Profil uživatele

Eva 6626

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 10.12.2022)
Příjemné, osvěžující, snažili se o děj, pestré. Od tohoto uskupení bych se podívala na další představení.
(zadáno: 6.12.2022)
Tak tohle ne. Málo Shakespeara, mnoho balastu. Málo humoru, mnoho křečovité snahy. A k tomu pro mě mor - imitace Zemana. To jsem měla chuť jít pryč. Netuším, proč bych měla mít politiku v klasické hře. Tyto výtky jdou na vrub režisérky, herci se snažili, příjemně mě osobně překvapila Lucie Polišenská. Jediné absolutní pozitivum byl zpěv a herectví Lucie Brychtové.
(zadáno: 6.12.2022)
Spíš 75 %. Velmi příjemná komedie, skvělý scénář, výborné výkony. Herci se odbourali asi jen dvakrát, bylo to letní a milé. Inteligentní humor, příjemná zábava, bavilo to jak herce, tak diváky.
(zadáno: 6.12.2022)
Viděla jsem představení před derniérou. Sice jsem to celé tak úplně nepochopila, ale právě to považuji za největší kouzlo. Tahle inscenace není o pochopení myšlenky rozumem, ale o vnímání všemi smysly. A to pak mluvím úplně o něčem jiném. Krásné propojení, skvělé výkony, harmonie slova, akrobacie, hudby, kostýmů, navíc účinkující to fakt bavilo a přenesli to na publikum. Už to nepůjde, ale na tohle bych šla znovu právě pro ten neuchopitelný krásný zážitek. Skvělý nápad, skvělá realizace.
(zadáno: 6.12.2022)
Zmínit Monty Pythona v avizu je opravdu velmi odvážné, život Brianův je úplně jinde. Mnohem víc to připomínalo Partičku, ale i toto dost kulhá. Herecky nic moc, scénář slabý, evidentně se na jevišti nudila i Berenika Suchánková, i když její zpěv patří mezi pozitiva inscenace. Druhým pozitivem je záliba v improvizaci, což při zapojení diváků navodilo příjemnou energii. Bohužel, vydává se to za divadlo, nikoliv za kabaret, takže dávám 20 %. Snad je to nejslabší kus tohoto souboru, protože Jméno mě dost potěšilo. (viděla jsem v České Lípě 6. 12. 2022)