Divadlo Kalich [muzikál]

Mauglí

Premiéra: 12.9.2013 | 2:10
Podle „Knihy džunglí“ Rudyarda Kiplinga. Scéna: Jakub Kopecký. Kostýmy: Simona Rybáková. Pěvecké nastudování: Ľubomír Dolný. Choreografie: Jana Burkiewiczová, Adéla Stodolová. Režie: SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský).
Muzikál na motivy Kiplingových „Knih džunglí“. Příbeh o přátelství, lásce, ale i o boji o přežití. Pestrý svět nebezpečné i čarokrásné džungle, který je však možná spíše výstižným obrazem naší lidské společnosti než té zvířecí...
D6+  
Divadlo Kalich
Hodnocení inscenace
Redakce
66 %
Uživatelé
68 %
68541000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
21.11.Ne13:30Divadlo Kalichvstupenky
26.12.Ne13:30Divadlo Kalichvstupenky
23.1.Ne13:30Divadlo Kalichvstupenky
27.2.Ne13:30Divadlo Kalichvstupenky
21.11.Ne13:30 vstupenky
Divadlo Kalich
26.12.Ne13:30 vstupenky
Divadlo Kalich
23.1.Ne13:30 vstupenky
Divadlo Kalich
27.2.Ne13:30 vstupenky
Divadlo Kalich

Volby

Hodnocení (60)

HODNOCENÍ REDAKCE
Pavel Širmer  60 %
(zadáno: 26.3.2014, počet hodnocení: 1694)
+ přínosný / zajímavý komentář
65%. Libreto by sneslo lepší propracování, zejména první polovina a titulní part Mauglího, pokulhávala návaznost jednotlivých výstupů. Nicméně příběh je líčen vkusně, bez kýče a prvoplánovosti. Hudebně nikterak výjimečné, ale solidní. Inscenační řešení vhodné, krásná výprava a propracovaná choreografie. Působivá atmosféra, vděčný rodinný titul. Efektní podívaná nemusela tolik převládnout, muzikál mohl přinést i hlubší poselství, ale i tak patří Mauglí v Praze v tomto žánru k tomu nejlepšímu. Na repríze mě nejvíce zaujali P. Strenáčik, P. Vančura, J. Kříž a J. Zonyga.
Kateřina Jírová  80 %
(zadáno: 21.3.2014, počet hodnocení: 315)
+ přínosný / zajímavý komentář
Cina, Strenáčik, Zonyga, Vlas, Pavlovčinová, ad. Džungle má talent. Dále viz blog. (více v článku na blogu)
Iva Bryndová  60 %
(zadáno: 24.10.2013, počet hodnocení: 290)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tak nějak asi na 65%. (Cina, Strenáčik, Pleskot, Šoralová, Čiernik, Marek, Fric, Kaštovský, Cmuntová, Kassai, Tesařík, Křenková, Fernandez, Dolinajec, Sedláček, Ramba).
Scéna, kostýmy, choreografie, atmosféra džungle - perfektní.
Herecko-pěvecko-taneční výkony výborné.
Hudba ne úplně uchvacující ale velmi dobrá. Song Strach naprosto výborný.
Texty s pár obraty velmi dobrými (Osvaldovsky) i několika velmi nedobrými.
Zážitek celkově dost dobrý, ale tak nějak... něco mu trochu chybělo, aby vyvolal nutkavou potřebu znovu to vidět.
Helena Grégrová  70 %
(zadáno: 15.9.2013, počet hodnocení: 1460)
+ přínosný / zajímavý komentář
65%. Audiovizuálně povedené, choreograficky přímo skvostné. Parádně navozená atmosféra džungle. Co se ovšem písňových textů týká, ty pokulhávají za celkem jako tygr Šér Chán. Škoda!
Michal Novák  70 %
(zadáno: 15.9.2013, počet hodnocení: 1068)
+ přínosný / zajímavý komentář
Cina, Korn, Kříž, Šoralová, Vančura, Kassai, Zonyga, Vlas, Tesařík, Cmuntová, Pavlovčinová. Až na řadu hodně nešťastných textových obratů, které volají po přepracování, jsme svědky nápadité podívané. Vizualita (vč. skvělého light-designu), zapojení prvků nového cirkusu a vedle toho jedinečná práce s pohybem jsou přesně těmi důvody, proč se na Mauglího vypravit. Hudební stránka je poněkud nejednotná, ale je třeba i hudbou charakterizovat různé obyvatele džungle. Hlavní hitovku (píseň Baghíry) z hlavy nedostanete. Ocenit lze i edukační rovinu libreta.
