Národní divadlo

V rytmu swingu buší srdce mé

Premiéra: 10.9.2015 | 2:55
předpremiéry od června 2015
Na motivy života a díla Jiřího Traxlera. Dramaturgie: Marta Ljubková, Martin Urban. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Kateřina Štefková. Hudba: Jiří Traxler, Alfons Jindra, Jan Šíma, Jaroslav Ježek aj. Hudební spolupráce: Ondřej Havelka, Jakub Šafr, Juraj Bartoš. Choreografie: Jana Hanušová, Janek Kabelka. Režie: Ondřej Havelka.
Poslední uvedení: leden 2019.
Hudební revue, adaptace pamětí Jiřího Traxlera podávajících svědectví o střetnutí svobodného ducha jazzu-swingu se dvěma totalitními režimy (nacismem a komunismem), svědectví o nerovném souboji lidské svobodomyslnosti vyjádřené hudbou s tendencí spoutat člověka a ovládnout jeho mysl i činy. Pohnuté dějiny státu s názvem Československo z originálního úhlu pohledu.
  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Národní divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
56 %
Uživatelé
72 %
721041000
Volby

Hodnocení (107)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jan Pařízek  70 %
29.5.2017 | 908 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Z hlediska hudby a tance nemám žádných výtek, ba právě naopak. Vynikající orchestr Melody Makers a několik opravdu povedených swingových a stepařských čísel. Myslím, že kdo jde na inscenaci hlavně kvůli těmto prvkům, tak nemůže být zklamán. Z hlediska činoherních pasáží, a jejich zapojení do celkového konceptu inscenace, je zde cítit jistá rezerva. Zvláště ve druhé části, jenž měla potenciál zasáhnout v tomto směru výrazně více. Nicméně i tak dokáže zaujmout, zvláště díky velmi dobrému výkonu I. Orozoviče a vedle něj též P. Beretové. Celkově docela pěkná pocta Jiřímu Traxlerovi. 65%
Jiří Landa  50 %
6.5.2016 | 3031 hodnocení
+ souhlasím
(+6)
Režijně i textově ploché nepodávající svědectví o střetnutí svobodného ducha jazzu-swingu se dvěma totalitními režimy... Inscenace je podivným slepencem scén, jejichž dramatičnost většinou zůstávala na bodě nula. Vlastně se jednalo o milý koncert, při němž jsem si poslechl pár kvalitně nastudovaných písní, o době a jejích těžkostech však tento produkt vzniklý pod značkou ND nevypovídá téměř nic. Soubor se ukázal v dobrém světle hlavně co se týče hudebního vybavení. Díky nasazení herců, zejména nejmladší generace, nešlo o promarněný divácký večer, ale jen o promarněnou inscenační šanci.
Helena Grégrová  50 %
2.3.2016 | 1673 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
55 %. Inscenace nejvíce doplácí na neúměrnou rozvleklost první části, v níž zejména některé songy neslouží nikterak přínosně ději, působí spíše jako koncertní vložky a spád příběhu zbytečně oslabují. Škoda, elán, nasazení a souhra všech účinkujících naznačují, jak šmrncovně a razantněji by mohla seškrtanější verze šlapat a rozbušit divácká srdce. Mě ten revuální kabátek zkrátka poněkud škrtil, přiznávám.
Lukáš Dubský  60 %
3.11.2015 | 1141 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Jednoduchá dějová linka slouží především jako nosná konstrukce pro spoustu swingových šlágrů. Všechno je to příjemně laděno do atmosféry prvorepublikových filmů (i když občas režisér zbytečně poruší stylovou čistotou komiksovými scénami rvačky či milostných námluv). Rozhodně by se dalo krátit, hluchých míst je především v první půli docela dost. Ovšem hudebně nelze inscenaci nic moc vytknout a herecky potěší především ústřední dvojice I.Orozovič a P.Beretová. Celkově je to je příjemná oddechovka, která je divácky vděčná, ovšem nikoliv podbízivá.
