Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]

Pusťte Donnu k maturitě!

Premiéra: 28.2.2018 | 1:35x
Původně uváděno ve Studiu PalmOFF (na malé scéně).
S použitím postav a motivů seriálu „Beverly Hills 90210“, v textu použity úryvky z her Antona Pavloviče Čechova „Tři sestry“ a „Strýček Váňa“ v překladu Leoše Suchařípy. Dramaturgie: Ladislav Stýblo. Výprava: Lenka Odvárková. Režie: kol.
„Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko. Kdy jsme všichni toužili chodit na West Beverly high. Kdy jsme trsali na Spice girls. Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů...“
14!    
Divadlo pod Palmovkou
Hodnocení inscenace
Redakce
75 %
Uživatelé
68 %
náš tip
Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Landa, Pavla Haflantová, Helena Grégrová
681221000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
28.9.So19:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (131)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  80 %  Tip Jiří Koula
31.12.2018 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
Jasné must see pro každého, kdo sledoval Beverly Hills 90210. A též pro každého, kdo už byl v té době o pár let starší, ale žil tu. Propojení seriálového světa s českou realitou "devadesátek" je prostě trefa do černého!
Iva Bryndová  70 %
21.12.2018 | 578 hodnocení
+ souhlasím
75% (tahle hodnota mi tu hodně chybí).
Je to vtipné, je to trefné - je skoro až děsivé, s jakou přesností se trefuje do konzumní kultury 90. let a reality 90. let v tehdy nové České republice, jejíž kriminální kauzy jsou dnes notoricky známé a děsí čím dál víc.
A hlavně - je to skvělá zábava!
Lukáš Dubský  70 %
25.6.2018 | 1165 hodnocení
+ souhlasím
Další Dianiškova zběsilá jízda, tentokrát do 90. let, je plná bláznivé nadsázky a popkulturních odkazů. Čím víc tehdejších (nejen) teenagerovských fenoménů znáte, tím víc si inscenaci užijete. Opět se tu mísí vtipy od těch nejjednodušších až po ty nesmírně chytré. A celkem ostře se tu karikuje i kovbojský kapitalismus, který jsme u nás před lety zažívali. Oproti jiným Dianiškovým kusům (Mlčení bobříků, Jak sbalit ženu 2.0) mi tu ale přeci jen chybí větší přesah. Mladý herecký tým interpretuje hru s nadšením a hlavně divák, který v 90. letech vyrůstal, si tenhle kus určitě užije.
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
23.5.2018 | 742 hodnocení
+ souhlasím
Pro ty, kdo nezažil dobu pokojů vylepených plakáty do posledních volných míst na zdi a nedělních podvečerů u TV s Beverly Hills 90210, může být inscenace stejně exotický výlet jako pro trojici postav ze zmíněného seriálu do nekompromisně šusťákových devadesátých let naší vlasti, ve které se dařilo Ivanu Jonákovi s účesem Ruuda Gullita se svým proslulým podnikem Discoland Sylvie. Pro nás ostatní, kteří šli s Terezou Pergnerovou poctivě od Esa k Leu, je Dianiškův smrtící koktejl nostalgickou jízdou po časech, kdy se dalo ještě v klidu skákat z Nuselského mostu. Hutnost vtipů a odkazů maximální!
Jan Pařízek  70 %
15.5.2018 | 914 hodnocení
+ souhlasím
Vtipná a zábavná, občas trochu zběsilá, jízda do poloviny devadesátých let. Sice to bylo na můj vkus místy, zvláště ke konci, až příliš chaotické a některé momenty byly pro mě jen o tom dostat do hry ještě nějaký další symbol dané doby. Ale zase o těch odkazech na ně to je a většina byla opravdu povedená, často i se slušně vážným či smutným podtextem. K tomu všemu nelze nepochválit skvěle zvolený playlist doprovodných písní, jenž celkové atmosféře hodně pomáhají. Celkově lze říci, že pokud jste vyrůstali na Beverly Hills, pak vás tahle inscenace nemůže nijak zklamat.
