Profil uživatele

Wetty

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 13 % (3)
Helena Grégrová: 15 % (6)
Iva Bryndová: 20 % (5)
Pavel Širmer: 20 % (7)
Jan Pařízek: 21 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.11.2023)
Představení zanechalo hluboký zážitek, bohužel ale negativní. 20% dávám jen za scénu a poměrně slušné herecké výkony. Slibný začátek, bohužel to následně to spadlo do jedné velké nudy. Ačkoli nebyla přestávka, několik lidí odešlo v pauze mezi dějstvím. Jestli je toto směr nového vedení, tak ať se bůh smiluje nad Národním divadlem.
(zadáno: 24.9.2023)
Inscenaci není vlastně co vytknout. p.Stašová a p.Frej potvrdili vysokou hereckou kvalitu a postavy zahráli s velkou lehkostí a přesvědčivostí. Příjemně překvapila Marika Procházková.
Určitě stojí za vidění.
(zadáno: 22.4.2023)
Velmi vtipné pasáže střídali nudnější, chvilkami jsem měl pocit, že jsem v manéži Bolka Polívky (myšleno ale kladně). Anna Polívková mne velmi mile překvapila a celkově vše zafungovalo a velmi dobře jsme se odreagovali a uvolnili.
(zadáno: 11.12.2022)
Výborná odpočinková komedie a skvělé herecké výkony všech.
(zadáno: 10.12.2022)
Po dlouhé době normální inscenace v ND. Postupně rozvíjející příběh do nepřekvapivě překvapujícího závěru. I přes pomalejší tempo jde celkově o velmi zdařilou inscenaci s dobrými hereckými výkony.
(zadáno: 9.8.2022)
Totální úlet. D.Prachař a C.Kassai drželi hru alespoň nad vodou, jinak by se hra sama v bouři potopila. Pozitivně překvapila E.Křenková. Avšak M.Daniel a J.Polášek zbytečně zabředávali do trapných a lascivních vtipů.
(zadáno: 8.3.2020)
Velmi dobrá konverzační komedie, výborné pro odreagování. Skvělá byla především paní Kostková, ta mne pozitivně překvapila.
(zadáno: 8.3.2020)
Premiéra
Výborně jsme se pobavili. Skvělé výkony všech herců, především pánů Potměšila a Zadražila. Fotbalové téma, které bude umožňovat velkou míru improvizace.
(zadáno: 5.2.2020)
Příjemný muzikál pro pohodové odreagování. Herecké výkony již nejsou živelné jako před 8-mi lety, ale to je pochopitelné.
(zadáno: 5.2.2020)
Bohužel nepovedený muzikál, nezaujala mne hudba ani herci, několikrát mi přišlo že osvětlovač spí. 40% je za Ivu Parderkovou a scénu. Ostatní herci podprůměrné výkony.
(zadáno: 4.10.2019)
Cílem inscenace je diváka pobavit. To se povedlo vrchovatě, není tedy důvod nedat plných 100%
(zadáno: 11.5.2019)
Veselá hra s neustále opakovanými lacinými vtipy na gay komunitu. Výborné komediální herectví Martina Zounara.
(zadáno: 8.4.2019)
Zábavně podaný pohled do duše obyvatelů domova pro seniory. Pozitivní překvapení z výkonu pana Stacha.
(zadáno: 8.4.2019)
Paní Havlová někdy malinko přehrávala, pan Töpfer výborný. Herci ve vedlejších rolích uvěřitelné výkony v čele s Terezou Terberovou. Celkově vkusná inscenace, kterou lze doporučit.
(zadáno: 4.2.2019)
Průměrně odehraný příběh. Paní Balzerová a David Novotný drží inscenaci "nad vodou", ostatní jsou lehce podprůměrní.
(zadáno: 31.1.2019)
Byli jsme podruhé. Podruhé jsme řvali smíchy. Smíchy řvalo celé divadlo. Je potřeba ještě něco dodávat? Neuvěřitelné výkony pan F.Blažek a R.Štabrňák.
(zadáno: 13.1.2019)
Kontroverzní, drzé, politické, fakeově nekorektní revue, které naráží na aktuální témata jako jsou MeToo nebo uprchlíci. Chvílemi nebudete vědět, zda sledovat děj, spoře oděné Cabanovské girls nebo video projekci.

Představení budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím není. Nedoporučuji Zemanovcům.
(zadáno: 26.12.2018)
Jan Cina podal jedinečný hereckopěvecký výkon. Vlastní příběh je věrně prezentován spojením hereckého, pěveckého, tanečního, místy až gymnastického projevu. Jedinečná scény a audio-video vizuální projekce dělá z celého představení jedinečný divadelní počin. Celkově zůstává i velký prostor na divákovu fantazii.
(zadáno: 9.11.2018)
Excelentně podaná tragikomedie, kdy se mísí výbuchy smíchu s dojemnýma momentama. Místy hrubší až vulgární vyjadřování, občasné drsnější narážky na geye, ale obé však zřejmě vychází ze skutečné postavy a tehdejší doby.
(zadáno: 1.4.2018)
Představení lze rozdělit na dvě rozdílné části. Před a po přestávce. První půlka pomalá, rozvláčná. Druhá část dala příběhu spád. Představení stojí především na paní Adamovské, která byla excelentní. Pan Štěpánek nemá bohužel tolik prostoru, což je ale dáno rolí.
(zadáno: 14.10.2017)
Skvělá inscenace. Paní Chýlková výborně zahrála od cynické agentky až po pád na úplné dno. Ostatní výborně sekundovali, zvlášte Marika Šoposká.
(zadáno: 25.6.2017)
Výborná komedie "ze života", kdy jsme se smáli od začátku až do konce. Vtipné scénky, dialogy. V mnoha obrazech jsme se poznávali. Velmi mile nás překvapila Marika Šoposká, kterou jsme na prknech viděli poprvé. Měl jsem však velkou radost, že představení nesklouzlo k "Účastníkům zájezdu" a po celou dobu je své.

Díky pane Hartl a Studio Dva
(zadáno: 27.12.2016)
Roden byl excelentní, což nepřekvapuje. Představení se nám jako celek líbilo, dal bych i víc procent, ale pan František Černý z Čechomoru sráží tak o 20-30%. Nevýrazný zpěv a navíc asi nepřipraven, protože vše zpíval z not.
(zadáno: 19.1.2014)
Skvělá jednoduchá komedie. Očekávané výkony herců, snad jen Iva Pazderková mile překvapila.
(zadáno: 19.1.2014)
Jednoduchý humor ze společných sobotních partnerských nájezdů na obchodní centra. A ať mi nikdo neříká, že se ani jednou nepoznal. Bavil jsem se dobře a to byl cíl.