Profil uživatele

Alča

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 10 % (1)
Anežka Kotoučová: 17 % (3)
Helena Grégrová: 22 % (6)
Jan Pařízek: 23 % (4)
Michal Novák: 23 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.9.2021)
Mě se představení líbilo!!Super byla živá hudba i výkony všech zúčastněných. M. Lambora zpíval nádherně a jeho Nikola měl v sobě tu správnou dávku chlapáctví...byl trošku drzý, arogantní....prostě "macho".Velmi mě překvapil D.Bambas...vůbec jsem nevěděla, že umí tak dobře zpívat.
(zadáno: 18.9.2021)
Za mě skvělý!! Líbilo se mi napětí a emoce, které mezi oběma herci byly...a byly tak opravdové a silné, že zasáhly i nás v hledišti. Skvělá hra, skvělý herecký výkon, skvělá hudba i střídání světla a stínu....prostě paráda. A závěr?? To byla třešinka na dortu....Rozhodně si toto představení nezaslouží poloprázdné hlediště!!
(zadáno: 18.9.2021)
Za mě obrovské zklamání!!!! Asi mi unikl smysl hry. Celé to bylo strašně ukřičené a zbytečně plné vulgarit....První polovina nudná, NE vtipná. I když to nikdy nedělám, chvíli jsem přemýšlela, že o přestávce odejdu...no ale přece bylo to "Dejvické divadlo", tak jsem zůstala. Bohužel, druhá půle nic nezachránila a já sledovala hodinky, kdy bude konec. Abych byla upřímná, tak závěr mezi synem a otcem...OK, ale na celou hru to nestačí.Líbila se mi souhra mezi herci. Vidět je všechny na jednom pódiu je paráda...za mě skvělý Václav Neužil.
(zadáno: 10.10.2020)
Na toto představení jsem se velice těšila a měla velká očekávání. Bohužel, se nenaplnila.Chtěla jsem vidět P. Pagáčovou, která nemá alternaci, ale její roli hrála jiná herečka. Chtěla jsem vidět P. Vacka, ale ten byl nemocný a místo něho zaskočil M. Balcar (režisér), ale to bylo fajn, to oceňuji :-).
Hra začala pozvolna, nic moc zajímavého ani vtipného. Po přestávce ale nabrala hra spád.Rozhodně to není žádná oddychovka. Hra nutí diváka se zamyslet....
(zadáno: 27.6.2019)
Naprosto skvělé představení. Dlouho jsem se tolik nenasmála. F. Blažek a M. Vladyka předvedli perfektní výkon. Vřele doporučuji !!!
(zadáno: 18.6.2019)
Super komedie. Bavila jsem se od začátku do konce. Staré, dobré téma muži versus ženy... Celé to bylo pojaté velice vtipně a zároveň mile... Myslím, že nejvíce ocení diváci, kteří už za sebou mají několik let manželství... Všichni herci byli skvělí a bylo vidět, že je hra baví...nejvíce se mi líbil Martin Kraus.
(zadáno: 16.4.2019)
Skvělé, skvělé, skvělé ! Výborný herecký výkon obou představitelek. Výborně vyvážená hra. Doporučuji!
(zadáno: 16.4.2019)
Moc pěkné představení. Zajímavé téma, k zamyšlení. Těšila jsem se na p. Maciuchovou, která nezklamala. Vynikající byli i p. Stach a Ondřej Novák, kterému jsem úplně všechno věřila.
(zadáno: 16.4.2019)
Skvělé představení, ve kterém dominuje Filip Blažek a Roman Stabrňák. Celé divadlo řvalo smíchy. Úžasná hra plná záměn, herci se hodně naběhali :-). Jen se mi nelíbila Jitka Schneiderová, nehodila se tam.
(zadáno: 15.4.2019)
Skvělé představení. Paní Freimanová s p. Hrušínským byli perfektní a mladí herci jim výborně sekundovali. Zajímavé téma, moc příjemně strávený večer. Viděno v Olomouci.
(zadáno: 15.4.2019)
Bohužel, velké zklamání. Nudné tlachání o ničem. Marek Taclík prskal až do 3.řady, docela nechutný. Místa, kdy jsem se zasmála, by se daly spočítat na prstech jedné ruky.
(zadáno: 15.4.2019)
Nejlepší hra, kterou jsem od divadla Verze viděla! Smála jsem se od začátku až do konce. Skvělá Linda Rybová, Igor Chmela....všichni herci byli úžasní. Famózní příchod Matouše Rumla na scénu dlouho nezapomenu. Jedním slovem PARÁDA!!
(zadáno: 15.4.2019)
Na představení jsem se moc těšila, ale byla jsem hodně zklamaná. Od začátku do konce to bylo ukřičené, hlavně p. Badinková. Humor p. Dlouhého se mi do této hry nehodil, nevěřila jsem mu...