Pavel Širmer  80 %  Tip Pavel Širmer
14.5.2018 | 2036 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
75%. Talentovaný autor T. Dianiška napsal další povedenou hru, vtipnou a nápaditou (hořkou) komedii. Začíná se v Americe nenásilným parodováním situací někdejšího oblíbeného seriálu. Použití jedné z příhod (té titulní) umožní přesun do české reality 90. let, s níž se hrdinové z jiného světa nemilosrdně střetnou. Do skutečností, na něž by řada politiků a celebrit ráda zapomněla, se tepe s elegantní nadsázkou, ale přesto tvrdě. Herci žánr výtečně rozehrávají a perfektně karikují seriálové hrdiny. Titul se určitě zařadí k úspěšným autorským počinům DpP.
Michal Novák  70 %
13.5.2018 | 1159 hodnocení
+ souhlasím
Více než crazy komedie. Autor interpoluje v podstatě jen pár nahodilých, zato všem důvěrně známých motivů z 90. let, aby propojení dalo vzniknout výmluvné výpovědi o době dospívání v euforicky klopotné době. Kalbovci dávají pohledu na naše devadesátky svůj nezaměnitelný styl, založený na ultrasilné nadsázce (která není pro každého). Je zřejmé, že pamětníci (znalci souvislostí) se budou bavit opravdu náramně. Divácky vděčných gagů je navršeno mnoho - tu skvělých, některé už mi přišly nadbytečně doslovné. V nespoutané veselosti nakonec se vyjevila i krylovská skepse.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
4.3.2018 | 3032 hodnocení
+ souhlasím
75% T. Dianiška ve své nové hře dokázal s nadsázkou propojit nostalgii po 90. letech, kdy v ČR docházelo k zásadním změnám (přičemž většina z nás má tuto dobu spojenou buď s dětstvím nebo s dospíváním), i s druhou stránkou těchto časů, kdy mnozí z přičinlivců přišli ke značnému majetku apod. ... Přestože se děj odvíjí v šíleném crazy stylu, velice trefně poukazuje na to, jak je jakákoli sebekrásnější myšlenka snadno zneužitelná "ku prospěchu svému". Inscenace je to šílená, vtipná, nabíjející, ale svým způsobem i hodně smutná. Ještě, že se dá na to vše dívat i s takovým nadhledem.
Pavla Haflantová  80 %  Tip Pavla Haflantová
1.3.2018 | 356 hodnocení
+ souhlasím
Devadesátky, má srdcovka. Inscenace je originální; když má člověk pocit, že jí dochází dech a není už kde brát, přijde naprosto odlišný pohled na celé téma a zcela nová zásoba narážek a odkazů. A ten závěr? Geniální! Palmoffka má další divácký hit.
Helena Grégrová  80 %  Tip Helena Grégrová
28.2.2018 | 1688 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
75 %. Tentokrát se pod F. X. Palbou neřízených tvůrčích střel ocitla naše zlatá dobrá euforická léta devadesátá. A do terče všemožných vzpomínek se mířilo důvtipně, nadsázka fungovala na 90210 procent. :) A těch pubertálních idolů jak na orloji! :) Divácky jsem se zkrátka potěšila a definitivně utvrdila v tom, že zabodneme-li prst do libovolné encyklopedie, tak pak na jakékoli heslo náhoda padne, Tomáš Dianiška a jeho parta ho s originalitou sobě vlastní více než záživně jevištně uchopí.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Ela B.  90 %
27.6.2024 | 13 hodnocení
+ souhlasím
Opravdu velmi vtipné a povedené ! Od srdce jsme se nasmáli.. navíc vtipné srovnání prostředí 90let v Kalifornii a u nás..
Amalthea  40 %
26.2.2024 | 43 hodnocení
+ souhlasím
Bohužel zklamání. Z mého pohledu změť na sebe prilis nenavazujicich scén. Dynamika hr: Misto aby postupne gradovala, tak to byl postupný sešup. Prvni polovina hry -zájem, od druhé poloviny to šlo rapidne dolů a konec už jsem skoro nevnimala :(
Petaz  90 %
23.2.2024 | 104 hodnocení
+ souhlasím
85%
Barcee  60 %
16.2.2024 | 22 hodnocení
+ souhlasím
Divadlo pod Palmovkou zamířilo k mladší generaci diváku, bylo zajímavé se pozastavit nad tím, že opravdu myšlenka splnila účel a generace diváku v divadle omládla, nicméně situační humor a zpracování nebylo vždy zvládnuté, oceňuji nápad a myšlenku, myslím, že více detailů jak scénických, tak ve scénáři by mohlo být upravené lépe. Inscenaci hodnotím průměrně.
