Činoherní klub

Ujetá ruka (Behanding in Spokane)

Premiéra: 14.1.2011. Obnovená premiéra: 9.11.2014. Dramaturgie: Roman Císař, Vladimír Procházka. Scéna: Adam Pitra. Kostýmy: Katarína Hollá. Hudba: Petra Horváthová. Překlad a režie: Ondřej Sokol.
2:15
Nejnovější hra nejhranějšího současného světového dramatika. Černá komedie. „Nikdy nechtějte prodávat někomu ruku, která mu nepatří. Odstartuje to mnoho problémů...“
14!
Martin Finger - významné umístění v anketě portálu i-divadlo.cz v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2011
Činoherní klub
Hodnocení inscenace
Redakce
72 %
Uživatelé
77 %
771101000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (120)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Holubec 60 %
(zadáno: 18.9.2015, počet hodnocení: 666)
Lukáš Dubský 80 %
(zadáno: 11.9.2015, počet hodnocení: 852)
+ přínosný / zajímavý komentář
Velmi zábavná inscenace, na které je znát autorský rukopis McDonagha i přesné vystavění situací režisérem Sokolem. Oproti třeba Osiřelému západu mi přišlo, že se hra ani nesnaží o nějakou hlubší výpověď. Je to především svižná a pořádně morbidní jízda se skvělými dialogy. V druhé části se najde pár hluchých míst, ale nudit se určitě nebudete. Hlavní hvězdou večera je M.Finger jako receprční Mervyn, jeho monolog o gibonech je nezapomenutelný. M.Taclík předvádí svůj vysoký standard, výborně pointovat dovede scény i k nepoznání nalíčený O.Sokol.
Pavla Haflantová 70 %
(zadáno: 16.11.2011, počet hodnocení: 325)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tak za prvé - udělat scénu tak, že všichni diváci sedící v hledišti trošku víc vlevo budou mít po představení bloklou páteř, navíc bez nějakého zjevného opodstatnění, to by mělo být zakázáno! Takže - lehce - podprůměrné hodnocení (v rámci této hry) hlavně z tohoto důvodu.

Ale mimo tuto připomínku se jedná o zdařilé dílo pana McDonagha, které drží hlavně pánové Taclík a Finger. Autor je ve formě a servíruje nám pravidelnou dávku syrových absurdit.
Šárka Schmarczová 70 %
(zadáno: 13.6.2011, počet hodnocení: 46)
Jiří Landa 70 %
(zadáno: 16.5.2011, počet hodnocení: 2895)
+ přínosný / zajímavý komentář
Herecky velmi vyrovnaná inscenace s dominujícím výkonem M. Fingera coby recepčního. I když tato McDonaghova novinka už nemá takovou sílu jako předchozí autorovy počiny, stále zůstává velmi nad průměrem současné dramatiky. A bohužel ukazuje ujetý svět a myšlení lidí kolem nás až velmi pravdivě... Režie se mohla odhodlat ke škrtům, v druhé části se totiž běh jinak celkem svižné inscenace zpomaluje. Také scéna s telefonem nebyla autorem dostatečně promyšlena, zásah dramaturgů či režiséra by byl na místě. Celkově však zdařilé nastudování.
Helena Grégrová 70 %
(zadáno: 16.5.2011, počet hodnocení: 1434)
+ přínosný / zajímavý komentář
Opět zdařile ujeté podobenství o ujetostech kolem nás a především v nás..
Petr Tichý 80 %
(zadáno: 8.3.2011, počet hodnocení: 89)
Jan Pařízek 70 %
(zadáno: 28.2.2011, počet hodnocení: 784)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
McDonaghův rukopis je zde vidět velmi dobře. Další z jeho řady černých "tarantinovských" komedií. Byť se již trochu opakuje a hra nemá tu sílu Pana Polštáře či Osiřelého západu, tak přesto je kvalita stále dosti vysoká. Je zde několik vynikajícíh dialogů, které jsou hodné zapamatování :). Nahoru také táhne hru výborný Martin Finger jako recepční, který u mě zastínil jinak také velmi dobrého Marka Taclíka. Výkony Markéty Stehlíkové a Domingose Correii naopak už tak dobré, alespoň pro mě, nebyly (zvláště u Correii).
