Divadlo Verze

Lež >>

Jméno

Premiéra: 25.3.2015 | 1:35x
Překlad: Jaromír Janeček. Výprava: Linda Rybová. Režie: Thomas Zielinski.
Salonní francouzská komedie nabízející vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení. Mezi dobrými přáteli a příbuznými se dá mluvit o všem a vlastně žádné téma by nemělo být tabu. Když se ale úspěšný realitní makléř Vincent na večeři u své sestry a švagra svěří se záměrem dát svému synovi jméno Adolf, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena. Středostavovské předsudky jsou, zdá se, přeci jen větší, než se přítomní liberálové domnívali. Ke skutečné eskalaci dojde po odhalení nálože, která se skrývá v rodinné historii...
Divadlo Verze
Hodnocení inscenace
Redakce
77 %
Uživatelé
77 %
náš tip
Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jan Pařízek, Pavel Širmer, Helena Grégrová
77871000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (91)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Dubský  70 %
9.1.2018 | 1141 hodnocení
+ souhlasím
75%. Výtečně napsaná komedie, kdybych před lety neviděl verzi MDB, šel bych s hodnocením ještě o trochu výš. Brněnská inscenace mi ale přeci jen přišla o trochu zdařilejší. Velmi vhodně se doplňuje dvojice Dolanský - Zach, přičemž větším manipulátorem je v Zielinského verzi Zachův Pierre. Hodně povedený je výkon L.Rybové, která udělala z Anny možná nejzajímavější postavu celé hry. Je vidět, že herce inscenace baví a občas si dovolí drobnou improvizaci a pak se musí hodně držet, aby se "neodbourali". Takhle nějak by měla vypadat komerční komediální produkce.
Jiří Koula  80 %  Tip Jiří Koula
3.1.2016 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
75 % Inteligentní, leč vůbec ne intelektuální komedie, promyšleně vystavěná, líčící pasti na divákův úsudek, do nichž se spolehlivě chytíte, aniž byste to měli autorovi za zlé. Přičtěte k tomu zdařilou režii i nadstandardní herecké výkony a je jasné, že tohle chcete vidět. Kdyby všechny komedie byly takovéto, snad bych i připustil, že smyslem divadla může být "jen" diváka pobavit.
Jan Pařízek  80 %  Tip Jan Pařízek
18.11.2015 | 907 hodnocení
+ souhlasím
Opravdu povedená a dobře napsaná komedie, jakých se dnes nevidí mnoho. Žádná laciná zápletka, náhodné záměny či trapná nedorozumění. Naopak hlavně svěží, chytré, reálné dialogy, které nejen pobaví, ale i dostatečně upoutají pozornost. Samotná hra se rozbíhá pomalu, nicméně dobře graduje a s každým ukončeným tématem přichází nové, jež překvapí a posune laťku ještě o úroveň výše. Po herecké stránce není výtek. Výteční zejména J. Dolanský a R. Zach, kteří se dobře doplňují. Ostatní jim však nezůstanou příliš dlužni. Za sebe tímto určitě doporučuji.
Pavel Širmer  80 %  Tip Pavel Širmer
28.4.2015 | 2013 hodnocení
+ souhlasím
Komedie překvapí dějovými zvraty a pointou. Režisér s herci hru uchopili za šťastný konec a využili její potenciál. Mohli si lépe poradit s nepřehlednějším úvodem, kdy zaznívají scénické poznámky. Na jednotlivých kreacích lze nalézt větší či menší nedostatky, ale tým je celkově sehraný. Svěží, vděčná zábava, kterou nemusí pohrdnout ani náročnější. Komerce v dobrém slova smyslu.
Helena Grégrová  80 %  Tip Helena Grégrová
29.3.2015 | 1673 hodnocení
+ souhlasím
(Dů)vtipná hra s úžasně vystavěnou gradační dějovou linkou, pulsující v mém oblíbeném rytmu "Smích? Přejde!". Vskutku zábavně a vkusně namíchaný komediální koktejl s vítanými inscenačními ingrediencemi: výborné herecké výkony, kvalitní režie, švih, šmrnc a spád, jež zdařile povzbuzují divácký apetit. Tleskám a doporučuji!
