Profil uživatele

Anna NNN

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.9.2019)
Moc povedená hra s vynalézavou scénou a skvělými hereckými výkony. Přidávám se k názoru, že konec byl trošku rozplizlý, ale pořád jsem si hru užívala.
(zadáno: 1.6.2019)
Z tohoto představení jsem opravdu na rozpacích. Komičnost s tragičností mi tu připadají špatně vybalancované, a komediální přehrávání zasahuje i scény, do kterých zjevně nepatří. Konec představení je rozplizlý, ovšem to nejhorší je určitě závěrečný patetický duet. Jeho smysl jsem vůbec nepochopila. Další hudební vložky byly jen rušivé, jako už neustálé opakování téhož vtipu bývá. Výsledek je zkrátka rozpačitý.
(zadáno: 27.4.2019)
Úžasně zahrané - spíš prožité. Naprosto skvělá scénografie. Minimalistická, ale všeříkající. Hra nezůstává své předloze nic dlužná.
(zadáno: 27.4.2019)
Možná až příliš nenáročná komedie z naší popkulturní historie.
(zadáno: 17.2.2019)
Silná hra na velmi aktuální téma, která ovšem diváka nenutí k emocím násilně. Tragikomedie se svižným tempem, dobrými hereckými výkony a jednoduchou, ale efektivní scénou. Hlavně ale, hra je výborně napsaná.
(zadáno: 5.12.2018)
Strhující představení, do kterého jsem se okamžitě ponořila a proklínala přestávku. Nemělo by žádný smysl dávat jednomu z herců pomyslnou korunu za nejlepší výkon, obě herečky a oba herci hráli úžasně.
(zadáno: 10.11.2018)
Nápad zdramatizovat Ouředníkův výborný a jedinečný text Europeana mě dost překvapil a do Divadla Na zábradlí jsem šla ze zvědavosti. Ve zkratce bych řekla, že je to parazitismus na knize, snaha vytěžit pozornost na úspěšném díle. Netuším, jestli má hra nějakou myšlenku (kéž by!), osobně jsem tam žádnou nenašla. Jedná se o výňatky z Ouředníkovy knihy "okořeněné" primitivními a samoúčelnými "vtipnými" scénami. Pokud máte knihu Patrika Ouředníka rádi, nekažte si ji touhle trapností.