Profil uživatele

Martina divadelnice

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.11.2019)
Pěkné představení mapující hlavně předválečnou éru filmových ateliérů a velkých hvězd tehdejší doby , končící v revoluční době 1948.
Výkony všech , kteří se střídali v několika rolích velmi dobré. Hlavně Mandlová byla výborná.
(zadáno: 22.10.2019)
Jak již bylo řečeno , klasická pohádka s původními písněmi v moderním nastudování. Kohoutová a Cina výborní , v rolích rádců Kraus a Klepl nemají chybu. Oceňuji živou muziku a choreografii.
(zadáno: 22.10.2019)
Kdo na toto představení jde , musí počítat s tím , že to bude,,Itálie ,, , ukřičené a hlasité - je to o dvou hádavých italských rodinách , kde převažují ženy . Ale jinak je to vtipné , svižné , já se bavila celou dobu. Druhá polovina je ale jasně lepší. Chválím celý soubor, výborní byli všichni , navzájem se doplňovali. Bob Klepl má kouzlo už tím , jak vejde na jeviště, diváci se smějí.
(zadáno: 18.10.2019)
Výborné představení s živou muzikou , choreografie a scéna na jedničku.Viděla jsme na letní scéně Vyšehrad , Ivan Lupták připomínal hlasem Pucholta , tři kytaristé s brýlemi co dělali spojovačky mezi scénami vynikající. Kotoutová zpívá krásně , Adamovská s Navrátilem jako soudružka učitelka a předseda družstva neměli chybu.
Domů jsme odcházeli s dobrou náladou a ,, den je krásný ,, nám zněl v uších.
(zadáno: 18.10.2019)
Jediné představení z kterého jsme odešli v půlce. Moc jsme se těšili na písničky Karla Hašlera , kterého máme moc rádi , ale Petr Rychlý nám to zkazil, hrozně přehrával a celkově se mi představení nelíbilo.
(zadáno: 17.10.2019)
Skvělý herecký koncert Evy Holubové , bavila jsem se od začátku až do konce
(zadáno: 17.10.2019)
Zajímavá hra , ovšem ne pro každého ,spíš je to na zamyšlení o tom , jak se dá médii vše ovládnout. - ,, průzkum nás nezajímá , ten si vymyslíme .,,. Kraus jako průvodce hrou výborný a vynikající je také přímá projekce Cabanů na jevišti, kde vidíte , jak se dělají efekty na velkém plátně.Všechno je fejk ,stejně jako obsazení Petra Fejka do role agenta Bonda. Nehledejte za tím nějakou logiku , určitě to stojí za zhlédnutí.
(zadáno: 17.10.2019)
Vtipná konverzačka , já se bavila , souhlasím , že druhá polovina byla lepší. Myslím , že v postavách se mnoho lidí pozná.
(zadáno: 17.10.2019)
Krásné představení , herecký koncert dvou osobností Petra Kostky a Carmen Mayerové ,Václav Jílek výborný.Určitě navštivte , stojí to za to. Dojemný závěr, moc se mi to líbilo.