Jiří Koula 80 %  Tip Jiří Koula
(zadáno: 27.1.2011, počet hodnocení: 1565)
+ přínosný / zajímavý komentář
viz blog
Pavel Širmer 70 %
(zadáno: 27.12.2010, počet hodnocení: 1639)
+ přínosný / zajímavý komentář
Úspěšný dramatik pracuje se svými (osvědčenými) postupy i v této hře, opět originálně snoubí černý humor s drastickými okamžiky. Tentokrát lépe propracoval psychologii postav i vnitřní podstatu situací, také šetrněji nakládal s extrémními situacemi a dějovými zvraty. Inscenace ČK je dobře režijně uchopená a zahraná, s pochopením pro specifickou poetiku. Takové síly vyznění jako u Osiřelého západu dosaženo sice nebylo, ale příčina byla spíše ve hře než v interpretaci. Přes jisté výhrady k textu mě autor nezklamal, opět jsem byl do jeho hry vtažen a sledoval ji s velkým zájmem.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Misokara 80 %
(zadáno: 3.6.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
videné 1.6.2019 - odporúčam navštívit toto predstavenie, obzvlášť oceňujem herecký výkon Martina Fingera :) Ondra Sokol ako černoch taktiež vynikajúci :) hra mala svoje tempo a nenudila, hluché momenty som v predstavení nenašiel, aj keď bola hra napísaná hlavne na problémy v Spojených štátoch, väčšina tém je aktuálna aj v našich podmienkach
Kviky 100 %
(zadáno: 3.4.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná hra, kterou doporučuji kudy chodím
Greetchen 60 %
(zadáno: 7.3.2019, počet hodnocení: 80)
přínosný / zajímavý komentář
(6.3.2019) Na McDonagha je to příběhově slabší. Oproti předchozím hrám je tohle jen povrchní černá komedie, byť Tarantinovsky absurdní. Chybí jí ale hloubka, větší drama a obvyklá drásavost. Přesto je to herecky zdařilé (Martin finger je TOP), z divadla jsem rozhodně neodcházela zklamaná, ale od McDonagha/Sokola lze očekávat i víc.
Brbla z Olomóca 70 %
(zadáno: 10.2.2019, počet hodnocení: 69)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno dne 9.2.2019 ČK Praha:
+ inscenace útočí na emoce tak silně, že byste
nejraději vystoupili na jeviště a hercům nějak
v jejich předstírané nesnázi pomohli
+ absurdní, místy až morbidní humor je skvělý, libil
se mi zejména O. Sokol jako černoch
+ bourání klasického klišé - dobro proti zlu,
nakonec nevíte kdo je klaďák a kdo záporák, kdo je
chytrej a kdo hloupej a o to autorovi jde, soucítíte
nakonec se všemi
------------
- nemá to hloubku Osiřelého západu
Mimouch 80 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
Divadelní hra ve stylu Tarantinových filmů. Absurdní, mrazivé, ale také velmi vtipné představení. Pokud chcete, můžete se jen zasmát propracovaným dialogům a absurdním situacím. Chcete-li o hře více přemýšlet, můžete najít řadu odpovědí na otázku, o čem to vlastně bylo. Třeba o naprostém magorovi, který nakonec potkal ještě většího magora. Nebo o tom, že hledáním něčeho, co hledat ani nemá smysl, ztratíme něco důležitého. Skvělý M. Finger. 85%.
Denisa H. 50 %
(zadáno: 21.11.2018, počet hodnocení: 308)
přínosný / zajímavý komentář
Těžko se mi chce věřit,že za Ujetou rukou stojí stejní pánové jako za Osiřelým západem nebo Panem Polštářem...
