Losers Cirque Company

<< EGO | Heroes >>

Grandiózní

Premiéra: 26.10.2021
Scéna: Karel Šimek. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudební spolupráce: Martin Tvrdý. Choreografie: Fanny Barrouquére. Režie: Matyáš Ramba.
Inscenace inspirovaná skutečnými událostmi a reálnými zkušenostmi performerů z jejich běžných životů. Jak zachránit rozpadající se divadelní soubor a sám sobě dokázat, že dlouholetá dřina na jevišti měla smysl? Akrobaté z povolání touží vytvořit průlomové umělecké dílo s mimořádnou duchovní a kulturní hodnotou. Něco, co přesahuje je samotné. Na svůj grandiózní projekt však musí nejprve získat finance a jsou závislí na štědrosti grantových komisí a vrtkavé divácké přízni. Svému snu jsou ochotni obětovat cokoliv: vlastní finance, hrdost, i své zdraví. Jsou nuceni kombinovat každodenní divadelní zkoušky a „normální“ práci, aby se mohli věnovat tomu, co nade všechno milují...
Losers Cirque Company
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
35 %
3521000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
11.7.Po21:00Divadlo na cucky | OPEN AIR; CIRKUZKUSvstupenky
11.7.Po21:00 vstupenky
Divadlo na cucky | OPEN AIR; CIRKUZKUS

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
AlenaPo  10 %
(zadáno: 3.5.2022, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
Nezajímavé. Akrobacie jen na začátku a plno hluchých míst. Nechápu, jak se to může stát u akrobatického představení, ale oba s mužem jsme skoro usnuli. Velké zklamání.
R.JELEN.21  60 %
(zadáno: 24.11.2021, počet hodnocení: 181)
přínosný / zajímavý komentář
Pořád je to krásná podívaná, ale chci víc. Chci abyste vy sami chtěli víc, protože limity nového cirkusu budou tam kam si je posunete.
Držím pěsti

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.