Profil uživatele

Mjetelova

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 17 % (22)
Lukáš Dubský: 18 % (33)
Lukáš Holubec: 18 % (12)
Helena Grégrová: 19 % (45)
Jan Pařízek: 20 % (29)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.1.2024)
Dokonalé představení. Pro toho, kdo nečetl knihu muselo být náročné sledovat děj a vyznat se ve všech dějových linkách, zvlášť v časových osách. Během přestávky jsem všude okolo slyšela "ještě že jsem četla knihu". Takže doporučuji před představením samostudium. Všechny herečky bravurně zvládly vytvořit napětí, scéna byla perfektně postavená, těch pár kulis zvládlo obsáhnout všechna prostředí. Hudba udělala pro atmosféru hodně. Při potlesku bylo náročné udržet emoce a mísila se v nás pieta, nadšení i strach. Představení doporučuji a snad bude více zájezdů a ještě ho někdy uvidím.
(zadáno: 12.12.2023)
Velmi příjemná komedie s tématem "oběd u babičky a dědy" se všemi typickými situacemi o to víc, že prarodiče jsou tam dokonce 4. Střet světa vnuka třicátníka a světa seniorů a jejich návyků a roztomilých zlozvyků. Odpočinkový večer ve společnosti vlídné hry bez dramat a zápletek. Čekala jsem na konci větší pointu nebo silnější zakončení. Ale život je takový a vlastně to ke hře pasovalo.
(zadáno: 10.12.2023)
Po prvních pár minutách úsměv diváků nahradí vážná tvář, vtipný začátek totiž vygraduje až do silného dramatu plného výčitek. Mnohokrát jsem měla ruku připravenou, abych si zakryla oči, tak silně na mě působilo stupňování napětí. Úžasné herecké výkony umocněné blízkostí herců a diváků. Doporučuji!
(zadáno: 9.12.2023)
Představení protkané retro hudbou 60. let a kostýmy jako z Pelíšků je opravdu pro děti. Být tam jako doprovod dítěti, jsem nadšená, ale pro dospělého jde o infantilní a karikované představení založené na vtipech typu "podívej jak chodím na chůdách". Oceňuji živou hudbu se skvělými výkony a všechny zpívající herce. Ti si zasloužili velký potlesk. Být to pouze revue jedné písničky za druhou, dám 100%. Takto bohužel a nechápu všechny dospělé co na představení chodí opakovaně. Děti byli nadšené, bez nich nechápu, co na tomto představení obdivovat.
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
(zadáno: 13.10.2023)
Perfektní humor přesně podle mého gusta a tak charakteristický pro DD. Vynikající Ivan Trojan a Tomáš Jeřábek. První půlka je podle mě lepší, v druhé polovině ubyde humoru, ale zvážnění neubere na poutavosti. Doporučuji!
(zadáno: 30.3.2023)
Úžasný výkon paní Peckové, utáhla celé představení sama, věřila jsem jí každé slovo. Vtipný začátek obou částí vždy postupně nahradilo zamyšlení nad osudem Marie Callas. Velmi zajímavé pojetí vyprávění o slavné zpěvačce. Po skončení následovala autogramiáda a moc oceňuji trpělivost a vstřícnost paní Dagmar Peckové.
(zadáno: 22.1.2023)
Úžasný Dan Krejčík ve velmi zajímavé hře, která se odehrává ještě v zajímavějším prostředí bytového divadla. Zapojení diváků někomu bylo příjemné, někomu méně, ale všichni to zvládli bez nepříjemných pocitů. Nejraději bych zůstala a přečetla všechny papíry s úžasnými věcmi.
(zadáno: 21.6.2022)
Dokonalý výkon Hany Holišové, pěvecky i herecky neskutečný zážitek. Výborná živá kapela. V představení není hluché místo nebo slabšího článku.
(zadáno: 8.5.2022)
Perfektní představení. Jak je zvykem v ČK přejde od komedie k zamyšlení a to pomocí dokonalých výkonů všech herců. Velmi mě bavilo zapojení promítaných scén do hry, byl to nevšední zážitek.
(zadáno: 24.4.2022)
Poprvé jsem byla v divadle Ungelt, které svým malým prostorem vtahuje diváka do děje víc než jiná divadla mohou nabídnout. Silné herecké výkony Jiřího Langmajera a Tatiany Dykové mě nenechaly odejít z divadla s lehkým zážitkem na který během cesty domů zapomenu. Myslím, že ještě pár dní budu vstřebávat dojmy z tohoto představení. Nikdy jsem z divadla neodcházela nalomená k pláči, dnes se mě představení nějak více dotklo. Téma nikterak originální, ale podané tak, že jsem doopravdy prožívala emoce každé z postav a chápala jejich perspektivu.
(zadáno: 23.4.2022)
Skvělé výkony Dana Krejčíka a Jitky Schneiderové! Hltala jsem každou jejich scénu včetně děkovačky. Zajímavá hudba a kulisy. Výborně sehraný známý příběh, byla jsem nadšená.
(zadáno: 13.4.2022)
Velmi intenzivní představení s úžasnými výkony všech herců, nikdo nezaostával. Opravdu hodně vulgarismů, ale v rámci děje nutných. Ač nemáme rádi přestávky, tentokrát jsme drobné "vydýchání" uvítali, hra je velmi náročná na pozornost, stále se něco děje. Herci se poměrně dost odbourávali, ke konci už to bylo i rušivé. Nevím do jaké míry je představení improvizované, podle reakcí herců to vypadalo na velkou část. Doporučuji, takhle jsme neřvali smíchy v divadle ještě nikdy.
(zadáno: 4.4.2022)
Začátek představení je velmi komediálně laděn, vtípek za vtípkem. Postupně atmosféra houstne až se dostane do dramatu. Perfektní výkon Vojty Kotka i ostatních herců. Obdivuji je, jak se orientovali v dvojrolích. Zapojení publika nenásilné, ale intenzivní. Následná diskuse s tvůrci byla skvělou tečkou za skvělým představením.