Profil uživatele

Bišu

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 14 % (44)
Jiří Landa: 14 % (101)
Michal Novák: 15 % (36)
Pavel Širmer: 15 % (68)
Helena Grégrová: 16 % (57)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 3 4 5 6 7 > >>

(zadáno: 26.11.2018)
UP´END´DOWN - Cirk La Putyka: 60 %
(zadáno: 10.11.2018)
Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Jsem tradiční divák a tak tato klasická hra, tradičně provedená bez inovací, se podle mne velice povedla. Zatím nejlepší výkon A. Veldové, věřila jsem jí všemu do puntíku.
(zadáno: 7.11.2018)
Ředitelská lóže - Filmová a divadelní agentura: 70 %
Staří bardi hráli jak o život. Stále umí!!
(zadáno: 7.11.2018)
Chyť mě, jestli na to máš - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Dobrý pěvecký a taneční výkon M. Stránského mne docela překvapil. Výběr Martina Haricha do hlavní role se tak úplně nepovedl, hlavně když jste viděli film.
(zadáno: 7.11.2018)
West Side Story - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
Výborný výkon všech účinkujících, hlavně v taneční části. Při písni Somewhere v podání V. Zaoralové Dvořákové mi běhal mráz po zádech.
(zadáno: 7.11.2018)
Jednotka intenzivní lásky - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 50 %
Úroveň posledních her A. Procházky stále klesá. Bývaly doby, kdy předváděl mnohem sofistikovanější humor.
(zadáno: 7.11.2018)
Zácpa - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 40 %
Nesmyslné postavy říkali nesmyslné texty. Kde jsou ty časy, kdy jsme se na každou novou hru A. Procházky těšili a viděli několikrát.
(zadáno: 7.11.2018)
Donaha! - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Vynikající po všech stránkách. Herecké i pěvecké výkony na vysoké úrovni. Humorný pohled na docela smutné téma se povedl ve srovnání s filmem na jedničku.
(zadáno: 18.6.2018)
Počestné paní plzeňské aneb Mistr ostrého meče - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Mírně, ale dobře zmodernizovaná hra J. K. Tyla. Vtipné dialogy, charakterově dobře vybraní herci pro jednotlivé role, dobré výkony všech. Je vidět, že když se paní Deáková oprostí od módní, šokující režie, dokáže udělat dobrou a zábavnou inscenaci. Nic hlubokomyslného, jen příjemná zábava. A to vůbec není málo !!
(zadáno: 8.6.2018)
Linie krásy - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Dobře napsaná hra, zajímavé téma, výborné herecké výkony, nápaditá scénografie, jen paní režisérka zřejmě soutěží o cenu za nejvíce šokující režii za každou cenu, jak je teď v módě. No hlavní výhra už patří stejně do Brna. Každý divák, i s minimální fantazií, si určitě umí představit sex homosexuálů, není třeba to předvádět tak naturalisticky na jevišti. Diváci pak nejsou šokováni, ale znechuceni a předčasně odcházejí. Škoda dobré hry, první polovina se sice trochu táhla, druhá výborná, s inteligentnější režií to mohlo být skvělé představení, obsah na to měl a rozhodně i herci.
(zadáno: 30.5.2018)
Lidojedi - Činoherní studio Ústí nad Labem: 60 %
Zajímavě a vtipně zpracované nevšední a trochu morbidní téma. Dobré výkony herců, bavili jsme se.
(zadáno: 29.5.2018)
50 odstínů (České porno) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 0 %
0% dávám jen proto, že tabulka neumožňuje minusové hodnoty. Slibovaná částečně dokumentární inscenace je ve skutečnosti nepřetržitý sled trapností, samoúčelné vulgarity a lascivnosti nejhrubšího druhu. Je mi líto šéfky činohry, že se musí zviditelňovat timto způsobem a je mi líto dobrých herců, kteří se dokáží zviditelnit i "obyčejným" herectvím, že musí něco podobného hrát. Vynaložené náklady měli raději propít.
(zadáno: 29.5.2018)
Kazimír a Karolína - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 20 %
