Profil uživatele

IvaRoubova

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Kateřina Jírová: 10 % (2)
Anežka Kotoučová: 13 % (3)
Lukáš Holubec: 14 % (9)
Lukáš Dubský: 16 % (7)
Iva Bryndová: 18 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2018)
Respekt!
Myslela jsem si, že herci z Dejvického divadla budou "hrát" a akrobaté z Cirk La Putyka budou dělat ty svoje psí kusy, ale to, co dokázali v Honey naprosto všichni, co v něm vystupovali, mi nedovolilo po celou dobu představení zavřít pusu. Dech beroucí, díky!
(zadáno: 21.11.2017)
Jirka, Babiš, Sobotka, Jílková, Zaorálek, Kocáb... TOP!
(zadáno: 25.8.2016)
Skvělé představení ve všech směrech. Byla jsem okouzlená tím, jak krásně si herci v tomto provedení mohou hrát s češtinou - dokonalý překlad, tolik jsem se nasmála! Všichni herci byli perfektní, ale přikláním se k názorům, že nejlépe válí starší generace - Nela Boudová, Václav Kopta a Josef Carda. Největšími trefami do černého jsou pak jednoznačně Martin Pechlát a Petr Stach, okouzlující výkony, zejména pak zpět Petra Stacha a živé hraní na nástroje, bylo to úplné pohlazení, na konci až dojemné! Doporučuji všem a sama ráda půjdu ještě jednou.
(zadáno: 14.6.2016)
Do třetice všeho dobrého v D21. Mě to bavilo. A hodně jsem si toho odnesla. Pokaždé jsem tu něco nebo někoho objevila. Tentokrát to byl báječný Gustav Hašek!
(zadáno: 3.6.2016)
Já miluju fotbal a divadlo. Takže Knoflíček je pro mě nejvíc!!! Určitě jsem na něm nebyla naposledy, musím do D21 postupně vzít všechny fotbalisty, co znám, protože bez ohledu na fotbalové vyznání, tady je možné všechny ty "kopačky" aspoň trochu zkulturnit :) Poctivé divadlo, poctivé výkony, nic neošizeno! A nekonečně milé prostředí a lidé... Zamilovala jsem se do D21!!!
(zadáno: 13.5.2016)
Pohádky přece mohou být i pro dospělý. A to tahle je. A navíc je doplněný nesmrtelnými melodiemi a písněmi nejlepší a nejoriginálnější kapely u nás. Navíc v ní hrají herci, kteří hrát i zpívat umí. A navíc je doprovázena naprosto neopakovatelnou choreografií, které si normálně vlastně ani nevšímám. Viděla jsem Lucii 3x. A miluju ji. Pohádková romance pro nás velký, která se na konci vždy zvrtne ve skutečnej koncert!! :) Díky za Lucii, je mi líto, že končí...
(zadáno: 18.3.2016)
Zasloužená nominace Igora Orozoviče na Cenu Thálie. Krásný zážitek a hlavně perfektní živá hudba Melody Makers!
(zadáno: 29.2.2016)
100% zcela bez rozpaků. Tak jak si to doslova "odžili" všichni tři báječní herci, jsem se do toho položila jako divák já a odešla se zážitkem, který ve mně dlouho zůstane. Kromě toho, o jak silný příběh se jedná, jsem nadšená z toho, jak je hra naprosto neošizená, v tak malém prostoru jako je Ungelt to ani nejde, proto jsem občas chtě nechtě soucítila s Petrem Stachem, i když si to jeho postava nezasloužila. Lucie Štěpánková je jedna z nejlepších hereček, jaké jsem na divadelních prknech viděla a Tomáš Dastlík tohle trio báječně doplnil. Smrt a dívka je asi můj nejsilnější divadelní zážitek.
(zadáno: 22.12.2015)
Viděla jsem včera po třech letech, celkově potřetí. Málem jsem zapomněla, jak nádherné představení to je! Karel Roden bezkonkurenční a hudba co bere dech. Děkuji!
(zadáno: 14.12.2015)
Koleda je o chlup lepší, ale jedno je jisté - Kryštof Marek prostě umí! Děkuji.
(zadáno: 24.11.2015)
Příjemná oddechovka, i když jsem čekala trochu více. Oporou představení jsou zejména skvělí a přirození pánové Stach a Langmajer, na ně je skutečně radost pohledět!
(zadáno: 11.11.2015)
Počkala jsem si na R. Fišarovou, poslouchat hlas M. Absolonové delší dobu mi činí problém. První půle spíše na rozjezd, ale druhá bezchybná, dech beroucí a mrazivá. Radka mě nezklamala a O. Sokol velmi mile překvapil. P. Strenáčik - perfektní. Nedovedu ale pochopit, proč vůbec muselo vzniknout přebásnění M. Prostějovského. Mám naposlouchané CD ze Spirály s texty Jiřího Bryana, které jsou mnohem zpěvnější, hercům by bylo i lépe rozumět. Tohle "nové" mě rozčiluje, občas bylo zaměněno jen slovo (svůj Olymp už máš - původně svá křídla už máš). S původními texty mohla být Evita o level lepší.
(zadáno: 29.10.2015)
Rubín je kouzelné místo a u této hry jsem se skvěle bavila. Především pak Lukáš Příkazký je skutečný talent, na kterého se půjdu rána podívat znovu.
(zadáno: 29.10.2015)
Královsky jsem se pobavila. Chtěla jsem napsat zejména David Novotný a Václav Neužil mě totálně dostali, ale to bych Simoně Babčákové a Jaroslavu Pleslovi vlastně moc křivdila. Brilantní komedie!
(zadáno: 29.10.2015)
Čekala jsem něco jiného, ale jsem moc ráda, že mě toto představení dovedlo k zamyšlení. Shlédnuto po kampani pro Jatka78 právě v tomto prostoru.
(zadáno: 29.10.2015)
Geniální představení, geniální hudba! Bravo!
(zadáno: 29.10.2015)
Velmi silný zážitek, Ivana Trojana jsem sledovala úplně bez dechu a tu Ninu vlastně dost chápu. Dejvické divadlo, prostě jistota.
(zadáno: 18.10.2015)
Silný, strašně silný a konec dech beroucí!
(zadáno: 10.9.2015)
Díky za skvělé zahájení divadelní sezóny 2015/16, perfektní představení! Originální zápletka a skvělé výkony všech tří herců, tohle je prostě divadlo, které miluju a vyhledávám!
(zadáno: 2.9.2015)
Nádhera! Klasických uvedení R&J jsem už přece viděla dost, tohle mě bavilo a dojímalo zároveň. A poprvé jsem hlavně zažila konec, který mi vykouzlil úsměv na tváři, dokonalé, gratuluji duu SKUTR, za rok ráda shlédnu znovu!
(zadáno: 10.1.2015)
Velice zajímavá podívaná. Dle mého názoru jsou za tím především skvělé výkony protagonistů. Všech, do jednoho.
(zadáno: 10.1.2015)
Viděno 4x a stále je to málo. Zřejmě mě nikdy nic nestrhlo více. Nezapomenutelné!!!