Profil uživatele

Zuzatab

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 17 % (37)
Lukáš Holubec: 17 % (7)
Iva Bryndová: 18 % (13)
Jiří Landa: 18 % (61)
Helena Grégrová: 19 % (48)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.6.2017)
(zadáno: 21.2.2017)
Tato hra bohužel nenadchla, velmi mi vadily pasáže, kdy pan Töpfer přerušoval představení, že jsem i v polovině hry zvažovala, zda se na představení vracet. Na druhou stranu, je dobře, že touto hrou připomínají památku Karla Hašlera, i když by mohla vypadat trochu jinak.
(zadáno: 19.12.2016)
Až na pár momentů, které mi lehce hru narušily (focení selfieček, nápis Darcy nikdy a na závěr obří papírová loď) se mi tato hra velmi líbila. Bavily mě pasáže s tancem, Kateřině Winterové to neskutečně slušelo a rozhovorů mezi Elizabeth a Darcym jsem se nemohla nabažit.
(zadáno: 18.12.2016)
Hra mě vůbec neoslovila, čekala jsem tak trochu ladovské Vánoce, navnadění před Štědrým dnem, ale nakonec jsem byla ráda, že představení bylo bez přestávky a poměrně brzy skončilo.
(zadáno: 8.11.2016)
Souhlasím s názorem, že tato hra nenadchne ani neurazí...říkám si však, že převést tento román na divadlení prkna je téměř nemožné, takže ve výsledku to nebylo až tak zlé. Obsazení zajímavé, jen Lenka Zahradnická se mi do role Daisy vůbec nehodila a malé zkrácení hry by také neuškodilo.
(zadáno: 4.8.2016)
Na Karla Rodena jsem byla velmi zvědavá, mám ho zafixovaného v charakterních rolích, takže bylo zajímavé vidět ho v této "komické" roli. S Janou Krausovou jim to spolu sluší, po všech těch hádkách na jevišti bych si tipnula, že doma musí mít pak asbolutní pohodu :) Maličko mě zklamal závěr, čekala bych vystřízlivění a usmíření...
(zadáno: 21.7.2016)
I když Večer tříkrálový patří mezi mé oblíbené hry od Shakespeara, na LSS mě tolik nenadchla. Za zmínku stojí nejvíce Petr Stach, jeho šašek Feste byl okouzlující!!!
(zadáno: 30.5.2016)
Toto představení jsem navštívila v rámci festivalu Mezi Ploty, bohužel mě nijak nezaujalo a na druhou půlku hry jsem se už nevrátila.
(zadáno: 14.4.2016)
Film s Natašou Gollovou a Oldřichem Novým od dětství miluju a znám ho celý téměř zpaměti, o to víc je pro mě velkým překvapením, že se mi tato hra líbila snad ještě víc než zmíněný film. Skvostné, nemám co vytknout a nevím ani koho dříve vyzdvihnout.
(zadáno: 6.4.2016)
Krásná svižná komedie s výborným obsazením. Byla jsem velmi zvědavá na výkon mladičké Aničky Linhartové a nezklamala, je skvělá a postava Viktorie se k ní báječně hodila.
(zadáno: 14.12.2015)
Některé části byly krapet přehnané, ale jinak příjemné odpočinutí ve vánočním shonu a zároveň navnadění na blížící se svátky.
(zadáno: 18.11.2015)
Za mě krapet slabší představení...už od samého začátku na mě moc svobodomyslně nepůsobila ani jedna z postav a od půlky, kdy přestalo být hlavním tématem jméno Adolf, se tam už jen předhazuje jeden kostlivec ze skříně za druhým. Čekala jsem od toho, díky tomuto obsazení, přeci jen trochu víc.
(zadáno: 29.9.2015)
Veselé skoky jsem opět navštívila v rámci festivalu Mezi Ploty, ale Chabrus line se mi loni líbil daleko více.
