Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]

Pusťte Donnu k maturitě!

Premiéra: 28.2.2018 | 1:35x
Původně uváděno ve Studiu PalmOFF (na malé scéně).
S použitím postav a motivů seriálu „Beverly Hills 90210“, v textu použity úryvky z her Antona Pavloviče Čechova „Tři sestry“ a „Strýček Váňa“ v překladu Leoše Suchařípy. Dramaturgie: Ladislav Stýblo. Výprava: Lenka Odvárková. Režie: kol.
„Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko. Kdy jsme všichni toužili chodit na West Beverly high. Kdy jsme trsali na Spice girls. Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů...“
14!    
Divadlo pod Palmovkou
Hodnocení inscenace
Redakce
75 %
Uživatelé
70 %
náš tip
Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová
70891000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (98)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  80 %  Tip Jiří Koula
(zadáno: 31.12.2018, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
Jasné must see pro každého, kdo sledoval Beverly Hills 90210. A též pro každého, kdo už byl v té době o pár let starší, ale žil tu. Propojení seriálového světa s českou realitou "devadesátek" je prostě trefa do černého!
Iva Bryndová  70 %
(zadáno: 21.12.2018, počet hodnocení: 353)
+ přínosný / zajímavý komentář
75% (tahle hodnota mi tu hodně chybí).
Je to vtipné, je to trefné - je skoro až děsivé, s jakou přesností se trefuje do konzumní kultury 90. let a reality 90. let v tehdy nové České republice, jejíž kriminální kauzy jsou dnes notoricky známé a děsí čím dál víc.
A hlavně - je to skvělá zábava!
Lukáš Dubský  70 %
(zadáno: 25.6.2018, počet hodnocení: 957)
+ přínosný / zajímavý komentář
Další Dianiškova zběsilá jízda, tentokrát do 90. let, je plná bláznivé nadsázky a popkulturních odkazů. Čím víc tehdejších (nejen) teenagerovských fenoménů znáte, tím víc si inscenaci užijete. Opět se tu mísí vtipy od těch nejjednodušších až po ty nesmírně chytré. A celkem ostře se tu karikuje i kovbojský kapitalismus, který jsme u nás před lety zažívali. Oproti jiným Dianiškovým kusům (Mlčení bobříků, Jak sbalit ženu 2.0) mi tu ale přeci jen chybí větší přesah. Mladý herecký tým interpretuje hru s nadšením a hlavně divák, který v 90. letech vyrůstal, si tenhle kus určitě užije.
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 23.5.2018, počet hodnocení: 700)
+ přínosný / zajímavý komentář
Pro ty, kdo nezažil dobu pokojů vylepených plakáty do posledních volných míst na zdi a nedělních podvečerů u TV s Beverly Hills 90210, může být inscenace stejně exotický výlet jako pro trojici postav ze zmíněného seriálu do nekompromisně šusťákových devadesátých let naší vlasti, ve které se dařilo Ivanu Jonákovi s účesem Ruuda Gullita se svým proslulým podnikem Discoland Sylvie. Pro nás ostatní, kteří šli s Terezou Pergnerovou poctivě od Esa k Leu, je Dianiškův smrtící koktejl nostalgickou jízdou po časech, kdy se dalo ještě v klidu skákat z Nuselského mostu. Hutnost vtipů a odkazů maximální!
Jan Pařízek  70 %
(zadáno: 15.5.2018, počet hodnocení: 821)
+ přínosný / zajímavý komentář
Vtipná a zábavná, občas trochu zběsilá, jízda do poloviny devadesátých let. Sice to bylo na můj vkus místy, zvláště ke konci, až příliš chaotické a některé momenty byly pro mě jen o tom dostat do hry ještě nějaký další symbol dané doby. Ale zase o těch odkazech na ně to je a většina byla opravdu povedená, často i se slušně vážným či smutným podtextem. K tomu všemu nelze nepochválit skvěle zvolený playlist doprovodných písní, jenž celkové atmosféře hodně pomáhají. Celkově lze říci, že pokud jste vyrůstali na Beverly Hills, pak vás tahle inscenace nemůže nijak zklamat.
