Divadlo Verze

Rozptýlení / Barcarole

Premiéra: 22.4.2023
Režie: Igor Chmela.
Unikátní projekt spojující divadlo a krátký film. Tragikomická variace o lidském odcházení, ale tako o nových začátcích. Příběh mladé pečovatelky, která se na startu svého života musí postarat o toho, kdo už je v cíli. Jedné noci v jednom domově důchodců umře jeden člověk...
Divadlo Verze
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
93 %
9331000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Skaliska  100 %
15.5.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Jsem velká fanynka divadla Verze, ale toto představení - respektive kombinace divadlo-film-beseda, mě naprosto ohromilo a je za mě úplně nejlepší ze všech kusů!
Poskytne Vám totiž tři různorodé zážitky, divadlo je velmi vtipné se skvělými hereckými výkony a přesto, že je na hranici crazy komedie to má hloubku. Film naopak velmi hluboký, ale ve své podstatě rovněž zábavný. No a beseda s herci je prostě super...vidět je jako normální lidi co se s vámi normálně baví!
Jen v tom divadle by nemuselo být takové horko!
Ester Malinová  90 %
26.4.2023 | 2 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Mám ráda představení, kdy se zasměju a zároveň z divadla odcházím se zamyšlením. Říkám tomu zážitek s přidanou hodnotou a to Rozptýlení/ Barcarole rozhodně je. Divadlo i film je zpracování jednoho tématu rozdílným způsobem a pohledem.
Ideální je doplnění představení diskusí s tvůrci.
Dovemummy-Alena S.  90 %
6.6.2023 | 165 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.