Příběh je dostatečně absurdní až ujetý, ale styl vyprávění je značně rozvleklý. Potenciál černého humoru se utápí v moři nudy, které jen občas zbrázdí podařený vtip. Nejzábavnější postavou je recepční Mervyn M. Fingera, který jediný dokáže rozesmát a vytrhnout diváka z dřímot. S odstupem za sebou nechává i takové herecké eso, jakým je M. Taclík. O. Sokola jako herce nemám ráda, navíc jsem se předem obávala trapnosti jeho převleku a maskování za černocha, ale ani jedno se nevyplnilo.
Fedorocko 80 %
(zadáno: 22.10.2018, počet hodnocení: 567)
přínosný / zajímavý komentář
Taclík,Sokol tradičně výborní, ovšem Martin Finger v komediální poloze vynikající. Celkově výborné představení.
J.S. 90 %
(zadáno: 13.10.2018, počet hodnocení: 126)
přínosný / zajímavý komentář
Tři bizarní postavy se stanou obětí vyšinutého psychopata, který pátrá po své "ujeté ruce". Hra pohybující se na hranici vážného dramatu a černé komedie má strhující děj s vtipnými dialogy. Inscenační provedení v důsledně realistickém (naturalistickém) stylu zesiluje nosné prvky textu a umocňuje jejich diváckou účinnost. Výrazným scénickým nedostatkem je praktické odepsání levé poloviny scény. Její dílčí využití pro předěly mezi dramatickými situacemi se jeví z pohledu diváka jako vcelku zbytečné. I přes tento nedostatek jde o (režijně i herecky) vynikající inscenaci.
Zuzanan1 90 %
(zadáno: 15.9.2018, počet hodnocení: 33)
přínosný / zajímavý komentář
Miluji černočerné komedie a tahle se hodně povedla, skvělý překlad a režie Ondřeje Sokola, jenž podle mě hrál i nejlépe a jeho postava byla nejvtipnější, ale výborně hrál i Martin Finger. Vývoj postav je překvapivý, stejně jako závěr. Ala za zbytečné považuji němé/zpívající postavy, stejně jako rozdělení jeviště. Ale jinak super a doporučuji.
Hejbl a Spurvínek 90 %
(zadáno: 26.3.2018, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Ujetá ruka je morbidní komedie. Já si divadlo užil hlavně proto, že jsem byl unavený, a tak bych nezvládl nic náročného. Proto pro mě byla tato inscenace skvělým zážitkem, jen jsem se smál, smál a obdivoval komické dialogy a skvělé herecké výkony.
Tomas22 90 %
(zadáno: 21.2.2018, počet hodnocení: 88)
přínosný / zajímavý komentář
Na inscenaci jsem byl jiz podruhe a opet se skvele bavil! Marek Taclik i Ondrej Sokol byli skveli! Dramaticke situace prolozene notnou davkou humoru tvori skvely zazitek!
Doporucuji vsem, kteri se chteji zasmat a nevadi jim vulgarismy, ktere k teto inscenaci jednoduse patri.
JimmyII 70 %
(zadáno: 30.1.2018, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Jako vždy skvělý McDonaghův text v režii Ondřeje Sokola, na které je vidět upřímný obdiv k autorovi. Jde o vyváženou insenaci, která potěší pravidelné i sváteční diváky divadla, kteří se nebojí morbidního a černého humoru. Vynikají Martin Finger, zábavný Taclík i Sokol. Kvalitní a nenáročná zábava.
Anah 60 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 184)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě dost morbidní. Monolog o gibbonech se mi zdál vcelku zbytečný. Celé představení táhl Martin Finger. Od McDonagha jsem viděla lepší kousky
Richard Juan Rozkovec 90 %
(zadáno: 10.1.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Samotný výkon Martina Fingera by na 90% stačil, ale celková souhra jednotlivých představitelů a McDonaghův text jsou prostě geniální.