Jiří Landa  60 %
(zadáno: 14.9.2013, počet hodnocení: 2897)
+ přínosný / zajímavý komentář
65% Ke kladům inscenace patří scéna skvěle evokující prostředí pralesa, světelný design a zejména výborně sehraný herecký tým patřící v Praze k muzikálovým jedničkám. Vyzdvihl bych tři jména: J. Sklenář, Z. Fric a J. Cina. Menší problém jsem měl jen s uchopením postavy opičího krále v podání C. Kassaie, jeho scény byly zbytečně "překřičené". O. Soukup vytvořil pár fajn melodií, některé odkazují na jeho předchozí muzikály, a při songu Strach začnete vzpomínat na Draculu a píseň Smrt. I přesto mě muzika bavila, což se nedá říci o textech G. Osvaldové. Jsou regulérně nejslabší složkou projektu.
Jan Pařízek  60 %
(zadáno: 14.9.2013, počet hodnocení: 794)
+ přínosný / zajímavý komentář
V první řadě povedená scéna, kostýmy a pohybová složka. Zdařilo se dobře vykreslit atmosféru džungle a převedení jednotlivých zvířat na jeviště. Herci se opravdu snaží, jejich pohyby, gesta a mimika jsou v tomto směru výborné. Též choreografie company je výtečná. Po hudební stránce slušné, žádná extra chytlavá melodie, ale jinak dobře poslouchatelné. Nicméně dost špatné jsou texty, bohužel většina písní je nemastná neslaná a nijak nezaujme. Z herců výborní především J. Sklenář jako Baghíra, J. Kříž jako Šer Chán a též O. Nosálek jako Opičí král. Jako celek však "pouze" slušné. 65%
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
RaB  40 %
(zadáno: 28.2.2021, počet hodnocení: 126)
přínosný / zajímavý komentář
Online záznam - Pěvecky i herecky perfektní Vendula Příhodová, následována Janem Cinou. Slabší výkony J. Zonygy a B. Cmuntové. Choreografie i hudba dobrá ale z příběhu zbyla jen kostra, mnohdy na sebe jednotlivé scény navazují jen s domyšlením. Některé scény jeden velký kýč.
V divadle - fantastický J. Tenkrát (pěvecky i herecky) a dobrá L. Šoralová. Naopak v divadle nefungují příliš choreografie a scéna. Pro děti nicméně vhodné představení.
V.morava  80 %
(zadáno: 30.10.2020, počet hodnocení: 558)
přínosný / zajímavý komentář
75%
Studený Čumáček  50 %
(zadáno: 29.10.2020, počet hodnocení: 316)
přínosný / zajímavý komentář
55%
záznam
Dokonce i na muzikál průměrné. Sice skvělá choreografie a akrobatické výkony, hudba a texty písní bohužel pokulhávají daleko za. Chápu, že Kiplingův vrstevnatý příběh musel být očesán, aby se vůbec vešel na jeviště, tohle je ale spíš vylisovaný prefabrikát a nepomůže mu ani jinak výtečný Jan Cina/Mauglí.
Vladimír Rogalewicz  50 %
(zadáno: 15.6.2020, počet hodnocení: 671)
přínosný / zajímavý komentář
To představení neurazí. Prakticky všichni se snažili (od Ondřeje Soukupa přes scénografii, kostýmy, choreografii, režii až po většinu herců). Bohužel je to vše bezúčelné, bez jakéhokoli smyslu a poselství, a tak je výsledkem spíš velký kýč než umění. (Záznam ze streamu, 15.6.2020)
Denisa H.  70 %
(zadáno: 3.5.2020, počet hodnocení: 314)
přínosný / zajímavý komentář
Režiséry muzikálu jsem si přečetla až dodatečně a zjištění mě překvapilo. Vůbec jsem je v pojetí nepoznala a nejde mi to příliš ani zpětně. Snad jen ve slonu Háthí... Ohromně mě bavila taneční až akrobatická část. Pěvecky dobré, někdy výborné. Podobně vnímám texty, někdy nápadité, jindy mi přišly rýmy laciné... Z herectví v muzikálu moc nezůstalo, ale nevadí. Celkově pěkné, ovšem žádná pecka. (viděno ze záznamu - 2013)
HawkeyeSaw  60 %
(zadáno: 2.5.2020, počet hodnocení: 175)
přínosný / zajímavý komentář
ze záznamu
Janinka123  70 %
(zadáno: 1.5.2020, počet hodnocení: 114)
přínosný / zajímavý komentář
Kdybych byla v dětském věku, asi by to na mně zapůsobilo mnohem víc, ale rozhodně se nejedná o špatný muzikál. Musím vyzdvihnout taneční čísla a Jana Cinu v hlavní roli.
