Profil uživatele

Pastelka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 18 % (8)
Jiří Landa: 24 % (18)
Pavel Širmer: 25 % (12)
Lukáš Dubský: 26 % (12)
Kateřina Jírová: 27 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.4.2023)
Tohel mjusí vidět každý, alespoň jednou. Já už mám lístky na "podruhé" i pro své rodiče. Tohle musí ještě vidět :)
(zadáno: 2.8.2019)
Něco mi tu chybělo. Tomáš Váhala sice opět nezklamal a bavil mě, jinak to nemělo spád. Pár světlých chvilek. Myslím, že herci dělali, co mohli, ale asi to už od začátku nebylo chycené za správný konec. Myslím, že liberečtí mají na víc.
(zadáno: 2.8.2019)
Tuto hru bych úplně nenazvala komedií, málokdy jsem se zasmála. Po druhé už ji vidět nemusím.
(zadáno: 2.8.2019)
Úžasně udělaná scéna, velký prostor, který asi pro herce nebude uplně jednoduchý k umluvení, byl skvělý nápad. Rusko = velké prostory. Zírala jsem a trnulo mi.
(zadáno: 2.8.2019)
Ohromně jsem se bavila, pokaždé, kdy jsem tento muzikál viděla. Krásné písně. Skvělé herecké a pěvecké výkony. Obzvláště Jana Hejret Vojtková mě baví ve své šílenosti!!! Výborně vykolejená :)
(zadáno: 2.8.2019)
Od této hry jsem čekala více. Moc se mi líbila scéna i kostýmy. Ale jinak nemastný, neslaný.
(zadáno: 2.8.2019)
ŠÍLENÉ, ŠÍLENÉ, ŠÍLENÉ. Nic bláznivějšího jsem ještě asi neviděla. Krásně jsem se odreagovala a bavila. Doporučuji navštívit.
(zadáno: 2.8.2019)
Tak tohle jsem nečekala. Absolutně dokonalý muzikál, bavila jsem se od začátku až do konce a už se těším, až půjdu znovu a vytáhnu i děti. Jediné, co jsem nepochopila, byla "herecká účast" pana Kratiny, kterej měl raději zůstat v Praze. V Liberci by jeho roli zahrála minimálně polovina ansámblu desekrát líp. Naopak hostující Petr Jeništa byl okouzlující. Pokaždé, když se objevil na scéně, tak se vše kolem rozsvítilo! 10% strhávám za davové scény operních zpěváků. Na jevišti jich bylo moc najednou a stály tam jak tvrdý Y. Měla by jich tam zůstat tak třetina.
(zadáno: 2.8.2019)
Rusáci jak vyšitý. Hra krásně vystihuje různé typy osobností a lidských osudů. Trochu jsem postrádala nějakou dějovou linku, ale i tak jsem si ve hře našla své. Živá muzika byla skvělou volbou!
(zadáno: 2.8.2019)
Moje nejlepší divadlo tohoto roku. Žádná legrace - vážné téma, u kterého vás mrazí po celou dobu. Úžasně prožité, uvěřitelné. Každá vteřina tam patří. Určitě chci vidět ještě jednou (nebo dvakrát :)). Všem doporučuji!
(zadáno: 2.8.2019)
Open air Křižany 1.8. - krásné počasí, pohodička, pivečko...ale to co přišlo potom se nedá ani popsat. Přehled trapnosti! Nepovedené je slabé slovo. Když mi ženská, která má 40 kilo i s postelí, vypráví, jak celej život drží diety a navíc tak nepřesvědčivým tónem, tak se vám chce brečet!!! Fraška. Bylo mi jí FAKT líto. Tahle hra neměla nikdy vzniknout. Nevydrželi jsme do konce a museli to doma řádně zapít, abychom zapomněli. Manželovy narozeniny se tímto moc nepovedly. Vyhozené peníze... Body bych dala jen za to pěkné počasí, ale to si hra nezaslouží
(zadáno: 13.6.2017)
Hrůzné - měl by vidět každý!
