Profil uživatele

Bišu

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 14 % (46)
Jiří Landa: 14 % (102)
Michal Novák: 15 % (37)
Helena Grégrová: 16 % (58)
Lukáš Dubský: 16 % (25)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 3 4 5 6 7 > >>

(zadáno: 16.2.2019)
Kdo je tady ředitel? - Švandovo divadlo: 80 %
Dobře jsme se bavili celé představení. Excelentní Michal Dlouhý, jako vždy !
(zadáno: 14.2.2019)
Modrovous (Sir Halewyn) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Na můj vkus trochu morbidní hra, místy příliš hlasitá hudba, ale působivé, dobře udělané představení. Vynikající Ondřej Rychlý.
(zadáno: 9.2.2019)
Cyrano - Divadelní léto pod plzeňským nebem: 80 %
Nezapomenutelný Michal Dlouhý.
(zadáno: 9.2.2019)
Sexem ke štěstí - Divadlo Dialog: 80 %
Velice vtipná a vkusně napsaná hra o intimních vztazích. Je vidět, že lze napsat zábavnou hru o sexu i bez zbytečných vulgarit a lascivnosti. Herecké výkony, hlavně p. Zindulky, vynikající.
(zadáno: 9.2.2019)
Smích zakázán - Divadlo Dialog: 60 %
Viděla jsem již několik her od tohoto autora a díky tomu jsem čekala více. Příliš mnoho dlouhých dialogů a hluchých míst.
(zadáno: 9.2.2019)
Veselá vdova - Hudební divadlo Karlín: 90 %
Klasické provedení, bez různých režijních modernizací, opět jednou slavilo úspech. Po všech stránkách vydařené představení. Velká pochvala p. Otavovi.
(zadáno: 9.2.2019)
Čarodějky ze Salemu - Divadlo na Vinohradech: 100 %
Hrobové ticho v hledišti po celou dobu představení svědčí o tom, že tato hra úplně diváka pohltí a vtáhne do děje. Výborně napsané, výborně zahrané a zrežírované. Divadelní lahůdka po všech stránkách.
(zadáno: 26.11.2018)
UP´END´DOWN - Cirk La Putyka: 60 %
(zadáno: 10.11.2018)
Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Jsem tradiční divák a tak tato klasická hra, tradičně provedená bez inovací, se podle mne velice povedla. Zatím nejlepší výkon A. Veldové, věřila jsem jí všemu do puntíku.
(zadáno: 7.11.2018)
Ředitelská lóže - Filmová a divadelní agentura: 70 %
Staří bardi hráli jak o život. Stále umí!!
(zadáno: 7.11.2018)
Chyť mě, jestli na to máš - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Dobrý pěvecký a taneční výkon M. Stránského mne docela překvapil. Výběr Martina Haricha do hlavní role se tak úplně nepovedl, hlavně když jste viděli film.
(zadáno: 7.11.2018)
West Side Story - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
Výborný výkon všech účinkujících, hlavně v taneční části. Při písni Somewhere v podání V. Zaoralové Dvořákové mi běhal mráz po zádech.
(zadáno: 7.11.2018)
Jednotka intenzivní lásky - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 50 %
Úroveň posledních her A. Procházky stále klesá. Bývaly doby, kdy předváděl mnohem sofistikovanější humor.
(zadáno: 7.11.2018)
Zácpa - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 40 %
Nesmyslné postavy říkaly nesmyslné texty. Kde jsou ty časy, kdy jsme se na každou novou hru A. Procházky těšili a viděli několikrát.
(zadáno: 7.11.2018)
Donaha! - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Vynikající po všech stránkách. Herecké i pěvecké výkony na vysoké úrovni. Humorný pohled na docela smutné téma se povedl ve srovnání s filmem na jedničku.
(zadáno: 18.6.2018)
Počestné paní plzeňské aneb Mistr ostrého meče - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
Mírně, ale dobře zmodernizovaná hra J. K. Tyla. Vtipné dialogy, charakterově dobře vybraní herci pro jednotlivé role, dobré výkony všech. Je vidět, že když se paní Deáková oprostí od módní, šokující režie, dokáže udělat dobrou a zábavnou inscenaci. Nic hlubokomyslného, jen příjemná zábava. A to vůbec není málo !!