Pavel Širmer  80 %  Tip Pavel Širmer
(zadáno: 14.5.2018, počet hodnocení: 1808)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
75%. Talentovaný autor T. Dianiška napsal další povedenou hru, vtipnou a nápaditou (hořkou) komedii. Začíná se v Americe nenásilným parodováním situací někdejšího oblíbeného seriálu. Použití jedné z příhod (té titulní) umožní přesun do české reality 90. let, s níž se hrdinové z jiného světa nemilosrdně střetnou. Do skutečností, na něž by řada politiků a celebrit ráda zapomněla, se tepe s elegantní nadsázkou, ale přesto tvrdě. Herci žánr výtečně rozehrávají a perfektně karikují seriálové hrdiny. Titul se určitě zařadí k úspěšným autorským počinům DpP.
Michal Novák  70 %
(zadáno: 13.5.2018, počet hodnocení: 1090)
+ přínosný / zajímavý komentář
Více než crazy komedie. Autor interpoluje v podstatě jen pár nahodilých, zato všem důvěrně známých motivů z 90. let, aby propojení dalo vzniknout výmluvné výpovědi o době dospívání v euforicky klopotné době. Kalbovci dávají pohledu na naše devadesátky svůj nezaměnitelný styl, založený na ultrasilné nadsázce (která není pro každého). Je zřejmé, že pamětníci (znalci souvislostí) se budou bavit opravdu náramně. Divácky vděčných gagů je navršeno mnoho - tu skvělých, některé už mi přišly nadbytečně doslovné. V nespoutané veselosti nakonec se vyjevila i krylovská skepse.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
(zadáno: 4.3.2018, počet hodnocení: 2928)
+ přínosný / zajímavý komentář
75% T. Dianiška ve své nové hře dokázal s nadsázkou propojit nostalgii po 90. letech, kdy v ČR docházelo k zásadním změnám (přičemž většina z nás má tuto dobu spojenou buď s dětstvím nebo s dospíváním), i s druhou stránkou těchto časů, kdy mnozí z přičinlivců přišli ke značnému majetku apod. ... Přestože se děj odvíjí v šíleném crazy stylu, velice trefně poukazuje na to, jak je jakákoli sebekrásnější myšlenka snadno zneužitelná "ku prospěchu svému". Inscenace je to šílená, vtipná, nabíjející, ale svým způsobem i hodně smutná. Ještě, že se dá na to vše dívat i s takovým nadhledem.
Pavla Haflantová  80 %  Tip Pavla Haflantová
(zadáno: 1.3.2018, počet hodnocení: 344)
+ přínosný / zajímavý komentář
Devadesátky, má srdcovka. Inscenace je originální; když má člověk pocit, že jí dochází dech a není už kde brát, přijde naprosto odlišný pohled na celé téma a zcela nová zásoba narážek a odkazů. A ten závěr? Geniální! Palmoffka má další divácký hit.
Helena Grégrová  80 %  Tip Helena Grégrová
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 1502)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
75 %. Tentokrát se pod F. X. Palbou neřízených tvůrčích střel ocitla naše zlatá dobrá euforická léta devadesátá. A do terče všemožných vzpomínek se mířilo důvtipně, nadsázka fungovala na 90210 procent. :) A těch pubertálních idolů jak na orloji! :) Divácky jsem se zkrátka potěšila a definitivně utvrdila v tom, že zabodneme-li prst do libovolné encyklopedie, tak pak na jakékoli heslo náhoda padne, Tomáš Dianiška a jeho parta ho s originalitou sobě vlastní více než záživně jevištně uchopí.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Novoten  30 %
(zadáno: 1.2.2022, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Dokud se jede jen v trefné parodii na fenomén našeho dětství, je to příjemné odreagování. Ve chvíli, kdy se přepne do Discolandu ale přijde i nadužívání vulgarit a klasický neduh české komedie, tedy "dokud je to sprosté a hodně o sexu, budou se lidi smát". No, to asi budou, viz představení, na kterém jsem byl. Pro mě je to ale znak tvůrčí lenosti a celou druhou polovinu jsem se strašně styděl, na co že se to mám dívat.
