druhém dějství příliš mnoho prostoru. Před zhlédnutím hry bych určitě doporučil divákovi dát si partičku pokeru (nejlépe taxas holdem)v ideálním případě o nějaké ty peníze. Tato zkušenost pomůže pochopit, co se to na jevišti vlastně děje a zároveň se tak trochu přiblížit prožitku jednotlivých postav.
Fedorocko 70 %
(zadáno: 18.12.2013, počet hodnocení: 567)
přínosný / zajímavý komentář
Líbilo.
J_V 80 %
(zadáno: 22.11.2013, počet hodnocení: 47)
přínosný / zajímavý komentář
Zápletka se dá popsat jedním souvětím, ale pánové si své role životních loserů očividně užívají. K atraktivitě tohoto kusu jistě přidává i možnost nahlédnout do světa hazardních hráčů a pozorovat jej jako pod mikroskopem.
Salisbury 90 %
(zadáno: 21.10.2013, počet hodnocení: 114)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi dobře rozehraná partie pokeru, stal jsem se v mžiku její součástí, jediné co mě na této hře zamrzelo, bylo to, že mi též nerozdali karty.
Rambott 70 %
(zadáno: 19.9.2013, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Určitě kvalitní představení, ale nebyl jsem z toho úplně odvařenej, ale možná to bylo tím, že jsem na to šel jako na komedii což v druhé půlce už tak uplně pravda není, ale jinak určitě představení na které se dá jít.Pro mě nejlepší pánové Novotný a Čermák. Škoda, že Hynek Čermák v druhé půlce už moc nebyl, kdo mi vůbec nesed byl Václav Neužil...
Oscar Lukas 90 %
(zadáno: 7.4.2013, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
V první polovině představení jsem se výborně bavil a odpočinul. Zato druhá polovina mě donutila i přemýšlet.
Sloupek6 80 %
(zadáno: 15.2.2013, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
VÝBORNÝ!!!!!!!
Luckaprague 80 %
(zadáno: 29.1.2013, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
Drsný, vtipný, výborně zahraný.
AntiHero 70 %
(zadáno: 27.1.2013, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hynek Čermák mě neskutečně bavil. Ostatní jistě také. Jinak škoda, že příběh byl vlastně velmi slabý
Fr2709 90 %
(zadáno: 7.9.2012, počet hodnocení: 159)
přínosný / zajímavý komentář
Prostě Dejvické divadlo nezklame !
Vitounek 90 %
(zadáno: 4.9.2012, počet hodnocení: 102)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v Řevnicích - i venku úžasné představení. Vynikající výkony všech herců.
Lusilda 70 %
(zadáno: 5.6.2012, počet hodnocení: 75)
přínosný / zajímavý komentář
překonáno Ucpanym systémem
Jiří Hurt 80 %
(zadáno: 20.4.2012, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hra sama by byla tak na 50%, ale páni herci ty procenta ženou pořádně nahoru! Mě osobně se nejvíc líbil Martin Myšička. (představení 4. března v Pardubicích)
Baemays 90 %
(zadáno: 3.4.2012, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Ježiš to byla lahoda :-)
Kaklapak 90 %
(zadáno: 13.2.2012, počet hodnocení: 73)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle jsem se bavil, zvláště v první půlce. Druhá je vážnější a dramatičtější. Povedené představení, na němž má vedle textu velkou zásluhu celá parta herců v čele s výborným David Novotným.
Zezuha 90 %
(zadáno: 26.11.2011, počet hodnocení: 36)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý text, příjemná scéna a výborný David Novotný!
Janis 70 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 247)
přínosný / zajímavý komentář
Moderní paralela na Gogolovy Hráče.
Charakter postav a zejména sdělení příběhu ale nemají tu vypovídací hodnotu a nadčasovost, pro mě obojí málo čitelné. Můj dojem z přestavení nejlépe odpovídá názoru jednoho z přispěvatelů: "Průměrná hra, na kterou by člověk nejspíš rychle zapomněl.., ale znamenitá souhra všech herců..z představení udělala..zážitek." První půle snad o něco lepší, než druhá, ve které je taky víc křiku a hádek, a konečně i ten poker.
Připomíná Ucpaný systém: agresivita a vulgarity, hra jako náhražka války, jednoduchý mužský svět... a tentokrát i to výlučně mužské obsazení.
