Profil uživatele

Alča

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.6.2019)
Chlap na zabití - Pantheon production: 90 %
Naprosto skvělé představení. Dlouho jsem se tolik nenasmála. F. Blažek a M. Vladyka předvedli perfektní výkon. Vřele doporučuji !!!
(zadáno: 18.6.2019)
Manželský čtyřúhelník - Divadlo U Hasičů: 90 %
Super komedie. Bavila jsem se od začátku do konce. Staré, dobré téma muži versus ženy... Celé to bylo pojaté velice vtipně a zároveň mile... Myslím, že nejvíce ocení diváci, kteří už za sebou mají několik let manželství... Všichni herci byli skvělí a bylo vidět, že je hra baví...nejvíce se mi líbil Martin Kraus.
(zadáno: 16.4.2019)
Třetí prst na levé ruce - Divadlo Na Fidlovačce: 90 %
Skvělé, skvělé, skvělé ! Výborný herecký výkon obou představitelek. Výborně vyvážená hra. Doporučuji!
(zadáno: 16.4.2019)
4000 dnů - Divadlo Ungelt: 90 %
Moc pěkné představení. Zajímavé téma, k zamyšlení. Těšila jsem se na p. Maciuchovou, která nezklamala. Vynikající byli i p. Stach a Ondřej Novák, kterému jsem úplně všechno věřila.
(zadáno: 16.4.2019)
Brouk v hlavě - Studio DVA divadlo: 100 %
Skvělé představení, ve kterém dominuje Filip Blažek a Roman Stabrňák. Celé divadlo řvalo smíchy. Úžasná hra plná záměn, herci se hodně naběhali :-). Jen se mi nelíbila Jitka Schneiderová, nehodila se tam.
(zadáno: 15.4.2019)
Bosé nohy v parku - agentura Harlekýn: 80 %
Skvělé představení. Paní Freimanová s p. Hrušínským byli perfektní a mladí herci jim výborně sekundovali. Zajímavé téma, moc příjemně strávený večer. Viděno v Olomouci.
(zadáno: 15.4.2019)
Pravda - Divadlo Na Fidlovačce: 30 %
Bohužel, velké zklamání. Nudné tlachání o ničem. Marek Taclík prskal až do 3.řady, docela nechutný. Místa, kdy jsem se zasmála, by se daly spočítat na prstech jedné ruky.
(zadáno: 15.4.2019)
Šťastný vyvolený - Divadlo Verze: 100 %
Nejlepší hra, kterou jsem od divadla Verze viděla! Smála jsem se od začátku až do konce. Skvělá Linda Rybová, Igor Chmela....všichni herci byli úžasní. Famózní příchod Matouše Rumla na scénu dlouho nezapomenu. Jedním slovem PARÁDA!!
(zadáno: 15.4.2019)
Scény z manželského života - agentura Harlekýn: 30 %
Na představení jsem se moc těšila, ale byla jsem hodně zklamaná. Od začátku do konce to bylo ukřičené, hlavně p. Badinková. Humor p. Dlouhého se mi do této hry nehodil, nevěřila jsem mu...