Franz.K  100 %
(zadáno: 2.7.2021, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Velká zábava!
Jerman  70 %
(zadáno: 21.3.2020, počet hodnocení: 94)
přínosný / zajímavý komentář
Crazy komedie, kde se z amerického televizního kultovního seriálu přeneseme do bujarých českých devadesátek se všemi z dnešního pohledu komickými reáliemi probouzejícího se světa necenzurovaného show businessu. Dianiška opět osvědčil svůji vyjimečnou vlohu pro nadsázku a napsal na danou epochu trefnou komickou parodii, dovolující hercům, aby se na scéně v pravém slova snyslu vyřádili. Idealní podívaná pro Ty, kteří byli v době sametu mladí a dnes jsou pamětníky.
Janinka123  80 %
(zadáno: 31.1.2020, počet hodnocení: 125)
přínosný / zajímavý komentář
75%
Plšík  70 %
(zadáno: 8.1.2020, počet hodnocení: 661)
přínosný / zajímavý komentář
75%
Monday  90 %
(zadáno: 16.12.2019, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Pecka!!! Nechcete si o tom promluvit?
Ales04  60 %
(zadáno: 17.11.2019, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Bylo to vtipný, ale občas to bylo až moc přehnané.
Dawson321  80 %
(zadáno: 16.11.2019, počet hodnocení: 99)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace je opravdu velký úlet. Ovšem úžasně reflektuje celé devadesátky a neopomíná takové milníky jako zrod (a převzetí) TV Nova, Discoland, popularitu boybandů, vzestup drog atd.
Inscenace má dvě části - první je čistou parodií na populární BH 90210. V druhé části se přeneseme do devadesátek v Česku, kde se setkáme třeba i s Karlem Gottem platící se prostitutky či Terkou Pergnerovou válející se v bílém prášku.
Za celou hodinu a půl jsem se ani na chvilku nenudil a inscenaci hodnotím jako nadprůměrnou.
JaNaD  80 %
(zadáno: 15.11.2019, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
75%. Hra má spád, obdivuhodná je i souhra a taneční kreace všech herců. V první části připomínající oblíbený seriál jsme se opravdu bavili, druhá část byla podstatně vulgárnější a některý humor byl dost na hraně (scéna s Karlem Gottem). Dík za to, že jsme se mohli vrátit do studentských let a zároveň si i připomenout už trochu pozapomenuté kauzy svého mládí. Jen si moc nedokážu představit, jestli to pochopí generace pod 30.
Honza1  80 %
(zadáno: 29.9.2019, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Úlet, sranda, retro-parodie především pro ty, kteří devadesátky zažili a na seriálu BH 90210 vyrostli. Něco se povedlo víc, něco míň (v české části), ale celkově to pro mě splnilo očekávání. A to bylo: dobře se bavit. A na hercích bylo znát, že je to taky baví a tenhle odvaz si užívají.
R.JELEN.21  50 %
(zadáno: 19.9.2019, počet hodnocení: 185)
přínosný / zajímavý komentář
Tohle představení je úlet ve všech směrech, kterým to slovo chápat. Předně říkám, že to nesedne všem a lidem mého věku ještě méně než těm co žili v divokých devadesátkách. Ano jde hodně na jednoduchý humor, takže čekat vysokou kulturní hodnotu je marné. Zdárně to paroduje všechna ta klišé z té doby (Jonák, ledvinka, boybandy, ty děsně kýčovitý klipy a sexy pohyby, ty seriály o životě americké zlaté mládeže, český filmy té doby, ...). Viděla jsem i Kanibalky v Rokoku a je to něco podobného, bavilo mě svým způsobem oboje ale znovu to vidět nepotřebuji.
Kačka  30 %
(zadáno: 16.9.2019, počet hodnocení: 16)
přínosný / zajímavý komentář
Zbytečně vulgární, děj nazajímavý, vtipy jednoduché a laciné (postavené jen na hláškách ze seriálu a dobovém oblečení) - představení mě zklamalo.
