Dejvické divadlo

Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)

Premiéra: 11.12.2010 | 2:40
Překlad: Dana Hábová. Dramaturgie: Eva Suková. Scéna: Martin Chocholoušek. Kostýmy: Zuzana Krejzková. Hudba a výběr hudby: Michal Novinski. Režie: Jiří Pokorný.
Poslední uvedení: květen 2022.
Hra úspěšného současného britského autora. Majitel a zaměstnanci jedné průměrné, nepříliš úspěšné londýnské restaurace se každou neděli po zavírací hodině scházejí k partii pokeru a tato pravidelná setkání jsou pro ně životně důležitá. Jednoho dne se mezi nimi navíc ocitne profesionální hráč pokeru a spolu s ním muži rozehrají divokou hru, v níž zdaleka nejde jen o karty...
  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Dejvické divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
74 %
Uživatelé
81 %
811331000

Volby

Hodnocení (145)

HODNOCENÍ REDAKCE
Anežka Kotoučová  60 %
(zadáno: 6.7.2020, počet hodnocení: 216)
+ přínosný / zajímavý komentář
Nutno uznat, že syžet i styl hry jde Dejvickým na ruku. Je vidět, jak jsou všichni herci ve svých rolích spontánně ponořeni. Bohužel, kvalitu hodně sráží velmi předvídatelný děj a nepříliš důrazné vyznění včetně poselství. Spolu s nadbytečnými vulgaritami to přispívá až k trochu lacinému výslednému dojmu. Herecké výkony jsou však vynikající, ať už se jedná o hyperaktivního Václava Neužila, lehce "gay" Martina Myšičku či jako obvykle ztišeného Ivana Trojana. Velmi lehký nadprůměr.
Lukáš Holubec  80 %
(zadáno: 18.9.2015, počet hodnocení: 698)
Michal Novák  70 %
(zadáno: 9.5.2012, počet hodnocení: 1081)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Více než hra samotná (předvídatelný vývoj a nevýrazný závěr) mě zaujala famózní souhra herců DD a ani zdaleka se to netýká finální pokerové partie. Dramaturgie zdařile pracuje s klíčovým faktem, že již dávno před samotným rozdáním karet každý hraje s každým, režie zas se vší dynamikou rozehrává individuální emocionální stavy šestice různorodých postav. Z nijak objevného textu vznikla velmi dobrá a divácky vděčná inscenace.
Helena Grégrová  80 %
(zadáno: 22.3.2012, počet hodnocení: 1501)
Jiří Landa  80 %
(zadáno: 22.3.2012, počet hodnocení: 2908)
Lukáš Dubský  80 %
(zadáno: 8.11.2011, počet hodnocení: 953)
+ přínosný / zajímavý komentář
Na inscenaci zaujmou především dvě věci - vtipný text Patricka Marbera a hlavně herecké výkony všech zúčastněných (nejzajímavější mně přišli David Novotný a Václav Neužil). V některých chvílích bych se nebál inscenaci trošku zkrátit, protože hlavně v druhé polovině chvílemi upadá tempo. Ale jinak skvělý zážitek.
Petr Tichý  80 %
(zadáno: 20.9.2011, počet hodnocení: 89)
Pavel Širmer  80 %
(zadáno: 16.5.2011, počet hodnocení: 1788)
+ přínosný / zajímavý komentář
Hra možná není výjimečná, ale je v ní velmi dobře zobrazen rozpad mezilidských vztahů i rozložená morálka těch, kdo jsou pro pouhou hru (která pro každého představuje různou formu naplnění) ochotni dát v sázku a riskovat naprosto vše. Výborné režijní uchopení dodalo textu naléhavý přesah, skvělá práce s nadsázkou a ironií, skrze humor se daří dosáhnout dosti zásadních sdělení, silné vyznění. Vynikající výkony dobře sehraných herců, mezi nimiž nebyl slabý článek a kteří své postavy ztvárnili s pochopením pro hru i inscenační pojetí. Zaujali mě zvláště V. Neužil, D. Novotný a H. Čermák.