Xcepek 90 %
(zadáno: 30.10.2011, počet hodnocení: 551)
přínosný / zajímavý komentář
Výjimečné pánské obsazení ve skvěle napsané hře - i přes negativně napsanou roli mě nejvíce zaujal a bavil Václav Neužil. Musíte vidět!!!
Vladimír Rogalewicz 80 %
(zadáno: 14.10.2011, počet hodnocení: 617)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Průměrná hra, na kterou by člověk nejspíš rychle zapomněl. Výborná režie a znamenitá souhra všech herců, kteří si to zjevně užívají, z představení udělaly nezapomenutelný zážitek. (Hra určitě zraje - dnes byla první polovina výrazně lepší, než pokerová partie v druhé.) Doporučuju!
Ryhop 80 %
(zadáno: 26.4.2011, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
Slušně napsaná hra, kterou do nadprůměru táhne zejména hlavní deviza Dejvického - obsazení. Vedle stálic se mi líbil (byť sem tam přehrávající)Neužil, jehož postava hezky balancuje na hraně nakopnutíhodné otravnosti.
Reona 80 %
(zadáno: 23.4.2011, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Tuhle hru jsem si velmi užila a pro mě po Tereminovi momentálně číslo dvě v Dejvickém divadle (uvidíme jak s tím zamíchá Muž bez minulosti). Vyzdvihla bych herecké výkony naprosto všech herců, ale pokud bych měla jmenovat jednoho, tak to bude pan Novotný, jehož mám ve stále větší oblibě.

Charaktery jsou plastické a jednání postav naprosto uvěřitelné. Scéna hlavně v první polovině moc povedená a funkční. Hudba úžasná (kdo by neměl rád California Dreaming?). Tleskám.
Mraki 70 %
(zadáno: 15.3.2011, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Oddychovka. Tohle je to představení, které si vyberte, pokud se chcete nechat bavit. Přímočaré vtipy, přímočará zápletka. Sedněte si a nechte se bavit mužskou částí hereckého souboru DD. Velmi dobré režijní vedení. Škoda, že ta hra nemá větší potenciál.
Zeleny Karkulka 80 %
(zadáno: 3.2.2011, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Rozhodně zajímavé a v porovnání s jinými divadly stále ještě na vysoké profesní úrovni. Sice jsem viděl jen předpremiéru, ale i tak se nebojím to hned pochválit. I.Trojan opět září. Scéna je nápaditá. Jen je to celé možná až moc hlasité...
Kašpárek 90 %
(zadáno: 2.1.2021, počet hodnocení: 13)
Kokosbaba 70 %
(zadáno: 18.11.2020, počet hodnocení: 107)
Pajunkas 80 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 46)
Klaras 80 %
(zadáno: 24.1.2020, počet hodnocení: 9)
Tylda 80 %
(zadáno: 10.12.2019, počet hodnocení: 49)
Pavel20 70 %
(zadáno: 8.12.2019, počet hodnocení: 14)
Stolistr 80 %
(zadáno: 7.11.2019, počet hodnocení: 36)
Olin 80 %
(zadáno: 26.9.2019, počet hodnocení: 9)
Pop 70 %
(zadáno: 19.9.2019, počet hodnocení: 62)
Otschi 40 %
(zadáno: 25.5.2019, počet hodnocení: 35)
Alienable 80 %
(zadáno: 19.9.2018, počet hodnocení: 24)
Kirim 90 %
(zadáno: 10.8.2018, počet hodnocení: 19)
Michalmusek 100 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 224)
Anex 90 %
(zadáno: 28.1.2018, počet hodnocení: 111)
Elbrody 70 %
(zadáno: 14.1.2018, počet hodnocení: 39)
Rita H. 90 %
(zadáno: 24.11.2017, počet hodnocení: 14)
