Činoherní klub

Ujetá ruka (Behanding in Spokane)

Premiéra: 14.1.2011 | Obnovená premiéra: 9.11.2014 | 2:15
Dramaturgie: Roman Císař, Vladimír Procházka. Scéna: Adam Pitra. Kostýmy: Katarína Hollá. Hudba: Petra Horváthová. Překlad a režie: Ondřej Sokol.
Poslední uvedení: listopad 2021.
Nejnovější hra nejhranějšího současného světového dramatika. Černá komedie. „Nikdy nechtějte prodávat někomu ruku, která mu nepatří. Odstartuje to mnoho problémů...“
14!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Činoherní klub
Hodnocení inscenace
Redakce
72 %
Uživatelé
77 %
771191000
Volby

Hodnocení (128)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Holubec  60 %
18.9.2015 | 742 hodnocení
Lukáš Dubský  80 %
11.9.2015 | 1165 hodnocení
+ souhlasím
Velmi zábavná inscenace, na které je znát autorský rukopis McDonagha i přesné vystavění situací režisérem Sokolem. Oproti třeba Osiřelému západu mi přišlo, že se hra ani nesnaží o nějakou hlubší výpověď. Je to především svižná a pořádně morbidní jízda se skvělými dialogy. V druhé části se najde pár hluchých míst, ale nudit se určitě nebudete. Hlavní hvězdou večera je M.Finger jako receprční Mervyn, jeho monolog o gibonech je nezapomenutelný. M.Taclík předvádí svůj vysoký standard, výborně pointovat dovede scény i k nepoznání nalíčený O.Sokol.
Pavla Haflantová  70 %
16.11.2011 | 356 hodnocení
+ souhlasím
Tak za prvé - udělat scénu tak, že všichni diváci sedící v hledišti trošku víc vlevo budou mít po představení bloklou páteř, navíc bez nějakého zjevného opodstatnění, to by mělo být zakázáno! Takže - lehce - podprůměrné hodnocení (v rámci této hry) hlavně z tohoto důvodu.

Ale mimo tuto připomínku se jedná o zdařilé dílo pana McDonagha, které drží hlavně pánové Taclík a Finger. Autor je ve formě a servíruje nám pravidelnou dávku syrových absurdit.
Šárka Schmarczová  70 %
13.6.2011 | 46 hodnocení
Jiří Landa  70 %
16.5.2011 | 3032 hodnocení
+ souhlasím
Herecky velmi vyrovnaná inscenace s dominujícím výkonem M. Fingera coby recepčního. I když tato McDonaghova novinka už nemá takovou sílu jako předchozí autorovy počiny, stále zůstává velmi nad průměrem současné dramatiky. A bohužel ukazuje ujetý svět a myšlení lidí kolem nás až velmi pravdivě... Režie se mohla odhodlat ke škrtům, v druhé části se totiž běh jinak celkem svižné inscenace zpomaluje. Také scéna s telefonem nebyla autorem dostatečně promyšlena, zásah dramaturgů či režiséra by byl na místě. Celkově však zdařilé nastudování.
Helena Grégrová  70 %
16.5.2011 | 1688 hodnocení
+ souhlasím
Opět zdařile ujeté podobenství o ujetostech kolem nás a především v nás..
Petr Tichý  80 %
8.3.2011 | 89 hodnocení
Jan Pařízek  70 %
28.2.2011 | 914 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
McDonaghův rukopis je zde vidět velmi dobře. Další z jeho řady černých "tarantinovských" komedií. Byť se již trochu opakuje a hra nemá tu sílu Pana Polštáře či Osiřelého západu, tak přesto je kvalita stále dosti vysoká. Je zde několik vynikajícíh dialogů, které jsou hodné zapamatování :). Nahoru také táhne hru výborný Martin Finger jako recepční, který u mě zastínil jinak také velmi dobrého Marka Taclíka. Výkony Markéty Stehlíkové a Domingose Correii naopak už tak dobré, alespoň pro mě, nebyly (zvláště u Correii).
