Divadlo Archa

Improvizace Divadla Vizita

velký sál
Nespoutané improvizace Jaroslava Duška, Pjéra la Šé´ze, Zdeňka Konopáska a Viktora Zborníka. Už dvacet let se pravidelně dvakrát do měsíce na scéně Archy rozjíždí kolotoče, horské dráhy a tobogány svobodné imaginace. Divadlo Vizita je stálicí programu Divadla Archa. Odehrálo zde bezmála čtyři sta představení a ani jedno z nich nebylo stejné. Vizita je synonymem pro improvizační divadlo, Jaroslav Dušek je jeho mistrem.
Divadlo Archa
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
67 %
6731000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Zuzanan1  40 %
14.3.2019 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavá hra se slovy a imaginací, občas z toho vyšel nějaký vtip nebo zajímavá myšlenka, ale celkově mi to přišlo jako takový zbytečný slovní průjem. Patrně jsem na takovou improvizaci nebyla naladěná, ale někteří diváci se bavili.
Reny50  80 %
13.11.2018 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Byla jsem na improvizaci Tucet spadlých listů (moje první divadelní zkušenost s Jardou Duškem). Zpočátku doslova "cvokárna". Měla jsem pocit, že jsem se ocitla na představení psychiatrické léčebny :-). Nicméně hraní si se slovíčky, písničky a z toho vzniklá motanice bláznivého děje-neděje bylo tak fascinující (čeština je jazyk obrovských možností), že jsem se začala náramně bavit a ohromeně zírala, co se z toho všeho vyvíjí. Zejména druhá polovina gradovala a byla vtipná. Dušek s jeho kolegou jsou geniální a mají talent diváky vtáhnout do děje, i když tam vlastně žádný děj není :-).
Addk  80 %
26.1.2020 | 127 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.