Suzana 70 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 269)
Addk 100 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 102)
DaZeL 90 %
(zadáno: 7.6.2017, počet hodnocení: 85)
Boo 70 %
(zadáno: 7.6.2017, počet hodnocení: 119)
Borboleta 90 %
(zadáno: 19.5.2017, počet hodnocení: 16)
Bílek 80 %
(zadáno: 29.3.2017, počet hodnocení: 40)
Cujo 70 %
(zadáno: 14.3.2017, počet hodnocení: 72)
Quincampoix 80 %
(zadáno: 13.3.2017, počet hodnocení: 55)
Panapollon 80 %
(zadáno: 15.10.2016, počet hodnocení: 51)
Zzajic 60 %
(zadáno: 12.9.2016, počet hodnocení: 57)
Zoe.x 60 %
(zadáno: 11.9.2016, počet hodnocení: 25)
Zábavka 80 %
(zadáno: 26.3.2016, počet hodnocení: 16)
Luu2255 90 %
(zadáno: 18.2.2016, počet hodnocení: 15)
Alunalune 80 %
(zadáno: 15.2.2016, počet hodnocení: 28)
Floyd11 80 %
(zadáno: 25.1.2016, počet hodnocení: 40)
M_marek 90 %
(zadáno: 20.10.2015, počet hodnocení: 46)
Radkak 70 %
(zadáno: 17.10.2015, počet hodnocení: 80)
Bernardblack 70 %
(zadáno: 14.9.2015, počet hodnocení: 278)
Stan 100 %
(zadáno: 21.5.2015, počet hodnocení: 46)
Ambrozok 100 %
(zadáno: 28.3.2015, počet hodnocení: 26)
Tarbík 80 %
(zadáno: 3.3.2015, počet hodnocení: 121)
IgnaciusR 80 %
(zadáno: 20.2.2015, počet hodnocení: 33)
Hanala 90 %
(zadáno: 22.1.2015, počet hodnocení: 30)
Sonule 90 %
(zadáno: 27.12.2014, počet hodnocení: 21)
Bartys 100 %
(zadáno: 16.12.2014, počet hodnocení: 53)
Ondrab 90 %
(zadáno: 9.12.2014, počet hodnocení: 9)
Matouš Hájek 80 %
(zadáno: 30.11.2014, počet hodnocení: 57)
Kraval 70 %
(zadáno: 18.11.2014, počet hodnocení: 40)
Marcela 90 %
(zadáno: 17.9.2014, počet hodnocení: 407)
Daisy 60 %
(zadáno: 15.7.2014, počet hodnocení: 11)
Heeder 80 %
(zadáno: 12.6.2014, počet hodnocení: 36)
Kirill 80 %
(zadáno: 11.6.2014, počet hodnocení: 71)
Zelvista 80 %
(zadáno: 9.1.2014, počet hodnocení: 14)
Milwa 90 %
(zadáno: 20.10.2013, počet hodnocení: 46)
Pan Kolpert 60 %
(zadáno: 18.9.2013, počet hodnocení: 105)
Lestoc 80 %
(zadáno: 19.7.2013, počet hodnocení: 8)
Dovemummy-Alena S. 80 %
(zadáno: 6.6.2013, počet hodnocení: 147)
Rybitvi 90 %
(zadáno: 30.3.2013, počet hodnocení: 62)
Zuluk 70 %
(zadáno: 3.1.2013, počet hodnocení: 93)
LavinieCamui 100 %
(zadáno: 29.12.2012, počet hodnocení: 310)
Sonic 80 %
(zadáno: 26.12.2012, počet hodnocení: 331)
Matěj02 80 %
(zadáno: 15.12.2012, počet hodnocení: 22)
Václav65 80 %
(zadáno: 18.11.2012, počet hodnocení: 16)
GrooveJump 70 %
(zadáno: 13.11.2012, počet hodnocení: 18)
Frankovka 100 %
(zadáno: 24.10.2012, počet hodnocení: 223)
Papirek32 80 %
(zadáno: 24.5.2012, počet hodnocení: 149)
Národosolsobě 50 %
(zadáno: 4.4.2012, počet hodnocení: 294)
Dvopet 80 %
(zadáno: 24.2.2012, počet hodnocení: 104)
Mau 80 %
(zadáno: 16.1.2012, počet hodnocení: 93)
Artaud 80 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 216)
Donpedro39 70 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 138)
Peetra 80 %
(zadáno: 29.9.2011, počet hodnocení: 153)
Xmikm39 100 %
(zadáno: 19.2.2016, počet hodnocení: 3)
Martina L. 70 %
(zadáno: 14.7.2011, počet hodnocení: 2)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.