Jiří Koula  80 %
(zadáno: 25.4.2011, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
Původně jsem chtěl dát ještě o deset procent více, ale to už bych trochu blafoval, hra sice nabízí dobře vykreslené a ještě lépe zahrané charaktery (a to včetně Václava Neužila, kde dle mého nesympatie diváků k uchopení postavy pramení do značné míry z faktu, že postava sama je prostě protivná), osobně mě velmi potěšilo, že se k souboru Dejvického divadla přidal Hynek Čermák (jenž se mezi ostatními herci rozhodně neztratil), nějak mi tam ale chyběl hlubší rozměr příběhu, hra zůstala v rovině (byť vydařeného) rozboru mužského světa.
Kateřina Jírová  70 %
(zadáno: 15.4.2011, počet hodnocení: 329)
+ přínosný / zajímavý komentář
První půlka je takové zahřívací kolo, ale druhá půle stojí za to.
Lukáš Brychta  60 %
(zadáno: 25.3.2011, počet hodnocení: 186)
Jan Pařízek  60 %
(zadáno: 18.3.2011, počet hodnocení: 819)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Bohužel tato hra mi příliš nesedla. Asi hlavně díky tomu, že se mi příliš nelíbil Václav Neužil a jeho herecký projev. Ve většině scén vystupuje totiž hlavně on. První polovina rozpačitá, druhá a hlavně její závěr to určitě vylepšil. Velmi dobrý Trojan a Novotný, kteří to u mě na konci zachránili. Krom nich jako plus hodnotím i výkon Hynka Čermáka, který hlavně první polovinu zahrál výborně. Ale celkové vyznění hry pro mě spíše průměrné.
Johana Hovorková  80 %
(zadáno: 13.2.2014, počet hodnocení: 87)
Herecký koncert a atmosféra, která snad ze všech v sle musela alespoň na chvíli udělat milovníky pokeru. Dealer's Choice je přesná ukázka toho, co v současné době Dejvické divadlo nabízí - neuvěřitelné herce, zajímavou režii a ani chvíli nudy.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Petaz  100 %
(zadáno: 22.4.2022, počet hodnocení: 44)
přínosný / zajímavý komentář
95%,DD,děkuji za krásný večer!!!
Denisa H.  70 %
(zadáno: 16.11.2021, počet hodnocení: 339)
přínosný / zajímavý komentář
Od věhlasného představení a klasiky DD jsem asi čekala víc. Tedy z hlediska gradace inscenace, protože pointa kolem mě nenápadně profrčela, že jsem se musela - obrazně - ohlédnout a teprve pak s pokrčenými rameny říct, 'Aha!' Pokud jde o herectví, tak tam o nějakém zklamání opravdu nelze mluvit. Sladěnost souboru je geniální a celá inscenace je tak zcela přirozená, jako by se děla opravdu (a nebyla to jen hra). To mě neskutečně bavilo!
Alča  40 %
(zadáno: 18.9.2021, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Za mě obrovské zklamání!!!! Asi mi unikl smysl hry. Celé to bylo strašně ukřičené a zbytečně plné vulgarit....První polovina nudná, NE vtipná. I když to nikdy nedělám, chvíli jsem přemýšlela, že o přestávce odejdu...no ale přece bylo to "Dejvické divadlo", tak jsem zůstala. Bohužel, druhá půle nic nezachránila a já sledovala hodinky, kdy bude konec. Abych byla upřímná, tak závěr mezi synem a otcem...OK, ale na celou hru to nestačí.Líbila se mi souhra mezi herci. Vidět je všechny na jednom pódiu je paráda...za mě skvělý Václav Neužil.
Gimli35  80 %
(zadáno: 18.6.2020, počet hodnocení: 138)
přínosný / zajímavý komentář
Vyznění hry je trochu roztříštěné, Marber míchá na můj vkus možna až příliš mnoho karet dohromady; inscenace má však výraznou oporu v účinkujících (u mne nejvíc zabodovali H. Čermák, I. Trojan, M. Hádek a V. Neužil) a pečlivé režii J. Pokorného, jenž mne v Dejvicich po Přízracích zaujal už podruhé. Divácky velmi vděčný titul - vůbec se nedivím, že je na repertoáru již téměř deset let (a stále nezastaral).