Pavel Širmer  50 %
7.7.2015 | 2013 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Inscenace se nese v duchu retropočinů O. Havelky. Opět hudebně profesionálně zpracované, výborně vystižená atmosféra doby a s ní souznící humor. Na druhou stranu zase zbytečně dlouhé, bezmála dvouhodinová „válečná“ první půle volala po škrtech. Banálnější zápletka a povrchnější zpracování dějové linky, které takřka rezignovalo na hlubší výpověď o dobách a režimech, byly vzhledem ke zvolenému žánru hudební revue odpustitelné. Soubor činohry se po hudební stránce ukázal v dobrém světle. Titul do repertoáru ND příliš nezapadá, ale je divácky vděčný a od publika se dá očekávat dobré přijetí.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kjama  90 %
5.2.2022 | 114 hodnocení
+ souhlasím
Veliká srdcovka. Stačí říct, že tancuji se Swing Busters a vše je hned jasné. Swing mám v krvi a tedy kostýmy, scéna, taneční a zpívaná čísla, prostě vše perfektní... hezky doplněné o činoherní části. Zrovna zde Orozovič prokázal svou pohybovou i zpěváckou vyspělost. Líbilo, moc!
Vero-nika  90 %
9.9.2021 | 32 hodnocení
+ souhlasím
Krásné představení.
Annikka  70 %
27.9.2020 | 133 hodnocení
+ souhlasím
75 %, velmi milé překvapení.
Hanavelka  100 %
17.12.2018 | 24 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace pánů Havelky a Vačkáře o části života J.Traxlera viděna od premiéry třikrát,naposledy 8.12.18 2.řada přízemí.Mluvený úvod Igora Orozoviče doplní band složený z činoherců M.Preissová,F.Kaňkovský,
D.Matásek..je skvělý.Následuje rozjezd kariéry J.Traxlera po konec války /od Klatov tlačíme,došel nám benzín Jeep/až po jeho útěk za hranice. Všichni účinkující Beretová,Pidrmanová,Bidlas,Rajmont.. včetně živého orchestru si představení neskutečně užívají a je radost je sledovat. Výprava vizuálně na výši.Takhle se dělá divadlo.Ani to cigáro a prdel nepůsobí zde trapně.Děkuji. SWING HEIL!!!
Gimli35  50 %
9.12.2018 | 275 hodnocení
+ souhlasím
Scéna zajímavá, herecké výkony dobré, Melody Makers naprosto špičkoví... ale ten scénář. Zoufale jalový, v první půli do omrzení opakované Traxlerovy milostné avantýry a hromada banálních dialogů; jako na vysvobození jsem čekal, až se ze zákulisí vynoří jazzový orchestr na posuvném jevišti. Druhá půlka o poznání lepší, více vtipných situací (nezapomenutelný především StBák Švestka), i atmosféru doby se režisérovi povedlo lépe vystihnout.
Sečteno a podtrženo: neodcházel jsem vysloveně roztrpčen, jen jsem prostě očekával víc. Tahouny inscenace byli jednoznačně Melody Makers. Swing high!
Rejpalka  40 %
17.9.2018 | 212 hodnocení
+ souhlasím
Celkově šlo spíše o hudební revue a průřez životem jazzmana, jehož jméno dnešní generaci už moc neříká, stejně tak jeho písně. Igor Orozovič byl ale skvělý, stejně tak překvapil Jan Bidlas a vynikající byla Pavla Beretová. Rozhodně nelituji, že jsem toto dílo viděla, ale rozhodně nepatří k titulům, na které bych se vracela.
Fedorocko  90 %
14.6.2018 | 750 hodnocení
+ souhlasím
Vynikající představení s vynikajícími hereckými i pěveckým výkony.Igor opět v jiné poloze a opět vynikající. Za mě vynikající.
Nikki123  70 %
1.5.2018 | 170 hodnocení
+ souhlasím
Na to, že muzikály moc nemusím, tak tento se mi celkem líbil, akorát byl až moc dlouhý.
Lexter  50 %
28.2.2018 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Nebylo špatné, ale nijak extra zábavné. Po půli jsem s napětím očekával konec. Nicméně je to možná dáno tím, že jsem byl na představení "vyslán", swingu neholduji a příběhů o totalitních režimech jsem již viděl více než dost.