JirkaS 80 %
(zadáno: 20.6.2017, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
U černých komedií oceňuji originalitu, ujetost, vážné scény, kvalitní herecké výkony a dobrou režii. Zde je přítomno vše výše zmíněné. Text už snad nemohl být ujetější, až do konce jsem neuměl odhadnout, jak vše dopadne, a herecké výkony byly skvělé. Na začátku představení způsobily dva přeřeky Marka Taclíka odbourání herců (místo baseballová rukavice řekl baseballová ruka, místo střelil jsem mu u hlavy řekl střelil jsem ho do hlavy), ale nijak to nerušilo. Všechny výkony byly vyrovnané, nezapomenutelným zůstává monolog Martina Fingera o opicích a maska Ondřeje Sokola. /viděno 14. června 2017/
Blahis 60 %
(zadáno: 12.5.2017, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
65%
Nakafishie 70 %
(zadáno: 7.5.2017, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
Výborný Martin Finger!
Martin Kopecký 80 %
(zadáno: 18.10.2016, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
Kvalitní černá podívaná bez hlubšího smyslu, kterou si pro sebe urval Ondřej Sokol. Marek Taclík neměl svůj den, snad ho bolely zuby, sotva mu bylo rozumět, když jen tak odříkával svůj text. Martin Finger trochu bez šťávy, ale občas světlé momenty, i když monolog o gibbonech působil tak, že si ostatní chtějí hlavně dát pauzu na cigárko. Markéta Stehlíková působila trochu zakřiknutě, což se čas od času snažila dohnat jakoby hysterií. Hra měla spád, hlavně díky dobré režii.
Mart 70 %
(zadáno: 11.5.2016, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Trochu dlouhé, to je asi hlavní výhrada.. Vtipné, místy velmi, sympaticky nekorektní, ale díky délce se to rozmělní.
Doporučení na opici s šelmičkami je opravdu fajn.
Gesmi_cz 80 %
(zadáno: 11.5.2016, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
Taková jevištní Tarantinovka, plná černého humoru a šílených situací!
Czerwa 70 %
(zadáno: 31.3.2016, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
První polovina představení perfektní, bavila jsem se, druhá už slabší. Pointa chabá.
Kvalitní kus hlavně díky výkonu Martina Fingera.
Milwa 80 %
(zadáno: 8.3.2016, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Zábavné, černohumorné, prostě McDonagh jak ho známe. Velmi se mi líbil výkon Martina Fingra. Kvalit pana Polštáře sice hra nedosahuje , ale i tak je to vysoká škola humoru:)
Koeman2 80 %
(zadáno: 1.11.2015, počet hodnocení: 133)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá černá komedie s absurdními dialogy a situačními gagy. Podobné tarantinovskému stylu. Výborní herci v hlavních rolích (Taclík, Finger a Sokol jako černoch k nepoznání).
Bernardblack 80 %
(zadáno: 14.9.2015, počet hodnocení: 284)
přínosný / zajímavý komentář
85% 2x
Nikki123 90 %
(zadáno: 24.5.2015, počet hodnocení: 148)
přínosný / zajímavý komentář
Výborné představení, výborné výkony herců (hlavně M. Fingera), ale přesto tomu k dokonalosti něco chybělo.
Anex 90 %
(zadáno: 29.4.2015, počet hodnocení: 111)
přínosný / zajímavý komentář
Jako milovnice dílek typu Tarantino nemohu jinak, netušila jsem, že je možné něco takového přenést i na divadelní prkna
Vivien 80 %
(zadáno: 9.3.2015, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Maličko mi vadila táhlost hry. Kdybych mohla udělit hodnocení pouze pana Martina Fingera, dostal by za mě 100%.
J_V 70 %
(zadáno: 4.3.2015, počet hodnocení: 47)
přínosný / zajímavý komentář
Výborně napsané dialogy a hercům se daří podávat je s bezchybným timingem. Hlubší smysl bych v tom nehledal, konec hry už jako by McDonagh psal vysloveně se zavázanýma očima, ale zábavné to je. Určitě vybírejte vstupenky do pravé poloviny sálu (viz ostatní komentáře).