(zadáno: 8.6.2018)
Linie krásy - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Dobře napsaná hra, zajímavé téma, výborné herecké výkony, nápaditá scénografie, jen paní režisérka zřejmě soutěží o cenu za nejvíce šokující režii za každou cenu, jak je teď v módě. No hlavní výhra už patří stejně do Brna. Každý divák, i s minimální fantazií, si určitě umí představit sex homosexuálů, není třeba to předvádět tak naturalisticky na jevišti. Diváci pak nejsou šokováni, ale znechuceni a předčasně odcházejí. Škoda dobré hry, první polovina se sice trochu táhla, druhá výborná, s inteligentnější režií to mohlo být skvělé představení, obsah na to měl a rozhodně i herci.
(zadáno: 30.5.2018)
Lidojedi - Činoherní studio Ústí nad Labem: 60 %
Zajímavě a vtipně zpracované nevšední a trochu morbidní téma. Dobré výkony herců, bavili jsme se.
(zadáno: 29.5.2018)
50 odstínů (České porno) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 0 %
0% dávám jen proto, že tabulka neumožňuje minusové hodnoty. Slibovaná částečně dokumentární inscenace je ve skutečnosti nepřetržitý sled trapností, samoúčelné vulgarity a lascivnosti nejhrubšího druhu. Je mi líto šéfky činohry, že se musí zviditelňovat timto způsobem a je mi líto dobrých herců, kteří se dokáží zviditelnit i "obyčejným" herectvím, že musí něco podobného hrát. Vynaložené náklady měli raději propít.
(zadáno: 29.5.2018)
Kazimír a Karolína - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 20 %
Dle úvodních slov zdánlivě banální příběh dvou milenců proměněný v totálně banální příběh dvou milenců. Bez nápadu, fantazie, humoru, divné dialogy, nesourodé kostýmy. Jediným pozitivním momentem byly hezké nohy A. Mohylové a modré šaty, které jí moc slušely. Na celé představení opravdu dost málo.
(zadáno: 27.5.2018)
Sweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Velice povedené představení po všech stránkách ( scéna, vůně, kostýmy, náročná choreografie, pěvecké i herecké výkony ). Režiséra i všechny účinkující nelze jinak, než pochválit, jak na tak malém prostoru dokázali realizovat "velké divadlo". Plzeňský muzikál v současné době prostě frčí, "mladá krev" i "staří" bardi předvádějí výkony na vysoké úrovni, současný šéf muzikálu opravdu UMÍ.
(zadáno: 27.5.2018)
Šumař na střeše - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Vynikající představení po všech stránkách, velká pochvala režisérovi i všem účinkujícím. Mám srovnání s plzeňským představením před 18 lety i s představením v Divadle na Fidlovačce s T.Topferem a to aktuální provedení se mi zdá nejlepší. T.Topfer také toho moc nenazpíval, ale vše to skvěle uhrál, jako pan Mejzlík. Určitě chci vidět znovu.
(zadáno: 27.5.2018)
Okouzlující slečna - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
Pro milovníky operetního žánru příjemné představení. Na "velké" operety to nedosáhne, ale to se ani nepředpokládalo. Oblíbení zpěváci plzeňské operetní scény opět nezklamali, překvapivě vynikající Z. Kopřivová v hlavní roli, výborná scéna, kostýmy, příjemná prvorepubliková atmosféra. Milovníci operety budou rozhodně spokojeni.
Doufám, že pan Z. Brabec bude i nadále pokračovat v této bohulibé činnosti.
(zadáno: 11.3.2018)
Past na myši - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %
Jako milovník detektivek a komedií jsem se moc těšila, ale dle řčení Trautenberka : na detektivku málo detektivní a na komedii málo komediální. Ovšem ve srovnání s některými hrami, které jsou momentálně v nabídce, je to vcelku dobré.

Další stránky hodnocení: 1 2 3 4 5 6 7 > >>