Pastelka  100 %
2.1.2024 | 90 hodnocení
+ souhlasím
Tak tohle byla jízda, zase jsem byla o dvacetpět let mladší a užívala si ta tehdejší klišé, muziku, módu i mluvu. Dianiška je prostě Bůh!
Varan  70 %
21.11.2023 | 118 hodnocení
+ souhlasím
Hodně velký úlet a bizár, který určitě není pro každého. Svědčí o tom zděšené výrazy staršího páru sedícího vedle nás, asi lístky dostali jako dárek od svých zlomyslných dětí. Navíc se hraje bez přestávky, takže odpadá možnost se během ní nenápadně vytratit z divadla. Našly by se velice silné momenty, ale i místa, kde to poměrně drhlo. Jako celek to ale funguje jako překvapivě dobrá retrospektiva na 90. léta.
Heroinaction  80 %
10.11.2023 | 27 hodnocení
+ souhlasím
Viděno: 29. prosince 2022

Chtěl jsem na závěr roku vidět něco lehčího a to se mi splnilo se vším všudy. 90. léta jsou moje dětství, což trochu snižuje chuť hledat chyby. I přesto, že u mě vždy vedlo Melrose Place spíš než BH 90210 jsem byl z množství popkulturních narážek nadšený. Herecky kompaktní, působilo to, že si to celou dobu užívá jeviště i téměř celé hlediště. V publiku i několik diváků ze starší generace, kteří byli na konci trochu rozpačití (čti "zhnusení"). Nedivím se, ale já se bavil.
TerJan  80 %
1.11.2023 | 54 hodnocení
+ souhlasím
Pure devadesátky. Vzpomeňte si na cokoli z té doby - Dianiška to tam napsal :) Lehký styl, rozumná stopáž, humor na hraně, ale ne za ní. Tahle hra souboru fakt šlape. /na základě představení 30.10.2023; viděno podruhé/
Pandík  50 %
1.5.2023 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Čekala jsem příjemnou komedii, dostala jsem ale těžký bizár, který se musí brát hodně s nadsázkou, aby nerozčilovala jeho nelogičnost, nesmyslnost a tragičnost. K pochopení je nezbytně nutné znát seriál Beverly Hills 90210, události na české kriminální scéně 90. let a osobnosti (zejména podsvětí) té doby. Ostatním, těm, kdo éru neprožili, nebyli dostatečně mladí a Praha jim v té době nepřišla jako město zločinu, hra moc zábavná připadat nebude. Humor byl často převzat z internetu, extrémně vulgární nebo přímo nevkusný. Oceňuji ale nadšení herců, scénu, kostýmy a snahu zakomponovat tolik gagů a předmětů z devadesátek, kolik se jen dalo. (více v článku na blogu)
Rejpalka  80 %
25.2.2023 | 213 hodnocení
+ souhlasím
Po delší době činohra, ale skvělá. Smála jsem se téměř celé představení. Nelze popsat, musí se vidět. Robert Mikluš jako Ivan Jonák je top.
Janina.divak  0 %
30.12.2022 | 13 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Velké zklamání, hra trapná, ukřičená, vulgární, herci přehrávali. Když se děj přesunul z Beverly, tak jsem stále věřila, že to přijde. Ale devadesátky podle autora to byl jen Jonák, jeho vraždy, drogy a prostitutky...a do toho spousta vulgarismů, což některé diváky přivádělo k výbuchům smichu. Děj se v podstatě jinam neposouval. A když s Jonákem provázali Karla Gotta, kterého v Discolandu usmrtili??, tak to už mi bylo moc smutno z toho, jak pokleslá úroveň se divákům nabízí. Představení bylo bez přestávky, kdyby zařazena byla, utekli bychom hned.
Lukrecie  70 %
16.9.2022 | 76 hodnocení
+ souhlasím
75% hra je rozdělena do 2 částí, ta česká je mnohem drsnější a syrovější. "Musí se žít dál."