(zadáno: 13.6.2017)
Obě hlavní postavy ještě nejsou uplně zažité v novém prostředí DFXŠ, ale mají potenciál a určitě budou přínosem i v dalších hrách, moc hezky se na ně koukalo, ta mladická naivita se mi u nich moc líbila. Překvapil mě Matěj Nechvátal - zatím se moc neprojevoval a zde byl úchvatnej! Líbilo se mi velké obsazení, spousta nových tváří, které přispěli k velké rozmanitosti. Bavili mě i promyšlené kostýmy. Oddychové představení, které se bude určitě líbit každému!!!
(zadáno: 13.6.2017)
Parádní, zábavné a zároveň celkem drsné představení. Kuba Albrecht mě moc bavil, byl hrozně uvěřitelnej, super. Nejdřív jsem si říkala, že bude Veronika Korytářová na svou roli moc mladá a že by třeba byla lepší Jana Vojtková, ale zhostila se jí výtečně a už po několikáté mě pěkně překvapila. Byla z ní nechutná a politováníhodná chuděra - super. Kája mě taky moc bavila, tyhle mladý fiflenky jí hrozně jdou :) a je vidět, že si je užívá. Ještě zmíním scénu, sedací pytle byly bomba nápad, krásně flexibilní, nápadité. Celkově moc povedené představení.
(zadáno: 13.6.2017)
Od této hry jsem asi čekala moc, ale po Srknkách, kdo by se mi divil? Musím říct, že jsem dostala docela studenou sprchu. Oba Tomášové mě moc bavili, ty stačí jenom vidět a přestávám dýchat, ale ani ti tuhle hru nezachrání. Proběhlo pár vtípků vsazených do libereckého prostředí, dobře, taky fajn, ale druhá půlka byla co? Plytký, bez nápadu, bez emocí, trapas - to je vše, co k tomu dokážu napsat. A možná ještě to, že se herci asi docela vyblbnou a vyřáděj, což bohužel divák úplně neocení. ŠKODA. Už dlouho (roky) jsem nebyla z libereckého představení tak zklamaná...
(zadáno: 8.2.2017)
úžasná imaginace, překrásná hudba
(zadáno: 8.2.2017)
Tak tohle bylo opravdu drsný, ale bylo to potřeba. Pořád nad tím přemýšlím, jak se nedostat do stejné situace jako postavy ve hře. Úžasně prožité, cítila jsem k Popochovi neskutečný odpor, fuj, ještě teď mě mrazí! Doporučuju!
(zadáno: 8.2.2017)
Podle mě jedna z nejzdařitelších komedií, situovaná do libereckého prostředí (o to lepší), skvělé výkony, miluju libereckého slizkého úředníčka :) ale i všichni ostatní super top!!!
(zadáno: 8.2.2017)
Viděla jsem to již celkem třikrát a stále je na co se dívat a spontánně si hru užívat. Druhá půlka o chlup slabší, ale i tak doporučuji jako velkou oddychovku :)
(zadáno: 8.2.2017)
na pobavení a zároveň na zamyšlení, detailně propracované, maličkosti, které vhrnou slzy smíchu do očí (ohřev jídla,žehlení vlasů), úžasně vykonstruovaný děj, doporučuji
(zadáno: 8.2.2017)
co dodat, paráda na entou :)
(zadáno: 8.2.2017)
skvělá zápletka, typický goldonbi, občas trochu ukřičené, ale bavila jsem se úžasně.
(zadáno: 8.2.2017)
úžasně jsem se bavila, skvělé herecké výkony!!!
(zadáno: 25.6.2015)
TEDA! Jsem unešená z této pohádky, vůbec jsem si nedokázala představit, jak to bude ztvárněné a velice mě to překvapilo. Opravdu skvěle a vtipně vymyšlené! Můj nejmladší 2-letý už u poslední pohádky trošku zlobil, ale myslím, že na to v jeho věku měl celkem nárok, starší děti si to moc užily a doma nadšeně vyprávěly tatínkovi své zážitky s nataženýma vlčíma jazykama! Snad k nám do Liberce opět brzy zavítáte :)