Rightak  90 %
(zadáno: 17.10.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Souhlasím s ostatními hodnotícími, herci jsou perfektně sehraní. Podle mě jedna z nejlepších současných inscenací Dejvického divadla, která se zaměřuje na rozbor mužského světa i vztahu otec-syn. Finální pokerová partie je neskutečná jízda, akorát závěr vyznívá trochu do ztracena.
EditaBN  80 %
(zadáno: 16.4.2019, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající herecké výkony a souhra.
Natalie  80 %
(zadáno: 25.12.2017, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Pěkné zpracování. Mrazivý závěr.
JirkaS  80 %
(zadáno: 1.10.2017, počet hodnocení: 239)
přínosný / zajímavý komentář
Text samotný mi nepřijde nijak objevný, zajímavý, ani originální. Ale hercům Dejvického divadla dává úžasnou možnost ukázat svou souhru, která zde funguje dokonale. Díky kvalitním hereckým výkonům text získává na atraktivitě, a jsou to právě všichni účinkující pánové, kteří obyčejný text povyšují na kvalitní a zajímavou sondu do prostředí obyčejných lidí podléhajícím hazardu v podobě pokeru. Rozhodně jsem si to užil, i když pokeru vůbec nerozumím. Těžko někoho vyzdvihovat, v mých očích jsou zde k vidění velmi vyrovnané výkony. Bylo to místy vtipné, místy vážné. A to mám rád. /viděno 27.9.2017/
Orienteering  100 %
(zadáno: 29.9.2017, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
I když pokeru vůbec nerozumím, nenudila jsem se ani chvilku!
Screamingsun  100 %
(zadáno: 9.6.2017, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Káry máry! Vtipné dialogy, jednoduchý děj, nějaké hlubší sdělení by se taky našlo, ale všechno lze zastřešit skvěle sehranými herci, kteří vytáhli mírně nadprůměrnou hru do 100% výšin. Díky!
Martina_K  70 %
(zadáno: 24.3.2017, počet hodnocení: 62)
přínosný / zajímavý komentář
Hra na mě působila spíš průměrným dojmem. Ale díky hercům, kteří se skvěle doplňují, mě hra bavila, i když druhá půlka už byla moc dlouhá. Výborný byl D. Novotný a také H. Čermák.
Ba-jo  70 %
(zadáno: 1.9.2016, počet hodnocení: 225)
přínosný / zajímavý komentář
Po herecké stránce vynikající představení. Taková herecká souhra (v tomto představení pouze mužské části souboru) jen podtrhuje vysoko nasazenou laťku Dejvického divadla. Po obsahové stránce mě ale moc hra nezaujala a přišla mi mělká a lehce předvídatelná...
Zupri  100 %
(zadáno: 1.9.2016, počet hodnocení: 108)
přínosný / zajímavý komentář
Nádhera. Moc jsem si "pochutnala". Děkuji.
VeruS.11  70 %
(zadáno: 19.6.2016, počet hodnocení: 90)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace je herečky bravurně zvladnuta, zajímavá scéna, první polovina je naprosto úžasná komedie. V druhé polovině se autor zjevně snaží dát hře nějaký vyšší smysl, dodat na významu a důležitosti, na což ale není dostatečný prostor a všechny náznaky tak vyznívají do ztracena.
Barka  100 %
(zadáno: 30.5.2016, počet hodnocení: 281)
přínosný / zajímavý komentář
Bože, díky za Dejvické divadlo! Víc k tomu netřeba dodávat :) Amen!
Spotczek  70 %
(zadáno: 14.4.2016, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Pro nás obyčejné smrtelníky z příliš odlišného prostředí; autor hry, P. Marber, je Brit, který má zkušenost se závislostí na hazardu. Nám doma tohle zrovna moc neříká. Přišlo nám to rozvleklé, příliš kontrastovala první velmi veselá půle s druhou dost vážnou, takže při pokročilé hodině měl člověk práci zůstat vzhůru (proč to zapírat?). Skvělé byly opět výkony přítomných, především jejich vzájemné vyvádění z míry. Mistři improvizace si něco takového můžou dovolit.