Vladimír10 80 %
(zadáno: 19.12.2014, počet hodnocení: 374)
přínosný / zajímavý komentář
Na jevišti se přede mnou začal odehrávat děj, který patří k těm nejmorbidnějším, jež jsem měl tu čest v divadlech vidět. Aby byli dva herci ze čtyř hlavních postav připoutáni téměř celé představení k části dekorace jsem též dosud nezažil a pro samotné účinkující to jistě též není nic příjemného. Temná a pochmurná atmosféra byla navíc umocněna tak, že bylo po celé scéně rozsypáno několik usekaných rokládajících se rukou. Tím byla všemu nasazena koruna a celé hlediště jen trnulo, kolik postav zemře. Naštěstí nebyla zabita ani jedna. Excelentní herectví předvedli M. Taclík a M. Stehlíková.
Vratislav Honzálek 70 %
(zadáno: 14.12.2014, počet hodnocení: 108)
přínosný / zajímavý komentář
Jako jo, bavil jsem se :) (první hra od tohoto autora). Celkem slušné tempo s minimem hluchých míst.
Chandler M Bing 90 %
(zadáno: 14.11.2014, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Hra má krásný spád a velmi rychle uteče. Vstupenky koupit jednoznačně na pravou stranu a dopředu (hra se tam odehrává a herci tam často sedí, zároveň pokud člověk nevidí na podlahu o hodně přichází...). Jediná malá výtka je za scénu při telefonování matce (4/5 vynikající), ta by chtěla o pár minut seškrtat, protože na konci už Tácek vykrádá sám sebe... Martin Finger famozní, ostatní - O.Sokol, M. Stehlíková a M. Taclík velmi dobří.
Monulinka 80 %
(zadáno: 10.11.2014, počet hodnocení: 386)
přínosný / zajímavý komentář
Ujetá černá komedie, která i v českých poměrech začíná být aktuální... M. Finger a M. Taclík podávají již tradičně skvělý výkon. Bála jsem se, aby O. Sokol jako černoch nevyzněl jako parodie, ale naštěstí byla maska skvělá a Sokol přesvědčivý. Moc se mi líbilo taky pár zajímavých režijních nápadů.
Eviik 70 %
(zadáno: 10.11.2014, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě trošku slabší hra než Pan Polštář nebo Osiřelý západ, i když originalita ani u Ujeté ruky nechybí. Hra je plná opravdu černého humoru, jak jsme u McDonagha zvyklí. Marek Taclík v roli Carmichaela je přiměřeně děsivý. Velmi mě bavil Martin Finger jako recepční Mervyn.
Onsteri 70 %
(zadáno: 14.5.2012, počet hodnocení: 92)
přínosný / zajímavý komentář
Marek Taclík a Martin Finger byli skvělí.A nejen ruka je ujetá..
DivadloBezZabran 70 %
(zadáno: 17.2.2012, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Slabší McDonaghův text se nepodařilo vylepšit ani expertovi na tohoto Ira - Sokolovi. Nebýt dvojice Taclík - Finger, tak se příliš nezabavíte. Druhá dvojka Correia - Stehlíková se totiž asi zapomněl někde na čtené zkoušce. :-(
Pajaa 80 %
(zadáno: 3.11.2011, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Sympaticky ujetá hra, možná se jim až moc často rozsypávaly ruce po podlaze a role Mervyna místy převyšovala roli Carmichaela, ale obecně velice vydařené :)
Mraki 70 %
(zadáno: 29.9.2011, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
Text super, režie super, Taclík super, Finger super.. dva zbývající herci? hrůza :(
Vladimír Rogalewicz 50 %
(zadáno: 19.3.2011, počet hodnocení: 629)
přínosný / zajímavý komentář
Kde zůstal autor Krásky z Leenane a Osiřelého západu? Slabá hra, sled nepříliš souvisejících scén posouvá hru k závěru bez katarze. Režie i představitelé hlavních rolí na slušné úrovni, ale hru nezachránili.
