Profil uživatele

Sidl

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 11 % (9)
Jiří Landa: 12 % (18)
Michal Novák: 13 % (4)
Helena Grégrová: 14 % (7)
Jan Pařízek: 15 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 24.1.2023)
Skvělá komedie s úžasným obsazením a zápletkou na konec. Moc jsme si to užili. Děkujeme.
(zadáno: 16.9.2022)
SKVĚLÉ HERECKÉ PŘEDSTAVENÍ VŠECH HERCŮ. PARÁDNÍ KULTURNÍ ZÁŽITEK. DĚKUJI :-)
(zadáno: 29.3.2022)
Tak jak jsem zvyklý těšit se v Ostravě na každé představení Divadla Mír, tak podobně natěšený chodím na představení divadla Verze. A opět oprávněně!!! Skvělé představení, ztvárnění i herecké výkony. Pouze opěradla židlí z divadla v Celetné cítím v zádech ještě 3 dny po představení.....ale představení za to 90 % stálo :-)
(zadáno: 26.3.2022)
Skvělý výkon všech protagonistů a zejména Michala Dlouhého. Velice svižná komedie, ačkoliv trvala přes 2 hodiny nebyl ani chvilku čas se nudit. Za mě skvělé představení.
(zadáno: 11.2.2022)
Skvělé představení a úžasné výkony všech protagonistů.
(zadáno: 11.2.2022)
Na Divadlo Mír průměr, ale jinak super komedie.
(zadáno: 28.12.2019)
Perfektní obsazení a herecké výkony všech protagonistů. V Gongu jsem byl poprvé a nečekal jsem zázraky, ale opět se mi potvrdilo, že menší divadla bez hlavních hrdinů, zato s kolektivním výkonem všech herců mi jsou schopna nabídnout větší zážitky než ty větší a věhlasnější scény. Po shlédnutí jednoho dílu Ordinace v RZ a hereckém výkonu Lucie Zedníčkové, kterou jsem bral dříve jako skvělou herečku jsem měl pocit, že už je dávno za zenitem. Ovšem na živo mě vyvedla rychle z omylu svým bravurním a bezchybným výkonem, takže jsem odcházel s divadla s výbornou náladou. Doporučuji všem !!!!
(zadáno: 28.12.2019)
Opět skvělé představení v podání Vladimíra Poláka a skvělé zpracování této světoznámé hry.
(zadáno: 28.12.2019)
Skvělý výkon Štěpána Kozuba a Vladimíra Poláka. Celkově opět skvělý počin z dílny Divadla Mír. Doporučuji všem, kteří se rádi zasmějí syrovému a trefnému humoru.
(zadáno: 26.2.2019)
Úplně mě to nenadchlo, děj byl velice nudný a místy nesrozumitelný. Herecké výkony průměrné a nikdo z herců nikterak nevyčníval...prostě za mě 50% a to ani nevím proč dávám tolik...možná za atmosféru krásného Stavovského divadla.
(zadáno: 12.12.2018)
Velice povedené představení, hlavní hrdinové podali precizní výkon, tak jak jsem očekával a vtipy byly vtipné a ne vtíravé a nevkusné. Maximální spokojenost
(zadáno: 21.2.2017)
Výkon Simony Stašové byl úžasný a stal se tím jediným důvodem, proč jsme o přestávce dějově a zpracováním plytké představení neopustili....Bohužel stejného mínění, že si paní Stašová svým úctyhodným podáním Anny Magnani nezaslouží dohrávat před poloprázdným publikem, nebylo spousta diváku okolních sedadel, což mě za ní mrzí, ale bohužel je dokáži pochopit.
Možná kdyby se z představení vystříhaly některé zbytečné a nezáživné pasáže, mohla délka představení atakovat max. 90 minut a stalo by se mnohem příjemnějším ke sledování.
(zadáno: 31.1.2017)
Velmi povedené představení protkané skvělými hereckými výkony jednotlivých představitelů svých rolí. Pojetí hry bylo přesně dle mých představ, ale žel bohu starší dámy hned za mnou tyto mé představy dozajista nesdílely, takže jsem často slyšel více jejich kyselé narážky na hru (tak sprosté a násilnické představení...fuj, atd.) , než herce samotné. Tato kaňka však nemá vliv na mé hodnocení, protože jsem si i přes tyto rušivé elementy udělal vlastní obrázek a i po tomto představení musím konstatovat, že mě opět představení NDM nezklamalo a děkuji za pěkný páteční kulturní zážitek.
(zadáno: 21.10.2016)
Velice zvláštní a originální pojetí, které mi ne úplně sedlo. Ale co se týče hereckých výkonů, tak opět zvedly mé hodnocení, protože vysoký standard na který jsem si již u ostravských herců zvykl nebyl nikterak snížen.
(zadáno: 21.9.2016)
Velmi kvalitní představení, které sice nedosahuje výkonu Habaďůry či Do naha, ale i přes to nás velice bavilo. Nemůžu si pomoci, ale NDM a jeho herci nasazují ve většině představení takovou laťku, ke které se většina pražských hostujících divadel, které do našeho města přijíždějí, není ani schopna přiblížit. A vůbec nejde o to, jestli jsou herci známí z televizních obrazovek, protože v souboru NDM nefiguruje jediný herec či herečka, který by mě opravdu vadil a o kterém bych si myslel, že neumí hrát...na rozdíl od některých rádoby slavných. Takže BRAVO a jen tak dál :-)
(zadáno: 9.5.2016)
Po první polovině jsem měl našlápnuto k odchodu, ale nakonec nad představou chlazené Plzně zvítězila zvědavost a vědomí, že nudnější už to být nemůže...a jsem rád, že jsem zůstal, protože ve druhé půlce se děj zpestřil a hra začala stavět na vesměs dobrých hereckých výkonech protagonistů. Věřím, že si herci hlavně ve druhé polovině divadlo musí užívat a totálně je to myšlenkově dostane z všednodenních událostí, protože ta síla a energie byla patrná. Nebýt opravdu slabého rozjezdu dám 70%, ale jako celek to na víc než 40% bohužel není.
(zadáno: 27.4.2016)
Velice příjemně překvapující herecké vystoupení Vojty a standardně skvělé představení od Táni, takže spokojenost.
(zadáno: 8.2.2016)
Moc nás to nenadchlo.
(zadáno: 8.2.2016)
S Habaďůrou nejhezčí divadelní vystoupení v NDM. Vzhledem k tématu zasazenému do Ostravy se vším, co k tomu patří, jsme si to jako Ostraváci parádně užili :-)
(zadáno: 29.1.2016)
Kdo má rád písně Michala Davida, musel být spokojen, protože retro muzikál byl choreograficky a režijně zvládnut velice dobře....
(zadáno: 29.1.2016)
Výborné představení a opravdu si nedovedu vysvětlit, že má pouze lehce nadprůměrné hodnocení. Myslím si, že o úspěchu a kvalitě herectví v této hře svědčí i více než 20 let nepřetržitě vyprodaného Národního divadla...nebo snad néé ?
(zadáno: 28.1.2016)
Odcházel jsem z divadla v hodně depresivní náladě, ale to jsem mohl po přečtení recenzí před začátkem představení očekávat. Nicméně ani herecký výkon mě nijak moc neohromil.
(zadáno: 28.1.2016)
Možná je to tím, že jsem chlap a toto představení bylo hodně ze života, ale mě se to hodně líbilo.
1 2  >