Profil uživatele

Tlumocnik

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.3.2022)
Výborné představení. Nevím, kam ho přesně žánrově zařadit, jsou tam prvky komické až groteskní, někdy je to zas vážné. Viděno v době války na Ukrajině a některé repliky jsou až děsivě nadčasové. Konec velmi silný, měla jsem slzy v očích a běhal mi mráz po zádech?
(zadáno: 30.8.2020)
Krása. Trochu jsem se obávala, aby velká očekávání nepřinesla zklamání, ale je to opravdu nádherné představení. Úžasná scéna, skvělí starší i mladí herci. Klidně bych šla znovu.
(zadáno: 7.12.2019)
V druhé polovině už tempo trochu vázlo, ale celkový dojem dobrý. Pro mě první návštěva Fidlovačky vůbec, protože ho mám spojené spíš s jednoduššími kusy, ale tohle bylo příjemné.
(zadáno: 21.9.2019)
První půle velmi zábavná. V druhé půli občas trochu vázlo tempo, ale nakonec až mrazivě působivé. Je to samozřejmě angažované divadlo, ale na to mají plné právo. Jdi do chce v divadle jen odpočinout a nepřemýšlet, ať jde na něco jiného.
(zadáno: 4.10.2018)
Ta hra je moc dobrá a otevírá spoustu otázek. To, že se po divákovi chce nakonec odpověď ano nebo ne, je po tom všem trochu zrada. Jitka Smutná byla moc dobrá, pánové trochu zaostávají. Divadelní zážitek byl bohužel trochu zkalen tím, že cca 80% z publika tvořily školní zájezdy. Teenageři přece jen pozornost tolik neudrží a občas nás to dost otravovalo. Na to, kolik jich tam bylo, to sice nebylo tak hrozné, ale stejně si myslím, že pokud je takové množství lístků dáno k dispozici školám, měli by se na to ostatní diváci upozornit při nákupu vstupenek.
(zadáno: 6.2.2018)
Tato hra je taková oddechovka, možná bych hodnotila i více nebýt některých hystericky se smějících dam v publiku. Je třeba zdůraznit, že je to cíleno spíš na ženy, můj muž se zděsil, když po příchodu do divadla zjistil, že muži jsou opravdu hodně v menšině. On by asi hodnotil ještě míň. Já jsem se pobavila, nebylo to trapné, ale dle nápomocné kauzální tabulky mi z toho vyšlo 60 proc.
(zadáno: 24.10.2017)
Ke konci přece jen trochu dlouhé. U dialogu Trepleva s Ninou mi začala padat hlava... Možná by pomohlo posunout u tohoto představení začátek. Herci skvělí, jen mi trochu nesedla K. Melíšková, ale její herectví mi nějak nevyhovuje celkově, přestože jako člověk je mi moc sympatická.