Jiří Landa  70 %
26.3.2015 | 3031 hodnocení
+ souhlasím
75% Pěkně napsaná hra s postupnou, ale promyšlenou gradací. Režisér, znalý míry, dokázal všechny komediální situace adekvátně vypointovat, navíc pracoval s herci tak, aby byla k vidění i divácky vděčná a zajímavá místa. Svižné tempo představení je dalším velkým kladem, pětadevadesát minut ve společnosti pětice sehraných aktérů prosvištělo neskutečnou rychlostí. Ze všech bych přece jen vyzdvihl dvě jména - L. Rybová a P. Lněnička. Inscenaci lze považovat za prototyp nepodbízivé a celkem inteligentní zábavy. Doufejme, že bude Divadlo Verze i v dalších projektech udržovat nastavenou laťku vkusu.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kaklapak  90 %
20.5.2024 | 84 hodnocení
+ souhlasím
Pár much to mělo, nicméně těžko dnes hledat v Praze lepší konverzační komedii, velmi dobře napsanou a v zásadě také výborně zahranou.
IgnaciusR  70 %
21.3.2024 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Dnes v Mariánských Lázních. Hra je vtipná a humor inteligentní,nejsou zde žádná hluchá místa (jen zmatečné hledání klíčů na začátku mi nesedělo).Sympatické obsazení postav s výbornými hereckými výkony všech. Představení bez přestávky (což mám raději) mělo spád a uteklo fakt rychle. Doporučují. 75%
Skaliska  80 %
3.2.2024 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá, chytrá konverzační komedie. Nenápadný rozjezd, pak velká legrace ze které ve výsledku zamrazí. Skvělé a vyrovnané herecké výkony. Jen bych trochu krátila přes dvě hodiny bez pauzy usedět ještě v poměrně nedýchatelném prostředí je trochu náročné. V inscenaci se hodně kouří, ikdyž podle mého názoru to není nezbytné, nejsem militantní nekuřák, ale prostor divadla nebyl dobře větraný, seděla jsem v první řadě a hodně lidí kolem kašlalo. Kouře a délka mi celkový dojem z inscenace lehce zkazila....jinak bych dala klidně sto procent.
Romana35  80 %
15.1.2024 | 329 hodnocení
+ souhlasím
Velice dobře napsaná a zahraná konverzační komedie z francouzského prostředí. Zápletka hry svým tématem zajímavá, inscenace se určitě se vymyká běžné produkci zájezdových představení. Herecká souhra všech pěti herců na jevišti, vypilované dialogy, hra postupně nabývá na gradaci a závěr překvapivý. Hraje se bez přestávky.
Teddy  80 %
21.12.2023 | 291 hodnocení
+ souhlasím
Po pozvolném pomalejším začátku se hra zajímavě rozvine. Vyrovnané herecké výkony. Nejvíce mě však bavilo sledovat na scéně Jana Dolanského. Jeho postava ve hře dodává představení tu správnou komiku. Další z mnoha povedených inscenací divadla Verze, které již začíná patřit k mým oblíbeným divadlům.
Neherec  90 %
13.11.2023 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Já jsem se prostě bavila. Od začátku do konce. Žádné prvoplánové, dvojsmyslné vtipy, prostě skvělý humor, výtečně zahrané. Na některých hrách je vidět, že se víc baví ženy nebo muži, tady se kolem mě královsky bavili úplně všichni.
Monty70  70 %
10.11.2023 | 261 hodnocení
+ souhlasím
Příjemně strávený večer ve společnosti herců divadla Verze. Konverzační hra o výběru kontroverzního jména pro novorozence. Dobře vykresleny charaktery jednotlivých postav. Pobavila mě výměna názorů mezi Pierrem (R. Zach) a Vincentem (J. Dolanský), Linda Rybová výborná jako vždy. Nenápadný Claude (P. Lněnička) překvapí na konci hry.
.SP.  50 %
9.10.2023 | 33 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Mnoho povyku pro nic. Chápu, že velkým lákadlem jsou známé herečky a herci, ale za mě nuda. Není to o salvách smíchu, spíše o tetelivé veselosti. Viděla jsem daleko lepší a vtipnější inscenace. Znovu bych nešla.