Dle úvodních slov zdánlivě banální příběh dvou milenců proměněný v totálně banální příběh dvou milenců. Bez nápadu, fantazie, humoru, divné dialogy, nesourodé kostýmy. Jediným pozitivním momentem byly hezké nohy A. Mohylové a modré šaty, které jí moc slušely. Na celé představení opravdu dost málo.
(zadáno: 27.5.2018)
Sweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Velice povedené představení po všech stránkách ( scéna, vůně, kostýmy, náročná choreografie, pěvecké i herecké výkony ). Režiséra i všechny účinkující nelze jinak, než pochválit, jak na tak malém prostoru dokázali realizovat "velké divadlo". Plzeňský muzikál v současné době prostě frčí, "mladá krev" i "staří" bardi předvádějí výkony na vysoké úrovni, současný šéf muzikálu opravdu UMÍ.
(zadáno: 27.5.2018)
Šumař na střeše - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Vynikající představení po všech stránkách, velká pochvala režisérovi i všem účinkujícím. Mám srovnání s plzeňským představením před 18 lety i s představením v Divadle na Fidlovačce s T.Topferem a to aktuální provedení se mi zdá nejlepší. T.Topfer také toho moc nenazpíval, ale vše to skvěle uhrál, jako pan Mejzlík. Určitě chci vidět znovu.
(zadáno: 27.5.2018)
Okouzlující slečna - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
Pro milovníky operetního žánru příjemné představení. Na "velké" operety to nedosáhne, ale to se ani nepředpokládalo. Oblíbení zpěváci plzeňské operetní scény opět nezklamali, překvapivě vynikající Z. Kopřivová v hlavní roli, výborná scéna, kostýmy, příjemná prvorepubliková atmosféra. Milovníci operety budou rozhodně spokojeni.
Doufám, že pan Z. Brabec bude i nadále pokračovat v této bohulibé činnosti.
(zadáno: 11.3.2018)
Past na myši - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Jako milovník detektivek a komedií jsem se moc těšila, ale dle řčení Trautenberka : na detektivku málo detektivní a na komedii málo komediální. Ovšem ve srovnání s některými hrami, které jsou momentálně v nabídce, je to vcelku dobré.
(zadáno: 28.1.2018)
Škola žen - Divadlo na Vinohradech: 70 %
Dobré herecké výkony, dobře vykreslené charaktery postav, až na postavu D.Benedikta, který byl na můj vkus příliš ukřičený a nesmyslně rozjuchaný. Nelehký veršovaný text byl krásný. Klasicky zpracovaná hra klasického autora oživena bizarními kostýmy potěšila.
(zadáno: 15.1.2018)
Shylock - Divadlo Na Jezerce: 90 %
Milan Kňažko opět nezklamal! Vynikající výkon, ostatně jako pokaždé, ve velice dobře napsané hře na aktuální téma " každý kecá do všeho ". Duo Radek Balaš a Milan Kňažko předvedli, jak má vypadat one man show, které udrží pozornost diváka po celou dobu představení. Zasloužený potlesk ve stoje a zcela zasloužená cena Thálie.
(zadáno: 26.11.2017)
Živý obraz - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 40 %
Herci dobří, hra podprůměrná.
(zadáno: 20.11.2017)
Iluze - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Vtipná hra na vážné téma.
(zadáno: 25.10.2017)
Vila Verdi - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
" Stará garda " je ještě stále vynikající, jen bohužel neměla tak úplně co hrát. Divná hra a 60% patří výhradně hercům, protože patřím mezi dlouholeté majitele předplatného a byla to příjemná nostalgie.
(zadáno: 17.10.2017)
Sluha dvou pánů - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Docela přijatelné představení, zatím nejlepší role J.Matějky.
(zadáno: 17.10.2017)
Manon Lescaut - Národní divadlo: 90 %
J.Pidrmanová, P.Děrgel, R.Mácha všichni recitovali krásné texty krásnou češtinou, zrozumitelně, bez přehnaných gest. Modernizace tentokrát byla ku prospěchu představení. Nápaditá "moderní" scénografie i kostýmy.

Další stránky hodnocení: 1 2 3 4 5 6 7 > >>