Majdin_kulturni_svet  60 %
(zadáno: 19.3.2020, počet hodnocení: 134)
přínosný / zajímavý komentář
Zvláštní zpracování, ne moc chytlavé. Špatně řešené ozvučení - některé písně strašně řvaly, jiné byly moc potichu. Dívka, která měla v klíně jen byliny, byla divná. (25.9.2016)
Žíža  90 %
(zadáno: 19.6.2019, počet hodnocení: 62)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé ztvárnění džungle. Myslím, že duo SKUTR se zhostilo své práce dokonale a vše je jak má být. Výborní tanečníci, kdy každý pohyb je charakteristický pro zrovna předváděné zvíře, skvělí hlavní představitelé. Zatím máme za sebou cca 30 zhlédnutí a vždy palec nahoru - vyzvedávám např. Juraje s Honzou v roli Šerchána, Baghíru - skvělá Píseň strachu v podání Honzy Sklenáře, Strena, a nyní i Honzy Tenkráta, nebo třeba oblíbení supové... Vše prostě šlape a vždy jsme odcházeli s maximálně pozitivními zážitky ( snad s výjimkou posledních rolí V. Marka v r.2016 - ale zdravotní problémy omlouvají)
Zuzanan1  80 %
(zadáno: 17.3.2019, počet hodnocení: 33)
přínosný / zajímavý komentář
Na představení byly většinou děti s rodiči a je to opravdu muzikál spíš pro děti, nicméně rodiče se jistě rádi podívají. Já se rozhodně bavila chytlavými melodiemi, minimalistickou, ale přesto efektní scénou a slušnými pěveckými i hereckými výkony. Vyzdvihla bych hlavně Jana Cinu jako Mauglího, Petera Strenáčika jako Baghíru, Janem Kříže jako Šér Chána a vtipnou Radku Pavlovčinovou jako zvířátko. Nejvíc se mi líbila závěrečná píseň Vaigangá, kterou zpívá celá džungle.
Fedorocko  70 %
(zadáno: 13.12.2018, počet hodnocení: 591)
přínosný / zajímavý komentář
Přicházel jsem do divadla s nepatrnými obavami,ale ty se naštěstí brzy rozptýlily a divadlo se líbilo.
Rejpalka  30 %
(zadáno: 14.4.2018, počet hodnocení: 125)
přínosný / zajímavý komentář
V době své premiéry možná šlo o nadprůměrnou inscenaci, ale v roce 2018 jsem se nudila. Ačkoli se našly celkem povedené výkony (Kolman, Sklenář, Fric, Čiernik) celkově je to spíš představení pro děti. Z hudby jsem si nezapamtovala ani jednu melodii, z textů taktéž, koho ale musím pochválit jsou tanečníci, ačkoli některé choreografie jsem nepochopila a nevím jak je pochopily děti, ale tak hlavní je, že alespoň těm se to líbilo.
Leafeltova  80 %
(zadáno: 12.4.2018, počet hodnocení: 101)
přínosný / zajímavý komentář
Krásné kostýmy, pohybové zpracování i hezká hudba.
Muzidrál  90 %
(zadáno: 1.1.2018, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasné výkony tanečníků, fantastický Juraj Ciernik jako Serchan, Jiří Zonyga jako Balů a vůbec všichni odvedli skvělou práci. Velmi zajímavá poloha pro Jana Tenkráta, při jeho Bububu jsem ani nedýchal. A vyzvednout musím Zbyňka Frice jako šakala. Toho děti asi ocenili smíchem nejvíce.