Psychoklara  70 %
13.6.2023 | 48 hodnocení
+ souhlasím
Jednoduchá komedie bez důmyslnějšího humoru, ideální odpočinkové představení. Jan Dolanský tomu dává grády. :) Vadilo mi stísněné hlediště, čekání na zapnutí vzduchotechniky a příliš hlasitý mluvený úvod z reproduktorů. Všichni herci skvělí, ale Honza Dolanský se do toho fakt kvalitně položil, takže tak od půlky už jsme se chechtali jen tónu jeho hlasu a bylo úplně jedno, co říká. No, nebyl to zrovna intelektuální zážitek, ale i takový má svou cenu. :) S názory níže, že se jedná o "inteligentní humor" se úplně neztotožňuji, ale oceňuji, že není založen na vulgarismech jako v jiných divadlech. Jen je prostě jednoduchý.
Lovin  80 %
23.3.2023 | 271 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá komedie. Jen co Jan Dolanský vešel na scénu, nepřestala jsem se smát. Děkuji za zážitek.
Eva 6626  70 %
6.12.2022 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Spíš 75 %. Velmi příjemná komedie, skvělý scénář, výborné výkony. Herci se odbourali asi jen dvakrát, bylo to letní a milé. Inteligentní humor, příjemná zábava, bavilo to jak herce, tak diváky.
Lauralex  100 %
26.7.2022 | 31 hodnocení
+ souhlasím
Tohle byla jedním slovem pecka! Po covidové pauze skvělý návrat do divadla, parádní tah na branku. Chystala jsem se na to dlouho a jsem ráda, že jsem to konečně viděla. Chytré, svižné, vtipné, zajímavé, má to říz, plyne to přirozeně, jako by herci ani nehráli, ale situace žili. Úžasná herecká parta, můj oblíbenec Dolanský vyniká, se Zachem výborní parťáci, Linda Rybová ukázala, jaká je výborná všestranná herečka a není to jen roztomilá dívenka, ostatní jsou ve svých rolích taky vynikající. Improvizace a interní vtipy geniální. Jedno z nejlepších představení a nejlepších komedií, co jsem u nás viděla. Nebudete zklamáni, vřele doporučuju.
Michal1982  70 %
11.6.2022 | 164 hodnocení
+ souhlasím
Vkusná a oddychová konverzačka, které sluší Jan Dolanský.
Studený Čumáček  70 %
21.11.2021 | 410 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
75%
Babou/J. Janěková ml. a Pierre/R. Zach si chtěli jen dát dobrou večeři s Vincentem/J. Dolanský, Claudem/P. Lněnička a Annou/L. Rybová. Jenže vtipálek Vincent se ale rozhodl, že se sestře, švagrovi a příteli z dětství svěří, jak chtějí pojmenovat svého nenarozeného syna. A nebohé ještě ani ne mimino odpálilo intelektuálně a morálně rozhořčenou nálož...
Tedy, člověk by čekal francouzskou plkačku. Ale ono je to vytříbené, chytré a konečně ne komedie čistě pro dámy na kulturním tahu, korunovaném společenskou dvojkou vína, takže za mě díky!
Vladimír Rogalewicz  60 %
13.10.2021 | 806 hodnocení
+ souhlasím
Anotace i hodnocení ostatních slibují mnohé. Ze hry se však vyklube přihlouplá bulvární taškařice, chybí už jen umělý smích (ten však obstará publikum). Body jsou zejména za velmi dobré vystižení charakterů zejména pánskou částí souboru.
Studiana  80 %
17.12.2019 | 14 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Inteligentní humor, velmi podařené představení. Jan Dolanský opravdu exceloval, ostatní herecké výkony výborné a řekla bych vyrovnané. Opravdu milá oddechovka, která občas i zatne hroty.
Fastrová  100 %
11.12.2019 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Bavilo mě to tak, jako kdybych na tom mejdanu byla s nimi. Přesně představení na letní scénu pod Žižkovskou věží.
RadekChamp  100 %
7.10.2019 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Viděl jsem 3x, skvělý scénář, skvělý Dolanský!