Furciferka 60 %
(zadáno: 11.3.2011, počet hodnocení: 247)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Finger výbornej (jako obvykle), Taclík dobrý. McDonagh i Sokol to jindy umějí lépe, zatímco ti dva mladí herci to neumějí nejspíš vůbec (nebo jim zapomněli říct, že tady nejsou u Radka Brzobohatého).
Sonic 50 %
(zadáno: 1.3.2011, počet hodnocení: 331)
přínosný / zajímavý komentář
Zápletka není tak špatná, ale jinak samá vata. Snad je to skutečně tak, jak naznačuje divadelní program, že autor vytáhnul ze šuplíku starší nápad a ten po letech dotvořil. Doufám, že to nijak nereprezentuje jeho novou tvorbu. Druhou podobnou banalitu s řadou naprosto hluchých míst bych mu už asi neodpustil. Režie k vylepšení dojmu nijak nepomáhá. O hercích se světlou výjimkou Martina Fingera, ani on se ovšem nevyhnul zbytečnému přehrávání, to platí jakbysmet. Tím fundamentálním nedostatkem je ovšem nízká kvalita hry.
Xcepek 80 %
(zadáno: 28.2.2011, počet hodnocení: 551)
přínosný / zajímavý komentář
Další hra z cool dramatiky - nejvíc jsem si užil napětí až do úplnýho konce.
Evano 90 %
(zadáno: 26.2.2011, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Tak jsem úplně hotová z ujetý Ujetý ruky v Činoherním klubu, skvělé představení na silné téma, ani chvíli vám nedá odpočinout, jste vděční za přestávku a v druhé půlce už nedýcháte vůbec. Naprosto vynikající výkony všech herců.
Téma : každý pod svou slupkou skrýváme něco, co nemá být vidět !! Naprostro odzbrojující text a zvraty v ději, takže nemáte šanci uhodnout, jak to všechno skončí. BOMBA!!!!
Chupetica 50 %
(zadáno: 22.9.2020, počet hodnocení: 109)
Tereza. 100 %
(zadáno: 16.9.2020, počet hodnocení: 6)
Kaa.133 70 %
(zadáno: 15.3.2020, počet hodnocení: 13)
Rehor 70 %
(zadáno: 13.3.2020, počet hodnocení: 12)
Pajunkas 80 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 46)
Antoano 70 %
(zadáno: 20.2.2020, počet hodnocení: 40)
Houfm@atlas.cz 80 %
(zadáno: 10.2.2020, počet hodnocení: 23)
Hulajdala 80 %
(zadáno: 1.1.2020, počet hodnocení: 12)
Tarbík 80 %
(zadáno: 14.12.2019, počet hodnocení: 121)
MikulaF 80 %
(zadáno: 24.4.2019, počet hodnocení: 55)
Cujo 60 %
(zadáno: 9.4.2019, počet hodnocení: 72)
KlaMar 100 %
(zadáno: 25.3.2019, počet hodnocení: 25)
Rudie 80 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 21)
MMK 80 %
(zadáno: 22.1.2019, počet hodnocení: 99)
Dovemummy-Alena S. 80 %
(zadáno: 11.12.2018, počet hodnocení: 147)
Le Petit Prince 80 %
(zadáno: 11.11.2018, počet hodnocení: 46)
Michalmusek 100 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 224)
Zuluk 80 %
(zadáno: 20.5.2018, počet hodnocení: 93)
Julii 90 %
(zadáno: 13.4.2018, počet hodnocení: 36)
Tintera.v 70 %
(zadáno: 12.4.2018, počet hodnocení: 78)