Martin Kopecký  80 %
7.1.2018 | 16 hodnocení
+ souhlasím
Představení těží ze "šťavnaté" swingové hudby s podání "plnotučného" orchestru Melody Makers a přesvědčivých výkonů Igora Orozoviče a Pavly Beretové, kteří výborně zpívají a tančí. Dech mu ovšem dochází v dialozích, které děj neposouvají dopředu a slouží jen jako oslí můstky mezi jednotlivými písněmi. Představení také trpí tím, že čas věnovaný válečnému období je neúměrně dlouhý a poválečná doba je naopak příliš krátká. I když poučený divák chápe, že po válce už toho pan Traxler moc nenapsal, tak pokud to mělo být životopisné dílo, schází mu pointa v podobě jeho kanadského života mimo hudbu.
AliV  80 %
19.6.2017 | 116 hodnocení
+ souhlasím
Vynikající představení na nedělní odpoledne, plné skvělé hudby a plného nasazení všech herců, kteří podávají i velmi dobré pěvecké a taneční výkony. Škoda jen, že hercům často nebylo rozumět, zejména v mluvených pasážích během písní.
Osgood  50 %
24.4.2017 | 78 hodnocení
+ souhlasím
Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku swing pro první republiku. Líbivé melodie v podání famózních Melody Makers paradoxně rozbíjejí veškerou snahu odvyprávět zajímavý příběh. Strašlivě nevyrovnaná je zejména první část, a dlouhá:(, druhá polovina naopak tak nějak radostně neradostně je náhle ukončena koncem nekoncem skotačivým tancem. Výsledkem žel není strhující hudební revue, ni působivá činohra. Rozhodně by dílu prospěly zásadní dramaturgické škrty a vůbec to chtělo tak nějak pevněji uchopit za pačesy.
J.S.  40 %
14.4.2017 | 148 hodnocení
+ souhlasím
Obrazy inspirované životem J. Traxlera kombinované s úryvky nejen jeho skladeb. Hra stojí na hudební (koncertní) složce, na kterou je až příliš okatě naroubován Traxlerův životní příběh. Dramatické situace oscilují mezi naivitou a ideologickou tezovitostí. Zvláště první části chybí potřebné tempo a zasloužila by výrazné dramaturgické škrty. Velmi rušivě působí ozvučení představení.
Janis  70 %
4.4.2017 | 284 hodnocení
+ souhlasím
75%
Typická režie O. Havelky s akcentem na hudební složku, s jemným humorem, s příležitostmi pro mladé členy souboru. Hostování v NDB se povedlo, výborný byl I. Orozovič, nečekaně skvělá M. Borová ve vedlejší roličce. Musím ocenit, že autoři téhle zpěvohry přes lehce nostalgický podtón udrželi určitou atmosféru prvorepublikových filmů (jak už bylo jinými dobře připomenuto). A to nejen jejím tempem, které se zdá v naší vystresované době snad pomalé, ale i určitým barvotiskovým optimismem a lehkou šablonovitostí, též typickými pro pamětnické filmy.
Myslím, že tuhle "práci" si užívají i herci.
Mikika  80 %
15.2.2017 | 70 hodnocení
+ souhlasím
i když vlastně končí celkem smutně, stejně všichni odcházejí z divadla s úsměvem a svižnou melodií v hlavě (takovou tou, co se jí nemůžete zbavit, a ani nechcete.)
Guildenstern  30 %
6.2.2017 | 447 hodnocení
+ souhlasím
Že to bude tak nějak přibližně zrežírované, jsem čekal, ono je to ale bohužel i tak nějak přibližně a plytce napsané. Spolu s neúměrnou délkou musím říct, že jsem představení přetrpěl. Také jsem nepochopil nazvučení - postavy střídavě mluvily a a zpívaly na mikroport a pak zase bez něj, bez nějaké koncepce a logiky. Ani interpretace písní mě neoslovily. Myslím si, že inscenace by se hodila více do Karlína nebo ABC, ale Národního není hodna. Poslední ještě více laciná část mě tedy dorazila, proto dávám jen 30%.
Furciferka  80 %
22.1.2017 | 261 hodnocení
+ souhlasím
S veškerými výtkami, které tady na účet představení zazněly, asi souhlasím, přesto přes všechnu tu rozvleklost a chabou dějovou linie, se mi přestavení vlastně dost líbilo.