Alcha  70 %
(zadáno: 13.9.2019, počet hodnocení: 127)
přínosný / zajímavý komentář
To bylo moje dětství a počátek puberty. Dokonale vládnuté napodobení Beverly high 90210 (včetně pohybů seriálových hrdinů), pojetí českých devadesátek bylo tedy dost hororové, ale vlastně pravdivé, bohužel. Pokud k této inscenaci bude divák přistupovat jen jako k zábavě a s určitou nostalgií, užije si to. Styl Tomáše Dianišky mám ráda, protože i když jeho hry jsou někdy dost za hranou , mají hlavu a patu a snaží se mít i myšlenku. Jediné co mi vadilo byla až moc přehnaná vulgarita, správně použitý hrubší výraz mi nevadí, ale čeho je moc, toho je příliš.
Barka  100 %
(zadáno: 19.6.2019, počet hodnocení: 281)
přínosný / zajímavý komentář
Já prostě nemůžu dát míň, tohle je skvělej úlet. Tvůrci do inscenace nacpali fakt snad úplně všechno, co si člověk s devadesátkami spojí a divák se královsky baví... tedy aspoň ten, který devadesátky a BHáčko pamatuje. Robert Mikluš na Hrad! Nicméně, abych jen nechválila, myslím si, že první půlka hry, odehrávající se v BH, by mohla být kratší. Parodie na seriál je dobrá, ale je to takové furt stejné a jako předehra ke druhé půlce (tak to tedy aspoň já vnímám) zbytečně natahované.
MikulaF  50 %
(zadáno: 14.6.2019, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
Takový scénky pro spolužáky ze zš na večírek po 20. letech. Nic pro jiné ročníky. Nic moc pro ty, co víc zajímalo, jak se cítí Kurt, než jestli Donna odmaturuje. A pak pár, celkem dobrých, vzpomínek na Wind of change - follow to Prague se Třema sestrama. Každopádně doufám, že zpátky do Moskvy nepojedem.
Jackmartas  70 %
(zadáno: 8.6.2019, počet hodnocení: 70)
přínosný / zajímavý komentář
Pro vsechny, kteri zrali serial Beverly Hills 90210. Dokonce uvidite i 90 v cechach. Predstaveni si uzizijete a zasmejete se.
Ester_L  20 %
(zadáno: 2.6.2019, počet hodnocení: 107)
přínosný / zajímavý komentář
Není to první věc, co jsem od Palm OFFky viděla a tahle tedy nejslabší. Vtipné scénky, dobrý nápad, ale jinak dost o ničem.
Anna NNN  50 %
(zadáno: 27.4.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Možná až příliš nenáročná komedie z naší popkulturní historie.
Morbo  60 %
(zadáno: 24.4.2019, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Před představením jsme z nostalgie vyžahli dvě houby, takže nám to pak připadalo zábavnější, než to asi reálně zábavné je. Je to řachanda, ale vlastně hodně plytká. Myslím, že to muselo líp fungovat v menším prostoru, po "přesazení" na hlavní scénu je to trochu utopené. Seriálový rozjezd super, s přesunem do Čech tomu místy dost docházel dech. Ale donutilo mě to jít se pak na vlastní oči přesvědčit, co vlastně zbylo ze slavnýho Discolandu Sylvie (opuštěná ruina).
Michkyse  70 %
(zadáno: 7.4.2019, počet hodnocení: 100)
přínosný / zajímavý komentář
První část (parodie na samotný seriál BH90210) vynikající, po přesunu tří hlavních hrdinů do Čech 'zlatých' devadesátek už o něco slabší úroveň...
Heda  40 %
(zadáno: 28.3.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Parodie seriálu je trošku "laciné" téma, nicméně i tak je to ta nejzábavnější část večera. Když se postavy dostanou do Čech, představení začne váznout (viděno na velké scéně). Jakoby tato druhá část byla jen sledem gagů (a dílčích parodií) bez nějaké tmelící myšlenky.
