VIP Art Company

Vít Karas, Kateřina Krobová & kol.

Můžem i s mužem

Premiéra: 5.3.2018. Dramaturgie: Kateřina Krobová. Výprava: Stanislava Šlosserová. Choreografie: Tomáš Slavíček. Režie: Vít Karas.
VIP Art Company


Autorská hudební feérie. Co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí? Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty? A po čem všichni touží? No přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován...
Anketa 2018
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2017 do listopadu 2018, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 28. února.
Do konce hlasování zbývá ještě 10 dní.
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
61 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Anna R. 10 %
(zadáno: 8.2.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Tak to byl naprostý úlet - v tom horším slova smyslu. Nechápu, že někdo takovou hru napíše, někdo je ochoten v ní hrát a nejhorší zážitek pro nás spočíval v tom, že veskrze ženské publikum se nikoliv smálo, ale přímo smíchy řičelo! Ještě když by protagonistkám bylo tak kolem 14 let, tak s velkou dávkou shovívavosti, by možná byla hra aspoň trochu uvěřitelná, ovšem pokud jde o zralé ženy, tak jde o bezduchou trapnost. Bohužel, čekali jsme pobavení a místo toho jsme odcházeli mírně řečeno silně rozpačití. Deset procent pouze za snahu.
Kvapnik25 90 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 57)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto dokonalé představení, které diváky vtáhne do děje a kdo nemá rád Kairu, tady si jí jistě zamiluje. :-)
Suzi 20 %
(zadáno: 2.2.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Zklamání tématem, dvojsmysly, oplzlostí,.. byla jsem překvapená jak málo stačí lidem, aby se bavili a smáli, my co jsme sedeli zaražení a rozčarovaní jsme byli v menšině. Jedině se mi líbil monolog V Hybnerové.
Lukáš Sýkora 0 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 21)
Lukáš Šídlo 80 %
(zadáno: 21.1.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tak to pro mě bylo příjemné překvapení, fantastická Vanda Hybnerová.
Antonio 100 %
(zadáno: 11.1.2019, počet hodnocení: 62)
Barka 50 %
(zadáno: 9.1.2019, počet hodnocení: 185)
přínosný / zajímavý komentář
Nic pro mě, celé představení je v podstatě postaveno na dvojsmyslech a lechtivých historkách o mužích, nějak už mam podobných modelů plné zuby. Musím ale přiznat herečkám neskutečné nasazení. Nejvíce oceňuji Vandu Hybnerovou, jejíž postava jako jediná s sebou nesla hlubší smysl, divadelnost a skutečně jsem s ní soucítila. Její solo výstup byl nádherný, procenta jdou především jí. Jinak prostě bláznivá show, kterou ale současný divák tolik miluje, tak proč mu ji koneckonců nedopřát.
Leni 100 %
(zadáno: 3.1.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Dobrá volba, jak strávit poslední den v roce. Už dlouho jsem se tak nezasmála. Všechny čtyři herečky předvedly fantastický výkon. Opravdu zážitek. Moc děkuji.
Sabina92 100 %
(zadáno: 26.10.2018, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Kdybych mohla, dala bych 200% tomuto šílenému představení a fascinujícímu zážitku. Vůbec jsme netušili, na co vlastně jdeme. Nikde jsem nemohla najít žádné recenze nebo popis hry. O to bylo překvapení větší. Proto ani já zde nebudu prozrazovat o co vlastně šlo. Jen představení doporučuji lidem, kteří mají smysl pro humor a chtějí se pořádně pobavit, odreagovat a zasmát. A možná na konci i zatančit si. Dámy si zasloužily ovace ve stoje, leč Liberec se zřejmě opět styděl a postavila se jen hrstka lidí. Ale potlesk byl bouřlivý! Ráda bych viděla znovu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.