Profil uživatele

Kačka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 17 % (10)
Jiří Landa: 17 % (14)
Pavel Širmer: 18 % (13)
Pavla Haflantová: 18 % (5)
Helena Grégrová: 19 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.1.2023)
Vynikající představení kde je velmi silně a uchopitelně ukázána zrůdnost komunistického režimu. Neteř i synovcové (10, 12 let) žádají vidět znovu.
(zadáno: 14.1.2023)
Další zdařilé představení Minoru. Fotografie skutečných běžců na loutkách je dobrý nápad.
(zadáno: 14.1.2023)
Je to spíš taková recitace než divadlo, málo děje, hodně vyprávění - třeba i scény kdy polárníci loví tuleně nejsou napínavé - prostě stojí s puškami a "tuleň" (žena s maskou tuleně) tančí. Hercům je místy špatně rozumět - zřejmě i kvůli maskám, které mají většinu času nasazené. "pitvoření" hlasů, které má zřejmě oddělit vyprávění od původních polárníků, je nepříjemné. Zklamání.
(zadáno: 16.9.2019)
Zbytečně vulgární, děj nazajímavý, vtipy jednoduché a laciné (postavené jen na hláškách ze seriálu a dobovém oblečení) - představení mě zklamalo.
(zadáno: 1.4.2019)
Po Kvidouli maličko zklamání. Věstonická Venuše i Opera Streptokok byly fajn, film mi přišel nudný. Doporučila bych film vypustit, taktéž přestávku a vznikne pěkná jednoaktovka.
(zadáno: 1.4.2019)
Stačí být velký, slavný? A nebo je k tomu všemu potřeba se pořád ještě snažit být dobrý člověk? Zajímavě zpracované téma osobnosti slavného muže.
(zadáno: 13.2.2019)
Stále platná úvaha o osobní odvaze, cti a morálce. Skvělé představení!
(zadáno: 9.12.2018)
(zadáno: 9.12.2018)
Začátek rozpačitý (podle mého zbytečné náznaky tělesné přitažlivosti pro dětské publikum), ale po prvních deseti minutách už povedený kus.
(zadáno: 29.11.2018)
Příběh jsem neznala, takže jsem celkem se zájmem sledovala co se stane, hlavní představitelka hrála skvěle, ovšem bylo tam zbytečně moc sexuálních narážek a vulgárních scén - podle mě zbytečně (vášeň mladých manželů jde určitě ukázat i jinak), závěrečné svlečení jen do kalhotek úplně zbytečné. Taktéž rušící byly skládací židle coby hlavní rekvizita. V několika scénách na nich hlavní hrdinka balancuje, kov jí podkluzuje pod nohama, dokázala jsem vnímat jen to jestli nespadne.
(zadáno: 10.11.2018)
Výborné představení, vtipy na (správné) hraně, nesklouzávaly k laciným žertíkům byť slovní hříčky češtiny a slovenštiny k tomu někdy svádějí. Jen druhá polovina byla pomalejší - proto o 10% méně.
(zadáno: 3.10.2018)
Hravé představení pro malé parkouristy. Moc se v něm nemluví, takže je vhodné i pro cizince. Ideální pro táty a synky.
(zadáno: 26.10.2011)
Vynikajici tema, ale spatne zpracovane. Predstaveni se zbytecne tahne. Klildne mohlo byt o hodinu kratsi a prospelo by to celkovemu dojmu.
(zadáno: 26.10.2011)
Netusila jsem jak "lehky" muze byt lehky zanr. Tema je plytke, spatne zpracovane a predstaveni se neuveritelne tahne. Uz o prestavce mi pripadalo, ze by to mohl klidne konec predstaveni. To, ze jsme z divadla neodesli zachranila jen pani Balzerova svym vynikajicim hereckym vykonem.
(zadáno: 25.5.2011)
Krásný příběh známý z filmu, jednoduchá scéna postavená na výkonech herců - výborném Hynku Čermákovi a místy přehrávající, ale postupně se víc a lépe dostávající do své role Lindě Rybové. Film jsem znovu shlédla týden před představením a přesto se mi divadelní inscenace líbila. Kdyby jen Hynek Čermák dostal k sobě přirozenější herečku, mohlo být představení vynikající.
(zadáno: 25.5.2011)
Vtipné, svižné představení byť s jednoduchou zápletkou. Vynikající volba pro oddychový divadelní večer.
(zadáno: 15.2.2011)
V inscenaci je výborně ukázáno jak nevinně a plíživě se člověk mění když vpustí špatné myšlenky a představy do své mysli. To co mu připadalo celý život jako nemyslitelné najednou sám dělá. Výborně zahrané. Vynikající představení! Nutí člověka přemýšlet o čistotě svého vlastního svědomí. Jen výkon Zuzany Kajnarové mi připadal přehrávaný.
(zadáno: 15.2.2011)
Maroš Kramár je výborný - řekla bych, že celé představení "táhne". Ale celkově mi představení připadalo poměrně plytké (až výbornou vážnější část otce a synů), se spoustou laciných vtipů a poměrně vulgární.