Honza1  80 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Hra se mi líbila, ale předtím jsem viděl Dabing street, a ten mě chytnul ještě více. Někdo jiný to má ale třeba obráceně. Každopádně obě hry patří k výraznému nadprůměru toho, co lze dnes v Praze vidět.
Lenka10  90 %
(zadáno: 19.2.2015, počet hodnocení: 94)
přínosný / zajímavý komentář
85%
CALP  90 %
(zadáno: 28.5.2014, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
Hezká hra Václava Neužila
Eviik  80 %
(zadáno: 19.4.2014, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
Čekala jsem sice trošku něco jiného, ale určitě jsem neodcházela zklamaná. Představení mě bavilo - v první polovině zejména Hynek Čermák, v té druhé pak Václav Neužil. Celkově chválím Davida Novotného, u kterého jsem měla obavy, že mu roli otce Jaroslava Plesla nebudu věřit, ale opak se stal pravdou. Zahrál to skutečně výborně.
Pokerovým laikům doporučuji předem nastudovat program. Já osobně bych se jinak ve všech pojmech lehce ztrácela.
Hana007  100 %
(zadáno: 14.4.2014, počet hodnocení: 16)
přínosný / zajímavý komentář
Každá z postav ztvárněna téměř dokonale ve svém každodenním i osudovém bytí. Vtipné momenty jako bonus. Očekávání a těšení se na Dejvické divadlo - vše naprosto splněno, chlapci si to "dávaj"! :)
Adele  90 %
(zadáno: 27.3.2014, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v Řevnicích v Lesním divadle, což ještě více umocnilo už tak úžasný zažitek.
VIPER  80 %
(zadáno: 13.1.2014, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Dealer´s choice v pojetí Dejvického divadla rozhodně nezklamal. Hra samotná je velmi akční s výbornou gradací a přemýšlivému divákovi se dostane nadbytek dvojsmyslů a nejasných interpretací děje. Herecky exceloval zejména Hynek Čermák, bohužel nedostal v druhém dějství příliš mnoho prostoru. Před zhlédnutím hry bych určitě doporučil divákovi dát si partičku pokeru (nejlépe taxas holdem)v ideálním případě o nějaké ty peníze. Tato zkušenost pomůže pochopit, co se to na jevišti vlastně děje a zároveň se tak trochu přiblížit prožitku jednotlivých postav.
Fedorocko  70 %
(zadáno: 18.12.2013, počet hodnocení: 646)
přínosný / zajímavý komentář
Líbilo.
J_V  80 %
(zadáno: 22.11.2013, počet hodnocení: 47)
přínosný / zajímavý komentář
Zápletka se dá popsat jedním souvětím, ale pánové si své role životních loserů očividně užívají. K atraktivitě tohoto kusu jistě přidává i možnost nahlédnout do světa hazardních hráčů a pozorovat jej jako pod mikroskopem.
Salisbury  90 %
(zadáno: 21.10.2013, počet hodnocení: 114)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi dobře rozehraná partie pokeru, stal jsem se v mžiku její součástí, jediné co mě na této hře zamrzelo, bylo to, že mi též nerozdali karty.
Rambott  70 %
(zadáno: 19.9.2013, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Určitě kvalitní představení, ale nebyl jsem z toho úplně odvařenej, ale možná to bylo tím, že jsem na to šel jako na komedii což v druhé půlce už tak uplně pravda není, ale jinak určitě představení na které se dá jít.Pro mě nejlepší pánové Novotný a Čermák. Škoda, že Hynek Čermák v druhé půlce už moc nebyl, kdo mi vůbec nesed byl Václav Neužil...
Oscar Lukas  90 %
(zadáno: 7.4.2013, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
V první polovině představení jsem se výborně bavil a odpočinul. Zato druhá polovina mě donutila i přemýšlet.
Sloupek6  80 %
(zadáno: 15.2.2013, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
VÝBORNÝ!!!!!!!
