Profil uživatele

Lukáš Sýkora

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 7 % (3)
Jiří Koula: 8 % (6)
Helena Grégrová: 13 % (4)
Pavel Širmer: 13 % (3)
Jiří Landa: 14 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 13.7.2021)
Přenesení filmového muzikálu na divadelní jeviště trpí těžkopádnou doslovností. V divadle, kde bude probíhat většina přestaveb za zavřenou oponou, to asi nebude tak zjevné, ale na Letní scéně to působí chvílemi až nechtěně komicky, kdy přestavba mnohdy trvá déle než samotná scéna, která se v ní odehrává. Druhá má výtka směřuje k tomu, že toto je přesně ten "produkt", který patří do komerčních divadel. U divadla financovaného z veřejných zdrojů bych si představoval něco hodnotnějšího. Nicméně k samotnému muzikálu - šlo o celkem příjemně strávené dvě hodiny, zvláště když máte rádi dané písničky.
(zadáno: 27.3.2020)
(zadáno: 12.4.2019)
(zadáno: 26.1.2019)
Filmovou adaptaci této divadelní hry mám hrozně rád, bohužel na divadle o dost horší.
(zadáno: 26.1.2019)
10% navíc za Jana Krause. Jinak by to byla čistá nula.
(zadáno: 26.6.2018)
Typický "Zdeněk Izer". Podle toho, jak máte tohoto komika rádi si k tomuto mému hodnocení přičtěte či odečtěte libovolný počet procent. Diváci, kteří mají jeho humor rádi, si představení užijí vrchovatě.
(zadáno: 26.6.2018)
Skvělý výkon Marty Sovové a hezká ukázka toho, že Semafor může fungovat i bez fyzické přítomnosti Jiřího Suchého na jevišti. Pokud bych měl mít k představení určitou výtku, či připomínku - osobně si myslím, že takovémuto typu představení (jde v podstatě o monodrama, Marta Sovová je převážnou část představení na jevišti sama) by pomohlo, kdyby bylo o něco kratší (v první půlce by pár škrtů udělat šlo) a bylo hráno v kuse bez přestávky.
(zadáno: 22.6.2018)
Hra kterou si dal Petr Nárožný jako "dárek" ke svým osmdesátinám. V roli britského premiéra je naprosto dokonalý, jako by mu byla napsána přímo na tělo. Z ostatních herců mě příjemně překvapil Jan Čenský.
(zadáno: 13.5.2018)
Jak mě "Big band Semafor" nepřesvědčil (po herecké stránce) v Začalo to Vestpocketkou", tak tentokrát bylo jeho začlenění do herecké akce přeci jen povedenější. Za hezké oživení považuji vstup Luďka Soboty v druhé části.
(zadáno: 28.9.2017)
Viděno na premiéře. Publikum se párkrát zasmálo, ale od komedie bych čekal trochu víc. Všichni tři herci dobří, ale asi nejsem ta správná cílová skupina ...
(zadáno: 28.9.2017)
Další semaforská inspirace Osvobozeným divadlem. Na rozdíl od "Osvobozeného divadla Semafor" nebo "Život je náhoda v obnošený vestě" přeci jen o něco slabší. Ale Big Bandu Semafor to hraje skvěle ...
(zadáno: 1.8.2017)
Skvělý výkon Romana Pomajba. Maximálně autentický, člověk má dojem že vypráví o svých vlastních zážitcích a ne že hraje někým jiným napsaný text. Velká inspirace Cavemanem, který je však přeci jen lepší.
(zadáno: 1.8.2017)
Představení opět stojí a padá na geniálním výkonu Josefa Dvořáka. Největší slabinou jsou paradoxně písničky, což je u muzikálu (respektive představení, které vychází ze slavného muzikálu), slabina dosti podstatná ...
(zadáno: 1.8.2017)
1 2  >