Profil uživatele

Hana007

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Holubec: 16 % (5)
Helena Grégrová: 18 % (8)
Jiří Koula: 18 % (11)
Lukáš Dubský: 18 % (4)
Kateřina Jírová: 20 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.4.2018)
Monika Absolonova je skvela, nejen jako zpevacka, ale i jako herecka. Roman Zach ji zdatne sekunduje a ve fraku je k sezrani. Dobre vymyslena scena. Predstaveni shazuji nektere lacine vtipy, uplne by se to bez nich obeslo, je to zbytecne podbizive. Druha pulka je ponekud nudnejsi a ztraci spad. Celkove je to ale velmi mile predstaveni, pratelum bych ho doporucila ke shlednuti.
(zadáno: 14.10.2017)
Bezva komedie s vaznym presahem, rozhodne bych doporucila ke shlednuti. Druha pulka, kde vse graduje, je lepsi nez ta prvni. 75%
(zadáno: 13.2.2017)
Velmi podařené představení, vtipné i letně nostalgicky milé. Na akrobacii radost pohledět. Jen některé žonglovací pasáže se mi zdály až příliš dlouhé. Jinak bezvadná oddychovka.
(zadáno: 14.4.2016)
Parádní představení, vtipné, zajímavé, a jako bonus si hlavně ženy přijdou na své :) I přes zjevnou velkou fyzickou náročnost pro oba pány (trvání necelých 60 minut) bych přeci jen jako divák ocenila alespoň 15 minut navíc, strašně rychle to uteklo.
(zadáno: 29.1.2016)
(zadáno: 29.9.2015)
Bohuzel velke zklamani - hra naprosto nicim nezaujala, nebylo to ani vtipne, ani zazivne... Pripadli jsme si jak na spatnem skolnim predstaveni (nemyslim tim vykony hercu, ale predstaveni a zpracovani jako takove).
(zadáno: 24.6.2015)
Barevny a velmi zivy mix vaznych i nevaznych scen, cloveka nuti k zamysleni a zaroven velmi pobavi. Jiri Vyoralek vynikajici.
(zadáno: 26.9.2014)
Zajimave predstaveni - animace v prvni pulce jsou krasnym vizualnim zazitkem a vubec bezvadne doplnuji scenu. Bydzovska vyborna, zbytek hercu sklada stripky do mozaiky predstaveni - vse je vystizne poskladano a vystupnovano az k mrazive pravdivemu konci. Za me rozhodne doporucuji.
(zadáno: 14.4.2014)
Každá z postav ztvárněna téměř dokonale ve svém každodenním i osudovém bytí. Vtipné momenty jako bonus. Očekávání a těšení se na Dejvické divadlo - vše naprosto splněno, chlapci si to "dávaj"! :)
(zadáno: 12.7.2013)
Výkon Anety Langerové a Marty Kubišové je naprosto uchvacující! Na představení jsem šla právě kvůli těmto dvěma dámám - a nezklamaly, jak každá zvlášť, tak v duetech. Jinak téma i příběh pokulhávají, mužští představitelé uspokojivě sekundují oběma dámám, kromě p. Heina, který svým pěveckým výkonem kazí dojem z celého představení. Pokud vám tedy stačí ke spokojenosti zažít Kubišovou a Langerovou a jejich úžasné charisma i um, pak neváhejte.
(zadáno: 27.5.2013)
Komedie jak má být - oddechovka, spád, gradace a překvapivé rozuzlení. V podstatě žádná hluchá místa. Poněkud mi vadil příliš patetický projev Michala Dlouhého, ale nemohu soudit, zda to je projev herce samotného, nebo role. I tak príma představení.
(zadáno: 18.4.2013)
Zuzana Bydžovský výborná, Evu Holubovou jsem v divadle viděla poprvé a docela jsem byla zklamaná (ve filmech ji miluji). Hra jako celek ve mě žádný hluboký dojem nezanechala, i když pár silných momentů by se ocenit dalo.
(zadáno: 18.4.2013)
Hra mě zklamala, až na výjimky v druhé polovině mi nepřišla příliš vtipná. Bezúčelná přehršel vulgarismů humor netvoří. Řec dle mého názoru nemůže být ani o nějaké hloubce myšlenek, natož o snaze dobrat se podstaty čehokoliv. Pro mě zklamání.
(zadáno: 18.4.2013)
Výborně jsem se bavila - kombinace humoru, vážnosti a hudby je výborná! Zapojení publika bylo hodně vtipné, pan ředitel válí! :) Dle mého názoru věrohodné ztvárnění atmosféry doby i jednotlivých charakterů, spousta humoru a výborná revivalová hudební čísla, až jsem skoro věřila, že tam vážně zpívá Kratochvílová (mimo jiné). Rozhodně stojí za vidění.