Michal Ernat  70 %
2.12.2016 | 27 hodnocení
+ souhlasím
Hezké zhodnocení té doby, herecky se mi to též líbilo. Hezky volně zpracovaný CV známého autora.
Antioch  60 %
10.10.2016 | 149 hodnocení
+ souhlasím
repríza 9.10.2016
Kamaela  90 %
9.10.2016 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Představení sice dlouhé, ale neskutečně rychle uteklo. Skvělá hudba, hodně slušné herecké výkony. Líbilo se nám.
honzy  30 %
22.5.2016 | 284 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Hudební revue V RYTMU SWINGU BUŠÍ SRDCE MÉ je postavena hlavně na výborném výkonu Igora Orozoviče v hlavní roli J.Traxlera.Celkové pojetí představení je ale velice tendenční,hlavně zdlouhavé a nebýt několika lepších hudebních čísel orchestru Melody Makers O.Havelky,bylo by celé představení pěkná nuda.Scénář je napsán jako politická agitka,poplatná době.Ve hře zazní i několik vulgarit,což do Zlaté kapličky nepatří,ale které se samozřejmě většině diváků líbí.Scénografie ale i kostýmy jsou velmi chudé i např.zvukový design je špatný(na 2.balkoně a výše nejsou dobře slyšet dialogy).Repríza 22.5.
Frankovka  80 %
31.3.2016 | 278 hodnocení
+ souhlasím
Bavilo me to. V ND se podarilo dat dohromady velmi talentovanou smecku mladych hercu.
Plšík  60 %
29.3.2016 | 777 hodnocení
+ souhlasím
65%
Marsed  80 %
21.3.2016 | 161 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Na mě až moc jednoduchá dějová linka, určitě by šlo příběh nastudovat zajímavěji. Ale určitě stojí za zhléhnutí, zvlášť pro publikum, které má rádo swing . Vyzdvihla bych herecké výkony I. Orozoviče, K.Dobrého, F.Kaňkovského. Výborný orchestr.
Divačka  90 %
19.3.2016 | 42 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné představení pro milovníky swingové hudby. Výborné herecké i taneční výkony. Jen by hra mohla být trošku kratší
IvaRoubova  90 %
18.3.2016 | 23 hodnocení
+ souhlasím
Zasloužená nominace Igora Orozoviče na Cenu Thálie. Krásný zážitek a hlavně perfektní živá hudba Melody Makers!
Bethrezen  100 %
6.3.2016 | 51 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pro milovníky swingu je toto báječné představení, ale nejen pro ně. Je sice dlouhé a děj je naroubován na texty písní, ale nic není uděláno násilně. Melody Makers jsou jako vždy úžasní, ale co musím zvláště vyzvednout je nejenom herecké ale i pěvecké a muzikální nadání herců ND, zvláště Beretové a Orozoviče. Skvělou roli má zde pan Dobrý. Skvělý nápad pana Havelky zrealizovat toto představení v budově ND, je velmi zvláštní slyšet swing v této budově, ale rozhodně sem toto představení úžasně zapadá. Jediné mínus může být pro někoho délka.
Pavel.Tomas  80 %
26.2.2016 | 158 hodnocení
+ souhlasím
Skvělé. A živá kapela všemu jen dodává....
Honza1  90 %
18.1.2016 | 84 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Velmi příjemné vydařené představení. Skoro tři hodiny utekly jako nic. Rozhodně jsem se nenudil. Určitě bych neškrtal a nezkracoval. Tradičně výborní Melody Makers. Herecky, a překvapivě i pěvecky, výborná hlavní dvojice Orozovič - Beretová. Ale i ostatní herci a zpěváci velmi dobří. Za zmínku určitě stojí výkon K.Dobrého. Celé to působilo kompaktním dojmem. Člověk si odnášel dojem, že to všechny na jevišti opravdu baví. A hlavně se to podařilo přenést i do hlediště.
Irena7  90 %
20.12.2015 | 27 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Nádherný výlet do swingové éry. Výborní Melody Makers a skvělé pěvecké a herecké výkony - zvláště neodolatelně vtipný major Traxler Karla Dobrého.
