Divadlo Semafor

Jiří Suchý

Možná že jistě ale určitě snad

Premiéra: 1.5.2018. Hudba: Jan Neckář, Jakub Přibyl, Irena Zlámalová, Petr Ožana, Fryderyk Chopin, Jiří Šlitr, Ferdinand Havlík. Hudební spolupráce: Jiří J. N. Svoboda, Jakub Přibyl. Choreografie: Petr Šudoma. Texty písní a výprava: Jiří Suchý. Režie: Jiří Suchý, Jitka Molavcová.


Komorní tragikomedie.
Divadlo Semafor
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Heda 40 %
(zadáno: 21.9.2018, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Humor Jiřího Suchého je sice v inscenaci přítomen, ale občas by už potřeboval trošku "dotáhnout". Hlavní hrdinka této téměř one woman show se sice snaží, ale marně. Pěvěcky zvládá, ale herecky pokulhává (a to se snažím být milá). Na závěr zazněla písnička, která se kvůli změně syžetu do hry nedostala, ale mnohé objasňuje (třeba, že její milý byl násilník) a je výborná. Škoda, že se více nešlo tímto směrem. Ono se divadlu Semafor mnohé odpouští zkrátka proto, že ústřední dvojice je milovaná (a samozřejmě výborná). Ale bez ní, by to potřebovala opravdu hodně přidat. Těch 40% dávám jen z lásky.
Lukáš Sýkora 80 %
(zadáno: 26.6.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý výkon Marty Sovové a hezká ukázka toho, že Semafor může fungovat i bez fyzické přítomnosti Jiřího Suchého na jevišti. Pokud bych měl mít k představení určitou výtku, či připomínku - osobně si myslím, že takovémuto typu představení (jde v podstatě o monodrama, Marta Sovová je převážnou část představení na jevišti sama) by pomohlo, kdyby bylo o něco kratší (v první půlce by pár škrtů udělat šlo) a bylo hráno v kuse bez přestávky.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.