Profil uživatele

Janina.divak

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Kateřina Jírová: 10 % (1)
Anežka Kotoučová: 20 % (1)
Jan Pařízek: 24 % (5)
Helena Grégrová: 31 % (7)
Jiří Landa: 32 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.12.2022)
Velké zklamání, hra trapná, ukřičená, vulgární, herci přehrávali. Když se děj přesunul z Beverly, tak jsem stále věřila, že to přijde. Ale devadesátky podle autora to byl jen Jonák, jeho vraždy, drogy a prostitutky...a do toho spousta vulgarismů, což některé diváky přivádělo k výbuchům smichu. Děj se v podstatě jinam neposouval. A když s Jonákem provázali Karla Gotta, kterého v Discolandu usmrtili??, tak to už mi bylo moc smutno z toho, jak pokleslá úroveň se divákům nabízí. Představení bylo bez přestávky, kdyby zařazena byla, utekli bychom hned.
(zadáno: 3.5.2019)
Představení bylo vtipné, pohodové, rozhodně se nebudete nudit. Pan Hrušínský byl v roli opuštěného a zklamaného muže fakt perfektní, jeho repliky mě bavily.
(zadáno: 15.3.2019)
Hra se skvělými herci, to ano. Ale jinak především ukřičené, uřvané. Vtipné jen občas. Za mě zklamání.
(zadáno: 15.3.2019)
Hra s nenáročným dějem, ale s příjemným humorem, který je ze života...vztahy po letech. Kdo by se v tom místy nepoznával? Já doporučuji.
(zadáno: 15.3.2019)
Moc chválím především pana M. Pisaříka. Hra vtipná, nápaditá, vřele doporučuji.
(zadáno: 8.11.2018)
Vtipné, perfektně zahrané a ze života, hlavně pro ty, co si prošli po rozvodu hledáním nového partnera. Moc jsem se pobavila. Oba herci si hru užívali a my diváci s nimi. Možná místy trochu ukřičené, ale dojem to rozhodně nezkazilo.
(zadáno: 16.7.2016)
Pro mě katastrofa, trapné a podbízivé vtipy. Lístky jsem dostala grátis, neumím si přestavit, že bych za tohle dala korunu.
(zadáno: 16.7.2016)
Známé a pěkné písničky, děj ale místy pokulhával....
(zadáno: 16.7.2016)
Kdo zná původní animovaný seriál a měl ho rád, tak nebude zklamán. Herci podali skvělý výkon, na místo Gábi si ani nikoho jiného, než p. Holubovou neumím představit. A když vešel poprvé na pódium p. Smolík v podání Bohumila Klepla, tak se publikum bouřlivě rozesmálo. Bylo to prima představení. Ústřední písničku seriálu, kterou herci zazpívali nejen česky ale i maďarsky, museli na konci dát znova jako přídavek.
(zadáno: 17.9.2015)
Kdo zažil v manželství podobnou krizi jako hrdinové příběhu, určitě se v ději najde a bude ho z některých pasáží mrazit a zárověň se pobaví. Výkony herců velmi dobré. Co však hodnotím jako děsivé - byly písničky, které byly naprosto amatérky nazpívané někým, kdo ani zpívat neumí. Délka představení i se zmíněnými hudebními vstupy poouze 60 minut. To jsme se cítili dost ošizeni.
(zadáno: 29.3.2015)
Velké zklamání, do předposlední řady jsme neslyšeli a hercům nerozuměli, odešli jsme o přestávce.
(zadáno: 29.3.2015)
Hra poučná a velmi vtipná, doporučuji.
(zadáno: 29.3.2015)
Celé představení má velmi jednoduchý a snadno předvídatelný děj, pozitivní dojem stojí a padá na úžasné paní Balzerové. Ale pobavíte se.