Andreasarovcova 60 %
(zadáno: 22.3.2018, počet hodnocení: 11)
Eliskhaleesi 70 %
(zadáno: 22.3.2018, počet hodnocení: 28)
The_Second 90 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 29)
Saffy 70 %
(zadáno: 14.3.2018, počet hodnocení: 9)
Zoe.x 70 %
(zadáno: 14.2.2018, počet hodnocení: 25)
Beran-ek 90 %
(zadáno: 14.2.2018, počet hodnocení: 16)
Leafeltova 70 %
(zadáno: 22.1.2018, počet hodnocení: 85)
Vercas 80 %
(zadáno: 27.12.2017, počet hodnocení: 32)
Mkrat 70 %
(zadáno: 19.12.2017, počet hodnocení: 24)
Suzana 60 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 269)
PLUCK 70 %
(zadáno: 16.10.2017, počet hodnocení: 12)
Addk 100 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 102)
Hybridka 90 %
(zadáno: 7.10.2017, počet hodnocení: 13)
Milinka 80 %
(zadáno: 17.6.2017, počet hodnocení: 33)
Bartys 60 %
(zadáno: 12.5.2017, počet hodnocení: 53)
Tomsely 80 %
(zadáno: 4.5.2017, počet hodnocení: 25)
Ellian MacGregor 80 %
(zadáno: 18.4.2017, počet hodnocení: 10)
Halirova.jana 80 %
(zadáno: 30.3.2017, počet hodnocení: 76)
J64 70 %
(zadáno: 18.1.2017, počet hodnocení: 55)
Mary 90 %
(zadáno: 6.12.2016, počet hodnocení: 70)
Janul. 70 %
(zadáno: 13.8.2016, počet hodnocení: 30)
Fingee 100 %
(zadáno: 12.8.2016, počet hodnocení: 46)
Petrr 80 %
(zadáno: 8.5.2016, počet hodnocení: 210)
Marcy 70 %
(zadáno: 24.4.2016, počet hodnocení: 14)
Remcoe 80 %
(zadáno: 20.4.2016, počet hodnocení: 59)
Renée 70 %
(zadáno: 1.3.2016, počet hodnocení: 96)
PavelK 80 %
(zadáno: 5.5.2015, počet hodnocení: 197)
Marcela 90 %
(zadáno: 27.4.2015, počet hodnocení: 407)
Quincampoix 70 %
(zadáno: 21.3.2015, počet hodnocení: 55)
Tuxedo 80 %
(zadáno: 10.3.2015, počet hodnocení: 54)
Petullkaaa 50 %
(zadáno: 3.3.2015, počet hodnocení: 43)
Amaldea 50 %
(zadáno: 2.3.2015, počet hodnocení: 37)
Lisarah 90 %
(zadáno: 19.12.2014, počet hodnocení: 78)
Ladylucifer 70 %
(zadáno: 14.12.2014, počet hodnocení: 14)
Sendy 90 %
(zadáno: 10.11.2014, počet hodnocení: 153)
Marks 80 %
(zadáno: 8.3.2014, počet hodnocení: 24)
Ironfood 70 %
(zadáno: 4.2.2014, počet hodnocení: 24)
JanaZit 80 %
(zadáno: 25.5.2013, počet hodnocení: 38)
Lenka10 90 %
(zadáno: 8.3.2013, počet hodnocení: 94)
Lusilda 60 %
(zadáno: 5.6.2012, počet hodnocení: 75)
Kuba_r 70 %
(zadáno: 3.12.2011, počet hodnocení: 100)
Pkaska 90 %
(zadáno: 19.11.2011, počet hodnocení: 63)
Fr2709 70 %
(zadáno: 5.11.2011, počet hodnocení: 159)
Dr.mvdr 90 %
(zadáno: 24.6.2011, počet hodnocení: 86)
Čiko 60 %
(zadáno: 10.3.2011, počet hodnocení: 740)
Chbarca 80 %
(zadáno: 27.2.2011, počet hodnocení: 73)
Talapoin 90 %
(zadáno: 14.9.2018, počet hodnocení: 1)
Bartolomej 80 %
(zadáno: 6.1.2016, počet hodnocení: 2)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.