Profil uživatele

Skaliska

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.6.2023)
Jedním slovem naprosto fantastické. Nejlepší představení divadelního spolku Kašpar a nejlepší představení pro mě za několik let. Smála jsem se a plakala dohromady. Děkuji všem tvůrcům a velmi silný zážitek. Skvělé herecké výkony!
(zadáno: 15.5.2023)
Nevím , jestli jsem zklamaná, protože jsem měla příliš velké očekávání nebo ta inscenace zrovna neklapala, nicméně celé pojetí bylo dost zmatečné pro člověka, který neví o co jde. Scéna mě vlastně rušila. A výkon pana Rumla mě bohužel nechal chladnou. Naopak mě velmi překvapila Lenka Libjaková a zážitek jsem měla z hereckého i pěveckého výkonu pana Smolárika.
Určitě je dobré to vidět pokud máte rádi D.Bowieho, ale je lepší nemít velké očekávání....pak aspoň nebudete zklamaní a určitě nějaký zážitek mít budete!
(zadáno: 15.5.2023)
Šla jsem na toto představení s lehkou obavou jak to tak bývá, když je něco už natočené a přenáší se to na jeviště. A byla jsem velmi mile překvapena. Nejen úpravou hry pouze pro 5 mužů, ale celým pojetím a především hereckými výkony všech zúčastněných, ale nedá mi lehce vyzdvihnout nad ostatní Petra Stacha a pana Jaskowa.
Zábava, která se přehoupne do hlubokého zážitku s naprosto bombastickým efektem na konci.
Po dlouhé době, jednoduché silné divadlo na velkém jevišti založené především na hereckých výkonech.
(zadáno: 15.5.2023)
Velmi zábavné představení u kterého se člověk i občas zamyslí jaké by to bylo kdyby...
Chvílemi až pološílené, ale vezete se s postavami na stejné večírkové lodi.
Skvělej Igor Chmela - jeho šanson naprosto boží!
(zadáno: 15.5.2023)
Jsem velká fanynka divadla Verze, ale toto představení - respektive kombinace divadlo-film-beseda, mě naprosto ohromilo a je za mě úplně nejlepší ze všech kusů!
Poskytne Vám totiž tři různorodé zážitky, divadlo je velmi vtipné se skvělými hereckými výkony a přesto, že je na hranici crazy komedie to má hloubku. Film naopak velmi hluboký, ale ve své podstatě rovněž zábavný. No a beseda s herci je prostě super...vidět je jako normální lidi co se s vámi normálně baví!
Jen v tom divadle by nemuselo být takové horko!