Bišu  90 %
13.12.2015 | 217 hodnocení
+ souhlasím
Po dlouhé době v ND dobré představení.Mladí herci ND výborně nejen hráli, ale i zpívali a tančili. Odřej Havelka opět ukázal že opravdu umí.
Gaspoda  100 %
6.12.2015 | 53 hodnocení
+ souhlasím
To se musi videt.uzasny 3h tuze rychle uteklo.
Adaben  80 %
3.11.2015 | 47 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace potěšila, zahraná s nasazením a opět se povedly Havelkovy různé vtípky na oživení scén, kvalitu zpěvu posoudit neumím. Jen bych udělal dříve přestávku a lépe to rozdělil a také zastřelení protihráče Faixe na hranici nebylo zcela přesvědčující. A tak přestože děj a filmů ze scénami z protektorátu a z prvních let častušek bylo už hodně, myslím, že se s tím všichni tvůrci a herci utkali se ctí a s nápady, které ještě nenudily.
Olala  60 %
14.10.2015 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Moc jsem se těšila. Námět i autor a režisér mě lákal. Bylo to ale velmi, až neúnosně dlouhé. Chtělo to zkrátit první půli. Opravdu by ta hodina a tři čtvrtě do přestávky snesla ostrou tužku.
Vladimír Rogalewicz  70 %
13.9.2015 | 806 hodnocení
+ souhlasím
Důstojná pocta Jiřímu Traxlerovi, představení rozhodně patřící do Národního divadla a dávající hercům ND zajímavé příležitosti. Děj není jen spojovací vata mezi písněmi, scénář si ale zasloužil výraznější škrty a zkrácení. Mnoho situací je vysvětlováno zbytečně polopatisticky. Výsledek mohl být mnohem lepší, pokud by Ondřej Havelka svěřil režii někomu jinému, kdo by k tématu přistoupil nepředpojatě (vím, bylo by to těžké rozhodnutí). Skvělá Pavla Beretová.
Teejay  50 %
13.9.2015 | 66 hodnocení
+ souhlasím
55%. Jenom pro ty, co mají rádi jazz. Nečekejte náročné téma, je to o hudbě a o všem, co Havelka stělesňuje. O hodinku zkrátit a bude to svižnější.
Vlatyes  90 %
22.7.2015 | 51 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pro mě jako fanouška prvorepublikových filmů to byl veliký zážitek!Skvělé vystižení doby,atmosféry,úžasná hudba i pěvecké výkony.Geniální Melody Makers - vidět je a hlavně slyšet na scéně historické budovy v plné předválečné parádě je skutečně zážitek! Úžasné pěvecké výkony Rozálie Havelkové - při jejím zpěvu písně Jsem dívka v rytmu zrozená mi skutečně padala čelist. Ale i činoherci byli skvělí, pěvecky i herecky byla dobrá P.Beretová, nezklamal ani I.Orozovič a především komické výstupy "hodného" nacisty Karla Dobrého byly skutečně geniální! Hezké spojení s dobovými filmy, vydařená scéna!
Vecernice  90 %
26.1.2016 | 3 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Po dlouhé době výborné představení, skvělá hudba, zajímavé propracování scén, povedené vtipné pasáže. Z počátku jsem měla trochu problém se vtažením do děje a nemohla jsem se zbavit dojmu, že některé postavy jsou příliš přehrané, a tudíž ne moc uvěřitelné. Ale pak mě děj i strhl, bavila jsem se až do konce! Rozhodně doporučuji! A velká poklona orchestru!
Belladone  70 %
30.10.2015 | 2 hodnocení
+ souhlasím
75 % Inscenaci je vytýkáno, že je dělána na jistotu. Samozřejmě, že v ND očekávám hry, které jsou určeny divákům, mají ho zaujmout. Odcházela jsem z představení spokojená. Výkony hlavních představitelů jsou výborné.
Jendas  30 %
22.9.2015 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Dlouho jsem neviděl představení, které je udělané tak otravně na jistotu. Ano "lidem" se to líbit bude, ano "lidi" na to budou chodit, ano z čistě technického hlediska se mu nedá nic moc vyčítat, ale tolik klišé, voditek a návnad pro diváka a tak neaktuálně zpracované...
