Studio DVA divadlo

Michal Caban, Šimon Caban

Bond / Medea

Premiéra: 11.1.2019. Scéna a hudební spolupráce: Šimon Caban. Kostýmy: Simona Rybáková, Andrea Brůhová. Choreografie: Tereza Rozálie Solařová, Šimon Caban, Michal Caban & kol. Režie: Šimon Caban, Michal Caban.


„Sentimentálně – senilní sta – řecká last minute tragedie.“
Studio DVA divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
59 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Heda 100 %
(zadáno: 8.3.2019, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
Divadlo se vším všudy. Fascinující kabaret. Všechno je divadlo, všechno je fejk. Na začátku se řekne, že nic není interaktivní a stejně lidé chtějí věřit tomu, že je! Geniální. Chtěla jsem dát 10% dolů, protže v představení bylo opravdu dost technických chyb (chybějící židle, celou jednu scénu nešel mikrofon...), ale pak jsem 10% přidala za to, že je inscenace bez přestávky. Miluju nepřerušované divadlo ;-).
Lukáš Sýkora 10 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
10% navíc za Jana Krause. Jinak by to byla čistá nula.
Trafalgaros 20 %
(zadáno: 20.1.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Úplně zbytečné představení. Mít to přestávku, odejdeme.
Bul 30 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Asi jsem nebyl cílová skupina, ale po shlednuti predstaveni jsem mel pocit, ze se nekdo musel zblaznit. Kromě několika vtipných scén jsem vůbec nepochopil smysl představení. Pokud se autor snazil glosovat aktuální slabiny světa, tak mi to přijde jako velmi lacina a povrchni forma. Nicméně komentáře Jana Krause byly vynikající
Tali 40 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Kdyby byla během představení pauza, odešla bych. Bohužel nebyla. Autoři tzv. honili příliš mnoho zajíců naráz a výsledek byl nijaký. Ani vlastně nevím, jaká byla message. Za celé představení mě rozesmál jeden vtip. Pokusů o ně jistě bylo spoustu, ale některé byly až krajně nevkusné jako promítnutí fotek bezdomovců a hladovějících dětí. Company tančili skvěle, choreografie perfektní.
Pavel.Tomas 80 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 105)
přínosný / zajímavý komentář
V pravém slova smyslu nekorektní revue. Cabani nabízí vizuální podívanou a Kraus ji s humorem sobě vlastním komentuje. Nepřemýšlejte a poddejte se tomu. To je nejdůležitější.
Michalmusek 60 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 168)
přínosný / zajímavý komentář
Revue odrážející problémy a kauzy dnešní doby na základě hry Medeia od Euripidese, doplněné fejkovým Bondem. Velmi netradiční divadelní počin.
Osgood 100 %
(zadáno: 13.1.2019, počet hodnocení: 69)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto mě uchvátilo. Dnešní svět je antická tragédie. Všechno je fejk, Petr Fejk. Taková je cabanovská hravá performance, ve které forma zdánlivě převažuje nad sdělením, leč přesto se dozvíte vše. Cabani tančí, animují, prostřednictvím svých hereckých loutek urážejí, jsou politicky nekorektní, místy vulgární, hlavně ovšem úžasní a neskutečně zábavní. Medea-media, 007, sexy tanečnice, tragicky směšné a nebezpečné politické figurky, imigranti, hysteričtí zprávaři, jeden velký mejdan jako na TV Barrandov. Zemanovský animační koutek mě nedá spát:-) (řeč je pochopitelně o Karlovi) Volte 007!
Wetty 90 %
(zadáno: 13.1.2019, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
Kontroverzní, drzé, politické, fakeově nekorektní revue, které naráží na aktuální témata jako jsou MeToo nebo uprchlíci. Chvílemi nebudete vědět, zda sledovat děj, spoře oděné Cabanovské girls nebo video projekci.

Představení budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím není. Nedoporučuji Zemanovcům.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.