VIP Art Company

Můžem i s mužem

Premiéra: 5.3.2018. Dramaturgie: Kateřina Krobová. Výprava: Stanislava Šlosserová. Choreografie: Tomáš Slavíček. Režie: Vít Karas.


Autorská hudební feérie. Co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí? Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty? A po čem všichni touží? No přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
45 %
45271000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (21)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
RadekChamp 20 %
(zadáno: 7.10.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Bizár.
Lovin 50 %
(zadáno: 18.6.2019, počet hodnocení: 209)
přínosný / zajímavý komentář
Dobré herecké výkony hru nezachrání.
Monday 30 %
(zadáno: 4.6.2019, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Taková zájezdní řachanda, chvílemi to vypadalo nadějně, jenže téměř vždy to sklouzlo do trapnosti, které se ovšem publikum hurónsky smálo (místo pointy vykřikne herečka např.'kurva' a je hotovo). Jinak ale musím říct, že všechny hrály s nasazením, určitě se u toho vyblbnou, ale ...
Michalmusek 10 %
(zadáno: 6.5.2019, počet hodnocení: 224)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Hrozné, stupidní, prakticky od začátku jsem čekal, kdy to konečně skončí. Jediný světlý moment byl monolog Vandy Hybnerové. Stále mi vrtá hlavou, čemu se ta většina diváků celou dobu smála. Takže toto představení si určitě své publikum najde. Ale za mě, nejhorší představení, které jsem za poslední dobu viděl. Těch 10% je za ten skvěle zahraný monolog o kouzelníkovi.
JirkaS 30 %
(zadáno: 21.2.2019, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
Jak přežít samotu a nezbláznit se. I tak by mohl znít podtitul této komedie pro čtyři herečky a publikum. Žádné velké umění to není, ale to jsem tak nějak čekal. Doufal jsem, že se třeba dočkám inteligentní zábavy trefně se strefující do současného problému singl života. Bohužel když si tři herečky ve zralém věku a jedna o něco mladší hrají na puberťačky, vyznívá to spíše trapně. Pár vtípků se sice povedlo, ale tím nejlepším zde je výsostně dokonalý monolog Vandy Hybnerové ke konci inscenace, za který jsou vlastně všechna procenta, která uděluji. /18.2.2019 v Č. Budějovicích/
Kinka75 30 %
(zadáno: 19.2.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Ak čakáte niečo v štýle Sex v meste-štyri kamarátky zdieľajú svoje skúsenosti s mužmi, má to hlavu, pätu, úroveň a vtip, budete sklamaní. Trápna zábava typu-vypustili sme vetríky a teraz sa poďme strašne dobre baviť na tom, ako to znelo.Z celého predstavenia som sa zasmiala na pár hláškach a oceňujem herecké výkony-hlavne paródiu na ezoterické "bohyne" v podaní K. Hrachovcovej, výkon V. Hybnerovej a spevácke výkony - za toto dávam 30%. Inak bez deja, veľmi jednoduchá zábava, úlet, chvíľami sa viac bavili herečky,než diváci. Prišlo, odišlo, vyšumelo...
Anna R. 10 %
(zadáno: 8.2.2019, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tak to byl naprostý úlet - v tom horším slova smyslu. Nechápu, že někdo takovou hru napíše, někdo je ochoten v ní hrát a nejhorší zážitek pro nás spočíval v tom, že veskrze ženské publikum se nikoliv smálo, ale přímo smíchy řičelo! Ještě když by protagonistkám bylo tak kolem 14 let, tak s velkou dávkou shovívavosti, by možná byla hra aspoň trochu uvěřitelná, ovšem pokud jde o zralé ženy, tak jde o bezduchou trapnost. Bohužel, čekali jsme pobavení a místo toho jsme odcházeli mírně řečeno silně rozpačití. Deset procent pouze za snahu.
Kvapnik25 90 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 58)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Naprosto dokonalé představení, které diváky vtáhne do děje a kdo nemá rád Kairu, tady si jí jistě zamiluje. :-)