Henry  80 %
(zadáno: 16.7.2016, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
Představení cílí hlavně na dětské publikum, ale nepochybuji, že do téhle džungle s velkou chutí zavítá i dospělý divák. Dobrá hudba, vtipné texty, nápaditá choreografie, pěkná výprava, zajímavé kostýmy, zdařilé masky. V akci ostřílení muzikáloví herci a zpěváci, kteří si tohle představení hodně užívají (v tomto případě Tomeš, Strenáčik, Kříž, Fric, Zonyga, Vlas, Šoralová, Kaštovský, Cmuntová, Kassai, Opava, Pavlovčinová, spolu s nimi špičková taneční company Dolinajec, Sedláček, Panský a Fernandez). Hravost a radost - motto muzikálu, který se povedl.
El_En  80 %
(zadáno: 21.11.2015, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
I když nejsem příznivcem českých muzikálů, díky režii Skutrů se mi toto dílo líbilo. Jenom Gábina by si mohla některé rýmy odpustit.
Aelinwen  90 %
(zadáno: 31.10.2015, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Čekala jsem ledacos, ale tohle mě doslova dostalo. Strašně mě to bavilo, očividně stejně jako děti kolem, které úžasně reagovaly, děkovačka byla bouřlivá. Výborná taneční company, kostýmy, scéna, a jak už jsem psala u SKÚTRú mnohokrát - celková atmosféra. Jan Cina prostě je Mauglí a s Brigitou Cmundovou tvořili rozkošný pár. Z Juraje Čiernika šel strach, má krásný hluboký hlas a nesmírné charisma. Jiří Zonyga se jako herec lepší, výborný zpěv je samozřejmostí. Hvězdou představení je ale pro mě Jan Sklenář, černý elegán uznávaný v celé džungli. Z jeho Písně o strachu jsem měla husí kůži.
Kvapnik25  20 %
(zadáno: 31.1.2015, počet hodnocení: 58)
přínosný / zajímavý komentář
Z ničeho sem neodcházel tak otrávený, jako z tohoto muzikálu. Texty teda dosti pokulhávali a písně nikterak zvlášť dobré, že bych si je chtěl doma ještě pustit. Jediný světlým obrazem byl Petr Vančura.
Koeman2  70 %
(zadáno: 4.1.2015, počet hodnocení: 138)
přínosný / zajímavý komentář
Kvalitní vizuálně-pohybový muzikál se slušnými herecko-pěveckými výkony. Pečlivá režie dua SKUTR a v roli Baghíry skvělý Jan Sklenář z Hradce Králové. Skvělá zábava pro celou rodinu.
Godot  70 %
(zadáno: 20.12.2014, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi povedený muzikál, havně díky režijnímu duu SKUTR. Skvělé choreografie, výborně tanečníci. Scéna i kostými nejsou přeplácané. Na muzikál dobré herecké výkony.V obou podáních Rashmí, jak Michaely Doubravské tak Brigity Cmuntové je ale herecký výkon nedostačující. Všichni tři Mauglí jsou úžasní. Některé písně, od dua Soukup a Osvaldová, však působí, jako by texty dodělávali den před premiérou. Jako celek, je Máuglí jeden z nejpovedenějších muzikálů na české scéně.
Anchy  60 %
(zadáno: 9.11.2014, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Těšila jsem se na Korna, ale bohužel nebyl, tak pro mě mírné zklamání. Muzikál je jiný, ale mě nezaujal..
Marcela  70 %
(zadáno: 3.11.2014, počet hodnocení: 407)
přínosný / zajímavý komentář
Bylo se na co dívat, ale z hudby a textu mi neutkvělo vůbec nic
Tomass  80 %
(zadáno: 3.11.2014, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Romeš, Korn, Kříž - zážitek. Vančura super šakal! Muzikál moc hezký.
Ytoska  80 %
(zadáno: 12.10.2014, počet hodnocení: 53)
přínosný / zajímavý komentář
Taneční vystoupení a výprava celého představení trochu předčili zpěv, ačkoli texty Gábiny Osvaldové jsou opět chytlavé. Vyzvedla bych výkon Jana Kříže a jiřího Zonygy. I když předlohou je dětská knížka, jako představení pro děti bych ho necharakterizovala a je ku prospěchu děj příběhu znát.
Spoiler!!!: Politická satira v podání slona představení oživila a pro některé mohla být i vrcholem večera.
Mora  50 %
(zadáno: 15.6.2014, počet hodnocení: 138)
přínosný / zajímavý komentář
Asi jsem měla smůlu na obsazení, ale rozdíl mezi J.Sklenářem, J.Křížem a ostatními "zpívajícími" byl propastný. Baletní company obdivuhodná.