Luckaprague  80 %
(zadáno: 29.1.2013, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
Drsný, vtipný, výborně zahraný.
AntiHero  70 %
(zadáno: 27.1.2013, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hynek Čermák mě neskutečně bavil. Ostatní jistě také. Jinak škoda, že příběh byl vlastně velmi slabý
Fr2709  90 %
(zadáno: 7.9.2012, počet hodnocení: 167)
přínosný / zajímavý komentář
Prostě Dejvické divadlo nezklame !
Vitounek  90 %
(zadáno: 4.9.2012, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v Řevnicích - i venku úžasné představení. Vynikající výkony všech herců.
Lusilda  70 %
(zadáno: 5.6.2012, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
překonáno Ucpanym systémem
Jiří Hurt  80 %
(zadáno: 20.4.2012, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hra sama by byla tak na 50%, ale páni herci ty procenta ženou pořádně nahoru! Mě osobně se nejvíc líbil Martin Myšička. (představení 4. března v Pardubicích)
Baemays  90 %
(zadáno: 3.4.2012, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Ježiš to byla lahoda :-)
Kaklapak  90 %
(zadáno: 13.2.2012, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle jsem se bavil, zvláště v první půlce. Druhá je vážnější a dramatičtější. Povedené představení, na němž má vedle textu velkou zásluhu celá parta herců v čele s výborným David Novotným.
Zezuha  90 %
(zadáno: 26.11.2011, počet hodnocení: 36)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý text, příjemná scéna a výborný David Novotný!
Janis  70 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 256)
přínosný / zajímavý komentář
Moderní paralela na Gogolovy Hráče.
Charakter postav a zejména sdělení příběhu ale nemají tu vypovídací hodnotu a nadčasovost, pro mě obojí málo čitelné. Můj dojem z přestavení nejlépe odpovídá názoru jednoho z přispěvatelů: "Průměrná hra, na kterou by člověk nejspíš rychle zapomněl.., ale znamenitá souhra všech herců..z představení udělala..zážitek." První půle snad o něco lepší, než druhá, ve které je taky víc křiku a hádek, a konečně i ten poker.
Připomíná Ucpaný systém: agresivita a vulgarity, hra jako náhražka války, jednoduchý mužský svět... a tentokrát i to výlučně mužské obsazení.
Xcepek  90 %
(zadáno: 30.10.2011, počet hodnocení: 607)
přínosný / zajímavý komentář
Výjimečné pánské obsazení ve skvěle napsané hře - i přes negativně napsanou roli mě nejvíce zaujal a bavil Václav Neužil. Musíte vidět!!!
Vladimír Rogalewicz  80 %
(zadáno: 14.10.2011, počet hodnocení: 706)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Průměrná hra, na kterou by člověk nejspíš rychle zapomněl. Výborná režie a znamenitá souhra všech herců, kteří si to zjevně užívají, z představení udělaly nezapomenutelný zážitek. (Hra určitě zraje - dnes byla první polovina výrazně lepší, než pokerová partie v druhé.) Doporučuju!
Ryhop  80 %
(zadáno: 26.4.2011, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
Slušně napsaná hra, kterou do nadprůměru táhne zejména hlavní deviza Dejvického - obsazení. Vedle stálic se mi líbil (byť sem tam přehrávající)Neužil, jehož postava hezky balancuje na hraně nakopnutíhodné otravnosti.
Reona  80 %
(zadáno: 23.4.2011, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Tuhle hru jsem si velmi užila a pro mě po Tereminovi momentálně číslo dvě v Dejvickém divadle (uvidíme jak s tím zamíchá Muž bez minulosti). Vyzdvihla bych herecké výkony naprosto všech herců, ale pokud bych měla jmenovat jednoho, tak to bude pan Novotný, jehož mám ve stále větší oblibě.

Charaktery jsou plastické a jednání postav naprosto uvěřitelné. Scéna hlavně v první polovině moc povedená a funkční. Hudba úžasná (kdo by neměl rád California Dreaming?). Tleskám.