Freebird  10 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Dílko určené milovníkům Beverly Hills 90210. Tohle je bohužel jen slepenina scének a spousta laciného humoru. Jednoznačně palec dolů.
Nedávám 0% jenom kvůli hercům.
Vladimír Rogalewicz  90 %
(zadáno: 12.12.2018, počet hodnocení: 706)
přínosný / zajímavý komentář
Viz hodnocení Pavla Širmera nebo Heleny Grégrové.
Už jsme na dobu devadesátých let ochotně zapomněli a největší přínos této inscenace je, že nám tehdejší nelichotivou situaci trefně připomíná.
Halirova.jana  40 %
(zadáno: 14.11.2018, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
Pardon, nebyl to můj šálek kávy
Vaklav  60 %
(zadáno: 2.11.2018, počet hodnocení: 261)
přínosný / zajímavý komentář
64,99% - Viz hodnocení Eviika, proč bych se dál namáhal, prostě jen souhlasím.
Eviik  60 %
(zadáno: 26.10.2018, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
65 % Zajímavý nápad a velmi slibný začátek, kdy jsem se opravdu upřímně bavila. Škoda, že v druhé polovině už inscenaci trochu dochází dech a možná trochu zbytečně se tam tvůrci snažili nacpat co nejvíce postav z českého prostředí 90.let. Každopádně jako oddechovka po náročném dni hra funguje skvěle.
Michal1982  60 %
(zadáno: 6.9.2018, počet hodnocení: 107)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě taková crazy cesta časem do minulosti. Dám ti radu: Nejezdi do České republiky na odvykačku...a nepij houbu s medvědem...Hlubší zamyšlení netřeba...
Koeman2  50 %
(zadáno: 25.6.2018, počet hodnocení: 155)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Parodie na 90. léta na všechny ikonické postavy a věci té doby aneb když se Donna, Andrea a Brendon objeví v České republice v Discolandu Sylvie u Ivana Jonáka. Šílené až crazy, ale v dnešní době už hodně vyčpělé a bezobsažné. A to jsem devadesátky sám prožil.
Klistatko  90 %
(zadáno: 21.5.2018, počet hodnocení: 32)
přínosný / zajímavý komentář
Oddechove zabavne predstaveni. Pro priblizne tricatniky.Presunula jsem se do komicky smutnych devadesatek a uzila jsem si proste "pubertalni"humor. Skoda ze si nepamatuji skoro zadne hlasky.
Suzana  60 %
(zadáno: 14.5.2018, počet hodnocení: 303)
přínosný / zajímavý komentář
65%
Michvon  80 %
(zadáno: 11.5.2018, počet hodnocení: 193)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Na BH 920 10 jsem vyrůstala. Prahu 90. let mám pod kůží.
Bylo to megavtipné, trefné a přesné. Chytrý humor miluju. A Mikluš jako Jonák, to nemělo chybu. Obecně všichni herci si to užívají. Super zážitek.
Marsed  70 %
(zadáno: 12.3.2018, počet hodnocení: 155)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi živá, svěží komedie, která vylíčila devadesátky svérázným způsobem. Určitě doporučuji, nudit se nebudete.