Salisbury  90 %
31.10.2018 | 117 hodnocení
+ souhlasím
V kostelním divadle Mana hostuje divadlo Verze a jejich představení JMÉNO se mi tuze zamlouvalo. Divadelní francouzská komedie se díky hercům rozehraje ve skvělou humorně dramatickou partii na prknech provoněných historií Husova sboru. Ve hře se skví skvělý Jan Dolanský, kterému zdatně sekunduje Roman Zach a jejich přítomnost dělá představení výtečným i divák má chuť si tuto komedii dát někdy v čase budoucím znova.
KateDanny  80 %
18.9.2018 | 56 hodnocení
+ souhlasím
Hra měla pomalejší začátek, ale postupně gradovala a neztrácela ani k závěru dech. Trošku rušilo skřehotání paní Janěkové, ale jako celek to fungovalo výborně.
Jednoduchý návod, jak si pokazit večer a rodinné vztahy...
Zvolit jméno, to není jen tak.
PajaM  70 %
30.6.2018 | 25 hodnocení
+ souhlasím
Vtipné, příjemné, časem přehrávající Jan Dolanský (a to ho žeru!), roli si užívající Linda Rybová. Celkově sympatická komedie.
Čiko  60 %
30.3.2018 | 1085 hodnocení
+ souhlasím
Vytknul bych dvě věci - postupně se vytrácející temporytmus a přehnaný afekt Jana Dolanského. Po porovnání s inscenací v Městském divadle Brno nemohu hodnotit výše..
JaNaD  70 %
23.2.2018 | 76 hodnocení
+ souhlasím
75%. Inteligentní, nepodbízivá a zábavná hra. Krásný zážitek.
Denisa H.  90 %
2.2.2018 | 379 hodnocení
+ souhlasím
Výborná konverzačka v ještě lepším provedení! Ač jsem hru viděla podruhé, bavila jsem se jako při první návštěvě. A to hlavně i díky již naznačeným hereckým výkonům. Zejména J. Dolanský a P. Lněnička válí. A kdyby mi nevadilo častější šumlání R. Zacha a trochu uječenější projev J. Janěkové ml., zvedla bych hodnocení aspoň o 5 %. Za největší pochvalu ale beru asi to, že po představení mě oslovila moje máma, která kulturnímu vyžití obecně moc neholduje, slovy: "Dcero, asi s tebou občas do divadla vyrazím, to bylo výborný!"... :-)
Howard  80 %
30.1.2018 | 22 hodnocení
+ souhlasím
Vyborna komedie, obcas trochu predvidatelna, ale presto osvezi inteligentnim humorem.
Mandevillek  80 %
14.11.2017 | 42 hodnocení
+ souhlasím
Téma velmi podobné filmu Naprostí cizinci, možná trochu dlouhé, ale vtipné, a to nikoli hloupě. Obzvlášť se mi líbilo, že hra chtěla vzbudit narážkami určitý dojem, aniž by se cokoli otevřeně řeklo, ale ve výsledku se věci měly úplně jinak. Sourozenecké vazby, partnerské vazby atd., to vše hodnotím velmi kladně.
Vratislav Honzálek  80 %
27.10.2017 | 110 hodnocení
+ souhlasím
Opravdu jsem nevěděl co čekat od typicky zájezdového představení, "z Prahy", dvojnásobně dražší než normálně a to ještě spíše délkou kratší.
A byl jsem příjemně překvapen! Hra má drive a tah na bránu. Navíc časem neskomírá, což bývá častý nešvar komedií.
Z herců mě nejvíc dostal J.Dolanský, ale ostatní drží dobře krok - vybalancované.
85%
ps: představení nakonec trvalo téměř 2h, je vidět, že jsou sladění a dovedou se i inprovizací doplňovat
Koeman2  90 %
20.10.2017 | 182 hodnocení
+ souhlasím
Vynikající konverzační (a nejen) komedie, kterak nevinný žertík spustí kolotoč hry na pravdu a odkrývání rodinných kostlivců ze skříně. Skvělé výkony všech herců (Janěková, Rybová, Zach, Dolanský, Lněnička), bylo vidět, že si to sami užívali. Vyzdvihnout chci ale komickou poloho Jana Dolanského, který byl nejvýraznější.
