Profil uživatele

Studiana

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 28.4.2022)
Byla jsem v Ypsilonce po velmi dlouhé době a toto představení mě pobavilo.
(zadáno: 2.12.2021)
Román I. Stonea mám zatím jen rozečtený, ale i tak jsem na představení šla a musím říct, že jsem byla nadšená. Je to jedna z nejlepších věcí, které můžete v současnosti ve Viole vidět. Tomáš Pavelka podává úchvatný výkon. Takový určitě byl Michelangelo. Kateřina Lojdová i Otakar Brousek v mnohorolích jsou také skvělí. Je to prostě pohlazení po duši a přenese Vás to do Florencie i Říma v dobách renesance. Ocitnete se v uličkách Florencie. Jasně vidíte strop Sixtinské kaple. Prostě je to veliká krása.
(zadáno: 20.2.2020)
Po Misantropovi ve Stavovském, který mě nadchnul, jsem asi jsem měla velké očekávání...
Herecké výkony excelentní, o tom žádná. Batěk, Prachař, Preissová, Stryková i další - skvělé, klobouk dolů. ALE - jako mnoho dalších hodnotících musím přiznat, že jsem nepochopila. Proč ty neustálé převleky? Proč tanec zombie? Proč se kouřilo? A tak dále a tak dále. Škoda.
(zadáno: 2.1.2020)
Byla jsem nadšená a dlouho to ještě ve mě rezonovalo. Igor Orozovič skvělý, Erika Stárková úžasná, měla jsem husí kůži, Nina Horáková se mi zpočátku zdála trošku nejistá, ale pak to taky slušně rozbalila. Ale asi nejvíc mě dostal Pavol Smolárik, je prostě fascinující. Scéna se mi líbila, kostýmy byly nápadité. Myslím, že David Bowie by byl spokojen. Vřele doporučuji nejen milovníkům Bowieho muziky.
(zadáno: 17.12.2019)
Inteligentní humor, velmi podařené představení. Jan Dolanský opravdu exceloval, ostatní herecké výkony výborné a řekla bych vyrovnané. Opravdu milá oddechovka, která občas i zatne hroty.
(zadáno: 16.10.2019)
Předesílám, že nesnáším tzv. modernizace klasických kusů. Ale tohle je krása a já asi změním názor. Moliérův text se ukazuje jako nadčasový. Použití moderních technologií je vtipné vůbec neruší. Herecké výkony skvělé: pan Javorský úžasný, Igor Orozovič a David Matásek jsou pomilováníhodní. Ženské hrdinky nezaostávají. Celé to na mě působilo prostě úžasně.