Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Monday 0 %
(zadáno: 21.6.2019, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
K nevydržení, někdo se asi zbláznil. A jako bonus je představení bez přestávky, takže utrpení diváka je mučivé a nekonečné.
Pamela 100 %
(zadáno: 11.5.2019, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Geniální. Netřeba psát víc. Animace v přímém přenosu - naprosto dokonalé.
Nora aron 90 %
(zadáno: 11.5.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
..netradiční zpracování, skvělá choreografie, Cabani nezklamali, připomělo mi to revoluční laternu magiku,mě to moc bavilo !!
Fedorocko 30 %
(zadáno: 3.5.2019, počet hodnocení: 480)
přínosný / zajímavý komentář
Nebýt Jana Krause, tak to bylo moc špatné.Tak to bylo jen špatné.
Hruskova.k 10 %
(zadáno: 29.4.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Představení nemá žádný děj. Směs různých scén, které dohromady nejdou uchopit. Měla jsem chuť odejít. Jediné, co se mi líbilo, byly zvolené písně.
RaB 10 %
(zadáno: 27.4.2019, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Bylo mi opravdu hodně líto Ivany Chýlkové, že tohle musela "hrát"... Nesedět uprostřed, tak odejdeme.
1,5 hodiny trapných narážek a nenavazujících scén. Vlastně ani stále nevím, o čem to bylo...
Heda 100 %
(zadáno: 8.3.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Divadlo se vším všudy. Fascinující kabaret. Všechno je divadlo, všechno je fejk. Na začátku se řekne, že nic není interaktivní a stejně lidé chtějí věřit tomu, že je! Geniální. Chtěla jsem dát 10% dolů, protže v představení bylo opravdu dost technických chyb (chybějící židle, celou jednu scénu nešel mikrofon...), ale pak jsem 10% přidala za to, že je inscenace bez přestávky. Miluju nepřerušované divadlo ;-).
Lukáš Sýkora 10 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
10% navíc za Jana Krause. Jinak by to byla čistá nula.
Trafalgaros 20 %
(zadáno: 20.1.2019, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Úplně zbytečné představení. Mít to přestávku, odejdeme.
Bul 30 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Asi jsem nebyl cílová skupina, ale po shlednuti predstaveni jsem mel pocit, ze se nekdo musel zblaznit. Kromě několika vtipných scén jsem vůbec nepochopil smysl představení. Pokud se autor snazil glosovat aktuální slabiny světa, tak mi to přijde jako velmi lacina a povrchni forma. Nicméně komentáře Jana Krause byly vynikající
Tali 40 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Kdyby byla během představení pauza, odešla bych. Bohužel nebyla. Autoři tzv. honili příliš mnoho zajíců naráz a výsledek byl nijaký. Ani vlastně nevím, jaká byla message. Za celé představení mě rozesmál jeden vtip. Pokusů o ně jistě bylo spoustu, ale některé byly až krajně nevkusné jako promítnutí fotek bezdomovců a hladovějících dětí. Company tančili skvěle, choreografie perfektní.
Pavel.Tomas 80 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 110)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
V pravém slova smyslu nekorektní revue. Cabani nabízí vizuální podívanou a Kraus ji s humorem sobě vlastním komentuje. Nepřemýšlejte a poddejte se tomu. To je nejdůležitější.
Michalmusek 60 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 189)
přínosný / zajímavý komentář
Revue odrážející problémy a kauzy dnešní doby na základě hry Medeia od Euripidese, doplněné fejkovým Bondem. Velmi netradiční divadelní počin.
Osgood 100 %
(zadáno: 13.1.2019, počet hodnocení: 71)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto mě uchvátilo. Dnešní svět je antická tragédie. Všechno je fejk, Petr Fejk. Taková je cabanovská hravá performance, ve které forma zdánlivě převažuje nad sdělením, leč přesto se dozvíte vše. Cabani tančí, animují, prostřednictvím svých hereckých loutek urážejí, jsou politicky nekorektní, místy vulgární, hlavně ovšem úžasní a neskutečně zábavní. Medea-media, 007, sexy tanečnice, tragicky směšné a nebezpečné politické figurky, imigranti, hysteričtí zprávaři, jeden velký mejdan jako na TV Barrandov. Zemanovský animační koutek mě nedá spát:-) (řeč je pochopitelně o Karlovi) Volte 007!
Wetty 90 %
(zadáno: 13.1.2019, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Kontroverzní, drzé, politické, fakeově nekorektní revue, které naráží na aktuální témata jako jsou MeToo nebo uprchlíci. Chvílemi nebudete vědět, zda sledovat děj, spoře oděné Cabanovské girls nebo video projekci.

Představení budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím není. Nedoporučuji Zemanovcům.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.