Profil uživatele

Kačka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (4)
Jan Pařízek: 14 % (9)
Jiří Landa: 14 % (12)
Jiří Koula: 16 % (10)
Helena Grégrová: 17 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.4.2019)
Triptychon_di_voce - Cabaret Calembour: 60 %
Po Kvidouli maličko zklamání. Věstonická Venuše i Opera Streptokok byly fajn, film mi přišel nudný. Doporučila bych film vypustit, taktéž přestávku a vznikne pěkná jednoaktovka.
(zadáno: 1.4.2019)
Relativita - Divadlo v Řeznické: 90 %
Stačí být velký, slavný? A nebo je k tomu všemu potřeba se pořád ještě snažit být dobrý člověk? Zajímavě zpracované téma osobnosti slavného muže.
(zadáno: 13.2.2019)
Odvolání - Divadlo v Řeznické: 100 %
Stále platná úvaha o osobní odvaze, cti a morálce. Skvělé představení!
(zadáno: 9.12.2018)
Kvidoule 3+KK - Cabaret Calembour: 90 %
(zadáno: 9.12.2018)
Vánoční koleda - Divadlo D21: 60 %
Začátek rozpačitý (podle mého zbytečné náznaky tělesné přitažlivosti pro dětské publikum), ale po prvních deseti minutách už povedený kus.
(zadáno: 29.11.2018)
Prolomit vlny - SpoluHra: 50 %
Příběh jsem neznala, takže jsem celkem se zájmem sledovala co se stane, hlavní představitelka hrála skvěle, ovšem bylo tam zbytečně moc sexuálních narážek a vulgárních scén - podle mě zbytečně (vášeň mladých manželů jde určitě ukázat i jinak), závěrečné svlečení jen do kalhotek úplně zbytečné. Taktéž rušící byly skládací židle coby hlavní rekvizita. V několika scénách na nich hlavní hrdinka balancuje, kov jí podkluzuje pod nohama, dokázala jsem vnímat jen to jestli nespadne.
(zadáno: 10.11.2018)
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti - Studio Ypsilon: 90 %
Výborné představení, vtipy na (správné) hraně, nesklouzávaly k laciným žertíkům byť slovní hříčky češtiny a slovenštiny k tomu někdy svádějí. Jen druhá polovina byla pomalejší - proto o 10% méně.
(zadáno: 3.10.2018)
Walls & Handbags - Losers Cirque Company: 70 %
Hravé představení pro malé parkouristy. Moc se v něm nemluví, takže je vhodné i pro cizince. Ideální pro táty a synky.
(zadáno: 26.10.2011)
Šumař na střeše - Divadlo Na Fidlovačce: 40 %
Vynikajici tema, ale spatne zpracovane. Predstaveni se zbytecne tahne. Klildne mohlo byt o hodinu kratsi a prospelo by to celkovemu dojmu.
(zadáno: 26.10.2011)
Julie, ty jsi kouzelná - Divadlo Na Fidlovačce: 30 %
Netusila jsem jak "lehky" muze byt lehky zanr. Tema je plytke, spatne zpracovane a predstaveni se neuveritelne tahne. Uz o prestavce mi pripadalo, ze by to mohl klidne konec predstaveni. To, ze jsme z divadla neodesli zachranila jen pani Balzerova svym vynikajicim hereckym vykonem.
(zadáno: 25.5.2011)
Africká královna - Divadlo Palace: 70 %
Krásný příběh známý z filmu, jednoduchá scéna postavená na výkonech herců - výborném Hynku Čermákovi a místy přehrávající, ale postupně se víc a lépe dostávající do své role Lindě Rybové. Film jsem znovu shlédla týden před představením a přesto se mi divadelní inscenace líbila. Kdyby jen Hynek Čermák dostal k sobě přirozenější herečku, mohlo být představení vynikající.
(zadáno: 25.5.2011)
Prachy!!! - Divadlo Palace: 80 %
Vtipné, svižné představení byť s jednoduchou zápletkou. Vynikající volba pro oddychový divadelní večer.
(zadáno: 15.2.2011)
Hra vášní - Městská divadla pražská: 90 %
V inscenaci je výborně ukázáno jak nevinně a plíživě se člověk mění když vpustí špatné myšlenky a představy do své mysli. To co mu připadalo celý život jako nemyslitelné najednou sám dělá. Výborně zahrané. Vynikající představení! Nutí člověka přemýšlet o čistotě svého vlastního svědomí. Jen výkon Zuzany Kajnarové mi připadal přehrávaný.
(zadáno: 15.2.2011)
Vše o mužích - Studio DVA divadlo: 60 %
Maroš Kramár je výborný - řekla bych, že celé představení "táhne". Ale celkově mi představení připadalo poměrně plytké (až výbornou vážnější část otce a synů), se spoustou laciných vtipů a poměrně vulgární.