Profil uživatele

Pastelka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 18 % (8)
Jiří Koula: 22 % (6)
Pavel Širmer: 25 % (11)
Jiří Landa: 26 % (17)
Kateřina Jírová: 27 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>

(zadáno: 13.6.2017)
Cena facky aneb Gottwaldovy boty - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 80 %
Hrůzné - měl by vidět každý!
(zadáno: 13.6.2017)
Zamilovaný Shakespeare - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 80 %
Obě hlavní postavy ještě nejsou uplně zažité v novém prostředí DFXŠ, ale mají potenciál a určitě budou přínosem i v dalších hrách, moc hezky se na ně koukalo, ta mladická naivita se mi u nich moc líbila. Překvapil mě Matěj Nechvátal - zatím se moc neprojevoval a zde byl úchvatnej! Líbilo se mi velké obsazení, spousta nových tváří, které přispěli k velké rozmanitosti. Bavili mě i promyšlené kostýmy. Oddychové představení, které se bude určitě líbit každému!!!
(zadáno: 13.6.2017)
Absolvent - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
Parádní, zábavné a zároveň celkem drsné představení. Kuba Albrecht mě moc bavil, byl hrozně uvěřitelnej, super. Nejdřív jsem si říkala, že bude Veronika Korytářová na svou roli moc mladá a že by třeba byla lepší Jana Vojtková, ale zhostila se jí výtečně a už po několikáté mě pěkně překvapila. Byla z ní nechutná a politováníhodná chuděra - super. Kája mě taky moc bavila, tyhle mladý fiflenky jí hrozně jdou :) a je vidět, že si je užívá. Ještě zmíním scénu, sedací pytle byly bomba nápad, krásně flexibilní, nápadité. Celkově moc povedené představení.
(zadáno: 13.6.2017)
Don Juan - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 50 %
Od této hry jsem asi čekala moc, ale po Srknkách, kdo by se mi divil? Musím říct, že jsem dostala docela studenou sprchu. Oba Tomášové mě moc bavili, ty stačí jenom vidět a přestávám dýchat, ale ani ti tuhle hru nezachrání. Proběhlo pár vtípků vsazených do libereckého prostředí, dobře, taky fajn, ale druhá půlka byla co? Plytký, bez nápadu, bez emocí, trapas - to je vše, co k tomu dokážu napsat. A možná ještě to, že se herci asi docela vyblbnou a vyřáděj, což bohužel divák úplně neocení. ŠKODA. Už dlouho (roky) jsem nebyla z libereckého představení tak zklamaná...
(zadáno: 8.2.2017)
Událost v městečku Goga - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 80 %
úžasná imaginace, překrásná hudba
(zadáno: 8.2.2017)
Strasti života - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
Tak tohle bylo opravdu drsný, ale bylo to potřeba. Pořád nad tím přemýšlím, jak se nedostat do stejné situace jako postavy ve hře. Úžasně prožité, cítila jsem k Popochovi neskutečný odpor, fuj, ještě teď mě mrazí! Doporučuju!
(zadáno: 8.2.2017)
Srnky - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
Podle mě jedna z nejzdařitelších komedií, situovaná do libereckého prostředí (o to lepší), skvělé výkony, miluju libereckého slizkého úředníčka :) ale i všichni ostatní super top!!!
(zadáno: 8.2.2017)
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
Viděla jsem to již celkem třikrát a stále je na co se dívat a spontánně si hru užívat. Druhá půlka o chlup slabší, ale i tak doporučuji jako velkou oddychovku :)
(zadáno: 8.2.2017)
Atomová kočička - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
na pobavení a zároveň na zamyšlení, detailně propracované, maličkosti, které vhrnou slzy smíchu do očí (ohřev jídla,žehlení vlasů), úžasně vykonstruovaný děj, doporučuji
(zadáno: 8.2.2017)
Škola žen - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
co dodat, paráda na entou :)
(zadáno: 8.2.2017)
Poprask na laguně - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
skvělá zápletka, typický goldonbi, občas trochu ukřičené, ale bavila jsem se úžasně.
(zadáno: 8.2.2017)
Maškaráda aneb Fantom Opery (ankh-morporkské) - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
úžasně jsem se bavila, skvělé herecké výkony!!!
(zadáno: 25.6.2015)
Pohádky ovčí babičky - Divadlo Alfa: 100 %
TEDA! Jsem unešená z této pohádky, vůbec jsem si nedokázala představit, jak to bude ztvárněné a velice mě to překvapilo. Opravdu skvěle a vtipně vymyšlené! Můj nejmladší 2-letý už u poslední pohádky trošku zlobil, ale myslím, že na to v jeho věku měl celkem nárok, starší děti si to moc užily a doma nadšeně vyprávěly tatínkovi své zážitky s nataženýma vlčíma jazykama! Snad k nám do Liberce opět brzy zavítáte :)
(zadáno: 18.6.2015)
A do třetice všeho... - Divadlo Drak: 100 %