DivadelniFan  80 %
(zadáno: 2.5.2014, počet hodnocení: 235)
přínosný / zajímavý komentář
Tak mně osobně se Mauglí líbil moc. Pěkná scéna, skvělé choreografie a výkony některých umělců mě zaujaly velmi... především Petr Vančura, Jan Vlas, Jan Kříž a Juraj Čiernik jsou vynikající, každý jiný. Dále Vendula Příhodová, Jan Cina, Petr Opava nebo Richard Tesařík. Svým výkonem šokoval všechny přítomné v roli Baghíry Peter Strenáčik i Jiří Korn, ovšem Jan Sklenář je ještě o chlup lepší. Jan Tenkrát se v prosinci 2017 zhostil záskoku v roli Baghíry a byl famózní. Hodnotím ho stejně jako Jana Sklenáře. Míša Tomešová jako vždy kouzelná. Celkově bych hodnotil představení hodně kladně.
Candie254  30 %
(zadáno: 12.4.2014, počet hodnocení: 217)
přínosný / zajímavý komentář
Na muzikál jsem se těšila, ale bohužel, tohle se se mnou totálně minulo. Chvílemi jsem měla pocit,že se dívám na amatérské divadlo,protože někteří opravdu nehráli (viz Zonyga). Nicméně všichni výborně zpívali. Zdařilá hudba, ale pokazily mi ji místy strašné texty. Jinak mne zaujal Juraj Čiernik jako Šerchán, což byla podle mě asi nejlépe stylizovaná postava z celého muzikálu. Většina ostatních zvířat byla také dobře ztvárněna a ano, byla tu i efektní choreografie. A pak přišel slon alá Zeman, většina lidí se sice smála, mě to přišlo nejvíc laciné.Bohužel, tenhle muzikál mne rozhodně neoslovil.
Simorak  90 %
(zadáno: 13.2.2014, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Hezké, příjemná džungle.
Jan.bat  90 %
(zadáno: 27.1.2014, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Hodně zajímavý muzikál, skvělé výkony. Některá "zvířata" jako živá, skvělá opička. :-)
Hannah21  80 %
(zadáno: 30.12.2013, počet hodnocení: 154)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé režisérské nápady dua SKUTR (zejména had, supi, slon), výborné výkony herecké, pohybové i pěvecké. Všem se podařilo zvládnout zvířecí pohyby, což muselo být velmi obtížné. Nejvíce mě zaujal Kříž jako Šerchán a Strenáčik jako Baghíra. Hudba spíše dokresluje dění, nejvíce mi v hlavě utkvěla závěrečná píseň Vaingangá a pak Píseň o strachu. Texty jsou ale občas krkolomné.
Jirkan  70 %
(zadáno: 27.12.2013, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
27.12. 2013: Hodnocení za snahu vykročit vpřed v české muzikálové tvorbě. Nechal jsem se utáhnout na Skutry. Po vizuální stránce výborné, je tam řada perfektních nápadů, které baví (slon, had...). Kostýmy jsou velmi vydařené. Pochválit musím pohybovou stránku. Myslím, že tvůrcům se podařilo hodně v tak malém a trochu nešikovném prostoru, zaslouží si to větší jeviště. V závěru bych uvítal větší katarzi. Z obsazení jmenuji: Cina, Sklenář, Čiernik, Vančura, Šoralová. Není to něco, co by mne posadilo... ale mohu říct: "ano, na toto se vyplatí jít, pokud chcete v Praze na muzikál".
Brouček  70 %
(zadáno: 28.10.2013, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Choreografie a scéna dokonalá. Výborné výkony, fantastická company. Texty nenadchly.