Jiří Koula  80 %
27.1.2011 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
viz blog
Pavel Širmer  70 %
27.12.2010 | 2036 hodnocení
+ souhlasím
Úspěšný dramatik pracuje se svými (osvědčenými) postupy i v této hře, opět originálně snoubí černý humor s drastickými okamžiky. Tentokrát lépe propracoval psychologii postav i vnitřní podstatu situací, také šetrněji nakládal s extrémními situacemi a dějovými zvraty. Inscenace ČK je dobře režijně uchopená a zahraná, s pochopením pro specifickou poetiku. Takové síly vyznění jako u Osiřelého západu dosaženo sice nebylo, ale příčina byla spíše ve hře než v interpretaci. Přes jisté výhrady k textu mě autor nezklamal, opět jsem byl do jeho hry vtažen a sledoval ji s velkým zájmem.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Misokara  80 %
3.6.2019 | 8 hodnocení
+ souhlasím
videné 1.6.2019 - odporúčam navštívit toto predstavenie, obzvlášť oceňujem herecký výkon Martina Fingera :) Ondra Sokol ako černoch taktiež vynikajúci :) hra mala svoje tempo a nenudila, hluché momenty som v predstavení nenašiel, aj keď bola hra napísaná hlavne na problémy v Spojených štátoch, väčšina tém je aktuálna aj v našich podmienkach
Kviky  100 %
3.4.2019 | 21 hodnocení
+ souhlasím
Výborná hra, kterou doporučuji kudy chodím
Greetchen  60 %
7.3.2019 | 80 hodnocení
+ souhlasím
(6.3.2019) Na McDonagha je to příběhově slabší. Oproti předchozím hrám je tohle jen povrchní černá komedie, byť Tarantinovsky absurdní. Chybí jí ale hloubka, větší drama a obvyklá drásavost. Přesto je to herecky zdařilé (Martin finger je TOP), z divadla jsem rozhodně neodcházela zklamaná, ale od McDonagha/Sokola lze očekávat i víc.
Brbla z Olomóca  70 %
10.2.2019 | 75 hodnocení
+ souhlasím
Viděno dne 9.2.2019 ČK Praha:
+ inscenace útočí na emoce tak silně, že byste
nejraději vystoupili na jeviště a hercům nějak
v jejich předstírané nesnázi pomohli
+ absurdní, místy až morbidní humor je skvělý, libil
se mi zejména O. Sokol jako černoch
+ bourání klasického klišé - dobro proti zlu,
nakonec nevíte kdo je klaďák a kdo záporák, kdo je
chytrej a kdo hloupej a o to autorovi jde, soucítíte
nakonec se všemi
------------
- nemá to hloubku Osiřelého západu
Mimouch  80 %
4.2.2019 | 50 hodnocení
+ souhlasím
Divadelní hra ve stylu Tarantinových filmů. Absurdní, mrazivé, ale také velmi vtipné představení. Pokud chcete, můžete se jen zasmát propracovaným dialogům a absurdním situacím. Chcete-li o hře více přemýšlet, můžete najít řadu odpovědí na otázku, o čem to vlastně bylo. Třeba o naprostém magorovi, který nakonec potkal ještě většího magora. Nebo o tom, že hledáním něčeho, co hledat ani nemá smysl, ztratíme něco důležitého. Skvělý M. Finger. 85%.
Denisa H.  50 %
21.11.2018 | 383 hodnocení
+ souhlasím
Těžko se mi chce věřit,že za Ujetou rukou stojí stejní pánové jako za Osiřelým západem nebo Panem Polštářem...
Příběh je dostatečně absurdní až ujetý, ale styl vyprávění je značně rozvleklý. Potenciál černého humoru se utápí v moři nudy, které jen občas zbrázdí podařený vtip. Nejzábavnější postavou je recepční Mervyn M. Fingera, který jediný dokáže rozesmát a vytrhnout diváka z dřímot. S odstupem za sebou nechává i takové herecké eso, jakým je M. Taclík. O. Sokola jako herce nemám ráda, navíc jsem se předem obávala trapnosti jeho převleku a maskování za černocha, ale ani jedno se nevyplnilo.
Fedorocko  80 %
22.10.2018 | 755 hodnocení
+ souhlasím
Taclík,Sokol tradičně výborní, ovšem Martin Finger v komediální poloze vynikající. Celkově výborné představení.
J.S.  90 %
13.10.2018 | 149 hodnocení
+ souhlasím
Tři bizarní postavy se stanou obětí vyšinutého psychopata, který pátrá po své "ujeté ruce". Hra pohybující se na hranici vážného dramatu a černé komedie má strhující děj s vtipnými dialogy. Inscenační provedení v důsledně realistickém (naturalistickém) stylu zesiluje nosné prvky textu a umocňuje jejich diváckou účinnost. Výrazným scénickým nedostatkem je praktické odepsání levé poloviny scény. Její dílčí využití pro předěly mezi dramatickými situacemi se jeví z pohledu diváka jako vcelku zbytečné. I přes tento nedostatek jde o (režijně i herecky) vynikající inscenaci.