Včera jsem s dětmi v rámci libereckého festivalu Mateřinka shlédla úžasnou trojpohádku A do třetice všeho... Vlastně ani nevím, o čem mám psát dřív, protože DRACI byli opět úžasní!!! Asi nejvíc mě fascinovalo pianino na tisíc způsobů a hned po něm skvělé herecké a muzikanstké výkony. A kostýmy byly taky skvostné. Kdyby bylo ke koupi CD s písničkama, hned bych ho pořídila - byly plné nápadů a krásných melodií. Díky za překrásný zážitek a už se těším, až zase budete v LBC :)
(zadáno: 17.6.2015)
Anežka chce tančit - Divadlo Minor: 100 %
Včera jsem v rámci libereckého festivalu Mateřinka shlédla se svými dětmi PARÁDNÍ zvukové divadlo a moc jsem se nasmála. Velmi se mi líbil nápad vytvořit "pohádku" z různých zvuků - vidící člověk si tu pestrost kolem sebe ani neuvědomí, o to víc jsem byla fascinovaná bohatostí nápadů a zajímavých tváří! Opravdu povedené a moc doporučuji jak malým, tak i velkým divákům :-) Budu na to dlouho vzpomínat!
(zadáno: 19.4.2015)
Hodinový hoteliér - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
Velké, velké nadšení a to i od mých 39 kamarádek, které na tom se mnou byly!!! Skvělé výkony pánů "důchodců", ale Dana Marková mi uhranula. Nejenže krásně (a čistě) zpívá a má zajímavou barvu hlasu, ale i herecky se mi moc líbila. Scéna také moc zajímavě a neotřeně vyřešená. Pár procent bych asi odečetla za pana Pěknice. Má sice krásný zadek, ale předek jsem už vidět nemusela, přišlo mi to tam tak nějak navíc a zcela bez účelu. (I když tchýně, která na tom shodou okolností taky byla, si to pochvalovala :-)). Takže za tu tchýni nechávám 100%.
(zadáno: 14.4.2015)
Testosteron - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
Už při názvu Testosteron jsem nečekala nic světoborného, šla jsem se pobavit a to se mi při shlédnutí tohoto představení fakt podařilo. Občas sice už těch sprostých slov bylo zbytečně moc, ale většinou to opravdu bylo tak, jak se chlapi mezi sebou (asi) baví :-) Moc se mi líbila scéna!
(zadáno: 14.4.2015)
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
Krásná, veselá pohádky se známými písničkami, potěší nejen děti, ale i dospělé! Herci hrají, tančí i zpívají - prostě paráda. A je statisticky dokázáno, že nebudete zklamaní!
(zadáno: 15.3.2015)
LS Down - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
Takhle narvané divadlo (jako na derniéře) jsem už dlouho v LBC nezažila. Atmosféra byla fantastická, o to víc jsem si užívala samotnou hru. Skvěle zahrané, ještě teď mi vstávají chlupy hrůzou. Těšim se na další hru od této skupiny :-).
(zadáno: 3.3.2015)
Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť - Národní divadlo moravskoslezské: 70 %
Bavila jsem se celou dobu výtečně, obdivovala dětský sbor, jak je při věci a vždy připraven, vynikající byla Hana Fialová coby vypravěčka - hned od prvního tónu to dávala na jedničku (znám ang. filmovou verzi a dost jsem se obávala, jestli má angl. interpretka kvalitní konkurenci a má), moc mě bavil Elvis - Neelvis a i ostatní. Facku jsem dostala až na konci, kdy na "děkovačku" přitáhli cizího chlapečka, který se do té doby na jevišti ani neukázal, najednou začal zpívat, bohužel dost falešně a pak se tam jen motal a koukal jak sůva z nudlí. PROČ? Škoda, dost mi zkalil krásný zážitek.Jinak 100%
(zadáno: 3.3.2015)
Amundsen kontra Scott - Divadlo Drak: 100 %
Bohužel nejde dát víc procent :-) moc jsem si to užila, Drak udělal v Liberci parádní atmosféru! Kromě vynikajících hereckých výkonů se mi moc líbila i doprovodná muzikantka, na kterou jsem občas zírala tak, že mi začal unikat děj - byla výýýýborná, čarovná, až z ní šel strach! Krásný příběh, krásně vymyšlené. Perfektní nápad se stanováním, spousta vtipu. Mlask! Už se na vás v Liberci těšíme!
(zadáno: 3.3.2015)
Králova řeč - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 100 %
Skvěle jsem si to užila, krásné kostýmy, nápaditá doprovodná hudba a fantastické herecké výkony. Zdeněk Kupka mě velmi mile překvapil, v takovém typu role jsem ho ještě neviděla a moc se mi tam líbil! Martin Polách nezklame nikdy :-) Výborná ale byla i Veronika Korytářová - ta jde poslední dobou z role do role a hraje jak Pánbu.
Ani jedna z mých 17 kamarádek, co jsme to včera společně viděly, nebyla zklamaná. Ba naopak. Díky!
(zadáno: 17.12.2014)
Faust - Divadlo F.X.Šaldy Liberec: 90 %
Nebylo to jednoduché, obzvláště na začátku, udržet pozornost, porozumět archaické a navíc veršované řeči - už je to dávno, kdy jsme to na gymplu četli dokonce v originále. Pomohlo mi trochu sledování usínajících mužů na protější straně :-) ALE druhá půlka byla fantastická, obzvláště Veronika K. jako ďábel byla dokonalá a šílená! Krásné kostýmy a dravá scéna, zajímavě vyřešené jeviště...Stojí to každopádně za vidění. Díky.
(zadáno: 14.12.2014)
Pohádka o Raškovi - Naivní divadlo Liberec: 100 %
Mezi záchvaty smíchu mi tekly slzy dojetím! Fantastické představení!

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>