Profil uživatele

DivadloBezZabran

DivadloBezZabran
Pražský komorní divadelní soubor, který působí na pražské scéně již od roku 2001. Naší domovskou scénou je nuselské Divadlo bez hranic. Zájemcům nabízíme možnost hostování.
Rezervace:
Vstupenky na představení je možno rezervovat na tel. čísle 731 072 515 nebo na emailu rezervace@dbz.cz .
Pokladna:
Pokladna divadla je otevřena vždy hodinu před začátkem představení.
Vstupenky po předchozí rezervaci i bez ní pak lze vyzvednout na pokladně divadla před představením, nejpozději však 15 minut před jeho začátkem.
Ceny vstupného:
- premiérová představení: 150 Kč
- reprízovaná představení: 100-120 Kč
Scéna:
Divadlo Bez hranic, Křesomyslova 14, Praha 4 (zastávky tramvají: Fidlovačka, Otakarova, Náměstí Bratří Synků)
Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.10.2013)
Viděli jsme ve Studiu Dva v Praze. Zásadním bodem inscenace je absence režie. Přijde mi, že představení je jaksi nesourodé, celky nenavazují a charaktery k sobě nelnou. Hlavně mě překvapilo, že mezi Normanem a Sirem nefungoval téměř žádný vztah a občasné impro etudy působily jaksi nepatřičně a to málo, co si herci vztahově vybudovali, hned zbourali. A pak asi největší kámen úrazu, ačkoliv z toho nerad někoho obviňuji, tak představení bylo odehráno na půl plynu, na půl hlasu. Seděli jsme cca uprostřed sálu a slyšeli jsme tak ze 60% s našpicovanýma ušima. Herecky perfektní, koncepčně ne.
(zadáno: 17.2.2012)
Téměř bez chybičky. Všichni herci podávají skvělý a vyrovnaný herecký výkon. Tohle je mistrovské dílo režiséra Sokola. Dle mého úsudku je to to nejlepší, co v ČK doposud udělal.
(zadáno: 17.2.2012)
Slabší McDonaghův text se nepodařilo vylepšit ani expertovi na tohoto Ira - Sokolovi. Nebýt dvojice Taclík - Finger, tak se příliš nezabavíte. Druhá dvojka Correia - Stehlíková se totiž asi zapomněl někde na čtené zkoušce. :-(
(zadáno: 17.2.2012)
Sílu předlohy poněkud kazí režijní úprava i následné vedení, které diváka místy hodně nudí.
(zadáno: 17.2.2012)
(zadáno: 17.2.2012)
Je velice obtížné dostat diváka na představení, které má tak specifickou a nezajímavou synopsi jako Enron. Nicméně je to text, který, přestože popisuje dvě dekády firemního giganta, tak dokáže zaujmout. Zpracování Michala Dočekala diváka vtáhne do děje a žádnou minutou nenudí. Podařené jsou především karikaturně ztvárněné skupiny bankéřů, správní rady, advokátů, které v plánech vůdců Enronu tvoří pouhé loutky. Moderní scéna a hudba dodávají hře švih a vynikající (obtížný)herecký výkon Davida Matáska pak je třešničkou na dortu.