Profil uživatele

Pajaa

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.12.2011)
První půlka hry je celkem jednotvárná a děj se nikam neposouvá, je to spíš nastínění vztahů a celkové situace. Druhá část je stoprocentně lepší a zábavnější, podle mě divák víc očekává, co přijde dál. Co se herců týče, chvílemi působili ne úplně přesvědčivě, až na Kamila Halbicha, který zahrál svou roli skvěle od začátku do konce.
(zadáno: 15.12.2011)
Na to, že herci použili plus mínus 15 vět, tak vydařený výkon. V druhé půlce ale opakování výstupů působilo lehce zdlouhavě, i přesto, že se v nich pokaždé něco malého pozměnilo. Pěkný nápad s výměnou rolí. Konec byl trochu jako kdyby nevěděli, jak dál pokračovat, tak využili situace "kuřák na benzínce". Celkově, až na pár much, hra, jejímž zhlédnutím nic nezkazíte :)
(zadáno: 5.12.2011)
Z mého pohledu hra se vším všudy. Skvělí herci, skvělé zpracování. Člověk sleduje děj chtíc nechtíc a přitom se baví. Můžu jenom doporučit!
(zadáno: 5.12.2011)
Provedení mi přišlo příjemně odpočinkové. Pravda, že člověk se neválí celou dobu smíchy, ale pokud sleduje děj, ani se nenudí. Musím přiznat, že občas byla zbytečně často používána slova sprostšího rázu, na druhou stranu do většiny míst zapadla.
(zadáno: 5.12.2011)
Hra nebyla sice špatná, ale možná by si zasloužila jenom jedno zpracování - buď moderní, nebo klasické...takhle se z ní stala trošku slátanina obojího. Scénky tu a tam vtipné. Z herců rozhodně nejlepší Jiří Ornest, ale na děkovačce se všichni tvářili jako jdoucí na pohřeb.
(zadáno: 3.11.2011)
Sympaticky ujetá hra, možná se jim až moc často rozsypávaly ruce po podlaze a role Mervyna místy převyšovala roli Carmichaela, ale obecně velice vydařené :)