Zuzanan1  90 %
15.9.2018 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Miluji černočerné komedie a tahle se hodně povedla, skvělý překlad a režie Ondřeje Sokola, jenž podle mě hrál i nejlépe a jeho postava byla nejvtipnější, ale výborně hrál i Martin Finger. Vývoj postav je překvapivý, stejně jako závěr. Ala za zbytečné považuji němé/zpívající postavy, stejně jako rozdělení jeviště. Ale jinak super a doporučuji.
Hejbl a Spurvínek  90 %
26.3.2018 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Ujetá ruka je morbidní komedie. Já si divadlo užil hlavně proto, že jsem byl unavený, a tak bych nezvládl nic náročného. Proto pro mě byla tato inscenace skvělým zážitkem, jen jsem se smál, smál a obdivoval komické dialogy a skvělé herecké výkony.
Tomas22  90 %
21.2.2018 | 89 hodnocení
+ souhlasím
Na inscenaci jsem byl jiz podruhe a opet se skvele bavil! Marek Taclik i Ondrej Sokol byli skveli! Dramaticke situace prolozene notnou davkou humoru tvori skvely zazitek!
Doporucuji vsem, kteri se chteji zasmat a nevadi jim vulgarismy, ktere k teto inscenaci jednoduse patri.
Šimon Slavík  70 %
30.1.2018 | 33 hodnocení
+ souhlasím
Jako vždy skvělý McDonaghův text v režii Ondřeje Sokola, na které je vidět upřímný obdiv k autorovi. Jde o vyváženou insenaci, která potěší pravidelné i sváteční diváky divadla, kteří se nebojí morbidního a černého humoru. Vynikají Martin Finger, zábavný Taclík i Sokol. Kvalitní a nenáročná zábava.
Anah  60 %
16.1.2018 | 184 hodnocení
+ souhlasím
Pro mě dost morbidní. Monolog o gibbonech se mi zdál vcelku zbytečný. Celé představení táhl Martin Finger. Od McDonagha jsem viděla lepší kousky
Richard Juan Rozkovec  90 %
10.1.2018 | 24 hodnocení
+ souhlasím
Samotný výkon Martina Fingera by na 90% stačil, ale celková souhra jednotlivých představitelů a McDonaghův text jsou prostě geniální.
JirkaS  80 %
20.6.2017 | 368 hodnocení
+ souhlasím
U černých komedií oceňuji originalitu, ujetost, vážné scény, kvalitní herecké výkony a dobrou režii. Zde je přítomno vše výše zmíněné. Text už snad nemohl být ujetější, až do konce jsem neuměl odhadnout, jak vše dopadne, a herecké výkony byly skvělé. Na začátku představení způsobily dva přeřeky Marka Taclíka odbourání herců (místo baseballová rukavice řekl baseballová ruka, místo střelil jsem mu u hlavy řekl střelil jsem ho do hlavy), ale nijak to nerušilo. Všechny výkony byly vyrovnané, nezapomenutelným zůstává monolog Martina Fingera o opicích a maska Ondřeje Sokola. /viděno 14. června 2017/
Blahis  60 %
12.5.2017 | 39 hodnocení
+ souhlasím
65%
Nakafishie  70 %
7.5.2017 | 29 hodnocení
+ souhlasím
Výborný Martin Finger!
Martin Kopecký  80 %
18.10.2016 | 16 hodnocení
+ souhlasím
Kvalitní černá podívaná bez hlubšího smyslu, kterou si pro sebe urval Ondřej Sokol. Marek Taclík neměl svůj den, snad ho bolely zuby, sotva mu bylo rozumět, když jen tak odříkával svůj text. Martin Finger trochu bez šťávy, ale občas světlé momenty, i když monolog o gibbonech působil tak, že si ostatní chtějí hlavně dát pauzu na cigárko. Markéta Stehlíková působila trochu zakřiknutě, což se čas od času snažila dohnat jakoby hysterií. Hra měla spád, hlavně díky dobré režii.