Barka  80 %
11.10.2017 | 296 hodnocení
+ souhlasím
Komedie pro nejširší publikum, která dokazuje, že i tento žánr lze zpracovat zatraceně dobře. Samozřejmě největší devízou inscenace je skvělý text, ale bez dobrého obsazení by ani ten nemusel fungovat. Divadlo Verze tuto inscenaci obsadilo dokonale, všichni herci skvěle drží charaktery svých postav a dokáží vypointovat situace a přesto nesklouznout k lacinosti, ačkoli to láká. A vidět Romana Zacha na jevišti, to je pro mě vždycky takový malý svátek :)
Katarina16  70 %
3.10.2017 | 26 hodnocení
+ souhlasím
75% oddechová a přitom nikoli hloupá komedie, výborní herci. Sedačky v Divadle Mana opravdu prověří divákovu oddanost divadlu:-)
Margaret  70 %
2.4.2017 | 126 hodnocení
+ souhlasím
Kvalitní vtipná konverzační komedie ve svižném tempu. A navíc si herci představení náramně užívali.
Orienteering  80 %
27.3.2017 | 56 hodnocení
+ souhlasím
Viděno "kdysi" v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.
Marcela  70 %
27.3.2017 | 418 hodnocení
+ souhlasím
75 %
Lucilla  80 %
25.3.2017 | 214 hodnocení
+ souhlasím
Velke prekvapeni v podobe inteligentni komedie, ktera dokaze zajimave a prekvapive pointovat situace. Navic ma predstaveni svih, neubira se na tempu a gradace je naprosto presna. Situace s postupnym vytahovanim jednoho kostlivce za druhym jsou snadno uveritelne a presne zvladnute. Z hercu byl malicko vyraznejsi J.Dolansky, ktery tuto roli zvladl bravurne. Moc potesila J.Janekova ml., hlavne v zaveru. Ostatni herci nezaostavali. Vrele doporuceni, tohle je konecne vkusna zabava a pro me asi zatim nejlepsi predstaveni d.Verze.
Eviik  80 %
25.3.2017 | 289 hodnocení
+ souhlasím
Velmi příjemné překvapení. Věděla jsem, že to bude především konverzační komedie, ale že text bude až tak vtipný a plný opravdu nečekaných zvratů, to jsem tedy netušila. Hra velmi dobře graduje a dokáže po celou dobu udržet v pozornosti. Herci si vzájemně dobře notují. Je vidět, že si rozumí a jsou sehraní. Nejvíc mě bavili asi Jan Dolanský a Roman Zach, ale ani ostatní nezaostávali. Kvalitních komedií moc není, a proto tuto hru mohu jen vřele doporučit.
Fedorocko  80 %
26.2.2016 | 749 hodnocení
+ souhlasím
Hodně dobré představení,nečekané zvraty, příjemný zážitek, skvělé herecké výkony.Doporučuji.
Honza1  70 %
19.1.2016 | 84 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Svižná komedie. V rámci tohoto žánru nadprůměr. Nejvýraznějším hráčem byl určitě J.Dolanský.
Zuzatab  40 %
18.11.2015 | 65 hodnocení
+ souhlasím
Za mě krapet slabší představení...už od samého začátku na mě moc svobodomyslně nepůsobila ani jedna z postav a od půlky, kdy přestalo být hlavním tématem jméno Adolf, se tam už jen předhazuje jeden kostlivec ze skříně za druhým. Čekala jsem od toho, díky tomuto obsazení, přeci jen trochu víc.
Guildenstern  80 %
25.4.2015 | 447 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Téměř úplná spokojenost. Opravdu šťastně vybraný text, kterého si cením o to víc, že toto "vyhrabávání rodinných kostlivců" je většinou to, co na divadle opravdu nemusím, většinou neuvěřitelné, emoce přestřelené, zde ovšem skvěle vybalancované s velkou dávkou humoru, napětí, zvratů... Určitě potlesk patří především režisérovi, protože mnohdy se jedná opravdu o jemnou práci s pointováním situací, herecky dominují především Rybová a Lněnička, výkon J. Janěkové mi přišel maličko slabší. Rozhodně ale must see. Lístky pro studenty za 150 před začátkem na kase.
