Divadlo Verze

Pravý západ

Premiéra: 6.2.2022
předpremiéry od září 2021
Překlad: Jitka Sloupová. Režie: David Prachař.
Komorní hra. Dva bratři protichůdných životních názorů se setkávají po pěti letech v domě své matky. Otevírají se staré křivdy a potřeba dokazovat, kdo je lepší. Může tulák přebrat scénáristovi job? Existuje dnes ještě pravý Západ...?
Divadlo Verze
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
63 %
6341000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Denisa H.  70 %
28.1.2022 | 356 hodnocení
+ souhlasím
Okamžiky, kdy jsem se bavila a představení mě chytlo, sice asi převažovaly, i tak je ale můj celkový dojem jen mírně nadprůměrný. Nic moc se toho neděje, což převážně nevadí, neboť dialogy jsou úderné a svižné, jindy je ale inscenace hrozně rozvleklá.
Konec jsem, přiznám se, moc nepochopila a to už od chvíle příjezdu matky zpátky domů...
Ráda jsem po 4 letech zas viděla I. Chmelu, který stál v mých počátcích četných návštěv divadel. Pořád je to setsakra dobrý herec!
Pirduch  30 %
6.1.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
No já nevím...chtěli jsme v přestávce odejít, takové roztahané, nijaké,nudné. Porozuměl jsem chování bratrů, ale nezaujalo. druhá půle pravý opak, uderné, místy dost vtipné, herecky dobré,ale zase absolutně neuvěřitelné a smotané,včetně topinkovačů, a od striptýzu a příjezdu matky už jsem nevěděl,zda žasnout nebo jen nechápavě kroutit hlavou. Udivené pohledy okolí a vlažný potlesk na konci mne ujistil, že jsem asi nebyl jediný,kdo nepochopil.
Cervka  90 %
27.1.2022 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Představení má spád, divák se rozhodně v hledišti nenudí. Výkonům herců je nutno zatleskat. Příběh nutí člověka zamyslet se i nad vlastními vztahy s blízkými. Každému z nás někdy rupnou nervy, ale takový je život. Díky za prima večer.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.