Mraki  70 %
(zadáno: 15.3.2011, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Oddychovka. Tohle je to představení, které si vyberte, pokud se chcete nechat bavit. Přímočaré vtipy, přímočará zápletka. Sedněte si a nechte se bavit mužskou částí hereckého souboru DD. Velmi dobré režijní vedení. Škoda, že ta hra nemá větší potenciál.
Zeleny Karkulka  80 %
(zadáno: 3.2.2011, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Rozhodně zajímavé a v porovnání s jinými divadly stále ještě na vysoké profesní úrovni. Sice jsem viděl jen předpremiéru, ale i tak se nebojím to hned pochválit. I.Trojan opět září. Scéna je nápaditá. Jen je to celé možná až moc hlasité...
Moonek  80 %
(zadáno: 23.5.2022, počet hodnocení: 94)
Davidkovatinka  80 %
(zadáno: 13.4.2022, počet hodnocení: 6)
Axioma  70 %
(zadáno: 3.3.2022, počet hodnocení: 69)
Nikoss  100 %
(zadáno: 27.2.2022, počet hodnocení: 92)
Marťus  70 %
(zadáno: 23.2.2022, počet hodnocení: 102)
Masarka14  80 %
(zadáno: 17.2.2022, počet hodnocení: 19)
Martuska17  70 %
(zadáno: 16.2.2022, počet hodnocení: 54)
Braddy  80 %
(zadáno: 15.2.2022, počet hodnocení: 70)
Saviour1  70 %
(zadáno: 14.2.2022, počet hodnocení: 39)
Miss.  100 %
(zadáno: 18.1.2022, počet hodnocení: 18)
Islavicek  60 %
(zadáno: 17.11.2021, počet hodnocení: 10)
Janca525  70 %
(zadáno: 29.10.2021, počet hodnocení: 116)
Birter  90 %
(zadáno: 19.10.2021, počet hodnocení: 152)
Noc17  90 %
(zadáno: 7.9.2021, počet hodnocení: 45)
šindlerka  80 %
(zadáno: 26.8.2021, počet hodnocení: 7)
Raoul Duke  80 %
(zadáno: 8.7.2021, počet hodnocení: 21)
Kašpárek  90 %
(zadáno: 2.1.2021, počet hodnocení: 13)
Kokosbaba  70 %
(zadáno: 18.11.2020, počet hodnocení: 115)
Pajunkas  80 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 46)
Klaras  80 %
(zadáno: 24.1.2020, počet hodnocení: 12)
Tylda  80 %
(zadáno: 10.12.2019, počet hodnocení: 56)
Pavel20  70 %
(zadáno: 8.12.2019, počet hodnocení: 14)
Stolistr  80 %
(zadáno: 7.11.2019, počet hodnocení: 41)
Olin  80 %
(zadáno: 26.9.2019, počet hodnocení: 9)
Pop  70 %
(zadáno: 19.9.2019, počet hodnocení: 74)
Otschi  40 %
(zadáno: 25.5.2019, počet hodnocení: 35)
Alienable  80 %
(zadáno: 19.9.2018, počet hodnocení: 24)
Kirim  90 %
(zadáno: 10.8.2018, počet hodnocení: 19)
Michalmusek  100 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 258)
Anex  90 %
(zadáno: 28.1.2018, počet hodnocení: 111)
Elbrody  70 %
(zadáno: 14.1.2018, počet hodnocení: 43)
Rita H.  90 %
(zadáno: 24.11.2017, počet hodnocení: 14)
Suzana  70 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 303)
Addk  100 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 116)
DaZeL  90 %
(zadáno: 7.6.2017, počet hodnocení: 85)
Boo  70 %
(zadáno: 7.6.2017, počet hodnocení: 123)
Borboleta  90 %
(zadáno: 19.5.2017, počet hodnocení: 16)
Bílek  80 %
(zadáno: 29.3.2017, počet hodnocení: 40)
