Profil uživatele

Hiko

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 15 % (12)
Pavel Širmer: 16 % (8)
Jiří Landa: 18 % (26)
Jiří Koula: 20 % (8)
Lukáš Dubský: 23 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 13.10.2018)
(zadáno: 14.9.2018)
Viděno na venkovní scéně v Hluboši. Letní pohoda - pivo, víno (každý dle chuti) a cca hodina a čtvrt příjemné zábavy pro malé i velké. Myslím, že všichni odcházeli ze zámecké zahrady spokojeni.
(zadáno: 17.3.2017)
Hrachovcová předvedla, na co má (tam není moc kde brát, ale to jsou možná moje klapky na očích...), ale kvůli ostatním (hlavně Filip Müller si diváky bez problémů podmaní) nelituji, že jsem byl.
Na jednu stranu chápu, že divadlo má snahu přilákat do hlediště nové diváky, kteří přijdou spíše na pražské pseudohvězdy, ale vždyť ti "naši" herci jsou leckdy více než srovnatelní!
(zadáno: 19.11.2015)
Zjistil jsem, že do "svého" příbramského divadla chodím hlavně na klasiku. Višňový sad neurazí ani nenudí. Představitelé hlavních rolí jsou jistí i přesvědčiví, u některých ostatních se to říct nedá, na pár představitelů je to přeci jen očividně trochu větší sousto.
(zadáno: 18.10.2013)
Ivana Krmíčková ve videu natočeném k tomuto představení tvrdí, že postava, jíž hraje, je většinou chápána negativně. Ale já jsem z jejího představení takový pocit rozhodně neměl.
Krmíčkové výkon čněl nad ostatními, ale celkově příbramští herci OPĚT dokázali, že umějí splodit solidní hru i bez "pomocníků" z Prahy. Bohužel soudě dle počtu diváků v hledišti této hře dávám půl roku. Škoda, nebylo to špatné!
(zadáno: 2.3.2012)
Musím přiznat, že jsem od S. Laurinové zázraky nečekal, ale příjemně mě překvapila. Ve své roli odvádí velmi povedený výkon a sázka na její osobu se zdá být zajímavým tahem. Hra má spád, divák nemá šanci se nudit. Půjdu se na Dámu s kaméliemi podívat ještě aspoň jednou.
Šel jsem na Ibsena, odcházel jsem z komediálního představení. Bohužel.
1 2  >