Julie_mie  80 %
22.4.2015 | 18 hodnocení
+ souhlasím
Pořád se mi bohužel ještě francouzský film "Le Prénom" líbil víc..., ale jinak velice vydařené představení.
Monulinka  90 %
26.3.2015 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Moc milé překvapení! Nečekaně dobrý text, svižné tempo bez nudných pasáží, navíc i překvapivé pointy. Líbil se mi i voiceover při představování. Herecky velmi zdařilé, J. Dolanský konečně zase dostal větší roli, která mu navíc sedla, byl perfektní! Skvěle jsem se pobavila a ráda zajdu znovu!
Simii45  90 %
23.9.2017 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Skvělé představení, moc jsme se s přítelem pobavili :-)
Všichni herci byli výborní,ale musím vypíchnout výkon p. Jana Dolanského- byl přímo famózní :-)
Berde  80 %
8.12.2015 | 4 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Je až neuvěřitelné, že na jednom "špatném žertíku" může být vystavěn takový příběh. Úžasné přestavení s neuvěřitelně překvapivým koncem. Skvělý výkon Honzy Dolanského + neméně dobré výkony ostatních herců dávají této hře náboj, švih a energii.
Ala  80 %
19.3.2024 | 167 hodnocení
Michelle97  70 %
15.3.2024 | 147 hodnocení
Albert83  70 %
14.3.2024 | 37 hodnocení
Fido  80 %
14.11.2023 | 52 hodnocení
Euforka  80 %
13.11.2023 | 40 hodnocení
Jitrenka  60 %
14.10.2023 | 94 hodnocení
Plšík  80 %
8.10.2023 | 776 hodnocení
HanaJH  80 %
30.10.2022 | 22 hodnocení
Papirek32  80 %
16.6.2022 | 166 hodnocení
Petaz  80 %
12.6.2022 | 103 hodnocení
AmikCZ  60 %
2.4.2022 | 6 hodnocení
Houfm@atlas.cz  70 %
16.2.2022 | 38 hodnocení
Melisa  80 %
13.2.2022 | 9 hodnocení
Barbora  70 %
11.12.2021 | 34 hodnocení
JJRock  70 %
16.2.2020 | 47 hodnocení
Makronka123  70 %
20.1.2020 | 42 hodnocení
Elishka123  80 %
7.1.2020 | 15 hodnocení
Eliskamikova  90 %
17.12.2019 | 28 hodnocení
Brasikona  80 %
10.12.2019 | 43 hodnocení
Salik  90 %
14.11.2019 | 8 hodnocení
Kolemjdouci  90 %
16.4.2019 | 88 hodnocení
Addk  80 %
22.1.2019 | 134 hodnocení
Mau  60 %
18.9.2018 | 111 hodnocení
Janca525  80 %
24.6.2018 | 140 hodnocení
Suzana  60 %
24.5.2018 | 339 hodnocení
Unionboy  40 %
23.5.2018 | 452 hodnocení
PavelK  70 %
13.3.2018 | 221 hodnocení
Nikki123  70 %
7.3.2018 | 170 hodnocení
Teres  70 %
18.1.2018 | 262 hodnocení
Martuska17  80 %
19.10.2017 | 79 hodnocení
Lukáš Sýkora  90 %
1.8.2017 | 31 hodnocení
Pavlouš  40 %
22.7.2017 | 54 hodnocení
Markéta BP  80 %
20.4.2016 | 47 hodnocení
Bacraj  80 %
9.4.2016 | 171 hodnocení
Kritik  80 %
6.4.2016 | 70 hodnocení
Lukasm  90 %
18.12.2015 | 23 hodnocení
Rybitvi  80 %
7.12.2015 | 63 hodnocení
Marlenin-zápisníček  80 %
18.11.2015 | 178 hodnocení
Petullkaaa  90 %
16.9.2015 | 43 hodnocení
Sendy  90 %
26.3.2015 | 153 hodnocení
Kitram71  90 %
20.11.2018 | 3 hodnocení
Daniellea  90 %
12.5.2018 | 4 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.