Novoten  30 %
1.2.2022 | 23 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Dokud se jede jen v trefné parodii na fenomén našeho dětství, je to příjemné odreagování. Ve chvíli, kdy se přepne do Discolandu ale přijde i nadužívání vulgarit a klasický neduh české komedie, tedy "dokud je to sprosté a hodně o sexu, budou se lidi smát". No, to asi budou, viz představení, na kterém jsem byl. Pro mě je to ale znak tvůrčí lenosti a celou druhou polovinu jsem se strašně styděl, na co že se to mám dívat.
Franz.K  100 %
2.7.2021 | 43 hodnocení
+ souhlasím
Velká zábava!
Jerman  70 %
21.3.2020 | 130 hodnocení
+ souhlasím
Crazy komedie, kde se z amerického televizního kultovního seriálu přeneseme do bujarých českých devadesátek se všemi z dnešního pohledu komickými reáliemi probouzejícího se světa necenzurovaného show businessu. Dianiška opět osvědčil svůji vyjimečnou vlohu pro nadsázku a napsal na danou epochu trefnou komickou parodii, dovolující hercům, aby se na scéně v pravém slova snyslu vyřádili. Idealní podívaná pro Ty, kteří byli v době sametu mladí a dnes jsou pamětníky.
Janinka123  80 %
31.1.2020 | 166 hodnocení
+ souhlasím
75%
Plšík  70 %
8.1.2020 | 782 hodnocení
+ souhlasím
75%
Monday  90 %
16.12.2019 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Pecka!!! Nechcete si o tom promluvit?
Ales04  60 %
17.11.2019 | 31 hodnocení
+ souhlasím
Bylo to vtipný, ale občas to bylo až moc přehnané.
Dawson321  80 %
16.11.2019 | 130 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace je opravdu velký úlet. Ovšem úžasně reflektuje celé devadesátky a neopomíná takové milníky jako zrod (a převzetí) TV Nova, Discoland, popularitu boybandů, vzestup drog atd.
Inscenace má dvě části - první je čistou parodií na populární BH 90210. V druhé části se přeneseme do devadesátek v Česku, kde se setkáme třeba i s Karlem Gottem platící se prostitutky či Terkou Pergnerovou válející se v bílém prášku.
Za celou hodinu a půl jsem se ani na chvilku nenudil a inscenaci hodnotím jako nadprůměrnou.
JaNaD  80 %
15.11.2019 | 76 hodnocení
+ souhlasím
75%. Hra má spád, obdivuhodná je i souhra a taneční kreace všech herců. V první části připomínající oblíbený seriál jsme se opravdu bavili, druhá část byla podstatně vulgárnější a některý humor byl dost na hraně (scéna s Karlem Gottem). Dík za to, že jsme se mohli vrátit do studentských let a zároveň si i připomenout už trochu pozapomenuté kauzy svého mládí. Jen si moc nedokážu představit, jestli to pochopí generace pod 30.
Honza1  80 %
29.9.2019 | 84 hodnocení
+ souhlasím
Úlet, sranda, retro-parodie především pro ty, kteří devadesátky zažili a na seriálu BH 90210 vyrostli. Něco se povedlo víc, něco míň (v české části), ale celkově to pro mě splnilo očekávání. A to bylo: dobře se bavit. A na hercích bylo znát, že je to taky baví a tenhle odvaz si užívají.
R.JELEN.21  50 %
19.9.2019 | 251 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Tohle představení je úlet ve všech směrech, kterým to slovo chápat. Předně říkám, že to nesedne všem a lidem mého věku ještě méně než těm co žili v divokých devadesátkách. Ano jde hodně na jednoduchý humor, takže čekat vysokou kulturní hodnotu je marné. Zdárně to paroduje všechna ta klišé z té doby (Jonák, ledvinka, boybandy, ty děsně kýčovitý klipy a sexy pohyby, ty seriály o životě americké zlaté mládeže, český filmy té doby, ...). Viděla jsem i Kanibalky v Rokoku a je to něco podobného, bavilo mě svým způsobem oboje ale znovu to vidět nepotřebuji.