Mart  70 %
11.5.2016 | 49 hodnocení
+ souhlasím
Trochu dlouhé, to je asi hlavní výhrada.. Vtipné, místy velmi, sympaticky nekorektní, ale díky délce se to rozmělní.
Doporučení na opici s šelmičkami je opravdu fajn.
Gesmi_cz  80 %
11.5.2016 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Taková jevištní Tarantinovka, plná černého humoru a šílených situací!
Czerwa  70 %
31.3.2016 | 39 hodnocení
+ souhlasím
První polovina představení perfektní, bavila jsem se, druhá už slabší. Pointa chabá.
Kvalitní kus hlavně díky výkonu Martina Fingera.
Milwa  80 %
8.3.2016 | 48 hodnocení
+ souhlasím
Zábavné, černohumorné, prostě McDonagh jak ho známe. Velmi se mi líbil výkon Martina Fingra. Kvalit pana Polštáře sice hra nedosahuje , ale i tak je to vysoká škola humoru:)
Koeman2  80 %
1.11.2015 | 185 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá černá komedie s absurdními dialogy a situačními gagy. Podobné tarantinovskému stylu. Výborní herci v hlavních rolích (Taclík, Finger a Sokol jako černoch k nepoznání).
Bernardblack  80 %
14.9.2015 | 328 hodnocení
+ souhlasím
85% 2x
Nikki123  90 %
24.5.2015 | 172 hodnocení
+ souhlasím
Výborné představení, výborné výkony herců (hlavně M. Fingera), ale přesto tomu k dokonalosti něco chybělo.
Anex  90 %
29.4.2015 | 111 hodnocení
+ souhlasím
Jako milovnice dílek typu Tarantino nemohu jinak, netušila jsem, že je možné něco takového přenést i na divadelní prkna
Vivien  80 %
9.3.2015 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Maličko mi vadila táhlost hry. Kdybych mohla udělit hodnocení pouze pana Martina Fingera, dostal by za mě 100%.
J_V  70 %
4.3.2015 | 47 hodnocení
+ souhlasím
Výborně napsané dialogy a hercům se daří podávat je s bezchybným timingem. Hlubší smysl bych v tom nehledal, konec hry už jako by McDonagh psal vysloveně se zavázanýma očima, ale zábavné to je. Určitě vybírejte vstupenky do pravé poloviny sálu (viz ostatní komentáře).
Vladimír10  80 %
19.12.2014 | 646 hodnocení
+ souhlasím
Na jevišti se přede mnou začal odehrávat děj, který patří k těm nejmorbidnějším, jež jsem měl tu čest v divadlech vidět. Aby byli dva herci ze čtyř hlavních postav připoutáni téměř celé představení k části dekorace jsem též dosud nezažil a pro samotné účinkující to jistě též není nic příjemného. Temná a pochmurná atmosféra byla navíc umocněna tak, že bylo po celé scéně rozsypáno několik usekaných rokládajících se rukou. Tím byla všemu nasazena koruna a celé hlediště jen trnulo, kolik postav zemře. Naštěstí nebyla zabita ani jedna. Excelentní herectví předvedli M. Taclík a M. Stehlíková.
Vratislav Honzálek  70 %
14.12.2014 | 110 hodnocení
+ souhlasím
Jako jo, bavil jsem se :) (první hra od tohoto autora). Celkem slušné tempo s minimem hluchých míst.
Chandler M Bing  90 %
14.11.2014 | 23 hodnocení
+ souhlasím
Hra má krásný spád a velmi rychle uteče. Vstupenky koupit jednoznačně na pravou stranu a dopředu (hra se tam odehrává a herci tam často sedí, zároveň pokud člověk nevidí na podlahu o hodně přichází...). Jediná malá výtka je za scénu při telefonování matce (4/5 vynikající), ta by chtěla o pár minut seškrtat, protože na konci už Tácek vykrádá sám sebe... Martin Finger famozní, ostatní - O.Sokol, M. Stehlíková a M. Taclík velmi dobří.
Monulinka  80 %
10.11.2014 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Ujetá černá komedie, která i v českých poměrech začíná být aktuální... M. Finger a M. Taclík podávají již tradičně skvělý výkon. Bála jsem se, aby O. Sokol jako černoch nevyzněl jako parodie, ale naštěstí byla maska skvělá a Sokol přesvědčivý. Moc se mi líbilo taky pár zajímavých režijních nápadů.