Jenda.matousek  70 %
(zadáno: 1.10.2013, počet hodnocení: 337)
přínosný / zajímavý komentář
Povedený a originální muzikál. Trochu doplácí na jistou roztříštěnost, jde vlastně o sled scének z džungle. Některé jsou lepší (šakal, slon, supi), jiné horší (opice, Balú, had), ale to asi závisí na indiv. vkusu. Důsledkem ovšem je, že interpreti nemají příliš prostor (hodnocení alternací viz blog). Hudba se myslím povedla, na dva tři poslechy se dostane do uší, je barevná a zajímavá. S texty je to horší, neurážely mě ale tak jako redakci (až na pitomý duet Mauglího se Šerchánem). Režie Skutrů jsou sice působivé, na můj vkus už se ale začínají trochu nápadně podobat (Krabat, Svěcení jara). (více v článku na blogu)
PavelK  90 %
(zadáno: 15.9.2013, počet hodnocení: 197)
přínosný / zajímavý komentář
Jeden z nejoriginálnější muzikálových počinů. Skvělá režie, stylizace do jungle kabaretu, opravdu výtečné pohybové zpracování a velice vyrovnané obsazení dobrými hereckými typy. To vše v pěkné minimalistické výpravě. Hudba není tolik výrazná jako v jiných pražských muzikálech, nejde na efekt nebo hitovost, působí naopak celistvě. Texty Osvaldové opět originální a snadno zapamatovatelné. Bude se bavit opravdu celá rodina (dospělí divák si v tom ovšem podle mě najde MNOHEM více, děti to moc nepoberou a budou se jim líbit opičky).
Burbot  70 %
(zadáno: 14.9.2013, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
max. 70%. Líbila se mi scéna, ztvárnění zvířat (hlavně Ká, opice, Baghíra, Šerchán a supi). Druhá půlka ale byla na můj vkus hodně dětská, tupě explicitní a dle mého názoru se zcela zbytečnou sloní parodií Miloše Zemana.
(hodnoceno dle 2. reprízy - známější představitelé ale evidentně učinkují jen na premiéře, tady z nich nebyl skoro nikdo!?)
Honzy  70 %
(zadáno: 14.9.2013, počet hodnocení: 222)
přínosný / zajímavý komentář
Chcete-li vidět nový zajímavý muzikál,vypravte se na Mauglího.Jde po všech stránkách o zdařilé divadelní dílo.Vše začíná přesným výběrem představitelů jednotlivých postav a jednotným režijním vedením.K celkovému dojmu přispívá výborná choreografie a kostýmy.Dobře poslouchatelnou "pralesní" hudbu s použitím exotických nástrojů složil,na texty G.Osvaldové, O.Soukup.Bohužel scéna navržená pro jeviště divadla Kalich působí poněkud stísněným dojmem.O absenci živého orchestru se nemá cenu zmiňovat.Výborné herecké výkony(Sklenář,Tomeš,Čiernik)přispívají k celkovému úspěchu.Psáno z 1.reprízy.70%.
Martin21  80 %
(zadáno: 13.9.2013, počet hodnocení: 373)
přínosný / zajímavý komentář
Slabších 80 %. Premiéra byla velice vydařená, výkony všech účinkujících byly průměrné až nadprůměrné - z těch lepších např.: Jiří Korn, Csongor Kassai nebo Jiří Zonyga. Skvělá režie a choreografie. Divadlo Kalich opět nezklamalo :-)
Ostry  30 %
(zadáno: 28.2.2014, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Největší zklamání sezóny.Ale možná proto,že jsem rozmazlený brněnským Městským divadlem.Je to tak "uřvané,že jde o  dílo z džungle,byl to snad záměr?Už se zase těším na Kvítek z hororu nebo na Pokrevní bratry do Brna.A Pražáci ať si hrají na muzikály...;-)
Plšík  60 %
(zadáno: 1.5.2020, počet hodnocení: 595)
HodnaTeta  70 %
(zadáno: 16.1.2020, počet hodnocení: 80)
Marja  50 %
(zadáno: 24.9.2019, počet hodnocení: 20)
Andy2009  70 %
(zadáno: 28.1.2019, počet hodnocení: 40)
FrantaJ  70 %
(zadáno: 28.3.2018, počet hodnocení: 8)
Lenkad  50 %
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 61)
Violetka  50 %
(zadáno: 3.12.2017, počet hodnocení: 48)
Verea  80 %
(zadáno: 18.4.2017, počet hodnocení: 8)
Michaela70  90 %
(zadáno: 19.9.2016, počet hodnocení: 34)
Miskova Pet  50 %
(zadáno: 1.2.2016, počet hodnocení: 53)
Divadelnik  80 %
(zadáno: 26.2.2014, počet hodnocení: 113)
Lumca  80 %
(zadáno: 23.2.2014, počet hodnocení: 332)
Terez.ka  90 %
(zadáno: 30.1.2014, počet hodnocení: 33)
Xcepek  70 %
(zadáno: 20.10.2013, počet hodnocení: 555)
Čiko  80 %
(zadáno: 30.9.2013, počet hodnocení: 770)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.