Kačka  30 %
16.9.2019 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Zbytečně vulgární, děj nazajímavý, vtipy jednoduché a laciné (postavené jen na hláškách ze seriálu a dobovém oblečení) - představení mě zklamalo.
Alcha  70 %
13.9.2019 | 130 hodnocení
+ souhlasím
To bylo moje dětství a počátek puberty. Dokonale vládnuté napodobení Beverly high 90210 (včetně pohybů seriálových hrdinů), pojetí českých devadesátek bylo tedy dost hororové, ale vlastně pravdivé, bohužel. Pokud k této inscenaci bude divák přistupovat jen jako k zábavě a s určitou nostalgií, užije si to. Styl Tomáše Dianišky mám ráda, protože i když jeho hry jsou někdy dost za hranou , mají hlavu a patu a snaží se mít i myšlenku. Jediné co mi vadilo byla až moc přehnaná vulgarita, správně použitý hrubší výraz mi nevadí, ale čeho je moc, toho je příliš.
Barka  100 %
19.6.2019 | 296 hodnocení
+ souhlasím
Já prostě nemůžu dát míň, tohle je skvělej úlet. Tvůrci do inscenace nacpali fakt snad úplně všechno, co si člověk s devadesátkami spojí a divák se královsky baví... tedy aspoň ten, který devadesátky a BHáčko pamatuje. Robert Mikluš na Hrad! Nicméně, abych jen nechválila, myslím si, že první půlka hry, odehrávající se v BH, by mohla být kratší. Parodie na seriál je dobrá, ale je to takové furt stejné a jako předehra ke druhé půlce (tak to tedy aspoň já vnímám) zbytečně natahované.
MikulaF  50 %
14.6.2019 | 55 hodnocení
+ souhlasím
Takový scénky pro spolužáky ze zš na večírek po 20. letech. Nic pro jiné ročníky. Nic moc pro ty, co víc zajímalo, jak se cítí Kurt, než jestli Donna odmaturuje. A pak pár, celkem dobrých, vzpomínek na Wind of change - follow to Prague se Třema sestrama. Každopádně doufám, že zpátky do Moskvy nepojedem.
Jackmartas  70 %
8.6.2019 | 121 hodnocení
+ souhlasím
Pro vsechny, kteri zrali serial Beverly Hills 90210. Dokonce uvidite i 90 v cechach. Predstaveni si uzizijete a zasmejete se.
Ester_L  20 %
2.6.2019 | 127 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Není to první věc, co jsem od Palm OFFky viděla a tahle tedy nejslabší. Vtipné scénky, dobrý nápad, ale jinak dost o ničem.
Anna NNN  50 %
27.4.2019 | 8 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Možná až příliš nenáročná komedie z naší popkulturní historie.
Morbo  60 %
24.4.2019 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Před představením jsme z nostalgie vyžahli dvě houby, takže nám to pak připadalo zábavnější, než to asi reálně zábavné je. Je to řachanda, ale vlastně hodně plytká. Myslím, že to muselo líp fungovat v menším prostoru, po "přesazení" na hlavní scénu je to trochu utopené. Seriálový rozjezd super, s přesunem do Čech tomu místy dost docházel dech. Ale donutilo mě to jít se pak na vlastní oči přesvědčit, co vlastně zbylo ze slavnýho Discolandu Sylvie (opuštěná ruina).
Michkyse  70 %
7.4.2019 | 100 hodnocení
+ souhlasím
První část (parodie na samotný seriál BH90210) vynikající, po přesunu tří hlavních hrdinů do Čech 'zlatých' devadesátek už o něco slabší úroveň...
Heda  40 %
28.3.2019 | 25 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Parodie seriálu je trošku "laciné" téma, nicméně i tak je to ta nejzábavnější část večera. Když se postavy dostanou do Čech, představení začne váznout (viděno na velké scéně). Jakoby tato druhá část byla jen sledem gagů (a dílčích parodií) bez nějaké tmelící myšlenky.
Freebird  20 %
27.2.2019 | 82 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Tohle je bohužel jen slepenina scének a spousta laciného humoru.
Vladimír Rogalewicz  90 %
12.12.2018 | 812 hodnocení
+ souhlasím
Viz hodnocení Pavla Širmera nebo Heleny Grégrové.