Eviik  70 %
10.11.2014 | 289 hodnocení
+ souhlasím
Pro mě trošku slabší hra než Pan Polštář nebo Osiřelý západ, i když originalita ani u Ujeté ruky nechybí. Hra je plná opravdu černého humoru, jak jsme u McDonagha zvyklí. Marek Taclík v roli Carmichaela je přiměřeně děsivý. Velmi mě bavil Martin Finger jako recepční Mervyn.
Onsteri  70 %
14.5.2012 | 92 hodnocení
+ souhlasím
Marek Taclík a Martin Finger byli skvělí.A nejen ruka je ujetá..
DivadloBezZabran  70 %
17.2.2012 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Slabší McDonaghův text se nepodařilo vylepšit ani expertovi na tohoto Ira - Sokolovi. Nebýt dvojice Taclík - Finger, tak se příliš nezabavíte. Druhá dvojka Correia - Stehlíková se totiž asi zapomněl někde na čtené zkoušce. :-(
Pajaa  80 %
3.11.2011 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Sympaticky ujetá hra, možná se jim až moc často rozsypávaly ruce po podlaze a role Mervyna místy převyšovala roli Carmichaela, ale obecně velice vydařené :)
Mraki  70 %
29.9.2011 | 106 hodnocení
+ souhlasím
Text super, režie super, Taclík super, Finger super.. dva zbývající herci? hrůza :(
Vladimír Rogalewicz  50 %
19.3.2011 | 812 hodnocení
+ souhlasím
Kde zůstal autor Krásky z Leenane a Osiřelého západu? Slabá hra, sled nepříliš souvisejících scén posouvá hru k závěru bez katarze. Režie i představitelé hlavních rolí na slušné úrovni, ale hru nezachránili.
Furciferka  60 %
11.3.2011 | 262 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Finger výbornej (jako obvykle), Taclík dobrý. McDonagh i Sokol to jindy umějí lépe, zatímco ti dva mladí herci to neumějí nejspíš vůbec (nebo jim zapomněli říct, že tady nejsou u Radka Brzobohatého).
Sonic  50 %
1.3.2011 | 331 hodnocení
+ souhlasím
Zápletka není tak špatná, ale jinak samá vata. Snad je to skutečně tak, jak naznačuje divadelní program, že autor vytáhnul ze šuplíku starší nápad a ten po letech dotvořil. Doufám, že to nijak nereprezentuje jeho novou tvorbu. Druhou podobnou banalitu s řadou naprosto hluchých míst bych mu už asi neodpustil. Režie k vylepšení dojmu nijak nepomáhá. O hercích se světlou výjimkou Martina Fingera, ani on se ovšem nevyhnul zbytečnému přehrávání, to platí jakbysmet. Tím fundamentálním nedostatkem je ovšem nízká kvalita hry.
Xcepek  80 %
28.2.2011 | 668 hodnocení
+ souhlasím
Další hra z cool dramatiky - nejvíc jsem si užil napětí až do úplnýho konce.
Evano  90 %
26.2.2011 | 22 hodnocení
+ souhlasím
Tak jsem úplně hotová z ujetý Ujetý ruky v Činoherním klubu, skvělé představení na silné téma, ani chvíli vám nedá odpočinout, jste vděční za přestávku a v druhé půlce už nedýcháte vůbec. Naprosto vynikající výkony všech herců.
Téma : každý pod svou slupkou skrýváme něco, co nemá být vidět !! Naprostro odzbrojující text a zvraty v ději, takže nemáte šanci uhodnout, jak to všechno skončí. BOMBA!!!!
