Profil uživatele

Fr2709

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 14 % (116)
Jan Pařízek: 14 % (96)
Lukáš Holubec: 14 % (39)
Michal Novák: 14 % (78)
Pavla Haflantová: 14 % (27)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>
(zadáno: 22.9.2023)
Nebylo to špatné, ale abych z toho měl životní zážitek, tak to určitě nikoliv. Martin Hofmann to hezky hraje, ale pouze hraje?. První část lepší té druhé. Tragická Leona Skleničková.
(zadáno: 18.6.2023)
Mně se to líbilo. Možná by neuškodilo věci trocha zkrácení délky představení. Výborné výkony paní Krónerové a pana Donutila staršího. Ale nad nimi čněl pan Dvořák. Ten už přerostl jeviště Městských divadel pražských. On to nehraje, člověk jeho postavu vnímá jako skutečnou... Trochu slabší byl pan Donutil mladší. Určitě stojí za vidění.
(zadáno: 21.5.2023)
Opravdu divadlo se vším všudy. A to počínaje hereckými výkony hlavních představitelek a konče obsahem. Co více si člověk může přát...
(zadáno: 13.5.2023)
Zdá se, že se v Národním divadle konečně blíská na lepší časy. A že doba D. Špinar patří minulosti.Klasika sem přece patří. A pokud je tak dobře provedená jako v této inscenaci, tak nezbývá, než věřit, že tomu bude i nadále.
(zadáno: 23.4.2023)
Konečně inscenace hodna Národního divadla. A to počínaje scénou, hudbou a konče hereckými výkony.
(zadáno: 7.4.2023)
Jednoduchý děj. Jedná se spíše o pásmo písní. Excelentní Erika Stárková. A to jak zpěvem i herectvím. Pocitově nehrála, byla přirozená. V hlavní roli byl Igor Orozovič. Po stránce herecké dobrý, ale zpěv hrozný. On vlastně nezpíval, spíše recitoval. A anglická výslovnost přímo hrozná. Kdo chce vidět něco lepšího, tak ať se jde podívat na ?oblast? do Plzně na GREEN DAY'S AMERICAN IDIOT. To je o něčem jiném?.
(zadáno: 7.4.2023)
Po přečtení zdejších recenzí jsem šel do divadla s despektem, ale výsledek předčil má očekávání. Inscenace měla spád a klidně bych ji doporučil každému ke shlédnutí. A to se přiznávám, že Vinohradské divadlo nemám za ředitelování pana Topfera rád?.
(zadáno: 19.3.2023)
Asi se v hodnocení budu odlišovat od většiny zde uvedených, ale to se někdy stává?.
Do přestávky absolutně nezáživné. Řekl bych, že o ničem. Druhá část už byla lepší té první, ale na záchranu dojmu už to nestačilo.
(zadáno: 8.3.2023)
Sled písniček Green Day s minimální dějovou linkou. Ale má to spád a než se člověk naděje, tak je představení na konci. Chybělo mně tam z řad účinkujících větší vtažení diváků do dění na jevišti. V prostředí Malé scény a se sedícími náctiletými posluchači na zemi se to přímo nabízelo. Ale určitě stojí za vidění.
(zadáno: 6.3.2023)
Dobře udělaná inscenace na vážné téma, která je místy odlehčená. Takže po jejím skončení nemá člověk pocit marnosti. Z herců byl výborný p. Martin Stránský, ale ani ostatní za ním příliš nezaostávali.
(zadáno: 17.12.2022)
Moc hezky udělané představení. A protože až na pár momentů má hra spád, tak ani její délka není na závadu.
(zadáno: 17.12.2022)
To je tak výstižné, až to budí hrůzu. Určitě stojí za návštěvu.
(zadáno: 17.12.2022)
Příjemné představení pro celou rodinu. Velmi dobré výkony hlavních představitelů. Určitě patří k tomu lepšímu, co nám v poslední době Národní divadlo nabídlo.
(zadáno: 11.8.2022)
Klasické provedení inscenaci rozhodně pomohlo. Výborný Michal Isteník. Příjemně prožitý večer.
(zadáno: 15.7.2022)
Přesně tak má vypadat divadelní komedie. Žádný laciný humor za každou cenu. A když se k tomu přidají i výkony hlavních představitelů ( p. Stašová a p. Vlasák ), tak inscenaci není vlastně co vytknout. Určitě stojí za vidění.
(zadáno: 22.6.2022)
Klady:
- hudba
- sex apeal hlavni představitelky
Průměr:
- artisticka čísla ( co jeviště dovolí)
Zápory:
- zpěv ( to snad s angličtinou nemá nic společného)
- děj
- vycpely Jiří Korn ( věk bohužel nelze zastavit)
Shrnuti:
- slabší průměr ( na odchod o přestávce to však není)
(zadáno: 2.4.2022)
Milé překvapení. A to od hudebního provedení přes herecké výkony až po zpěv.
(zadáno: 2.4.2022)
Vynikající! A to počínaje námětem a konče hereckým výkonem paní Macháčkové. Doporučuji.
(zadáno: 8.1.2022)
Povedené představení po všech stránkách. Člověk se nejen zasměje a ještě má o čem přemýšlet. Škoda že podobně kvalitních inscenací nemá Národní divadlo na repertoáru povícero.
(zadáno: 7.10.2021)
Že to bude rachanda se vším všudy, tak to jsem očekával. Ale že až taková, tak to nikoliv. Paní Paulová hrůza ( už i hlas ztratila) a pana Zedníčka by člověku bylo pomalu líto. A ostatní kompars s nimi jel na stejné vlně. Takže za mě už Kalích nikdy více.
(zadáno: 1.9.2021)
Budu se lišit od všech recenzí zde, ale za mě hra o ničem. Nic tak prostoduchého jsem v tomto divadle ještě nezažil. Po shlédnutí tohoto dílka se omlouvám všem zájezdovým divadlům a jejich prvoplánovaným řachandám. Jestli toto má být směřování Divadla v Dlouhé, tak to potěš pán bůh.....
(zadáno: 25.6.2021)
Inscenace postavená na angažování ?známé osobnosti? do hlavní role. To se ale moc nepovedlo, neboť s herectvím se p. Háma moc nepotkal. Estrády a moderování soutěží je úplně jiné odvětví. Takže když inscenace skončí, tak si člověk oddechne.....
(zadáno: 9.6.2021)
Bláznivá oddychová komedie. Nic méně ani více.
(zadáno: 11.8.2020)
Příjemná letní oddychovka s velmi dobrými výkony obou herců.
(zadáno: 2.3.2020)
Viděl jsem předpremiéru a musím říci, že to nebylo vůbec špatné. Velmi dobré herecké výkony všech představitelů. Určitě stojí za zhlédnutí.
1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>