Kutikk  70 %
(zadáno: 28.5.2022, počet hodnocení: 15)
Moonek  70 %
(zadáno: 23.5.2022, počet hodnocení: 94)
LavinieCamui  80 %
(zadáno: 16.3.2022, počet hodnocení: 584)
LuKrej  40 %
(zadáno: 26.2.2022, počet hodnocení: 68)
Kjama  90 %
(zadáno: 5.2.2022, počet hodnocení: 105)
Kytina  70 %
(zadáno: 31.1.2022, počet hodnocení: 164)
Amelieboricka  40 %
(zadáno: 1.12.2021, počet hodnocení: 44)
Tvidatko  80 %
(zadáno: 22.10.2021, počet hodnocení: 51)
Ichabod  70 %
(zadáno: 11.10.2021, počet hodnocení: 7)
Nikoss  80 %
(zadáno: 2.10.2021, počet hodnocení: 93)
Katkrau  60 %
(zadáno: 20.9.2021, počet hodnocení: 46)
Lukáš B.  60 %
(zadáno: 4.8.2021, počet hodnocení: 14)
Pop  50 %
(zadáno: 15.7.2021, počet hodnocení: 74)
Pasika  70 %
(zadáno: 16.6.2021, počet hodnocení: 24)
Te_rez  70 %
(zadáno: 10.10.2020, počet hodnocení: 24)
Anca.rambo  100 %
(zadáno: 8.4.2020, počet hodnocení: 93)
Suchdolak  70 %
(zadáno: 28.3.2020, počet hodnocení: 12)
Kosan  90 %
(zadáno: 25.2.2020, počet hodnocení: 217)
Dajcik  90 %
(zadáno: 25.2.2020, počet hodnocení: 230)
Sluha  70 %
(zadáno: 20.2.2020, počet hodnocení: 197)
1521993  70 %
(zadáno: 13.2.2020, počet hodnocení: 7)
Alienable  100 %
(zadáno: 10.2.2020, počet hodnocení: 24)
Ba-jo  60 %
(zadáno: 6.2.2020, počet hodnocení: 227)
Lucas  70 %
(zadáno: 25.1.2020, počet hodnocení: 34)
House Pachodi  70 %
(zadáno: 23.1.2020, počet hodnocení: 57)
Michaela70  50 %
(zadáno: 15.11.2019, počet hodnocení: 37)
Salik  100 %
(zadáno: 14.11.2019, počet hodnocení: 8)
Mikulin  60 %
(zadáno: 16.10.2019, počet hodnocení: 70)
Dovemummy-Alena S.  80 %
(zadáno: 15.10.2019, počet hodnocení: 151)
Terezak  70 %
(zadáno: 30.6.2019, počet hodnocení: 63)
Ferouser  90 %
(zadáno: 14.6.2019, počet hodnocení: 17)
Terez  80 %
(zadáno: 9.6.2019, počet hodnocení: 99)
Axioma  80 %
(zadáno: 9.6.2019, počet hodnocení: 70)
Rivah  80 %
(zadáno: 5.6.2019, počet hodnocení: 259)
Kamma  60 %
(zadáno: 30.5.2019, počet hodnocení: 57)
Bigboy MN  80 %
(zadáno: 29.5.2019, počet hodnocení: 30)
HawkeyeSaw  70 %
(zadáno: 25.5.2019, počet hodnocení: 194)
Frank Shelley  50 %
(zadáno: 24.4.2019, počet hodnocení: 42)
Xcepek  80 %
(zadáno: 14.4.2019, počet hodnocení: 610)
Xjane  80 %
(zadáno: 10.4.2019, počet hodnocení: 21)
Petr-sima  80 %
(zadáno: 6.4.2019, počet hodnocení: 86)
Unionboy  80 %
(zadáno: 6.4.2019, počet hodnocení: 315)
Graiv  70 %
(zadáno: 4.4.2019, počet hodnocení: 114)
Makronka123  70 %
(zadáno: 29.3.2019, počet hodnocení: 42)
Tintera.v  80 %
(zadáno: 8.3.2019, počet hodnocení: 79)
Babitch  70 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 48)
Piretro  40 %
(zadáno: 12.12.2018, počet hodnocení: 36)
Marcela  60 %
(zadáno: 13.11.2018, počet hodnocení: 410)
Tarbík  80 %
(zadáno: 22.10.2018, počet hodnocení: 140)
Marťus  90 %
(zadáno: 22.10.2018, počet hodnocení: 103)
Pavel.Tomas  80 %
(zadáno: 18.6.2018, počet hodnocení: 137)
Lumca  90 %
(zadáno: 16.5.2018, počet hodnocení: 339)
Coward  80 %
(zadáno: 14.5.2018, počet hodnocení: 248)
Klob  70 %
(zadáno: 17.3.2018, počet hodnocení: 128)
Pančelka  80 %
(zadáno: 27.2.2022, počet hodnocení: 3)
Tomas.bajus@gmx.com  90 %
(zadáno: 25.9.2020, počet hodnocení: 4)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.