Už jsme na dobu devadesátých let ochotně zapomněli a největší přínos této inscenace je, že nám tehdejší nelichotivou situaci trefně připomíná.
Jana Quispe Siles   40 %
14.11.2018 | 76 hodnocení
+ souhlasím
Pardon, nebyl to můj šálek kávy
Vaklav  60 %
2.11.2018 | 278 hodnocení
+ souhlasím
64,99% - Viz hodnocení Eviika, proč bych se dál namáhal, prostě jen souhlasím.
Eviik  60 %
26.10.2018 | 289 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
65 % Zajímavý nápad a velmi slibný začátek, kdy jsem se opravdu upřímně bavila. Škoda, že v druhé polovině už inscenaci trochu dochází dech a možná trochu zbytečně se tam tvůrci snažili nacpat co nejvíce postav z českého prostředí 90.let. Každopádně jako oddechovka po náročném dni hra funguje skvěle.
Michal1982  60 %
6.9.2018 | 167 hodnocení
+ souhlasím
Pro mě taková crazy cesta časem do minulosti. Dám ti radu: Nejezdi do České republiky na odvykačku...a nepij houbu s medvědem...Hlubší zamyšlení netřeba...
Koeman2  50 %
25.6.2018 | 185 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Parodie na 90. léta na všechny ikonické postavy a věci té doby aneb když se Donna, Andrea a Brendon objeví v České republice v Discolandu Sylvie u Ivana Jonáka. Šílené až crazy, ale v dnešní době už hodně vyčpělé a bezobsažné. A to jsem devadesátky sám prožil.
Klistatko  90 %
21.5.2018 | 32 hodnocení
+ souhlasím
Oddechove zabavne predstaveni. Pro priblizne tricatniky.Presunula jsem se do komicky smutnych devadesatek a uzila jsem si proste "pubertalni"humor. Skoda ze si nepamatuji skoro zadne hlasky.
Suzana  60 %
14.5.2018 | 343 hodnocení
+ souhlasím
65%
Michvon  80 %
11.5.2018 | 195 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Na BH 920 10 jsem vyrůstala. Prahu 90. let mám pod kůží.
Bylo to megavtipné, trefné a přesné. Chytrý humor miluju. A Mikluš jako Jonák, to nemělo chybu. Obecně všichni herci si to užívají. Super zážitek.
Marsed  70 %
12.3.2018 | 161 hodnocení
+ souhlasím
Velmi živá, svěží komedie, která vylíčila devadesátky svérázným způsobem. Určitě doporučuji, nudit se nebudete.
Divadelní nadšenkyně  50 %
29.1.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Měla jsem díky kladným recenzím velké očekávání, které bohužel zůstalo nenaplněné. Zpočátku slušný rozjezd a až do bizarního extrému vyhnaná parodie teenage seriálu z 90.let, což by slibovalo očekávaný zážitek, nicméně po přesunutí děje do Čech a snaze vykreslit "devadesátky" u nás atmosféra rychle padá a s ní i herecké výkony. V závěru velký potenciál, který by měla hra ve větším detailu a dohnaná do ještě většího absurdna, zůstává pro diváka nevyužitý.
