Divadlo Verze

Pravý západ

Premiéra: 6.2.2022 | 2:00
předpremiéry od podzimu 2021
Překlad: Jitka Sloupová. Výprava: Linda Rybová. Režie: David Prachař.
Poslední uvedení: březen 2024.
Komorní hra. Dva bratři protichůdných životních názorů se setkávají po pěti letech v domě své matky. Otevírají se staré křivdy a potřeba dokazovat, kdo je lepší. Může tulák přebrat scénáristovi job? Existuje dnes ještě pravý Západ...?
15!    

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Verze
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
6061000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Skaliska  90 %
17.10.2023 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Trochu drsnější, ale vlastně ze života, téma rodinných dramat - vlastně klasika. Vtipně pojaté?Chmela a Zadražil tak to byl herecký koncert! Režijní pojetí trochu slabší proto 90% ale jinak herecká pecka!
Pirduch  30 %
6.1.2023 | 7 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
No já nevím...chtěli jsme v přestávce odejít, takové roztahané, nijaké,nudné. Porozuměl jsem chování bratrů, ale nezaujalo. druhá půle pravý opak, uderné, místy dost vtipné, herecky dobré,ale zase absolutně neuvěřitelné a smotané,včetně topinkovačů, a od striptýzu a příjezdu matky už jsem nevěděl,zda žasnout nebo jen nechápavě kroutit hlavou. Udivené pohledy okolí a vlažný potlesk na konci mne ujistil, že jsem asi nebyl jediný,kdo nepochopil.
Denisa H.  70 %
28.1.2022 | 377 hodnocení
+ souhlasím
Okamžiky, kdy jsem se bavila a představení mě chytlo, sice asi převažovaly, i tak je ale můj celkový dojem jen mírně nadprůměrný. Nic moc se toho neděje, což převážně nevadí, neboť dialogy jsou úderné a svižné, jindy je ale inscenace hrozně rozvleklá.
Konec jsem, přiznám se, moc nepochopila a to už od chvíle příjezdu matky zpátky domů...
Ráda jsem po 4 letech zas viděla I. Chmelu, který stál v mých počátcích četných návštěv divadel. Pořád je to setsakra dobrý herec!
Teres  50 %
9.5.2023 | 256 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.