Profil uživatele

Muzidrál

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 15 % (2)
Jiří Landa: 18 % (11)
Michal Novák: 19 % (10)
Helena Grégrová: 21 % (10)
Jan Pařízek: 21 % (9)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.9.2022)
(zadáno: 19.9.2022)
18.9.2022 Tohle se prostě povedlo. Jan Kříž udělal skvělou show, ve které se smích střídá s dojetím v pravidelném tempu. Ústřední trojice jednoduše perfektní: Křížová, Tomešová, Bohatová. Všechny skvělé. Perfektní choreografie. Pánové jsou mírně upozaděni, ale Jan Tenkrát jako Ben a Přemysl Palek jako Přemek vás přesto naprosto okouzlí. Ohromně šikovné děti v roli Tomáše a Lindy. Tleskám a snad se mi podaří brzo ukoristit vstupenky. Chtělo by to nafukovací Kalich.
(zadáno: 12.12.2019)
Otřesné, nevkusné, hloupé.
(zadáno: 10.9.2019)
Příběh hraběte Monte Christa v současnosti. Za mě v pořádku i pres par zdlouhavých pasáží. Výkony opet nadstandardní. Tomeš a Křížová zpivali jako bohové. Löbl v nové poloze. Fajn, je z něj chlap. Tenkrát opět jako blbounek, ale s krásným příběhem a prerodem. Výborná Godzila Ciprova. Company v panske casti skvěle slape. Scéna dam s vibratorem by se dala ozelet. Výborná Tanecnice z Lucnice. Pecka.
(zadáno: 1.1.2018)
Chvílemi zdlouhavé. Ale krásné kostýmy, milá hudba a pro děti zážitek. Ivana Korolova a David Gransky jsou nádherní a oba skvělé zpívají i hrají. Ostatní výkony taky velmi dobře. Hlavní role jsou asi ale spíš rádcové a hlavně "Ona".
(zadáno: 1.1.2018)
Úžasné výkony tanečníků, fantastický Juraj Ciernik jako Serchan, Jiří Zonyga jako Balů a vůbec všichni odvedli skvělou práci. Velmi zajímavá poloha pro Jana Tenkráta, při jeho Bububu jsem ani nedýchal. A vyzvednout musím Zbyňka Frice jako šakala. Toho děti asi ocenili smíchem nejvíce.
(zadáno: 17.10.2017)
Marešová fenomenální, Tenkrát opravdu dobrá volba, byl senzační. Podhůrský klobouk dolů. Střihavka má obrovské charisma, zpěv byl trochu nejistý. Ostatní bez výhrad.
(zadáno: 18.1.2017)
To mě zkrátka opravdu nebavilo. Ono tam není nic vyloženě špatně, ale víckrát netřeba.
(zadáno: 18.1.2017)
To je klasika zkrátka. Všichni jsou skvělí. Nejvíce mě baví Markéta Procházková a Juraj Bernáth.
(zadáno: 18.1.2017)
Čekal bych víc. Ale za vidění stojí. Určitě je to poctivě udělané.
(zadáno: 18.1.2017)
Legendární záležitost. Tohle je dílo děl. Ze staré gardy chybí Bílá, Korn a Magda Malá, ale obsazení je více než solidní. Jana Zenáhlíková vždycky skvělá.
(zadáno: 18.1.2017)
Za mě skoro bezchybné. Humor, skvělé herecké, pěvecké i taneční výkony všech. Vedou Kříž, Křížová, Tenkrát, Fric a Steinerová.
(zadáno: 18.1.2017)
Pro malé děti asi vděčné. Rozjuchané, spousta roztomilých postaviček. Dospělý divák umírá nudou. Líbí se mi Gránský, Korolová, Slováček.
(zadáno: 18.1.2017)
Velmi dobrý pokus o český hitmuzikál. Skvělé komediální výkony. Nejlepší Dejdar, Kostková, Holá, Kavalčík. Absolutně otřesné jsou choreografie. Hudebně by se dalo vytřískat z písniček víc. Ale pobavíte se.
(zadáno: 18.1.2017)
Hodně naivní příběh, ale výborná zábavná a roztančená podívaná. Ideálně Steinerová, Lobl, Kříž. Skvělá company a Juraj Bernáth.