Divadlo Verze

Trenér

Premiéra: 21.11.2019
Překlad: Tomáš Kafka. Režie: Thomas Zielinski.
Hra nejen o fotbale, ale i změnách, které s sebou přináší život. Více než dvacet let stál coby stratég stranou, býval při tréninku pes a během hry spasitel. Jeho klub se jmenuje Spartak Roudnice, povoláním fotbalový trenér. Jakmile je jednou v ráži, není k zastavení...
Divadlo Verze
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7331000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Suzana  50 %
(zadáno: 30.12.2019, počet hodnocení: 303)
přínosný / zajímavý komentář
herec je výborný, ale není sám sobě i režisérem?
Ivo Železný  90 %
(zadáno: 23.11.2019, počet hodnocení: 282)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná one-man show Davida Prachaře. Okamžitá a pak opakovaná interakce se vstřícným hledištěm. S ohledem na téma překvapivě zaplněným z nemalé části staršími dámami. Které se dobře bavily a spolupracovaly.
Inu zase - jak je u Divadla Verze zvykem - dobrý text, překlad, režie, provedení. Zapomněl jsem na něco?
Barka  80 %
(zadáno: 22.11.2019, počet hodnocení: 281)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Klobouk dolů před Davidem Prachařem, utáhnout hodinu a půl na téma fotbal je fakt výkon :) Hra je vtipná a Prachařovo pojetí trenéra je myslím naprosto přesné, velmi oceňuji fyzické ztvárnění postavy, to jsem se fakt pobavila. Jediné, co mě trochu mrzelo, byla absence hry s rekvizitou panáků, když už na scéně jsou a jsou tak výrazní, tak si myslím, že by měli být využiti. Takhle jsem pořád zvědavě čekala, kdy se s nimi začne hrát a ono nic.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.