Suzi 20 %
(zadáno: 2.2.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Zklamání tématem, dvojsmysly, oplzlostí,.. byla jsem překvapená jak málo stačí lidem, aby se bavili a smáli, my co jsme sedeli zaražení a rozčarovaní jsme byli v menšině. Jedině se mi líbil monolog V Hybnerové.
Lukáš Šídlo 80 %
(zadáno: 21.1.2019, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tak to pro mě bylo příjemné překvapení, fantastická Vanda Hybnerová.
Barka 40 %
(zadáno: 9.1.2019, počet hodnocení: 253)
přínosný / zajímavý komentář
Nic pro mě, celé představení je v podstatě postaveno na dvojsmyslech a lechtivých historkách o mužích, nějak už mam podobných modelů plné zuby. Musím ale přiznat herečkám neskutečné nasazení. Nejvíce oceňuji Vandu Hybnerovou, jejíž postava jako jediná s sebou nesla hlubší smysl, divadelnost a skutečně jsem s ní soucítila. Její solo výstup byl nádherný, procenta jdou především jí. Jinak prostě bláznivá show, kterou ale současný divák tolik miluje, tak proč mu ji koneckonců nedopřát.
Leni 100 %
(zadáno: 3.1.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Dobrá volba, jak strávit poslední den v roce. Už dlouho jsem se tak nezasmála. Všechny čtyři herečky předvedly fantastický výkon. Opravdu zážitek. Moc děkuji.
Sabina92 100 %
(zadáno: 26.10.2018, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Kdybych mohla, dala bych 200% tomuto šílenému představení a fascinujícímu zážitku. Vůbec jsme netušili, na co vlastně jdeme. Nikde jsem nemohla najít žádné recenze nebo popis hry. O to bylo překvapení větší. Proto ani já zde nebudu prozrazovat o co vlastně šlo. Jen představení doporučuji lidem, kteří mají smysl pro humor a chtějí se pořádně pobavit, odreagovat a zasmát. A možná na konci i zatančit si. Dámy si zasloužily ovace ve stoje, leč Liberec se zřejmě opět styděl a postavila se jen hrstka lidí. Ale potlesk byl bouřlivý! Ráda bych viděla znovu.
Hana Morávková 100 %
(zadáno: 17.9.2020, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Super komedie a herecké obsazení. Doporučuji všem ženám a mužům, kteří si chtějí odpočinout od všedních starostí,strachů,stresů co přináší život, na chvíli vypnout a jen si užít zábavu.Umět si ze sebe udělat legraci a nebát se mluvit nahlas o všem co nás ženy, ale i muže trápí:-)Děkuji čtyřem bezvadným herečkám za včerejší (16.9.2020) vystoupení v Masarykově divadle v Jičíně.
Petruska294 10 %
(zadáno: 9.7.2020, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Dle popisu jsem nečekala žádný inteligentní humor, spíše něco lehčího pro pobavení. Představení ale nemohu ohodnotit jinak než TRAPNÝ! Pár povedených vtípků na úvod, pak už jen primitivní humor, občas založený na dvojsmyslech, kdy ženský pohlavní orgán byl skloňován snad ve všech pádech a synonymech. Další nemilé překvapení bylo, že tato šaškárna místo avizovaných 80 minut, trvala téměř 2 hodiny! 10% dávám za výběr hudby převážně z repertoáru Ennio Morricone, což bylo v těchto dnech poměrně aktuální.
A.Spurna 20 %
(zadáno: 25.9.2019, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Čekala jsem asi více :-(
JMM 30 %
(zadáno: 4.9.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Pěkný zpěv, některé scénky dobře zahrané (zejména Vandou Hybnerovou) a to je vše. Jinak na mě představení působilo dost jednoduše a o ničem. Téma je dost laciné a chvílemi i trapné. Nečekejte inteligentní humor. Osobně toto představení doporučovat nebudu.
Te_rez 60 %
(zadáno: 10.10.2020, počet hodnocení: 24)
Zuluk 10 %
(zadáno: 19.2.2019, počet hodnocení: 93)
Lukáš Sýkora 0 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 26)
Antonio 100 %
(zadáno: 11.1.2019, počet hodnocení: 85)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.