Gaba M  70 %
17.1.2024 | 57 hodnocení
Čermáci  90 %
20.9.2022 | 32 hodnocení
Katets  90 %
13.6.2022 | 12 hodnocení
LavinieCamui  80 %
16.3.2022 | 842 hodnocení
Astuta  100 %
16.3.2022 | 34 hodnocení
Nikoss  70 %
14.3.2022 | 116 hodnocení
TKa11  60 %
27.9.2021 | 91 hodnocení
Klára Matiasovitsová  80 %
15.9.2021 | 69 hodnocení
Alorinka  80 %
25.7.2021 | 18 hodnocení
Chupetica  50 %
22.9.2020 | 153 hodnocení
Tereza.  100 %
16.9.2020 | 6 hodnocení
Kaa.133  70 %
15.3.2020 | 13 hodnocení
Rehor  70 %
13.3.2020 | 15 hodnocení
Pajunkas  80 %
24.2.2020 | 46 hodnocení
Antoano  70 %
20.2.2020 | 42 hodnocení
Houfm@atlas.cz  80 %
10.2.2020 | 38 hodnocení
Hulajdala  80 %
1.1.2020 | 18 hodnocení
Tarbík  80 %
14.12.2019 | 165 hodnocení
MikulaF  80 %
24.4.2019 | 55 hodnocení
Cujo  60 %
9.4.2019 | 80 hodnocení
KlaMar  100 %
25.3.2019 | 25 hodnocení
Rudie  80 %
18.2.2019 | 21 hodnocení
MMK  80 %
22.1.2019 | 184 hodnocení
Marlenin-zápisníček  80 %
11.12.2018 | 178 hodnocení
Le Petit Prince  80 %
11.11.2018 | 55 hodnocení
Michalmusek  100 %
7.7.2018 | 318 hodnocení
Zuluk  80 %
20.5.2018 | 93 hodnocení
Julii  90 %
13.4.2018 | 36 hodnocení
Tintera.v  70 %
12.4.2018 | 88 hodnocení
Andreasarovcova  60 %
22.3.2018 | 11 hodnocení
Eliskhaleesi  70 %
22.3.2018 | 28 hodnocení
The_Second  90 %
21.3.2018 | 37 hodnocení
Saffy  70 %
14.3.2018 | 9 hodnocení
Zoe.x  70 %
14.2.2018 | 34 hodnocení
Beran-ek  90 %
14.2.2018 | 26 hodnocení
Leafeltova  70 %
22.1.2018 | 134 hodnocení
Vercas  80 %
27.12.2017 | 32 hodnocení
Mkrat  70 %
19.12.2017 | 24 hodnocení
Suzana  60 %
19.10.2017 | 343 hodnocení
PLUCK  70 %
16.10.2017 | 12 hodnocení
Addk  100 %
11.10.2017 | 134 hodnocení
Hybridka  90 %
7.10.2017 | 13 hodnocení
Milinka  80 %
17.6.2017 | 33 hodnocení
Bartys  60 %
12.5.2017 | 56 hodnocení
Tomsely  80 %
4.5.2017 | 76 hodnocení
Ellian MacGregor  80 %
18.4.2017 | 10 hodnocení
Jana Quispe Siles   80 %
30.3.2017 | 76 hodnocení
J64  70 %
18.1.2017 | 55 hodnocení
Mary  90 %
6.12.2016 | 81 hodnocení
Janul.  70 %
13.8.2016 | 43 hodnocení
Fingee  100 %
12.8.2016 | 46 hodnocení
Petrr  80 %
8.5.2016 | 330 hodnocení
Marcy  70 %
24.4.2016 | 19 hodnocení
Remcoe  80 %
20.4.2016 | 62 hodnocení
Renée  70 %
1.3.2016 | 96 hodnocení
PavelK  80 %
5.5.2015 | 221 hodnocení
Marcela  90 %
27.4.2015 | 418 hodnocení
Quincampoix  70 %
21.3.2015 | 57 hodnocení
Tuxedo  80 %
10.3.2015 | 54 hodnocení
Petullkaaa  50 %
3.3.2015 | 43 hodnocení
Amaldea  50 %
2.3.2015 | 37 hodnocení
Lisarah  90 %
19.12.2014 | 78 hodnocení
Ladylucifer  70 %
14.12.2014 | 14 hodnocení
Sendy  90 %
10.11.2014 | 153 hodnocení
Marks  80 %
8.3.2014 | 24 hodnocení
Ironfood  70 %
4.2.2014 | 24 hodnocení
JanaZit  80 %
25.5.2013 | 38 hodnocení
Lenka10  90 %
8.3.2013 | 94 hodnocení
Lusilda  60 %
5.6.2012 | 78 hodnocení
Kuba_r  70 %
3.12.2011 | 100 hodnocení
Pkaska  90 %
19.11.2011 | 63 hodnocení
Fr2709  70 %
5.11.2011 | 191 hodnocení
Dr.mvdr  90 %
24.6.2011 | 86 hodnocení
Čiko  60 %
10.3.2011 | 1089 hodnocení
Chbarca  80 %
27.2.2011 | 73 hodnocení
Bartolomej  80 %
6.1.2016 | 2 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.