Profil uživatele

Zuzanan1

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (5)
Lukáš Dubský: 11 % (17)
Helena Grégrová: 13 % (24)
Kateřina Jírová: 13 % (6)
Michal Novák: 14 % (21)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 7.12.2021)
Film, podle kterého byla tato hra napsána, jsem neviděla, ale chystám se na něj. Ale rozhodně tuto hru můžu doporučit, velmi dobré herecké výkony, hra je k zasmání i k zamyšlení, zvlášť druhá polovina hry je výborná. A rozuzlení je velmi překvapivé!
(zadáno: 17.12.2019)
Z Vánočního večera jsem byla trochu zklamaná. Jednak mi nesedlo úvodní potýrání živého kapra, ani spařování a porcování mrtvého kapra, navíc jsem čekala víc vánočních písniček, historek, legrace... Celé mi to přišlo takové unavené, přežité, jen trocha vzájemného vtipkování Dejdara a Vacka (nepochybně dle scénáře, žádná improvizace), chyběl mi tam Lábus. V druhé části večera Paschova vánoční mše, byť hezky nazpívaná, byla poněkud zdlouhavá, přeci jen tam diváci nepřišli na koncert. O přestávce dokonce několik diváků odešlo.
(zadáno: 8.11.2019)
Nejsem velká milovnice her Shakespeara a ani tohle představení mě příliš nenadchlo. Začátek byl chaotický, trvalo, než se diváci zorientovali v postavách, celkově to působilo velmi zkratkovitě i přes poměrně dlouhou stopáž, ploše, nemohla jsem najít žádnou postavu, které bych fandila, humoru bylo pomálu. Jílek a Horváthová nehráli špatně, ale představení není nic, co bych chtěla shlédnout znovu.
(zadáno: 16.5.2019)
Zajímavá inscenace k zamyšlení, jejíž poselství doběhne k divákům později. Zpočátku je inscenace poměrně křečovitá a trvá dlouho, než diváka vtáhne do děje, ovšem pak se změní na bizarní frašku o touze po moci, pravdě, o lži. Skvělý je opět výkon Jaromíra Dulavy, jemuž ti psychopatičtí záporáci prostě sedí, role sedla i Martinu Fingerovi coby řediteli a Lence Skopalové jako matce. Některé role učitelů a žáků jsou hodně zkarikované, ale vyznění hry to ve finále spíš pomohlo než uškodilo.
(zadáno: 17.3.2019)
Na představení byly většinou děti s rodiči a je to opravdu muzikál spíš pro děti, nicméně rodiče se jistě rádi podívají. Já se rozhodně bavila chytlavými melodiemi, minimalistickou, ale přesto efektní scénou a slušnými pěveckými i hereckými výkony. Vyzdvihla bych hlavně Jana Cinu jako Mauglího, Petera Strenáčika jako Baghíru, Janem Kříže jako Šér Chána a vtipnou Radku Pavlovčinovou jako zvířátko. Nejvíc se mi líbila závěrečná píseň Vaigangá, kterou zpívá celá džungle.
(zadáno: 5.2.2019)
Tahle hra mě příliš neoslovila. Sice jsme se párkrát zasmmáli, ale jinak je spíš depresívní. Vadilo mi to množství krátkých scének, přerušovaných přestavbou kulis, ze kterých se hra skládá. Hra je i poměrně dost dlouhá, Slušelo by jí lehké zkrácení. Dulava je výborný, tihle slizouni mu fakt jdou.:-)
(zadáno: 23.9.2018)
Tot představení jsem viděla celkem třikrát, poprvé s Duškem, tam bych dala 100%, s Holíkem, tomu 80%, Slachovi jen 60%, myslím, že se mu nepodařilo tak dobře navázat kontakt s publikem a představení vypadalo víc naučeně než jako hravá improvizace u Duška. Ale celkově je představení vtipné, ze života a každý se dozví něco zajímavého o jedincích opačného pohlaví.
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
(zadáno: 23.9.2018)
Celkem slušná konverzačka, kde bych ale víc než výkon paní Janžurové vyzdvihla Hartla, Postráneckého, Bareše a Medveckou.
(zadáno: 23.9.2018)
Velmi vtipná komedie, při které jsem se jako většina publika výborně bavila. Dlouhý jako vždy hodně přehrává, ale vyvažuje to svým úsporným herectví Halbich a Pyško. První půlka je o poznání lepší, pak to malinko spadne k moralitě, ale i tak je to inteligentní a vtipné představení, které můžu doporučit.
(zadáno: 23.9.2018)
Škoda, že tohle představení bylo stažen z repertoáru. Moc se líbila úžasná moderní hudba a taneční výkony, zajímavá víceúčelová scéna a výborné herecké výkony, hlavně Stropnického a Freje. Výtku bych snad dala jen za to, že Cyrano je až příliš sexy a charizmatický a Roxana D.Havlové příliš věkově přes čáru, takže jí divák nevěří zamilovanou dychtivost, natož naivitu.
(zadáno: 23.9.2018)
Této hře v původním obsazení s Hálkem a Divíškovou bych dala 100%, ale ani toto nové obsazení neurazí, naopak pobaví. Dulava je výtečný, Polívka stále drží, stejně jako Vetchý.
1 2  >