Cujo  70 %
(zadáno: 14.3.2017, počet hodnocení: 76)
Quincampoix  80 %
(zadáno: 13.3.2017, počet hodnocení: 55)
Panapollon  80 %
(zadáno: 15.10.2016, počet hodnocení: 51)
Zzajic  60 %
(zadáno: 12.9.2016, počet hodnocení: 57)
Zoe.x  60 %
(zadáno: 11.9.2016, počet hodnocení: 27)
Zábavka  80 %
(zadáno: 26.3.2016, počet hodnocení: 17)
Luu2255  90 %
(zadáno: 18.2.2016, počet hodnocení: 15)
Alunalune  80 %
(zadáno: 15.2.2016, počet hodnocení: 28)
Floyd11  80 %
(zadáno: 25.1.2016, počet hodnocení: 40)
M_marek  90 %
(zadáno: 20.10.2015, počet hodnocení: 50)
Radkak  70 %
(zadáno: 17.10.2015, počet hodnocení: 81)
Bernardblack  70 %
(zadáno: 14.9.2015, počet hodnocení: 304)
Stan  100 %
(zadáno: 21.5.2015, počet hodnocení: 46)
Ambrozok  100 %
(zadáno: 28.3.2015, počet hodnocení: 26)
Tarbík  80 %
(zadáno: 3.3.2015, počet hodnocení: 140)
IgnaciusR  80 %
(zadáno: 20.2.2015, počet hodnocení: 33)
Doublefish  100 %
(zadáno: 26.1.2015, počet hodnocení: 52)
Hanala  90 %
(zadáno: 22.1.2015, počet hodnocení: 30)
Sonule  90 %
(zadáno: 27.12.2014, počet hodnocení: 21)
Bartys  100 %
(zadáno: 16.12.2014, počet hodnocení: 55)
Ondrab  90 %
(zadáno: 9.12.2014, počet hodnocení: 9)
Matouš Hájek  80 %
(zadáno: 30.11.2014, počet hodnocení: 57)
Kraval  70 %
(zadáno: 18.11.2014, počet hodnocení: 40)
Marcela  90 %
(zadáno: 17.9.2014, počet hodnocení: 410)
Daisy  60 %
(zadáno: 15.7.2014, počet hodnocení: 11)
Heeder  80 %
(zadáno: 12.6.2014, počet hodnocení: 36)
Kirill  80 %
(zadáno: 11.6.2014, počet hodnocení: 71)
Zelvista  80 %
(zadáno: 9.1.2014, počet hodnocení: 14)
Milwa  90 %
(zadáno: 20.10.2013, počet hodnocení: 46)
Pan Kolpert  60 %
(zadáno: 18.9.2013, počet hodnocení: 110)
Lestoc  80 %
(zadáno: 19.7.2013, počet hodnocení: 8)
Dovemummy-Alena S.  80 %
(zadáno: 6.6.2013, počet hodnocení: 151)
Rybitvi  90 %
(zadáno: 30.3.2013, počet hodnocení: 63)
Zuluk  70 %
(zadáno: 3.1.2013, počet hodnocení: 93)
LavinieCamui  100 %
(zadáno: 29.12.2012, počet hodnocení: 584)
Sonic  80 %
(zadáno: 26.12.2012, počet hodnocení: 331)
Matěj02  80 %
(zadáno: 15.12.2012, počet hodnocení: 22)
Václav65  80 %
(zadáno: 18.11.2012, počet hodnocení: 16)
GrooveJump  70 %
(zadáno: 13.11.2012, počet hodnocení: 18)
Frankovka  100 %
(zadáno: 24.10.2012, počet hodnocení: 244)
Papirek32  80 %
(zadáno: 24.5.2012, počet hodnocení: 156)
Národosolsobě  50 %
(zadáno: 4.4.2012, počet hodnocení: 305)
Dvopet  80 %
(zadáno: 24.2.2012, počet hodnocení: 104)
Mau  80 %
(zadáno: 16.1.2012, počet hodnocení: 96)
Artaud  80 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 216)
Donpedro39  70 %
(zadáno: 7.11.2011, počet hodnocení: 138)
Peetra  80 %
(zadáno: 29.9.2011, počet hodnocení: 156)
Xmikm39  100 %
(zadáno: 19.2.2016, počet hodnocení: 3)
Martina L.  70 %
(zadáno: 14.7.2011, počet hodnocení: 2)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.