(zadáno: 25.8.2015)
Romeo a Julie v úpravě SKUTRU mě moc neoslovilo, mám raději klasické zpracování, ale chápu, že pro oslovení mladšího publika, to může být dobrý tah. Tereza Voříšková jako Julie byla nádherná, škoda jen "bojových kreacích" a dalších moderních prvků, které kazily charakter její postavy. U Romea Jana Sklenáře však nemám co vytknout, ten byl pro mě Romeem tělem i duší. Velmi se mi také líbila choreografie bojových scén a kostýmy - ta křídla to celé povznesla na vyšší úroveň.
(zadáno: 16.6.2015)
Toto představení je opravdu velkým zážitkem, řekla bych, že tu nic podobného zatím nebylo. Prostor, kde se hra odehrává, jednoduchost scény, dramatický projev herců, to všechno na vás tolik působí, že po skončení nenacházíte téměř slov.
(zadáno: 12.6.2015)
Pro písničky Václava Neckáře mám velkou slabost, proto se mi tak líbil i tento muzikál. Herci si to tak užívají, že jsem měla chuť tancovat s nimi. (Obsazení: Tofi, Schneiderová, Kopta, Jirešová, Vágner, Kavalčík, Ratajský, Lounová....) Je to zkrátka krásný hold jeho tvorbě, plné radosti ze života a dojemného citu, který pohladí po duši.
(zadáno: 30.4.2015)
Sympatické obsazení v příjemné hře s líbivými písničkami. Nechápu ta nízká hodnocení, tohle přeci nelze srovnávat s muzikály, je to zcela jinak pojaté...rozhodně je to krásně strávený čas.
(zadáno: 17.3.2015)
Velmi vtipné a výstižné představení, zachycující přátelství dvou žen. Obdiv si zaslouží obě herečky, i když Martha Issová měla přece jen krapet na vrh.
(zadáno: 10.12.2014)
Výkon Dennyho Ratajského a Vandy Chaloupkové mě zaujal natolik, že jsem jim přála happyend, ale jinak mě hra jako celek úplně neoslovila.
(zadáno: 28.11.2014)
Bohužel hlavní téma večera "vesmírné zploštělé halo" mi bylo na hony vzdálené a jakmile se začala diskuze kolem toho točit, měla jsem tendence vypínat a přemýšlet nad tím, co mě čeká následující dny. Na druhou stranu bylo vtipné sledovat tyto čtyři herce, kteří tvoří páry i v reálném životě (i když v přehozených dvojicích) a vnímat jak na sebe reagují. Ale nejlepším okamžikem celého představení je "francouzská" píseň Igora Chmely, ta byla opravdu kouzelná!!!
(zadáno: 31.10.2014)
Tato hra mě moc nenadchla, nejvíce zaujal Ondřej Brousek a nejpříjemnější okamžiky celého představení byly při zvuku piána - což mě ale utvrdilo v tom, že chystaný Amadeus by mohl být daleko lepším kulturním zážitkem než Rod Glembayů.
(zadáno: 19.10.2014)
Miluju humor Oscara Wilda a Arthur Goring je doslova jeho ztělesněním. Jiří Dvořák byl v této roli nepřekonatelný, tento styl mu zkrátka sluší.
(zadáno: 5.10.2014)
Představení jsem navštívila v rámci festivalu Mezi ploty a musím uznat, že mě nadchlo. Nevěděla jsem vůbec co mám od toho očekávat, ale po prvních minutách jsem věděla, že vydržím až do konce a po ukázce z Pomády, že hru budu zbožňovat. (obsazení: Jílek, Meduna, Dvořák, Madeja, Janatková, Horáková, Hornáčková a Kupcová)
(zadáno: 29.9.2014)
Děj nehodnotím, občas mám problém i se samotným dílem Godarda, ale obsazení Táni Vilhelmový a Vojty Dyka bylo dokonalou volbou, moc jim to spolu (nejen) na jevišti sluší. Smála jsem se chvílema tak, že mi tekly i slzy. Ale je pravda, že Táňa i přes svou výšku měla nad Vojtou navrch, je to prostě živel.