Divadlo Mír

Chlap na zabití

Premiéra: 15.9.2021
Překlad: Jiří Žák. Dramaturgie: Alice Olmová. Scéna: David Bazika. Kostýmy: Tomáš Kypta. Režie: Peter Gábor.
Poslední uvedení: listopad 2021.
Celosvětově úspěšná francouzská komedie odehrávající se v podivném hotýlku s úslužným personálem, ve kterém se vedle sebe ubytuje nájemný vrah a neúspěšný sebevrah. Dva průchozí pokoje, nefungující roleta, korunní svědek, čas na vraždu, čas na sebevraždu, čas na lásku i přátelství...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Mír
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
76 %
7681000

Volby

Hodnocení (8)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Sidl  90 %
(zadáno: 11.2.2022, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení a úžasné výkony všech protagonistů.
Braddy  60 %
(zadáno: 20.12.2021, počet hodnocení: 70)
přínosný / zajímavý komentář
Průměrná "typická veberovka", tedy konverzační francouzská komedie s otravným/divným hlavním hrdinou. Lehce nad průměr hru pozdvihují skvělí herci divadla Mír.
Čiko  70 %
(zadáno: 25.10.2021, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
Mám rád humor. Zejména černý, kamenný. V téhle hře jde o humor místy až "tarantinovský", ne každému se to musí líbit. Výborný je Albert Čuba. Jak herecky, tak fyzicky. Divadlo Mír si klade za úkol především pobavit diváka a to se mu daří. pro mě zatím nejlepší scéna u nás, zabývající se bulvární komedií.
Ostravacka  50 %
(zadáno: 17.10.2021, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Na novou komedii v Míru jsem se těšila. V této inscenaci mi však příliš nesedl tento typ humoru. Připadal mi neustále se opakující. Dle mého názoru pokud by se inscenace držela ve stylu úvodu a závěru, tak bych neměla problém. Možná, že ale jen nejsem cílová skupina. Škoda, dřívější inscenace v divadle Mír mě vždy bavily.
Alabama  100 %
(zadáno: 16.10.2021, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Komedie nabitá situačním a slovním humorem se skvělým hereckým obsazením. Pan Čuba předvedl maximální výkon a s neméně výborným panem Sedláčkem po boku dokázali huronským smíchem diváků rozetřást stěny Divadla Mír.
Denisa H.  90 %
(zadáno: 6.10.2021, počet hodnocení: 339)
přínosný / zajímavý komentář
Má nízká očekávání byla natolik přebita, že z euforie mám cukání lupnout tam 100 %. Tak dobré to ale nebylo, byť nemám nic konkrétního k vytknutí (snad jen občasné a mírné tlačení na pilu vtipnosti za každou cenu). Naopak vím, co rozhodně a bez váhání vyzdvihnout - nebo spíš koho: A. Čubu! On tyto typy zkrátka umí, je zde patrná jistá podobnost (aspoň pohybová :-D) s jeho postavou z Pensionu pro svobodné pány v KSA. Musím mu vyjádřit obdiv o to větší, když se člověk podívá do programu Míru a vidí, že Ralpha hraje třeba i 5 večerů za sebou...
Škoda, že hru nezvládnu vidět znovu (jsem z Prahy).
Fedorocko  70 %
(zadáno: 27.9.2021, počet hodnocení: 646)
přínosný / zajímavý komentář
Mír opět nezklamal a další z povedených představení,které tato scéna nabízí.
Albert neuvěřitelně ohebný..
Prokop Dveře  80 %
(zadáno: 16.9.2021, počet hodnocení: 135)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.