Satai  60 %
15.11.2023 | 19 hodnocení
Vignette  70 %
29.10.2023 | 17 hodnocení
Applejuice  90 %
8.1.2023 | 368 hodnocení
LavinieCamui  60 %
16.3.2022 | 825 hodnocení
Mefistofela  80 %
9.1.2022 | 58 hodnocení
Birter  80 %
19.10.2021 | 200 hodnocení
Klára Matiasovitsová  70 %
12.9.2021 | 68 hodnocení
Majdin_kulturni_svet  70 %
30.1.2020 | 176 hodnocení
Terazky  90 %
17.5.2019 | 68 hodnocení
Lenka5  70 %
19.3.2019 | 18 hodnocení
Jirin  100 %
29.1.2019 | 11 hodnocení
Sans-coeur  40 %
26.1.2019 | 7 hodnocení
Pauko  90 %
14.1.2019 | 22 hodnocení
LuKrej  80 %
16.12.2018 | 97 hodnocení
Kokoska  80 %
30.11.2018 | 43 hodnocení
Doucha  20 %
20.11.2018 | 44 hodnocení
Tomas22  50 %
19.11.2018 | 89 hodnocení
Ester_L  40 %
16.11.2018 | 127 hodnocení
Lapte  50 %
20.5.2018 | 45 hodnocení
Katkrau  80 %
25.4.2018 | 46 hodnocení
Klob  60 %
11.4.2018 | 129 hodnocení
Kajavhaji  80 %
29.3.2018 | 55 hodnocení
Lukasm  90 %
25.3.2018 | 23 hodnocení
Eliskhaleesi  70 %
22.3.2018 | 28 hodnocení
Lavialee  70 %
11.2.2018 | 19 hodnocení
Jewel  90 %
7.1.2018 | 21 hodnocení
Vercas  50 %
27.12.2017 | 32 hodnocení
Martina123  80 %
27.11.2017 | 109 hodnocení
Anah  80 %
21.11.2017 | 184 hodnocení
Terezajirickova  100 %
15.11.2017 | 45 hodnocení
Mcenole@senam.cz  60 %
21.10.2017 | 52 hodnocení
Peetra  50 %
3.10.2017 | 168 hodnocení
VáŠa  80 %
31.8.2017 | 25 hodnocení
Nea  100 %
27.5.2017 | 12 hodnocení
Andyjak  80 %
21.4.2017 | 24 hodnocení
Paya888  80 %
15.4.2017 | 312 hodnocení
DD81  100 %
12.4.2017 | 35 hodnocení
Monule  70 %
26.3.2017 | 17 hodnocení
Capinka  80 %
24.3.2017 | 85 hodnocení
Radiator  40 %
24.3.2017 | 88 hodnocení
Cujo  80 %
14.3.2017 | 80 hodnocení
Lenkakebulka  80 %
23.1.2017 | 58 hodnocení
Mary  70 %
6.12.2016 | 81 hodnocení
Čiko  40 %
6.12.2016 | 1085 hodnocení
Marcela  70 %
11.11.2016 | 418 hodnocení
Martin21  50 %
10.10.2016 | 458 hodnocení
Teres  80 %
9.10.2016 | 263 hodnocení
Lumca  70 %
24.9.2016 | 365 hodnocení
Michaela70  80 %
19.9.2016 | 43 hodnocení
Skubalova  80 %
12.9.2016 | 68 hodnocení
Panapollon  80 %
5.9.2016 | 51 hodnocení
BlackAngel  100 %
23.5.2016 | 33 hodnocení
Justina  60 %
10.5.2016 | 77 hodnocení
Milwa  50 %
24.4.2016 | 48 hodnocení
Veronica.vi  90 %
7.3.2016 | 10 hodnocení
Divadelnik  90 %
27.2.2016 | 146 hodnocení
Jaja70  70 %
11.2.2016 | 54 hodnocení
Spiteri  80 %
18.11.2015 | 54 hodnocení
Vendula_Z  60 %
1.11.2015 | 92 hodnocení
Lisarah  100 %
13.9.2015 | 78 hodnocení
Blumarik  90 %
11.9.2015 | 239 hodnocení
Kytina  40 %
29.6.2015 | 181 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.