Loar  80 %
26.4.2024 | 37 hodnocení
Diviška  60 %
16.3.2024 | 14 hodnocení
Nina  80 %
14.12.2023 | 42 hodnocení
Antrey  20 %
3.11.2023 | 86 hodnocení
Chonrec  40 %
30.10.2023 | 24 hodnocení
Flambelle  60 %
7.10.2023 | 11 hodnocení
Čermáci  60 %
24.9.2023 | 32 hodnocení
Meala  70 %
28.7.2023 | 5 hodnocení
Aleska  70 %
30.5.2023 | 28 hodnocení
Ika  60 %
11.5.2023 | 9 hodnocení
Tamcitu  60 %
28.4.2023 | 63 hodnocení
Tereza Rybková  70 %
12.4.2023 | 48 hodnocení
Dve_sprusle  40 %
3.4.2023 | 13 hodnocení
Barbora  70 %
20.3.2023 | 34 hodnocení
Snekac  50 %
29.1.2023 | 305 hodnocení
Srna  60 %
16.12.2022 | 87 hodnocení
Kluk.sedu  80 %
10.12.2022 | 131 hodnocení
Astuta  100 %
10.11.2022 | 34 hodnocení
Tomsely  60 %
26.10.2022 | 76 hodnocení
Miss_venon  60 %
21.10.2022 | 56 hodnocení
Kutikk  70 %
28.5.2022 | 20 hodnocení
Moonek  70 %
23.5.2022 | 100 hodnocení
LavinieCamui  80 %
16.3.2022 | 842 hodnocení
LuKrej  40 %
26.2.2022 | 97 hodnocení
Kjama  90 %
5.2.2022 | 114 hodnocení
Kytina  70 %
31.1.2022 | 181 hodnocení
Amelieboricka  40 %
1.12.2021 | 52 hodnocení
Tvidatko  80 %
22.10.2021 | 80 hodnocení
Ichabod  70 %
11.10.2021 | 8 hodnocení
Nikoss  80 %
2.10.2021 | 116 hodnocení
Katkrau  60 %
20.9.2021 | 46 hodnocení
Lukáš B.  60 %
4.8.2021 | 23 hodnocení
Pop  50 %
15.7.2021 | 87 hodnocení
Pasika  70 %
16.6.2021 | 41 hodnocení
Te_rez  70 %
10.10.2020 | 24 hodnocení
Anca.rambo  100 %
8.4.2020 | 112 hodnocení
Suchdolak  70 %
28.3.2020 | 12 hodnocení
Kosan  90 %
25.2.2020 | 282 hodnocení
Dajcik  90 %
25.2.2020 | 291 hodnocení
Sluha  70 %
20.2.2020 | 233 hodnocení
1521993  70 %
13.2.2020 | 7 hodnocení
Alienable  100 %
10.2.2020 | 24 hodnocení
Ba-jo  60 %
6.2.2020 | 242 hodnocení
Lucas  70 %
25.1.2020 | 35 hodnocení
House Pachodi  70 %
23.1.2020 | 73 hodnocení
Michaela70  50 %
15.11.2019 | 43 hodnocení
Salik  100 %
14.11.2019 | 8 hodnocení
Mikulin  60 %
16.10.2019 | 75 hodnocení
Marlenin-zápisníček  80 %
15.10.2019 | 178 hodnocení
Terezak  70 %
30.6.2019 | 73 hodnocení
Ferouser  90 %
14.6.2019 | 31 hodnocení
Terez  80 %
9.6.2019 | 104 hodnocení
Lenka K.  80 %
9.6.2019 | 101 hodnocení
Rivah  80 %
5.6.2019 | 267 hodnocení
Kamma  60 %
30.5.2019 | 58 hodnocení
Bigboy MN  80 %
29.5.2019 | 44 hodnocení
HawkeyeSaw  70 %
25.5.2019 | 224 hodnocení
Frank Shelley  50 %
24.4.2019 | 51 hodnocení
Xcepek  80 %
14.4.2019 | 668 hodnocení
Xjane  80 %
10.4.2019 | 25 hodnocení
Petr-sima  80 %
6.4.2019 | 121 hodnocení
Unionboy  70 %
6.4.2019 | 466 hodnocení
Graiv  70 %
4.4.2019 | 114 hodnocení
Makronka123  70 %
29.3.2019 | 42 hodnocení
Tintera.v  80 %
8.3.2019 | 88 hodnocení
Babitch  70 %
26.1.2019 | 80 hodnocení
Piretro  40 %
12.12.2018 | 36 hodnocení
Marcela  60 %
13.11.2018 | 418 hodnocení
Tarbík  80 %
22.10.2018 | 165 hodnocení
Marťus  90 %
22.10.2018 | 130 hodnocení
Pavel.Tomas  80 %
18.6.2018 | 158 hodnocení
Lumca  90 %
16.5.2018 | 366 hodnocení
Coward  80 %
14.5.2018 | 283 hodnocení
Klob  70 %
17.3.2018 | 129 hodnocení
Pančelka  80 %
27.2.2022 | 3 hodnocení
Tomas.bajus@gmx.com  90 %
25.9.2020 | 4 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.