Profil uživatele

Anna R.

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 16 % (12)
Jiří Landa: 18 % (23)
Pavel Širmer: 18 % (24)
Helena Grégrová: 19 % (22)
Anežka Kotoučová: 20 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 8.10.2023)
Měla jsem zato, že v muzikálu se i mluví. Tady se jen zpívalo jako v opeře. Děj byl nudný a vadilo nám, že vystupovali absolutně neznámí herci-zpěváci. Příště by to chtělo prostřídat a vedle těch neznámých dát i nějaké známé tváře. Nejvíc se mi líbila scéna a kulisy.
(zadáno: 13.3.2023)
5ti letý vnuk (většinou velmi vděčný divák) shrnul úroveň představení za nás: " To byla děsná nuda!" A za mě - herci- totální amatéři, kteří působili, že je to vůbec nebaví. Prasátka si stavěla pouze imaginární domečky. Zřejmě jim děti nestojí ani za to, aby si pořídili nějaké barevné kostky.
(zadáno: 20.2.2023)
První půlka byla super, ve druhé už to bylo trochu stereotipní, ale rozhodně jsem se pobavila.
(zadáno: 18.2.2023)
Simona Stašová neuvěřitelně přehrává, když by ubrala, představení by bylo mnohem lepší.
(zadáno: 18.2.2023)
Fajn oddechovka pro zasmání.
(zadáno: 18.2.2023)
Je to čistá oddechovka k zasmání. Nic víc, nic míň. Vetchý je skvělý.
(zadáno: 18.2.2023)
No žádná bomba to nebyla. Dialog dvou herců - odcházející sebestředné hvězdy a jejího exmanžela. Nic objevného, nic zásadně veselého ani poučného. Jen díky tomu, že jsme měli o 50% zlevněné vstupenky jsem byla ke hře víc shovívavá. Za plnou cenu, bych zřejmě odcházela dost rozladěná.
(zadáno: 24.4.2022)
Začátek byl velmi dobrý, dobře navozená atmosféra, napínavé. Výborná scéna, dobré výkony herců. Děj se výrazně zpomalí po ztroskotání vzducholodi a je neakční, stereotypní až únavný. Zaznamenala jsem, že jeden chlapec a jedna žena v mé blízkosti během přestavení usnuli.
(zadáno: 29.2.2020)
Kdo zná životopis Marlene Dietrich, tak není ničím překvapen. Obě herečky nehrály špatně, ale zas ne tak, aby úplně vtáhly do děje.
(zadáno: 11.1.2020)
Docela nudnou hru povyšují herecké výkony obou představitelů.
(zadáno: 3.1.2020)
Docela slušné představení i když jsme na Silvestra čekali opravdovou komedii a tato hra je tragikomedie. Takže jsme divadlo opouštěli spíš přepadlí, než pobavení. Zuzana Kronerová byla moc dobrá, příjemně překvapil i Dušan Sitek, ze kterého jsem měla při rozhodování, zda jít či nejít na tuto hru trochu strach.
(zadáno: 30.11.2019)
(zadáno: 17.11.2019)
(zadáno: 13.11.2019)
Lístky jsem dostala darem, jinak bych na představení nešla, protože hry P. Hartla mají dle mého názoru klesající úroveň. Takže jsem nic moc nečekala a nakonec byla docela mile překvapena zejména první půlkou, která měla spád a byla chvílemi i vtipná. Ovšem druhá půlka byla jen prodlužováním a omíláním toho, co v první části celkem fungovalo. Takže když by hra trvala hodinu a půl bez přestávky, nebyla by vůbec špatná. Nejlepší byl Roman Stabrňák v roli psa. A docela překvapila Chýlková, která alespoň chvílemi dala vale svým obvyklým stereotipním výrazovým prostředkům.
(zadáno: 12.11.2019)
Shlédnuto na veřejné generálce. Opravdu nepovedené představení. S filmem či knihou se nedá ani vzdáleně srovnat. Zdlouhavé, bez akce, herecké výkony silně podprůmerné, hra absolutně nevtáhne do děje. O pauze opustilo divadlo velké množství diváků. Škoda promarněné šance.
(zadáno: 8.2.2019)
Tak to byl naprostý úlet - v tom horším slova smyslu. Nechápu, že někdo takovou hru napíše, někdo je ochoten v ní hrát a nejhorší zážitek pro nás spočíval v tom, že veskrze ženské publikum se nikoliv smálo, ale přímo smíchy řičelo! Ještě když by protagonistkám bylo tak kolem 14 let, tak s velkou dávkou shovívavosti, by možná byla hra aspoň trochu uvěřitelná, ovšem pokud jde o zralé ženy, tak jde o bezduchou trapnost. Bohužel, čekali jsme pobavení a místo toho jsme odcházeli mírně řečeno silně rozpačití. Deset procent pouze za snahu.
(zadáno: 8.2.2019)
Když vám nevadí, že budete celé představení pouze sledovat hádající se manžele, tak na to jděte. Jestli hru oželíte, vůbec o nic nepřijdete.
(zadáno: 30.12.2018)
Vtipné představení, které stojí na hereckých výkonech Holubové a Klepla. Kdyby se jejich rolí zhostili méně kvalitní herci, tak by šlo o  podprůměrnou hru. Ale oba výše zmínění jsou opravdu skvělí a jen to jak se tváří vzbuzuje smích u publika.
(zadáno: 15.10.2018)
Trochu jsme se báli, jaká hra bude, poté co lístky nabízel Slevomat. Ale byli jsme velmi mile překvapeni, jak hrou samotnou, tak i představiteli. Po dlouhé době jsme odcházeli z divadla nadšení.
(zadáno: 6.4.2018)
Chtělo by to větší spád a švih a trochu zkrátit.
(zadáno: 6.4.2018)
Čekali jsme víc.
(zadáno: 3.1.2018)
Předvídatelný příběh hned o začátku, představení ničím nepřekvapilo, ale ani neurazilo
1 2  >